Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 1 - První mise

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:48

Katsuro

Pche...tak aby si vedel, naše bábky len tak lahko zničné nebudú a v taijutsu som celkom dobrý. Bežal som ďalej, ale odvrátil som hlavu od Tatsuya.Urazil náš klan...za to zaplatí
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 18:50

Tatsuo
Bábkari,pche,povedal si v duchu a stále sledoval stopy banditov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:25

Kisuke

Jakmile řekl to s těmi loutkami tak dostal ohromnou pěstí až spadl na zem, protože se tomu nedalo vyhnout. "Velení nepřebíráš. jsi netrpělivý a zbrklý, jak už sjem si všiml během tréninku, kde jsi řval na senseie at ti řekne pravdu o tvé pečeti na břiše. Když půjdem pod tvym velenim tak si můžeme podepsat ortel smrti. Řekl jsem dost arogantně a sledoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:27

Tatsuo
No,bábkari sú slabý podla mňa.Zničíš im bábku a su v keli,povedal a pousmial sa.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:38

Katsuro

Chceš to otestovať?! Bolo na mne vidieť že to myslím vážne
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:38

Kisuke

"Myslim, že s tvym přístupem náš tým brzy odpustíš, ale s dírou místo srdce. protože lidé s takovym přístupem umírají jako první. Nic o nás dvou nevíš tak netvrď, že bez loutky neumim bojovat. Během chvíle bych ti tak nakopal prdel, že by sis ji pak kvůli bolestem měsíc neutíral." Řekl jsem, ale pak jsem zaslechl bavení dvou chlápků. "Fajn, blíží se." Řekl jsem a složil pečeť a proměnil se na senseie a lehl si a Daisuke mi skočil ze zad a vylezl na větev nademnou. "Schovejte se do křoví a ve vhodné chvíli zaútočte." Řekl jsem a začal dělat omráčeného.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 19:45

Katsuro

Ok. Skočil som do nabližšieho krovia a vďaka zvytku som vyvolal Lumida
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 20:25

Tatsuo
Dobre,povedal a išiel do krovia.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:25

Dva chlápci pomalu kráčeli k ležícímu Kisukemu a jen se smáli. "Hele, to je jeden z těch blbců z písečný." Řekl si a chtěli do Kisukeho kopnout, ale v tu chvíli jeden dostal jehlou do pravého ramene a druhého Kisuke kopnul do nohy a uskočil a vedle něj dopadla loutka.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:32

Katsuro

Odrazu z krovia vyleteli ihlice z elektrinou aby som jedného paralyzoval.Dobré Kisuke. Pomyslel som si a pripravil Lumida na útok

- Tie ihlice som hodil ja


Naposledy upravil Neal-x dne Tue Mar 02 2010, 22:34, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 21:35

Tatsuo
Ninpou: Kiteinu Shawaa,vykríkol som a na tých ninjov vyšla sprcha ihlíc.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:42

Katsuro -> Jehlice letěla a v sobě měla raiton celkem dlouho, ale v půlce raiton vyprchal, protože jsi to musel ejště více natrénovat, jelikož ti koncentrace šla když jsi to měl v ruce a když jsi to hodil tka už to tak nešlo. Každopádně to chlápka zasáhlo a on zasyčel bolestí.

tatsuo -> Chlápci si najednou všimli obrovské bouře jehel a tak začali utíkat a zaskočili za strom, ale pár jehel se jim zasekalo do zad.

Kisuke

Celou dobu jsem ovládal loutku jsdnou rukou a druhou nechával v kapse. Zvedl sjem malíček a Daisuke vyskočil na jeden ze stromů a vylezl přímo nad jednoho z nich a skočil na něj tak, že mu zakryl oči a ten chlápek vyběhl přímo na cestu.
Druhý chlápek však vyběhl také a složil pár pečetí. "Katon Housenka no jutsu!" Na mě letělo 5 ohnivých koulí a na vás dva také a jelikož jste byli u sebe tak jste mohli využít nějakého kombinovaného úniku. Mezitim co sjem uskakoval jsem cukl malíčkem a jak se Daisuke držel toho chlápka tak mu z rukou vyjely bodáky, které se mu zabodnuli do břicha a pak odskočil ke mně.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:48

Tatsuo
Kawarimi no jutsu!Povedal a tesne potom ho zaiahli ohnivé gule.novu som použil:Ninpou: Kiteinu Shawaa.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 22:49

Katsuro

Aspoň že som ho zasiahol. Pomyslel som si a všimol ohnivé gule letiace na mňa bolo dosť jednoduché sa im vyhnúť.To je všetko čo majú? Pohýbal som prstamy a ludimo sa vyrútil na ten stro odkiaľ prišiel ich útok. Rozsekol ho pomocou rezákov na bokoch ruky a mieril rvno na jedného.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 23:02

Tatsuo -> Jehly se zabodaly přímo do toho chlápka, ale spíše se nezabodaly než odrazily. Viděli jsme jak jeho kůže zhnědla, protože ztvrdla. Vypadalo to na Doton týpka.

Katsuro -> Druhý chlápek si toho všimnul a tak odskočil, ale tam už byla Kisukeho loutka, která ho chytnula a bodla do něj dvě jehly a hodila přímo před Katsurovu loutku. Byla to dokonalá souhra dvou bratrů.

Chlápek s dotonem

Složil jsem pár pečetí a bouchnul do země a země pod Tatsuou najednou vybuchla.

Chlápek s katonem

Ležel jsem překvapeně na zemi a pomalu sjem se zvedal. Jakmile jsem se zvedal tak jsem nečekal a vyhodil výbušný kunai přímo na Katsura a druhý na Kisukeho.

Kisuke

Trochu jsme se vyděsil dkyž to eltělo, ale pak sjem rychle odskočil, ale bylo pozdě, protože chlápek byl blízko nás a výbuch mě odhodil tak, že jsem nalětěl přímo na strom a slyšel sjem křupnutí v prstu.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 02 2010, 23:11

Katsuro

Pohol som rukou a katsuro sa v rýhlosti vrátil ku mne. Výbušní kunai som odrazil normálnym ale výbuch ma aj trochu zasiahol. Opäť som sa pokúsil koncentrovať elektrinu v ihliciach a hodil som ich po tom čo používal katon.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 07:03

Tatsuo
Ešte než vybuchla zem som odskočil ale zasiahlo mi to lavú nohu.Takže má doton.Povedal si Tatsuo v duchu.Spravil som zopár pečatí a vytvoril som 3 bushinov.Hodil som vedla neho kunai s výbušním lístkom ktorí vybuchol.Ja som sa zamiešal medzi Bushinov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:03

Chlápek s Dotonem

Chlapek udělal pečeť a nechal si ztvrdnou přední část těla tudíž mu výbuch nic neudělal. Následně se na Tatsuu rozeběhl s úmyslem všechny je zmlátit, ale v tu chvíli se mu zabodnul kunai do zad a ona jen vytřeštil oči a šáhl po něm a najendou se rozprsknul do všech stran a za nim stála loutka Kisukeho a Kisuke seděl opřený o strom, protože měl asi zlomenou nohu.

Chlápek s Katonem

Všiml si jak dopadl jeho kámoš a proto se anštval a z poza zad vytáhnul dvě katany, které začaly hořet. Máchl s nima a dvě ohnivé vlny letěli přímo na Katsuru.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:05

Tatsuo
Asi je ponom,povedal si v duchu a všimol si chlapíka.Hodil ponom kunai s výbušním papierikom.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:12

Chlápek s Katonem

*cink*
Kunai se odrazil od katany a píchl se do stromu.
*boom*
Strom bouchl a celý padal přímo ke kmeni stromu kde seděl Kisuke.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:13

Katsuro

Tentokrát ho dostanem. Pomyslel som si poslal Lumida do predu.Použijem C jutsu.Pohol som prstami a Lumido začal krútiť obidvoma rukami a vystrelil po chlapíkovi dve čepele. Čepelepočas letu explodovali a vypustili dym zo skrytými ihlicami. Nemohol o tom vedieť
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:20

Chlápek s Katonem...

*BOOM*
Jehly zasáhli cíl...
Za Katsurovími zády se ozvalo...
Super když umíš udělat rychle výbušného klona co? zasmál se a přiložil ti kunai přímo ke krku...
Blbě zapoměl že jste dva loutkaři..
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:34

delete


Naposledy upravil Neal-x dne Wed Mar 03 2010, 17:36, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:35

Kisuke

Když na mě letěl strom tak jsem se jen pousmál a mávnul prstem. "FuuKu: Sengora no jutsu." Daisuke otevřel pusu a z ní mu vyletělo pět rotujících velkkých shurikenů, který rotovaly tak, že to byla Tsuuga, která rozpůlila strom a strom padl vedle mě.
Následně jsem máchl rukou a loutka vystřelila kunai na hlavu toho s tim katonem.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:38

Chlápek s katonem

Měl si ohromné štěstí...
Když mě to píchlo tak sem ti jen škrábl hrdlo...
Potom sem se bolestně chytl za pozadí....
Za to zapla.... řekl jenom ale hlavu mu rozprkl kunai od Kisukeho...
Celý obsah jeho hlavy přistál na Kisukeho bratrovi (skleróza)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 1 - První mise - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 1 - První mise
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» První Testování
» Po první misi
» První den mladých Shinobi
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: