Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tým 1 - První mise

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:42

Katsuro

Utieral som si hlavu a znechutene som sa pozrel na kisukeho. Musel si ho zabiť práve takto? Aj tak, ďakujem. Bežal som k bratovy aby som zistil aké ma zranenia.Si v poriadku? Spýtal som sa ho
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:55

Kisuke

"Mám zlomenou nohu." Řekl jsem a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 17:56

Najednou vás napadlo že sensei je tam v bezvědomí a dost krvácel...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:12

Katsuro

Počkaj Kisuke. Donesiem kúsok dreva a zafixujeme to.Usmial som sa naňho a zobral som kus dreva ktorý som Kisukemu obviazal okolo nohy. V tom ma napadlo že sensiei tak zostal.Myslím že by sme mali ísť pomocť senseiovy
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:21

Kisuke

Pomalu jsem se zvedl a došel k senseiovi. Daisuke mi znovu vyběhl na záda a spojil nohy s rukama a udělal se z něj batoh. "Musíme senseie na něčem odnést. Vlastně tu má loutky, co takhle ho odnést pomocí loutky?"
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:37

Katsuro

Dobrý nápad. Priťiahol som k sebe lumida a schoval jeho rezáky. Lumido ho odnesie. pohol som prstami a už ho mal na chrbte.Myslím že by sme sa mali vrátiť späť do dediny.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:41

Kisuke

"Dokud jsme nedokončili misi tak se nevrátíme." Řekl jsem vůdcovsky. "Pokud chceš senseiovi pomoct tak s nim jdi do vesnice. Já jdu dokončit misi." Řekl jsem a vyrazil směrem odkud vyšli ti dva, abych našel ten svitek.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:45

Katsuro

Prial by som si tú misiu dokončiť ale sensei je na prvom mieste. Dúfam že to vy dvaja zvládnete. Otočil som sa a bežal som do suny oznámiť čo sa stalo
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:54

Kisuke

Trochu pohrdavě jsem mávl rukou, protože jsem byl typ jako kdysi Kakashi, kdy mu záleželo hlavně na dokončení mise. Pomalu jsem dál kráčel po cestě.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 18:58

Viděl si bahnité stopy někde z keříků...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 19:05

Kisuke

Máchl jsem rukou a Daisuke mi seskočil ze zad a vešel do keříku.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 19:05

Katsuro

Dobehol som do suny a namieril som do nemocnine. Tam som nechal senseia nech sa oňho postarajú a hneď potom som šiel kazekagemu oznámiť náš status. Zaklopal som na dvere jeho kanelárie a vošiel do vnútra.Prepáčte že ruším ale je to dôležité!Sensei bol vážne zranený a v Kisuke s (sasukeho postava) sa rozhodili pokračovať v misii úplne sami. Bolo na mne vidieť že som trochu panikáril
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 20:14

Kazekage

lítal sem po hospodách a nabaloval holky....

__________

Našel si skvěle zapečetěný svitek... nešelo ho asi rozbalit...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 20:28

Kisuke

Daisuke mi ho donesl a já ho vzal a ani se ho nepokusil rozdělat, protože jsem to neměl v popisu mise. Jenže pak mě zabolela ta noha a já spadl na zem a svitek spadl na zem a mohl se kvůli tomu rozbalit.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 03 2010, 21:54

Tatsuo
Keď sme dorazili do suny šiel som sa domou vyspať.No nemohol som spať.Tak len odichoval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitimeThu Mar 04 2010, 16:29

Kisuke

Pomalu jsem se svitkem dorazil do vesnice, kde jsem ho předal kagemu a on mi poděkoval a poslal mě do nemocncie, kde mi uzdravili nohu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tým 1 - První mise - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tým 1 - První mise   Tým 1 - První mise - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tým 1 - První mise
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pátrání - První B mise týmu 10
» První Testování
» Po první misi
» První den mladých Shinobi
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: