Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Po první misi

Goto down 
+8
Caldar
raul2653
Aspi
Tom555
Hysterio
riuka
chappi
anthraxik
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 04 2010, 22:18

Gray

Sedl jsem si vedle ní a souhlasně přikývnul. "No máš pravdu. Teď jsme byli na misi, kde byli nějací piráti a já asi tři omráčil, ale pak se to tam všechno semlelo tak rychle, že ani sám nechápu co se to vlastně stalo." Zasmál jsem se. "A ty už jsi na nějaké byla?" Zeptal jsem se ji jelikož mě to docela zajímalo.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 05 2010, 12:01

Riuka

Už jsem byla vzhůru a povídala si s rodiči, když se mi doneslo, kam mám přijít. Oblékla jsem se, a vyrazila. Moc jsem se nevyspala. Co asi nás teď bude čekat? Došla jsem do arény a viděla ty dva. Dobré ráno. Pozdravila jsem se a postavila se kousek od nich.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 05 2010, 12:16

Minori

Ahoj, tohle je Riuka.. člen z mého týmu, řekla jsem Grayovi.A tohle je Gray... kamarád, řekla jsem Riuce a spiklenecky na ni mrkla. Ano taky jsme byli na misi.Měli jsme za úkol chytit nějaké špehy...
Riuko, nevíš proč nás sem zavolali ? Já ani Gray nemáme tušení proč tu jsme...
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 10:57

Riuka

Tak kamarád. Pousmála jsem se, když na mě mrkla. Těší mě, Gray. Došla jsem k němu a podala ruku, co by přátelské gesto. Minori nevím. Byla jsem doma, když jsem se dozvědala, že mám přijít.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 11:23

Gray

Pousmál jsem se přátelsky na Riuku a podal ji také ruku. "Těši mě." Řekl jsem s nadšením a porozhlédl se kolem. "Sice nevíme co nás čeká, ale už by tu měli být ostatní ne?" Což bylo docela jasné, ale byli jsme tu snad jen my tři.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 13:37

-Kancelář Vůdkyně Tanami

Tanami
Mile se na vás usmála.
"Opravdu chcete misi? Nemůžu vám zaručit že ji dostanete, ale můžu vám dát šanci ji dostat.
Pojďte se mnou do soubojové arény."

-Soubojová aréna

Do arény vchází Lei s mladíkem kterého viděli po boku vůdkyně na misi týmu Lei.

Lei
"Zdravím vás, zatim tu není moc lidí, to je špatné, ale smůla pro ostatní.
Riuko a Minori, váš sensei mi říkal abych váš tým pochválila za dobrou akci.
Dnes tady s námi nebude, dostal naléhavou misi. Přeci jen je to pořád jeden z nejlepších ninjů naší vesnice."

Pak se otočila na Graye a přestala se usmívat. "Grayi, můžu se zeptat koho napadlo na tajné průzkumné misi bojovat a dokonce používat výbušné lístky? Měli jste to jen prohlídnout a tiše zmizet. Siture a Ikeno ode mě taky dostanou výtku. Ikeno se nechal zavést přímo doprostřed tábora nepřátel. To bych od něj opravdu nečekala."

Do arény přichází vůdkyně Tanami s doprovodem několika ninjů. (Inari, Nataly, Sayuri, Sadame, Ichiro)
Chvilku po nich i Yotsuke.

Yotsuke
Bez mluvení si rychle stoupne k Riuce a Minori. Jen na ně kývne na pozdrav a poslouchá vůdkyni.

Vůdkyně Tanami
"Takže, snad aby jsme začali. Nejsme tu všichni, ale to je jejich problé.
Zaprvé se musím omluvit ninjům z týmu Lei. Opravdu jsem nečekala že to bude natolik nebezpečné.
Zadruhé bych vám ráda řekla něco ohledně vývoje vesnice. Mnoho lidí mělo námitky abych vám říkala všechno, ale jste ninjové této země a musíte vědět proč co děláte. Dříve jme byli vojenská země a díky tomu že jsme sami napadali jiné země jsme se útoků bát nemuseli. teď se to bohužel s převratem změnilo a jsou tací kteří si myslí že jsme slabí. Byly dvě řešení tohoto problému. Buďto ukázat naší pravou sílu a nebo uzzavřít dobré spojenectví.
Ráda bych vyslala jeden tým jako delegaci do Suichugakure aby začali vyjednávat o spojenectví. Chceme se předvést v dobrém světle a proto chci vybrat z vás všech nejlepší ninji. Vedoucího týmu bude dělat tady Wu Pai Long, Pán živlu země."

Mladík (asi vě věku 19 let, normální typ, bez žádných zvláštností, poměrně pohledný, polodlouhé blond vlasy) se při zmínce svého jména zašklebil a uklonil se vám.
"Jsem si také vědoma že vybírat z vás toho nejlepšího nebude jednoduché a tak jsem se rozhodla pro souboje. Kdo prohraje bude cvičit svoje schopnosti dokud vás nebude potřeba. pokud nechcete bojovat, nebo nechcete na tuto misi, tak vás nikdo nenutí.
Kdo by chtěl? Přihlašte se mi a řekněte celé jméno. Já si vás zapíšu."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 13:48

Inari
Boj hnet po ranu? Nejratši bych se na to vybodnul, ale když couvnu budou si myslet že sem slaboch.
Inari Yuki. Du do toho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 13:49

Gray

Začla mi vytýkat misi, což jsem nemohl vydržet a už dost naštvaný jsem se na ní podíval. "Takže se přišetě necháme zabít, když si nás všimnou ti piráti a nebudeme se bránit. Jak chcete." Řekl jsem dost zvláštnim způsobem, jelikož já byl vždycky takový v klidu a hodný, ale nemám hold rád, když mi někdo vynadá za něco, za co vlastně nemohu. Jenže to už přišla informace o soubojích a já jen zakroutil hlavou. "Já určitě ne, potřebuji trénovat, protože skoro vůbec nic neumim, jen věci z akademie." Pak jsem doufal, že mě pustí a já budu moct trénovat chakra brány.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Academy student
Academy student
Neo79


Počet příspěvků : 32
Datum založení účtu : 03. 10. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:18

Ichiro


Došel jsem do arény . Jsem tu připraven a hlásím se také Ichiro Mizukawa!Zvolal jsem nadšeně.


Naposledy upravil Neo79 dne Sat Nov 06 2010, 14:32, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 14:26

Dotsu

To je Wu Pai Long.Pán živlu země.Jedou ho určitě porazím. pomyslel jsem si a pak jsem řekl Sadame Dotsu
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 16:37

Yotsuke

"Yotsuke Yakooho. Vyberte koho mam porazit."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 16:56

ikeno raite
Dosiel som v polovici prihovoru, takze som zacul, ako vraj dostanem vycitku, ci co tym myslela.
Ale zasiahol som ich. na tvary som vystruhal zahambujuci usmev a dufal, ze sa na to vykasle.
Ak sa nikto dalsii nebude hlasit, mohol by som ist. povedal som a dufal, ze pojdem.
Návrat nahoru Goto down
Kofolaaacek
Academy student
Academy student
Kofolaaacek


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 05. 11. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:24

Sayuri

Abych řekla pravdu, tak jsem moc nevnímala co se děje okolo mě. Napůl jsem byla ještě rozespalá, protože jsem zas většinu noci courala někde venku. Samozřejmě, že jsem i trénovala. O to byla únava větší.
Ale přeci jenom jsem zaslechla něco o soubojích. Jedna....dvě....tři....čtyři... Počítala jsem si pro sebe, kolik lidí se přihlásilo. Okej. Byla bych navíc, takže odcházím spát. Prohlásila jsem s pokrčenými rameny.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 06 2010, 18:40

Riuka

Pochválila? To je milé, ale stejně si myslím, že jsem mohla být lepší. Díky. Odpověděla jsem Lei, pozravila jsem Youtsukeho a pak poslouchala Tanami. Na misi? Já nejdu. Budu trénovat. Mám hodně co dohánět. Prohlásila jsem a zavrtěla hlavou. Jen jsem doufala, že mi to nikdo z týmu nebude pak vyčítat.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 00:29

Siture

Siture Pai Long,řekl jsem a čekal na to co bude dál.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 13:44

Vůdkyně Tanami

"Dobře takže Inari a Siture, Ikeno a Ichiro a nakonec Sadame a Yotsuke utvořej dvojce a rozmístí se tady po aréně tak aby jste si nepřekáželi." (-dále piště do tématu)

"Gray a Riuka budou trénovat. A Sayuri žádnej spánek nebude, půjdeš taky trénovat. Já budu dohlížet na souboje."
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 15:38

Gray

Bylo dobré, že mě nechali jít trénovat, ale přece jen to co jsem chtěl trénovat nebylo tak lehké, abych to zvládnul sám. Ale tak nedalo se nic dělat, a proto jsem se rozeběhl na jednu z tréninkových louk, kde jsem znovu rozbalil svitek Chakrových bran a začal trénovat otevření první brány.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:19

Minori

Já nepůjdu. Trénink je těd pro mě nejdůležitější. Doufám že se na mě Yotsuke nebude zlobit. Poté jsem šla na louku , kde stál gray a už trénoval. Nebude ti vadit, když se k tobě přidám ? zeptala jsem se ho mile.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:31

Gray

Ruce jsem měl v pečeti a mé oči byly zavřené, jelikož jsem se soustředil na aktivaci první brány, když v tom se tam objevila Minori. "Eh, ahoj Minori. To je jasné, že se ke mně můžeš přidat, ale budu spíše potichu, jelikož se na tuto techniku musim hodně soustředit." Řekl jsem ji popravdě a znovu dal ruce do pečetě a zavřel oči.
Návrat nahoru Goto down
Kofolaaacek
Academy student
Academy student
Kofolaaacek


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 05. 11. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 17:53

Sayuri

Pokrčila jsem rameny a otočila se na odchod. Pche. To se ještě uvidí. Řekla jsem si spíše pro sebe a vyrazila jsem domu.
Doma byl jen Rei (ten mladší z bratrů), který právě vstal z postele a dělal si snídani. Neměl jsi být na misi? Zeptala jsem se ho, aniž bych ho pozdravila. Přitom jsem s k němu přisedla a také si vzala něco k snídani. Ummmm....ne. Až zítra vyrázíme. Prskal na mě s plnou pusou. Huh, ach tak. Přikývla jsem. Kde jsi byla? Zeptal se Rei. To tě nemusí zajímat. Odsekla jsem. Jsi zlááá. Stěžoval si Rei. Na tebe nemám...Kay (nejstarší bratr) asi někde trénuje, že? Půjdu se za ním podívat. Oznámila jsem bratrovi a vstala od stolu. Klidně. Odpověděl brácha a dál se zabýval jídlem.
Návrat nahoru Goto down
chappi
V.I.P
V.I.P
chappi


Počet příspěvků : 761
Datum založení účtu : 20. 08. 10
Věk : 31
Bydliště : ZN

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 18:58

Minori

Přešla jsem ke stromu a sundala si vše nepotřebné - meč, brašnu, závaží. Poté jsem si stoupla trošku dál od Graye.Už od akademie jsem se chtěla naučit tuto techniku. Slyšela jsem o ní jenom z doslechu. Věděla jsem , že se to nikdy nenaučím, chtěla jsem ale vytvořit podobné. Zaujmula jsem bojovou pozici, všechny zbytečné myšlenky jsem hodila za hlavu a soustředila se jen na to jutsu. Z hluboka jsem se nadechla a začala se soustředit. Nejprve musím umět shromáždit Raiton chakru do své ruky. To bude asi největší problém. Snažila jsem se , párkrát se mi na ruce objevil malý výboj raitonu, to bylo ale vše.
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 22:40

Kolem tréninkové louky prochází shrbený stařík s bílým plnovousem a se zaujetím vás pozoruje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 07 2010, 23:51

Gray

Právě jsem byl už skoro ve finále, když jsem při soustředění uslyšel nějaké kroky, tak jsem sebou cukl a soustředění bylo zase v háji, avšak jsem si všiml toho staříka. "Děje se něco pane?" Zvolal jsem na staříka a čekal jestli něco neřekne, jinak bych zase pokračoval v tréninku.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 00:45

Riuka

Rozešla jsem se taky na tréninkovou louku. Zahlédla jsem Minory a Graye a zamířila k nim. Z druhé strany jsem uviděla staříka. Ahoj vy dva. Budu trénovat kousek od vás. Prohlédla jsem si staříka. Kdo je to? Zeptala jsem se tiše.
Návrat nahoru Goto down
Kofolaaacek
Academy student
Academy student
Kofolaaacek


Počet příspěvků : 11
Datum založení účtu : 05. 11. 10

Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 15:58

Sayuri

Na louce, kde jsem obvykle našla bratra, jak trénuje, bylo dnes plno lidí. Z dálky jsem si prohlédla, kdo tam tak všechno na té louce může být, ale když jsem tam bratra neviděla, tak jsem se vydala do lesa, kde byla další možnost ho najít. Bloudila jsem po lese, když v tom mi nad rukou, kterou jsem si opřela o strom, přistál kunai. Hned mi bylo jasné, že to nemůže být nikdo jiný než Kay. Chceš mě zabít?! Vyštěkla jsem okamžitě. Máš se lépe ukrývat. Odsekl mi bratr a vynořil se zpoza stromu. Potřebovala bych pomoc s tréninkem s katanou i s ovládáním chakry. Řekla jsem svému bratrovi a podala mu jeho kunai, který jsem mezitím vytáhla ze stromu. To bude ale něco stát. Usmál se šibalsky Kay. Jooo. Večeři klidně uvařím a umyju nádobí. Stačí. Řeknu otráveně. Bratr šťastně přikývne a trénink mohl začít...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Po první misi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Po první misi   Po první misi - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Po první misi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Menší odpočinek po první zkoušce
» První Testování
» První den mladých Shinobi
» První tým (Mizuki, Yoi, Mangetsu)
» První Sněm Kage

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: