Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelná mlha

Goto down 
+10
Shika-san
Rhaegar
Pein
likuku0
Morgen
sfrit
Forward
Sadatake
Yuu
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:27

Eimi -> Najednou ti někdo sáhl na rameno, ale jakmile jsi se otočila, tak už tam nikdo nebyl, ale z dálky byl vidět zase onen temný stín.

Miya

Otočila jsem se za tim křupnutím a skrz mlhu tam na to místo ani neviděla. "Hm, tady něco nesedí." Řekla jsem a složila pečeť a silně se nadechla. "V té mlze je chakra!" Zvolala jsem a stoupla si do bojové pozice a v tu chvíli se před námi objevil stín.

Nimeshi a Kin -> Byli jste u sebe s Kin, ale kolem jste vůbec nic neviděli. jen jste dokolečka slyšeli hlasité funění a dupání. Jakoby kolem vás někdo mohutný pořád chodil. Když v tom se přímo před vámi objevila černá silueta.

Sendokage

Chvíli jsem váhal zda mu to říct, ale pak jsem kývl. "Utakata je na zkoumání u Ulquiorry, aby se mu pokusil vrátit paměť, ale my dva teď máme jiný problém." Ukázal jsem na mlhu. "Jedná se o silné genjutsu. Kdo se do něj dostane, tak mlha kolem něj zrudne a přijde o všechny smysly a pak je ovládá postava, která je přímo před nima. My dva při útoku byli uvnitř budovy, takže už nás genjutsu nezachytí, ale teď musíme najít toho, kdo genjutsu tvoří, aby jsme uvolnili lidi v něm než bude pozdě." Řekl jsem Simonovi.

Darui

Jenže najednou mlha zrudla a my viděli sotva na sebe. Zvedl jsem se a přešel blíže k Yuuovi. "Zřejmě jsme obětí genjutsu, hodně silného genjutsu, takže se musíme držet u sebe než nás někdo dostane ven." jenže to už se kolem nás něco mihlo.

Izumi

Jenže najendou mlha kolem nás zrudla a my na sebe sotva viděli. Nebylo jasné o co se jedná, ale jedno bylo jisté, není to nic normálního. "Soro drž se u mě!" Zvolal jsem a v tu chvíli do mě něco napálilo a já proletěl kolem Sory na zem, ale nic jsme neviděli.

Miyoko

Jenže to už jsem posunula svoji ruku do strany a zablokovala tvůj úder a odrazila se od tebe pryč, ale to už kolem nás byla jakási rudá mlha a my na sebe sotva viděli. "Co to sakra?!"
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:44

Creepy

To děláš ty?
zeptal jsem se a z rozrušení zapoměl na to že bych ji měl oslovovat trošku uctivěji.
Naprosto nic nevidím..
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:50

Cloud

já to říkal...řekl jsem a odhodil berle.strhl z nohou ortézu a postavil se do bojové pozice.Sakaryo mi seděl na rameni a zlověstně krákal.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:51

Simon

Aha no tak ja sa sním potom porozprávam a usmial som sa na Kageho. Tento Kage je akýsi priateľský. A to akože my dvaja bude hľadať to kto to zavinil? Udivene som sa spýtal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:28

Sendokage

"Simone, teď jsme asi jediní mimo genjutsu, měl jsi štěstí, že jsi zrovna šel za mnou do kanceláře, jinak bys byl taky v genjutsu." Řekl jsem mu po pravdě a obešel stůl až ke dveřím. V tu chvíli si mohl Simon všimnout, jak jsem si pomalu začal sundavat pásku přes levé oko a uviděl jasně modré oko.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 20:52

Simon

Kam idete Kage?
V tom som uvidel, že si Kage niečo dáva z oka dole. No pááááááááni. Otvoril som ústa. Čo to je Sendokage? Tak toto som ešte nikdy nevidel. Pomyslel som si a zdesene naňho stále pozeral.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:33

Sendokage

Pochází ze Suichugakure a nepozná hlavní techniku vesnice, Suinatar? Pomyslel jsem si a vyšel ze dveří, při čemž jsem čekal, že vyjde i on. "Suinatar, drobná památka na můj minulý tým." Šeptl jsem. "Nemáme čas, tak pohni."
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:40

Sora

Koukala jsem se kolem sebe, všude byla mlha. A já s těží šmourala očima abych vůbec něco zahlídla, C- ani jsem nedořekla a slyšela jsem ránu. Došlo mi že asi údeřili Izumiho, ale nevěděla jsem na jakou stranu,a kam. Snažila jsem se soustředit na kroky či jiné pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 21:45

Sora -> V misi máš pokračovat. Wink
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 10:53

Simon

Aha. Tak o tom si ešte prečítam niečo. Povedal som si v duchu a bežal za Kagem. A kde teraz ideme?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:27

Sendokage

"Počkej Simone, musim se porozhlédnout a najít vysokou koncentraci chakry." Řekl jsem a Suinatarem sledoval okolí. Vypadalo to, že nic neuvidim, ale v tu chvíli jsem se podíval na jednu z cvičných louk a na stromě jsem uviděl sedící postavu. "Mám ho. Chvíli počkej." Řekl sjem a poskládal asi 7 pečetí, při čemž jsem bouchl do země a Simon si mohl všimnout, jaks e na louce před náma tvoří obrovská sněžná ruka, která udeřila do stromu. To už se k nám rozjela sněhová vlna a z ní vypadl nějaký chlap.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:42

Simon

No pááááááni. Tá ohromná sila. Tak toto je skutočná Kagovská sila? Tak to je super. Podíval som sa na toho chlapa, čo ho vlna doniesla. Hmmm. Kto to je Sendokage poznáte ho?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 15:44

Masaru

Divné ti to být mohlo, ale Masaru Sayara neznal... Prakticky se s ním ani jednou nesetkal... umřel příliš brzy. Proto sem si změny na holy všimnout nemohl.
Měl bych začít s tréningem... Přemýšlel sem o jutsu, které by dokázalo uspat nebo neutralizovat nepřítele.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 12 2010, 17:20

Jukara

Ani ja. Je to hrozné keď sa uprostred slnečného dňa objavý hmla. Myslíš že je to v poriadku?Povedal som trochu vystrašene kedže som neznášal hmlu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 12:59

Jukara -> Máš pokračovat v misích ...

Yoshiro

Pousmál jsem se a podíval se na něj. "No co si budem povídat, takovou techniku už umíš. Eh, teda uměl jsi v budoucnosti." Zasmál jsem se a pomalu se rozešel pryč. "Jdeš?" Zeptal jsem se ho a čekal až semnou vyrazí. (Mlha se nás netýká, už je pozdě, abych tam Masara zapojoval)
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 13:06

Masaru


Asi ste nemyslel tornádo, které umim vytvořit k znehybnění nepřítele že?
Zeptal sem se s usměvem a následoval ho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 16:42

Yoshiro

Pomalu jsem kráčel k louce. "Ne, mám namysli vylepšený mod toho tvého chakra kunaie." Řekl jsem mu tajemně a dál kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 17:51

Masaru Yukisha

Vylepšený... mod?
Zeptal sem se udiveně... Jasně.. přemýšlel sem o tom jak vylepšit svou základní techniku, ale zatim mě nic nenapadlo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 18:35

Yoshiro

"Není to nic extra, ale zřejmě to splní tvé očekávání. Místo normální velikosti kunaie, to bude mít velikost asi, jako fuuma shuriken ve tvaru kunaie. Ve chvíli kdy tim protivníka zasáhneš, tak se z kunaie vytvoří jakési řetězy, které se do něj zaryjí a zabodnou se do země, takže se protivník nemůže 10 sekund pořádně hýbat. Avšak vim, že kdykoliv jsi tu techniku použil, tak ti to sebralo velké množství chakry. Hlavně Keiko tu techniku nikdy neviděl" Řekl jsem mu po pravdě.

Sendokage - Sry zapomněl jsem na něj Cool laugh

Vytáhl jsem toho chlapa ze sněhu a hodil ho na zem, při čemž jsem mu svoji nohu položil na jeho krk. "Letos oběti nebudou." V tu chvíli jsem se podíval na Simona a před nim se zvedla sněžná zeď, aby nic neviděl, ale uslyšel jen křupnutí, pak zeď opadla a chlápek na zemi se vůbec nehýbal. "Simone, ve vesnici jsou další takový jako je on, ale už nezvládají to genjutsu, ale útočí na lidi co v tom genjutsu byli. Běž na východ, je tam Yuu Aburakoji a je v jakémsi skleněném labyrintu. Musíš mu pomoct." Řekl jsem a podíval se k nebi. "Já jdu za dcerou." a rozeběhl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 20:22

Masaru

Ještě, že teď mám chakru démona...
Pomyslel sem si, když řekl, že to bere hodně chakry...
Zajimavá technika... Jednou se jí určitě naučím...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 13 2010, 21:42

Yoshiro

"Budeš se ji učit hned." Řekl jsem mu a ikdyž jsem nemusel číst myšlenky, tak mi došlo, že bude přemýšlet o chakře a využije tu démonovu. "Nemysli si, že když máš démona, že to půjde samo. V budoucnosti jsi měl všechny elementy a speciální pečeť na nárust chakry, takže podobně jako démon a stejně jsi byl po technice značně vyčerpán. Avšak se zeptám, umíš kaze bunshiny?"
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 10:41

Masaru

Podezřívavě sem se na něj podíval....
Fakt mě docela zná.
Spíš sem myslel, že mi to nesežere tolik chakry... Je mi jasný, že tréning nebude zas tak rychlej.
Pak se mě zeptal na klony.
Samozřejmě, že je už umím...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:43

Yoshiro

"A kolik teď zvládneš klonů? V budoucnosti jsi jich zvládl myslim 5." Zeptal jsem se ho na rovinu, ale to už jsme došli na malou louku na kraji vesnice, kde jsem se postavil a čekal až se zastaví i Masaru. "Budeš potřebovat chakru démona. Protože jsem uživatel mokutonu, tak ho dokážu zastavit, kdyby tě pomalu ovládal."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:53

Simon - Myslel sem si Cool laugh

Počul som len škrípnutie. Au. Povedal som a sendokage mi dal inštrukcie, čo mám spraviť. Hmmm. Za Yuuom? To kto je? Pomyslel som si. Kývol som Kagovi na potvrdenie a rozbehol sa za ním.

- Aspi teraz mám pokračovat v Misii, kde je Dariu a Yuu?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 14 2010, 13:58

Masaru

To sem teda moc nepostoupil... Momentálně sem maximálně vytvořil 4... Ale myslím, že jich udělám i víc.Na poznámku o mokutonu sem se na něj nechápavě podíval.
Jak to myslíte? To dokážete potlačit chakru démona? To sem nevěděl....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelná mlha - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelná mlha
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: