Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelná mlha

Goto down 
+10
Shika-san
Rhaegar
Pein
likuku0
Morgen
sfrit
Forward
Sadatake
Yuu
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:36

Pokračujte zde!

Najednou celou vesnici pokryla mlha. Bylo v ní zatim ještě dobře vidět.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:41

Yuu

Chvíli jsem mlčel a najednou se nademnou ukázala mlha.
Co se děje? řekl jsem a ještě viděl lidi dole na ulici.
Asi jenom mlha.. řekl jsem si a oddechl..
A jsou i nějáké podmínky? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:43

Akemi Same
stál som uprostred ulice a zrazu sa tam zjavila nejaká hmla dal som si dole kopiu a rozdelil som si ju na dve časti takže v každej ruke som mal jeden hrot a zakričal som Sakra čo to má znamenať . Je tu niekto ? nato som sa začal obzerať a snažil som sa aj počúvať každý zvuk okolo mňa
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:44

Eimi
Zobudila som sa.
Mohla by som ísť von. Ale dúfam že neuvidím otca. Pomyslela som si a pomaly som vyšla z domu.
Bola mlha, ale dalo sa cez ňu vidieť.
Ešte mlha tu chýbala. Hovorila som si.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:50

Dante

Když jsem seděl padla mlha.Slyšel jsem jakési funění.Okamžitě jsem vyskočil na nohy.Ikdyž jsem měl veliké bolesti věděl jsem že musím zpět do vesnice.Rozběhl jsem se ale funění se ke mě víc přibližovalo.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:04

Cloud

Tohle néni obyčejná mlha...to se pozná už odpohledu....řekl jsem a rozhlížel se.tohle néni dobrý...další útok na dědinu?
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:06

Akemi Same
vykročil som pomaly a opatrne ulicov a v ruke som držal zbrane sledoval som okolie ale kvôli tej hmle som toho veľa nevidel . Tak som znova zakričal ešte hlasnejšie Počujete ! Je tu niekto ! No táák vylez ! a kráčal som pomaly ďalej
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:11

Nimeshi

Hezky jsem si trénoval, všechno šlo podle plánu a už jsem se chystal jít do vesnice, když zničehonic začala stoupat hustá mlha. Co to? Pomyslel jsem si. Jestli to je zase nějaká změna prostředí od kageho... a odešel jsem směrem do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:17

Jukara

Smutne som pozrel na zem.Achh...nedopadlo to najlepšie...nejaký Taka z Iwy ma porazil, ale dal som do toho súboja všetko. Preto som aj tu, aby som zosilnel.Povedal som a pozrel som na Hiyori.Na dalších skúškach určite uspejem!Zakričal som velmi hlasito a pevne som zovrel päsť. Potom som sa usmial. Zrazu sa však na oblohe začala objavovať nejaká hmla. Len som na to prekvapene zíral.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:23

Dante

Běžel jsem jednou ulicí e vesnici když vtom jsem opět sejmul Akemiho na zam.Ou promiň.No vlastně sem rád že tě vidim.Díval jsem se na Akemiho a na tváři měl jakýsi podivný výraz.Co říkáš na tu mlhu.Divný co.Nikoho jsem po cestě nepotkal. řekl jsem mu a podal mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:33

Akemi Same
padol som hneď som sa otočil skočil na nohy a kopiju som pripravil k útoku spojil som ju tak že ostala len jedna s hrotmy na oboch stranách pozrel som sa lepšie a bol to zase Dante čo ma sundal aj predtým Sakra ak má každé naše stretnutie začať tým že ma zhodíš na zem tak to pekne ďakujem. Ale vlastne som tiež rád že ťa vidím zrazu sa to tu objavilo a ja nemám rád takéto veci ty kokso . Inak ano je to divné že si nikoho nestretol . povedal som a prijal ruku potom som sa ho ešte opýtal Inak už ťa pridelili do týmu ?
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:42

Dante

Hai.Jsme ve stejném týmu i s natsuki.Len ona je na mě naštvaná kvůli tomu že sem ji včera opil. řekl jsem mu a usmál se.Popálená ruka mi vysela volně ve vzduchu jelikož jsem sní nemohl moc dobře hýbat.A jak jsem srazil akemiho na zem tak mi z podkapesníku začala vytékat krev z druhé ruky.Ze zádu se začalo ozývta znovu funění.Slyšíš to??To funění
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:48

Kin
Zacalo sa mi horsie citat.
AH, co sa tak rychlo stmieva
Avsak potom som zistila, ze je priskoro na stmievanie. A vobec to nemalo taku farbu. Skorej ako...hmla??
Zadychala som sa a prezerala ostatnych, ktorych crty sa mi v tej hmle stale viac a viac stracali.
Haloo, hej, nemeshi, Simonee kricala som a pomali sa plazila smerom k jednemu z nich, ktoreho crty som nespoznavala.
Návrat nahoru Goto down
Sadatake
Academy student
Academy student
Sadatake


Počet příspěvků : 79
Datum založení účtu : 23. 09. 10
Věk : 31
Bydliště : auuuuuu to bolo dávno

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 22:51

Akemi Same
Pozrel som na neho a povedal som Si zranený mal by si si to ošetriť . Aké funenie ja nič nepočujem.
povedal som a pozeral som dookola Hmm fakt nič nepočujem buď som ja ohluchol alebo sa on udrel do hlavy no neviem. pomyslel som si a pre istotu som si kopiju nechal pripravenú.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 08:10

Sfrite už mě vážně štveš! Když jsi na louce a píšu, že slyšíš funění, tak je pochopitelné, že napíšeš a počkáš na reakci admina, takže jsem měl pro tebe něco připraveného ale kašlu na tebe. Žádný funění už neslyšíš, určuju já co slyšíš, vidíš a cítíš! Takže z tohohle příběhu jsi vypadl, tvoji postavu teď budu ignorovat, už toho mám fakt dost, jak nečekáš na moje reakce.
___________________________________________________________________________________________

Darui

Zahleděl jsem se na mlhu. "Jaké myslíš podmínky? Podmínky čeho?" Zeptal jsem se a najednou mé oči byly opět oranžové a já prohledával mlhu.

Hiyori

"No pokud jsi doposud nevěděl kdo je tvůj sensei, tak pochybuji, že se nějak zlepšíš, když sis ani nezjistil jméno senseie." Řekla jsem a zasmála se, jenže to už byla kolem mlha. "Hm, nemám ráda mlhy."

Miya - Postavy by na mlhu reagovali, jako normální reakce přírody, tak hned nedělej z postavy mástra co pozná nebezpečí. ...

Zasmála jsem se. "Prosim tě, nedělej z normální mlhy hned nějakou katastrofu." Řekla sjem a zakroutila hlavou, ale vedle se ozvalo křupnutí.

Akemi - (- Postavy by na mlhu reagovali, jako normální reakce přírody, tak hned nedělej z postavy mástra co pozná nebezpečí. ...)
Danteho jsi vůbec nepotkal a dál bloudil ve vesnici, ale moc lidí jsi nepotkal, jakoby se schovali domů, ake najednou se mlha kolem tebe začala zbarvovat do ruda a začala být víc hustější.

Kin a spol. -> Jenže to už se mlha zhustila a začala pomalu rudnout, věděli jste že se něco děje.

Eimi -> Mlha začala hostnout a v tu chvíli i pomalu začala rudnout, věděla jsi, že se něco děje a není to nic dobrého.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 13:55

Eimi
Čo sa to k čertu deje?! Pomyslela som si a vytiahla som tanto.
Je tu niekto? Povedala som pričom som sa snažila pozerať do všetkých smerov.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 14:05

Eimi -> Najednou se kolem tebe něco mihlo, ale zase to zmizelo a pořád jsi za zády slyšela jakési funění, jenže když jsi se otočila, tak tam nikdo nebyl a znovu se ti to ozvalo za zády.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 14:07

Eimi
Prestáva to byť vtipné. Povedala som nahlas.
Takže to nebude obyčajná mlha. Pomyslela som sa.
Otočila som sa ešte raz či to neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 14:19

Cloud

Otočil jsem se za křupnutím a mezi tím řekl.pochybuji že je zcela normální jev že je po celé dědině mlha ale ty jsi tu šéf....povzdechl jsem si a koukl se co to křuplo.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 14:33

Nimeshi

Už jsem se chystal odejít do vesnice, když začala mlha divně rudnout. Hmm, tohle není normální, raději se vrátím pro Kin. Řekl jsem si a pak jsem skoro šlápnul na Kin. Tady jsi, netušíš co se to děje? Tahle mlha nevypadá přirozeně...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 14:49

Simon

Dobrý deň Sendokage. Nechcem vyrušovať, len sa chcem spýtať či neviete, kde je môj sensei Utakata? V tom som uvidel za senseiom v obloku hustú hmlu. Vidíte to, čo ja? Pozrite sa z okna? Neviete, čo to má znamenať tá hmla? Spýtal sa a čakal na jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:21

Yuu

Podmínky, abych se stal Démoním lovcem. řekl jsem
a všiml si bledou barvu v Daruiových očích.. To bude zase Doujutsu..
řekl jsem a díval se skrz mlhu na Daruie.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:50

Sora

Dobře, tak můžeme začít. Řekla jsem odhodlaně, a čekala na Izumiho postup tréningu té techniky.Bude to v pohodě, když jsem dokázala raitonoví šíp.Tak dokážu i tohle, ale použít to budu moc jen v kritické situaci. A ještě stratim raitonoví element. Radši se budu těm kritickým situacím vyhýbat. Pomyslela jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 16:59

Creepy

Meč mi sice vytrhla ale já použil onu energii k otočce, při které jsem se dostal k ní na kontaktní vzdálenost a tasil wakizashi se kterým jsem jí sekl po boku, když v tom celé okolí zahalila mlha a i moje oči měli problém vidět její chakru.
Co to, to udělala ona? ale jak vždyť nevytvořila žádné pečetě...
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:19

Dante

Ta ruka je v pohodě povedal som Akemimu.Funění ustalo.Mlha byla tak hustá že sem neviděl na krok.Deme to prozkoumat zeptal jsem se Akiho.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelná mlha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelná mlha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: