Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smrtelná mlha

Goto down 
+10
Shika-san
Rhaegar
Pein
likuku0
Morgen
sfrit
Forward
Sadatake
Yuu
Aspi
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:46

Natsuki Yoake

Zaklonila som sa dozadu tak, že som sa rukami dotkla zeme a zároveň som sa tým aj vyhla jeho kose, odrazila som sa oproti Dantemu tak, aby som mu nohami vyrazila. Pri tom som sa stále snažila zistiť čo sa s ním robí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:47

Dante -> Bohužel jsi jehlice nenaklonoval. nejsi tak silnej, aby jsi nepotřeboval tvořit pečetě.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 11:59

Jane ale on jo Cool laugh a jak mam tvořit pečetě?? s jednou rukou v obvazech???Leda že bych si je sundal.


Dante/Ryo

Běžel jsem za ní.I když mě kopla nijak mě to nerozhodilo.S kosu se navázal chakrový řetěz.Vlála za mnou a já házel jednu jehlici s výbušným lístkem za druhou.Po chvíli mi došli i i jehlice.Přešel jsem na shurikeny.Hodil jsem tři shurikeny a vyskočil jsem proti slunci, takže to Natsuki mírně oslepovalo když mě sledovala.Uteč zařval jsem z plných plic.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:10

Natsuki Yoake

Odrážala som jednu ihlicu za druhou a tiež som sa im uhýbala niekedy až prazvláštnym spôsobom, proste to vyzeralo ako keby sa moje telo vedelo ohýbať ako sa mi zachce, S katanou v ruke som sa odrazila niekoľko krokov do zadu a po tom som preskočila na strechu inej budovy, takže som sa dostala z dosahu Danteho skoku, ksakru .. ak nebudem bojovať tak ako keby som mu chcela ublížiť tak ho neporazím, pomyslela som si trocha naštvane a postavila som sa do obranného postoja. v tom som si uvedomila že ma zasiahol asi troma senbonmi do ľavej ruky a ja som si ich s bolestným cuknutím vytiahla, rozhodnuté, nebudem ťa šetriť, šepla som a do druhej ruky som chytila kunai. čakala som kým sa priblíži.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSat Nov 20 2010, 12:15

Dante -> Blokuju ti postavu! Už mě štveš! Tu tvoji druhou postavu jsi nepopsal nijak, takže o nějakých pečetěch pomocí myšlnky jsi nic neřekl a to, že nemůžeš dělat pečetě není můj problém, když jsi blbej a musíš furt bojovat tak se nediv. Dokud neupravíš charakter, kde tu druhou postavu popíšeš dokonale a napíšeš tam i kdy se projevuje a jak tak si za tuhle postavu nezahraješ. Tim se omlouvám Natsuki, že nemůže teď kvůli němu pokračovat v tom boji, ale najdeš jinou hráčskou postavu se kterou budeš moct teď kámošit. Wink
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 14:00

Dante/Ryo

Vidíš začala to brát vážně promluvil ke mě Ryo a jábyl vztekem bez sebe.Dopadl jsem na střechu budovy.Vytáhl jsem shuriken a hodil ho po Natsuki.Rozeběhl jsem se za shurikenem a přeskočil k ní na budovu.Takhle to dál nejde pomyslel jsem si.Musím sním něco udělat jinak ještě někoho zabije.
Pravou ruku jsem měl obvázanou takže jsem ho nemohl zapečetit.Ale přece jenom svitlo mi v hlavě.
Snažil jsem se koncetrovat raiton do pravé ruky.Bolelo to jako čert.Ryo mezi tím útočil na natsuki kosou.
V ruce jsem měl alespoň malou část raitonu.Po chvíli přemáhání jsem ho vypustil.Obvaz se rozpadl.
A já se uhodil rukou do čela.Oči nabyly zpět barvy.Chvíli jsem stál na nohou ale pak jsem se skáce l k zemi.Z ruky mi tekla krev a já jen hleděl do oblak.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 16:07

Natsuki Yoake

Ten jeho hodený shuriken som brala ako celkom podarený žart, Nemôže si myslieť že ma dostane takto priamo. Pomyslela som si a odrazila som ten shuriken katanou. V tom som začala odrážať aj jeho útoky kosou a celkom sa mi to darilo, len asi dva krát mi takmer usekol ruku no vždy som sa tomu stihla vyhnúť a keď som chcela prejsť do protiútoku tak sa niečo stalo a on sa udrel do hlavy? začudovala som sa no keď spadol na zem tak som hneď priskočila k nemu a svojími kolenami som mu pritlačila obi dve ruky k zemi, čiže som v podstate na ňom sedela, Katanou som mu mierila na hrdlo a začudovane som sa na neho pozerala, prečo si na mňa ksakru útočil? spýtala som sa trocha podráždene a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 16:23

Dante

Jak mi přisedla pravou ruku vykřikl jsem bolestí.Po chvíli jsem vykašlal krev.Já ne..to nepechopíš!
Řekl jsem jí jemným tónem.Dones mě do nemoc... pokusil jsem se říct ale padl jsem do kómatu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 16:33

Natsuki Yoake

Ksakru aj s ním. šepla som a postavila som sa, chvíľku som sa pohrávala s myšlienkou že ho tu takto nechám no po tom nado mnou prevládla moja normálna povaha a zúrivosť ustúpila stranou. Vystrela som ruku k nemu, z ktorej mi vyrazilo šesť hadov ktorý ho omotali a ja som ho pomocou toho ako tak zodvihla do vzduchu. Rýchlo som vyrazila smerom k nemocnici a preskakovala som pri tom z budovi na budovu, o chvíľku sme tam už prišli a ja som rýchlo zamierila k sestričke, alebo recepčnej alebo čo to tam vlastne bolo, Dobrý, mám tu zraneného, povedala som kľudným hlasom a podvihla som pravú ruku čím som s tými hadmi nadvihla Danteho tak, aby na neho tá recepčná videla.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 16:43

Dante

Kde to jsem?To už jsem po smrti? Ptal jsem se sám sebe.Stál jsem nejsíš uprostřed ničeho.Neviděl jsem zdi,okna,podlahu ani strop.Najednou se v dáli rozblesklo.Šel jsem za tím světlem nejspíše hodinu.Když jsem k němu došel viděl jsem znak našeho klanu.Obrovký svítivý kruh který byl v dolní části proťat tyčí.
To už chceš umřít? ptalo se mě světo.Nemáš náhodou cíl? pokračovalo a pak se chvíli odmlčelo.
Nemáš čas se tu jen tak flákat. v tu chvíli mě zachvátil nespoutaný hněv a já sáhl po kose.Přesekl jsem sní světlo a předemnou se otevřeli jakési dveře.Došel jsem k nim a prošešl jimi.

Pomalu jsem otevřel oči a podíval se nejprve na Natsuki a pak i na recepční.Byl to jen sen řekl jsem potichu.Uvolnil jsem se a čekal jsetli mě ošetří.Jen doufám že to nebude nic vážného
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 19:53

Eimi
Zobudila som sa.
Po tichu som došla k Hirovi.
Ten ešte spal, tak som po tichu vyšla von.
Prechádzala som sa po dedine až som došla k jednej z lúk.
Tam som si sadla pod strom a sledovala som celú lúku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 12:04

Doktor

Došel jsem k Dantemu a podíval se na jeho stav. "Tenhle tu nedávno byl, takže neuposlechl? Fajn, sestro! Zvláštní opatření pro tohohle blbce." Řekl jsem, jelikož nemám rád lidi, co si zahrávají s vlastnim životem. Pomalu jsme Danteho odvedli do pokoje, kde ho položily na postel a před nim si sedla sestra, která ho měla za úkol hlídat.

Eimi -> Najendou se u tebe objevil nějaký jounin a koukl se přímo na tebe. "Ty a tvůj tým se máte dostavit u Sendokageho. Najdi ostatní a vyražte." Řekl a pak hned zmizel.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 14:07

Dante

Chvíli jsem přemýšlel nad tím co doktor řekl.Ehm.Sestro můžete přivést senseie nebo aspoň tu holku co mě přivedla? řekl jsem chraptivým a tichým hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:19

Sestra

Jen jsem zakroutila hlavou. "Pokud tě někdo z nich bude chtít vidět, tak přijdou."
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:25

Eimi
Kývla som a rýchlo som sa rozbehla.
Bežala som po dedine a pozerala som či niekoho z nich neuvidím.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 15:26

Eimi -> Uviděla jsi jak z lesu vybíhá Miya s Cloudem. (Pokračuj v jejich misi)
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:10

Dante

Jen jsem zavrčel.A co bude dál?Kdy mě pustíte?Nakoupíte mi aspoň??Ty plevy co vaříte já nejim!
Odcekl jsem naštvaně.Hlavně přiveďte tu holku!Závisí na tom život! Zařval jsem na sestru tak že to bylo slyšet po celé nemocnici.Pokusil se zvednout.Zvedl jsem se jen tak abych na sestru viděl.Bude to chtít chvili ležet pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 16:25

Natsuki Yoake

Keď ho odviedli tak som už chcela vyraziť no po tom ma niečo napadlo, Otočila som sa ešte k tomu doktorovi a zaťahala som mu za rukách, Ehm, mohli by ste mi prosím skontrolovať ruku? viete trafil ma tam troma senbonmi a ja som si neni istá či neboli napustené nejakým jedom ale čím. spýtala som sa ho a čakala som na jeho odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 17:00

Sestra

Už mě unavovalo, jak si ten spratek vyskákoval. Pomalu jsem poskládala pečetě a v tu chvíli si zase Dante v křečích lehl na psotel a nemohl ani mluvi a ani se hýbat. "Nauč se chovat a pak až o něco pros." Dodala jsem a otevřela si v klidu knihu, kteoru jsem si začala číst.

Doktor

Přešel jsem k Natsuki a podíval se ji na ruku. "Hm, máš to docela zraněné, ale jed v tom není. Ten spratek se neumí chovat, natož aby dal do jehel jed." Řekl jsem ti narovinu a začal ti hojit ruku.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 17:19

Dante

Chytli mne šílené křeče.Pomalu jsem zavřel oči.Předemnou se oběvila postava.Muž srudýma očima a jakýmisi rohy.Takže takhle vypadáš jo! řekl jsem mu a podíval se na něho.Máš nějaký problém.
Zakřičel na mě a chtěl se rozeběhnout.Když byl skoro u mě Spadla před něho mříž.Dával jsem ti moc velkou volnost ale tomu je konec.Jestli dokážeš něco víc než mě poslat do nemocnice nebo se pokusit zabít mé přátelé tak mě zbav té křeče.To bys chtěl?Chtěl by ses zbavit křeče!Ale to máš smůlu. řval na mě.
Jen jednou jsem pomyslel na to jak se mu zmenšuje vjězení.Jeho cela se zmenšila tak že se nemohl skoro pohnout.Tady sem furt já pánřekl jsem mu v klidu.Ne!Už moc dlouho nebudeš! cekl a odvrátil pohled.Vážně řekl jsem mu a začal jsem se smát.Pleteš se! zařval jsem a z kapsi vytáhl cigaretu.Znovu se na mě Ryo podíval a natáhl ruku zkrs mříž.Lehce jsem se usmál a zlomil cigaretu v ruce.Ou promiň.Neovládám svou sílu.To víš ta křeč pověděl jsem a usmál jsem se ještě víc.Bude statčit když sem dostaneš tu holku zašeptal jsem tak aby to slyšel a odešel jsem!

Otevřel jsem oči a uviděl jem sestru.Já nic už neudělám ale opravdu s ní potřebuju mluvit! řekl jsem klidně.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:10

Simon

Pozrel som sa na miesto, kde boli ostatný, ktorý po chvíli odišli. Pozrel som sa do neba a povedal. Ach, to je život. Zoskočil som zo zmrznutej vlny a pomaly išiel do mesta.

Po chvíli som bol už v meste. Hmmm a čo teraz?
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:31

Natsuki Yoake

Trocha som si vydýchla, Tak to je dobre, no .. vlastne to nie je až také zlé, už som zažila aj horšie, teda aspoň myslím. povedala som už celkom veselo a čakala som kým mi tú ruku dolieči, Ale vážne by ma zaujímalo čo s ním bolo, ako keby to ani nebol on. je to síce blázon, ale bezdôvodne by na mňa nezaútočil. Pomyslela som si.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 19:46

Nimeshi

Donesl jsem Kin do nemocnice a pak odešel do města spytovat svědomí. Proč jsme jenom nespolupracovali, teď si o mě sensei bude myslet, že jsem úplná nicka... Sakra, o čem to přemýšlím, není důležité, co si o mě sensei bude myslet, kvůli mě Kin málem zemřela... Přemýšlel jsem a jen tak bezcílně se toulal vesnicí.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 21:50

Nimeshi -> Najednou jsi si všiml, jak se před tebou formuje tělo tvého senseie. Mohl jsi dostat trochu strach.

Natsuki -> Ruku ti doktor úspěšně doléčil a pak se na tebe pousmál. "Dávej si na toho blbce pozor. hraje si na frajera a pak to přežene." Poradil ti doktor a běžel se věnovat jiné osobě.

Simon -> Najednou jak jsi se tak procházel, tak jsi v tu chvíli uviděl za rohem, jakési jasné bílé světlo.

Kin -> Doktoři se o tebe postarali a ty jsi se probrala na lůžku v jednom pokoji. Na pokoji byl také nějaký ninja, který tam také ležel, ale brečel.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitimeMon Nov 22 2010, 21:57

Nimeshi

Tak a je to tady, hlavně neodmlouvat, nic nenamítat a tvářit se provinile, přemýšlel jsem jak se senseiem jednat, provinile jsem se tvářil i předtím, ale teď se do toho přidal i výraz zděšení a mírného strachu ze senseie. To jsem si nikdy nemyslel, že se budu bát takovýho sympaťáka jako je Utakata...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smrtelná mlha - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smrtelná mlha   Smrtelná mlha - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smrtelná mlha
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mlha (Kin a Nimeshi)
» Mlha (Darui a Yuu)
» Mlha (Eimi)
» Mlha (Creepy a Miyoko)
» Mlha (Dante a Akemi)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: