Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Po první misi

Goto down 
+8
Caldar
raul2653
Aspi
Tom555
Hysterio
riuka
chappi
anthraxik
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 18:56

Stařík

Pořád se na vás otravně dívá.
Na vaše otázky nereaguje.
Chvíli sledoval Minori a pak si otráveně odfrknul.
Přišel ke Grayovi a vzal ze země jeho svitek.
Začal se pod vousy pochechtávat jako Santa Claus.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:13

Gray

Chvíli jsem jen tak sledoval co to dělá, ale to už přešel blíže ke mně a vzal mi z ničeho můj svitek, při čemž už jsem vytáhl kunai a ukázal s nim směrem na staříká. "Kdo jste a proč berete mé věci?" Zvolal jsem.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 19:30

Stařík

"Humpf" odfrkne si "Jsem jenom starej protivnej dědek, ale o téhle technice jsem slyšel.
Technika úžasné zelené šelmy z Listové. Jen mě vrtá hlavou proč někdo jako ty se chce učit takovou techniku. K čemu ti bude stoprocentní využití svalů, nadměrná síla a rychlost a podobné věci, když to s tvýma schopnostma v taijutsu stejně nikdy nevyužiješ.
Ale mě si nevšímej, já jsem jenom starej protivnej dědek."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:48

Gray

Všechno to mělo nějakou divnou atmosféru a já z hlasu staříka uslyšel značnou irnoii a sarkazmus, jakoby se mi vysmíval přímo do obličeje. "Vždyť jste mě ani neviděl bojovat, tak jak můžete tvrdit, že na to nemám, hm?" Řekl jsem mu a přešel k němu trochu blíže. "Avšak, když toho víte tolik, nechtěl by jste mi pomoct?" Zeptal jsem se ho.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 22:28

Stařík

Na chvíli se zamyslí.
"Tak dobře, pomůžu ti. Stačí když vezmeš starci jeho hůl." na důraz s ní klepne o zem
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 22:37

Gray

Jen jsem se pousmál. O co mu jde? To ho tady mám zesměšnit? Pomyslel jsem si a s klidem jsem se natahoval pro tu hůl, aniž bych předpokládal, že chlápek bude ve formě.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 23:08

Stařík tě švihnul holí přes prsty jako ukazovátkem a pak se o ni zase opřel.
"Nene, takhle to nepůjde."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 23:15

Riuka

Sledovala jsem staříka a Graye. Úplně jsem zapoměla na trénink. Kdo to je?
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 23:54

Z arény přišla Lei.
Stoupla si vedle Riuky a bezeslova zírá na starce a Graye.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 10:01

Gray

"Au! Ty jeden dědulo!" Zvolal jsem a pak si uvědomil, že jsem zase řekl něco co jsem něměl. "Jej, pardón! Mně to jen tak vyklouzlo." Zvolal jsem. "A jak mi pomůže, že vám budu brát hůl?" Zeptal jsem se a v tu chvíli staříkovi přilétl ptáček na jeho rameno, což mohlo staříka polekat a já toho využil a chtěl mu vzít rychle hůl.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 11:03

Riuka

Sledovala jsem celou dobu Graye a staříka a až po chvíly jsem si všimla, že přišla Lei. "Dobrý den." Pozdravila jsem ji a dál sledovala ty dva. "Vy víte, kdo to je?" Zeptala jsem se Lei.
Návrat nahoru Goto down
Karin-Uchiha
Academy student
Academy student
Karin-Uchiha


Počet příspěvků : 12
Datum založení účtu : 08. 09. 10
Věk : 27

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 11:44

Nami

Na cestě na své treningové místo jsem uslyšela nějaké hlasy. Začalo mě to zajímat, a tak jsem se k nim vydala. Nešla jsem dlouho, a uviděla nějaké geniny a starého dědka. Přešla jsem blíž, abych slyšela, co si to tam povídají a v tu chvíli ten dědula praštil nějakého kluka přes prsty. Tiše jsem se zasmála, a dál je se zaujetím pozorovala.
Návrat nahoru Goto down
Kofolaaacek
Academy student
Academy student
Kofolaaacek


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 05. 11. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 17:18

Sayuri

Stále jsem trénovala se starším bratrem. Jediný rozdíl byl v tom, že on byl bez škrábnutí a já měla na oblečení pár dír. Oba jsme oddechovali, ale přesto jsme se proti sobě znovu a znovu vrhali, bylo slyšet jen cinkání mečů o sebe.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:10

Minori

Co to je za staříka. Náhle přišla Lei, uklonila jsem se jí na pozdrav a dívala se na souboj Graye se staříkem. Je rychlí a hbitý, na to, že to je stařec.. Podívaná to je zajímavá, mě to ale nijak nepomůže v mém tréninku. Z hluboka jsem se nadechla a pomalu vydechla, svou mysl jsem pročistila. Začala jsem se pokoušet shromáždit raiton do ruky. Opět se na mé ruce párkrát zablískalo. Povzdechla jsem si. Je to těžší , než jsem si myslela.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:00

Stařík

Na rameni se mu usadil ptáček. "Jéje, ty seš ale krásnej."
Opatrně ho přikryl dlaní a v momentu kdy si se dotknul hole dědek vyskočil do vzduchu a zůstal stát na jejím vrcholku bez hnuti.
Hůl nemůžeš rukou vytrhnout tahem ani škubáním.

Lei
Pošeptala jsem Riuce"Psst, neruš je. To je můj sensei. Vůdce klanu Tachihara a Pán živlu Katon. pravila pyšným hlasem.
Pak se otočila na tebe a začala mluvit normálně.
"TeĎ mě tak napadá, že jdu vlastně za tebou. Kazuya mi řekl že by si chtěla být lékařským ninjou.
Mohla bych ti pomoct s výcvikem."


Minori - stále se ti to nedařilo. napadlo tě že by si mohla zjistit kdo ještě má raiton aby ti poradil.

Přichází Tanami, Ichiro, Yotsuke, Dotsu.

----------------------
Inari a Ikeno jsou na ošetřovně, tak přijdou později a ovázaní.
Siture je ještě v aréně.


Naposledy upravil anthraxik dne Tue Nov 09 2010, 22:29, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:23

Gray

Teď je má šance! Pomyslel jsem si když na něm přistál ptáček a chtěl jsem mu sebrat hůl, ale to už na ní stál a já nevěřícně hleděl na hůl, která se ani nehla. Klovni ho. Pomyslel sjem si a v tu chvíli ho ptáček klovl do prstu což docela zabolí, mezitím já už měl v ruce nakoncentrovanou chakru kvůli větší síle a trhnul jsem znovu s holí.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:38

Stařík

Ptáček ho klovne a z ranky vyteče i troška krve, ale za ty dlouhé roky co je živ cítil horší věci.
V momentu kdy škubneš za hůl s největší silou, se uvolní a ty hnán vlastní energií padáš na záda.
Stařík jenom na moment povyskočil a když si hůl vytrhnul tak pouze kopnul do jejího vršku.
Hůl dostala rotaci a otočila se vzhůru nohama. Tím se ti při pádu vytrhla z ruky a stařík na ní stále stojí.
"Už to začíná vypadat, že to bereš trochu vážně."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:44

Gray

Já snad budu muset nosit závaží nejen že na nohou, ale i na rukou, což však není špatný nápad. Pomyslel jsem si když jsem ležel na zemi, při čemž jsem trošku zasyčel bolestí, ale pak jsem se hned vzchopil. "Uznávám, ikdyž jste již starší, tak jste pořád dobrý a nyní vám tu hůl asi sebrat nedokáži." Uznal jsem svoji prohru.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 00:46

Riuka

"Aha. Tak takhle to tedy je." Usmála jsem se na ni a otočila zpět na staříka. Ale když znova promluvila, věnovala jsem ji pozornost. "No, ano to chci." Nějak si ale nevzpomínám, že bych se před ním někdy zmínila o tomhle. A jak mi můžete pomoct s výcvikem? Moc ráda se zapojím. Odpověděla jsem nadšeně. Aspoň jako medik bych mohla být svému týmu užitečná, když ne jako bojovník.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 19:24

Ikeno Raite
Ah nechajte ma, au to boli. vykrikol som pri kazdom stehu co mi robili na ruke.
Vydrz, boze, ty sucasny chlapci nic nevydrzia. Povedala pomerne atraktivna sestricka.
No vidis, hotovo. Po chvilke odlozila naradia a odpochodovala z izby.
Ikeno chcel ist hned na treningovu luku, avsak predtym skocil domou, doplnit si zasoby zbrany, prevazne listkov.
Potom vysprintoval a niektore rany sa mu otvorili. Vyzeral ako mumia.
Zastal tesne pred lukov a potom pomali kracal dalej.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 20:18

Siture

Šel jsem jak jsem měl za tím mladíkem z našeho klanu,přišel jsem k němu a zeptal jsem se ho.Prý mám za vámi dojít,že máte pro mě nějaké tipy pro můj boj,jmenuji se kdyžtak Siture.Řekl jsem mu a čekal na jeho odpoved
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:00

Nataly Hoshigaki

Išla som po dedine, síce som mala ísť za nejakým kage či ako tu tomu hovoria no ja som na také formality, pravidlá a úlohy nikdy nebola, proste som si žila svoj vlastný život a necítila som nejakú extrémne veľkú náklonnosť k tejto dedine. Síce bola pravda že som sa hrozne nudila ale čo už sa dá robiť. Zaskočila som na rámen a pustila sa doňho,
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:06

Inari

Na ošetřovně. Kdy už můžu odejít?

lékařský ninja

Až dovážu obvazy, tak si di kam chceš, ale žádná vysoká fyzická zátěž. Můžou se ti rány znova otevřít.

Inari

Sakra! A to sem se chtěl v první řadě zlepšit v taijutsu. Budu muset najít někoho kdo mi pomuže s něčím co mi dovolí dravotní stav, třebanějaké nové genjutsu. Dobře, povídá ninjovi.
Návrat nahoru Goto down
Kofolaaacek
Academy student
Academy student
Kofolaaacek


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 05. 11. 10

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:21

Sayuri

Nakonec jsem nebyla jediná, kdo měl roztrhané oblečení od katany. Několik ran utržil i můj bratr Kay. Zrovna jsem se proti němu chystala vyrazit, když v tom mě zarazil. Pro dnešek už musíme skončit. Mám ještě nějakou práci. Řekl. Ale...ale...ale... Už jsem chtěla něco říct, ale bratr mě znovu přerušil. Zítra bychom mohli pokračovat. Už ti to jde mnohem lépe, ale pořád jsi ještě moc velký pulec. Posmíval se mi bratr. Tak zatím a nezapomeň na tu večeři. Dodal na rozloučenou a zmizel v obláčku kouře. Nezbývalo mi nic jiného, než si jen povzdechnout a vrátit se do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:58

Stařík

"Hmpf" odfrknul si a nasadil nepříliš spokojený výraz
"Tu hůl by jsi mi nevzal, to vím. Ale pokud ti pomůžu s tvýma schopnostma, jak mám vědět že se v půlce nevzdáš jako teď?
Proč chceš být silnější?"


Lei

Mluví s Riukou, ale při tom stále pozoruje zápas.
"Naučit se jutsu na léčení je poměrně složité a potřebuješ na to opravdu dobrou manipulaci s chakrou.
Štítová jutsu jsou na podobném principu, takže by si se díky tomu mohla naučit základ a měla by si díky tomu hlavně obranu, ale i trochu útočných schopností, pokud to dobře využiješ. Po tomhle výcviku už by nebylo těžké začít s léčením. Nebo pokud chceš, můžeš se učit rovnou léčení, ale když se tým dostane do krizové situace, tak ty musíš vždy vydržet jako poslední, aby jsi ostatním pomohla."


Wu Pai Long

"Jo já tě znám. Párkrát jsme se viděli, ale ještě jsme neměli čas se seznámit. Lidi po mě něco pořád chtěj a nedaj mi chvíli klid a při tom bych se v mym věku měl bavit s kámošema. Víš jak, lidi mě mají za geniálního ninju díky tomu že umim spoustu všelijakejch technik,ale sakra chtěl bych nějaký pořádný kamarády."

Bylo vidět že rád mluví. Byl normálně oblečený a neměl glávii. Kdyby neměl čelenku tak by nebylo poznat že to je ninja.
"Jo, málem sem zapoměl, nesnášim svoje jméno. Moji rodiče mě asi neměli rádi když mi dali takový jméno. No, pro starší ninji jsem prostě mladej, ale kámoši mi říkaj Will. Jsme ze stejnýho klanu a teď spolu pujdem na misi, takže budem mít dost času se poznat.
Ohledně těch tipů, to bych spíš pojal jako takovej malej trénink. Díval jsem se že si se s glávií ještě moc nesžil. Fyzickou sílu na tomáš dobrou, ale nedokážeš využít její pohybovou energii. Glávie je perfektní na protočky. Je na ní výborné že ty když jí vezmeš úplně na kraji, tak čím delší ji máš, tím větší silou zaútočí."

Podívá se na tebe. "Promiň že furt kecám, neunavuju tě?"
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Sponsored content





Po první misi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po první misi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce
» První Testování
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: