Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelná mlha

Goto down 
+10
Shika-san
Rhaegar
Pein
likuku0
Morgen
sfrit
Forward
Sadatake
Yuu
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 22:14

Dante

Ležel jsem klidně.Jak u mě ty křeče pokračovali ani jsem to už necítil.Moje jediné přáni bylo vidět Natsuki.
Doufal jsem že se sem příde podívat jelikož jí mám dost co vysvětlovat.Pokud bych tak neučinil mohl by to být totální zánik přátelství.V duchu jsem se pořád modlil aby mne navštívila.I když bohatě by statčilo kdyby mi dali najíst.Aspoň prozatím jsem mlčel a potichu doufal že někdo příde!Měl jsem dost problémů kvůli Ryovi a teď mě nesnášej i v nemocnici!Můj zármutek postupoval dále do těla.Krev v žilách se mi ohřála a já cítil jak pomalu ustávají křeče!Že by opravdu dokázal něco jiného nebo jsem jen tak unavený pomyslil jsem si ale pak jsem to pustil z hlavy!Dál jsem se modlil k návštěvě a pomalu jsem zavíral oči!
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 22:19

Yuu

Zastavil jsem se a ohlédl na Daruie.
Máme tam být hned! zavolal jsem na něj a otočil se zpět.
Pomalu jsem nabral chůzi a šel dál k Sendokageho budově...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 15:37

Natsuki Yoake

Prikývla som doktorovi a pohýbala som rukou. už to bolo v podstate v poriadku a tak som začala rozmýšľať nad tým, čo teraz budem robiť, mala by som asi navštíviť senseia a začať môj tréning. Nepôjdem za Datnem, to je úplne bez šance, bojím sa že by som sa neovládla a urazila by som mu hlavu katanou. rozmýšľala som a nakoniec zvíťazil zdravý rozum a ja som vyšla z nemocnice, Začala som sa prechádzať po dedine zo zamysleným výrazom a rozmýšľala som nad tým, či som nespravila nejakú blbosť, možno som ho predsa len mala navštíviť. šepla som a zastala som pol cesty od miestu kde som typovala že bude sensei a nemocnice, Povzdychla som si a s pomyslením že som ale úplna baka som sa vrátila späť do nemocnice, Prešla som pomedzi recepčnej a išla som tam, kde pred tým Doktor odviedol Danteho. Postavila som sa do dverí a oprela som sa o ich okraj, Nechceš .. mi niečo .. no neviem... vysvetliť? spýtala som sa ho a pozrela som sa mu do tváre.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:40

Dante

Um.Ahoj.No v podstatě ano.Je toho hodně na vysvětlování.Ale je to docela dlouhý příběh.Sám nevím jak začít ze začátku ti řeknu že já sem nebyl já kdo na tebe útočil.PRostě mám v sobě zapečetěnou jinou osobu kterou jsem do sebe zapečetil omylem když jsem byl malý.Je to něco ja biju ale neni tak silnej a navíc se zjevuje v podstatě kdy chce.Mluví si kdy chce.Jak sis nejpíš všimla měl jsem jedno oko rudé.To je znak že se dostal na povrch a ovládá mne.Nemá své techniky a ani chakru ale používá vše co je moje!Je to vraždící monstrum které prahne po pomstě stejně jako já! řekl jsem jí a sklonil jsem hlavu.To proto jsem se uhodil do hlavy tou rukou.Mám na ní pečeť co ho dostane zpět do těla! řekl jsem a ukázal jsem dlaň.
Pokud chceš něco vědět tak se ptej.Vzal jsem to stručně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:42

Masaru Yukisha

Po delší přestávce sem se rozhodl, že to zkusím znova.. Stoupl sem si mezi ty mezi ty dřevěné kvůli a snažil se znova vyvolat plášť démona.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 16:50

Natsuki Yoake

Snažila som sa nejak pochopiť to čo mi povedal a len som si nad tým povzdychla, takže.. to máš niečo ako druhú osobnosť či čo? spýtala som sa ho a cítila som ako zo mňa postupne hnev opadá. Možno s ním nakoniec ešte budem vychádzať, pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:24

Dante

Ano akorát že je hmotná a může bojovat.Kdysi to byl člověk. Pověděl jsem a doufal že to pochopí.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:33

Natsuki Yoake

"Tak dobre teda, len sa ju snaž ... ja neviem nejako skrotiť alebo čo," povedala som a naznačila som pri tom rukami neurčité gesto k slovu skrotiť. "Kedy .. budeš v poriadku?" spýtala som sa ho no nevedela som či to vie aj on sám." Teda ako myslím s tou tvojou rukou". dodala som ešte
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:47

Simon

Zrazu som uvidel akísi záblesk, potom zasa. Čo to je? V tom som uvidel akési svetlo. Čo to môže byť? Vydal som sa za svetlom a s nepätím čakal, čo to bude.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 17:58

Dante

No ja nevim, ještě mi nic totiž něřekli. řekl jsem jí a zachvátil mne pocit tepla!Mužu tě o něco poprosit? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:24

Eimi
Nikoho som nenašla, a tak som sa otočila do Sendokageho kancelárii.
Vošla som do budovy, a podišla som k dverám.
Zaklopala som a čakala či ma vpustí dnu...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitimeTue Nov 23 2010, 18:28

Natsuki Yoake

"skúsiť to môžeš" odpovedala som mu a čakala som čo odo mňa bude chcieť, ale čašníčku mu robiť nebudem to nech si vyhodí z hlavy. pomyslela som si ešte.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelná mlha - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelná mlha
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: