Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Po první misi

Goto down 
+8
Caldar
raul2653
Aspi
Tom555
Hysterio
riuka
chappi
anthraxik
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:42

Dotsu

Když skončil zápas tak jsem nevěděl co mám dělat.Mám jít trénovat??? pomyslel jsem si.Raději se zeptám vůdkyně pomyslel jsem si a zeptal jsem se vůdkyně ,,Hmm...Vůdkyně co mám teď dělat když už náš zápas skončil??''
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:10

Riuka

"Chci se naučit všechno." Řekla jsem jí rozhodně. "Ale nevím, čím začít, abych byla vždy ku prospěchu týmu." Zamyšleně se podívám na Graye a toho staříka.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:10

Gray

Chvíli jsem zamyšleně čekal. "Víte pane, já ani nevim proč chci zesílit. Nikdy jsem neměl nějaký specifický cíl, jen chci asi přežít a bránit vesnici ať to stojí co to stojí. To je ten důvod proč chci být silnější." Řekl jsem mu po pravdě a zahleděl se mu do jeho očí, aby poznal, že fakt toužim po zesílení.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 20:27

Siture

Jestli mě unavuješ?,vůbec ne,můžu ti teda říkat Wille?To s těma kámošema chápu,to jak seš známej a slavnej tady ve vesnici má samozřejmě svoje výhody,ale samozřejmě i nevýhody,asi nemáš moc soukromí co?Jo vůbec kolik ti je?Zeptal jsem se ho s velkým respektem a uctou k němu,ale zároven sem se snažil,aby mě nebral jako obtíž a pokud možno i třeba jako kamaráda.
Jo a s tou misí to je výborný,od tebe se toho můžu naučit spoustu věcí,těším se na to a s těmi mými schopnostmi si to vystihl přesně,snažim se ale s glávií moc neumim spíš používám svoji sílu,čehož by se chtěl tak trochu zbavit a vyhrávat především díky umu s glávií jo a kde máš vůbec svoji ty jí sebou nenosíš?Zeptal jsem se ho příjemně jako mezi kamarády.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:01

Minori

Všichni mají nějakého učitele, jenom já jsem nikoho nevyfasovala. V duchu jsem se zasmála a stále se pokoušela naschromáždit chakru do své ruky. Nesmím se těd vzdát.. musím dát do toho vše. Odrhnula jsem si vlasy z obličeje. Vyčistila svou mysl a soustředila se. ..
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 10:25

Vůdkyně

"Počkáme až přijdou všichni a vyhlásím výssledky. Zatím si odpočiŇte a seznamte se."

Lei

Zvedla prst a naznačila Riuce že má vteřinku počkat.
Přistoupí a poprvé promluvý na staříka.
"Tachihara-sensei, jsem ráda že jste nás poctil návštěvou a jsem ještě raději že vás zajímá jeden z mých žáků. Gray je tvrdohlavý, drzý a dělá si co chce, ale jednou z něj bude dorý ninja a já mu věřím."
Podívala se na Graye a její výraz prozrazoval Užij si to!

Stařík

"Lei, holčičko moje. Kdybych chtěl představit tak to udělám sám.
Ale Graye si za žáka vezmu, pokud on sám bude chtít."

otočil se s tázavým pohledem na Graye.

Lei

Vrátí se zpátky k Riuce.
"Tak popojdeme kousek dál od ostatních a začneme s něčim menšim."
Přijdete k okraji loukyk řadě stromů.
"Dívej se dobře co teď dělám. Vytvořim z chakry malí štít kousek před přední sranou pěsti."
Vytvoří ho a nechá tě to pořádně prohlédnout.
"A teď když udeřím, tak přesně ve vteřině dopadu vyšlu ten štít o kus dopředu a tím zvýším útočnou sílu."
Pěst poze nasměruje na strom a štít pěsti má pár centimetrů od něj. Najednou se štít pohne a narazí do stromu. Kůra z něj odlétá na všechny strany a na stromě zůstane díra.
"Kdybych do toho dala sílu, tak je ten strom vejpůl.
Tyhle štíty můžeš vytvořit teoreticky kdekoliv a udělat na ně různé variace, ale to necháme na později.
Zvládla si vůbez chůzi po svislých místech a po vodě?"
(Ano zvládla)

Wu Pai Long

"Mě je teprve 19 a něco ti ukážu."
Vytáhne z kapsy hůlky na nudle a jednu z nich položí na zem. hůlka se jakoby vstřebá do země.
sáhnu na zem do místa kde hůlka zmizela a moje prsty zajedou do zeminy jako by to bylo máslo.
Uchopím a ze země se začnou odtrhovat kusy asi ve tři metry dlouhym pruhu a na konci se vyrve i hrouda velká metr v průměru. I když je všude hlína, tak zbraň je tvořena jen kamením.
"Takhle vypadá surová. Můžu měnit délku násady a tbar celé zbraně. A nemusim nosit tu tíhu pořád u sebe.
Jo a rovnou ti něco ukážu."

Vezme násadu v půlce a závažípoložína zem. Švihne z glávií přes hlavu do země a ta vydá plný dunivý zvuk.
"A teď se dívej na ten rozdíl."
Vezme jí na konci násady a švihne s ní zpátky.
Země se zatřese a začne pokat. Pět metrú dopředu země popraská a pukliny vypadají jako by to byla větev. Pod glávií je kmen a čím je dál tím víc se rozvětvuje.

chappi: přečti si ještě jednou tenhle příspěvek Tue Nov 09, 2010 10:00 pm. nemůžu všechno dělat za vás.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:06

Neviem, pisal si uz nieco ku mne antra???
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:20

Ichiro

Přišel jsem za ostatníma sedl si a čekal na výsledky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:35

Gray

Všechno se to seběhlo rychle a já neměl tušení co si myslet. Z ničeho nic mi totiž stařík nabídnul trénování a já musel samozřejmě souhlasit, jelikož jsem senseie potřeboval jako sůl. "Ano pane. Určitě se chci stát vašim žákem." Zvolal jsem a na rameni mi přistál barevný ptáček. "Kdy začneme?"
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:45

Inari

Přišel sem z ošetřovny celkem dost obvázaný a čekám co se bude dít.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 16:29

Dotsu

Když domluvila vůdkyně tak jsem si sedl.Jak dlouho to bude trvat?? pomyslel jsem si a čekal jsem
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:40

Riuka

"Ano zvládla. " Odpověděla jsem dívajíc se na díru ve stromě. Pak jsem před sebe natáhla ruku a soustředila chakru do ruky, ale podle toho, co jsem viděla, jsem měla chakru soustředit pár centimetrů před dlaň. Soustředila jsem se.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 19:22

Siture

Potom co bouchnul do tý země,začala nějak nepochopitelně praskat.
cože tak to je docela slušný,koukám že s tim moc neumíš.Řekl jsem ironicky a s úsměvem.
A můžu se tě zeptat co mě budeš na naší misi učit,jestli to teda už víš,jsem na to totiž zvědavej a co to má bejt vůbec za misi ještě prosim tě?Jo a doufám že tě moc neotravuju,jestli jo tak to řekni nechci ti bejt jen na obtížzeptal jsem se ho kamarádsky a prohlížel na to co udělal jediným úderem a jen jsem nevěřícně kroutil hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 12:06

Inari

"Každý tu s někým trénuje. až na ní." Podívám se na Minori. Pochvíli k ní pomalu dojdu. Ahoj ja sem Inari, proč trénuješ jako jediná sama?"
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:01

Minori

Nemůžu se soustředit na trénink, je tu moc lidí. Vzala jsem si své věci a rozběhla se hlouběji do lesa. Tam jsem si dala ke stromu své věci a z hluboka se nadechla.Zavřela jsem oči a soustředila se. Začala jsem do své pravé ruky shromaždovat raiton chakru. Lechce mě to zalechtalo na ruce, podívala jsem na svou ruku , na které lítali slabé výboje raitonu. Možná jdu na to špatně... přemýšlela jsem kde dělám chybu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:26

Inari

To bylo dosti hrubé takle utec bez odpovědi. pomylel sem si a šel najít nekoho kdo mě bude trenovat.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 14:33

Ikeno
Pocuval som ostatnych a hladal.
Hey, a mna trenovat, nikto nebude? citil som sa urazene, ale kedze som bol cely obviazany, asi sa nenasiel nikto, kto by chcel.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 12:56

Vůdkyně Tanami

"Takže do mise byli vybráni Sadame, Yotsuke a Siture. Yotsuke i když prohrál tak ukázal schopnosti ketré jiným chyběli. Navíc je to vyjednávání a nerada bych aby tam Ikeno a Ichiro začali rozhazovat výbušné lístky." pokusila se vůdkyně o vtip.
Můžou se přesunout do přístavu, kde na ně čeká loď.

Ostatní se rozmístí mezi sensei asi tak po třech a budou s nimi trénovat.
Riuka - povinně do topicu Cvičení s Lei
Gray, Ikeno do cvičení s Tachiharou

Ostatní můžou zůstat tady a nebo se přidat někam do topicu, ale rozhodně chci aby jste trénovali.
Omlouvám se taky za to psaní, ale ted uz vim ze je fakt naprd mít vás v jednom tématu.

Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Karin-Uchiha
Academy student
Academy student
Karin-Uchiha


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 08. 09. 10
Věk : 27

Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 20:04

Šla jsem hledat vhodné místo na trénování, daleko od lidí a všeho toho ruchu. Předpokládala jsem, že to bude nějaké tiché a prostorné místo poblíž vody, ale místo toho jsem našla volný prostor u velké jeskyně, kolem které uzavírali kruh mohutné duby, a tak jsem se rozhodla, že tu zůstanu. To je zvláštní, v celé vesnici jsem nenašla jedinou jeskyni. Ale dál jsem to neřešila a radši jsem začala zlepšovat své taijutsu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Po první misi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po první misi
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce
» První Testování
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: