Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 05:56

Inari

Z povzdalí jsem celou dobu sledoval jak Ikeno utočí na senceie. "Jít teť za Greyem memá smysl. Můžu senceie překvapit ze zálohy, nebo poslední možnost je počkat až sensei zpacifikuje Ikane a jednoduše vzít kuličku jemu, ale opravdu bych byl takovej hajzl a vzal ji parťakovi? To bude plán B. Na plán A bych potřeboval vědět víc o senseiových technikách. Zatím vim že používá fuuton." Pořád vyčkávám jak se bude vyvíjet situace.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 09:52

Kumori

Co se stane s ohněm, když do něj zafouká vítr? Rozroste se, kam se rozroste? To je otázka, na kterou by ses měl zaměřit, řekl jsem Ikenovi a složil ruce do pečetě tygra. Katon: Kouken, měl bys raději uskočit, dodal jsem a přede mnou se vytvořil malí plamínek, který byl ale umocněn větrem a na tebe se hrnula hořící vlna.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 15:16

Ja som si po suboji Sasuke a Danzo myslel, ze smerom k superovi, ale ked vravis "Sensei"
Ikeno

Akoby mna niekedy zauimalo, ake zvasty tu bude on trepat. Ohniva pest. Zamumlal som a zasiahol vietor pred tym, ako si pouzil svoju techniku. nase techniky by sa maly asi anulovat, avsak zalezi, ako budes schopny udrzat vietor. Mozno to tak nevyzeralo, ale sialeny neznamena hned blby. V tom momente som avsak ziskal aspon par sekund na unik. zacal som okolo seba hadzat kunaie a tym zaroven vytvoril kratku dymovu clonu, twkze bez vetra si nemal sancu ju rychlejsie rozvirit. snazil som sa dostat do tvojej blizkosti, bud zo zadu alebo z boku, zalezi na rychlosti tvojej reakcie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 15:17

Gray

"Nezdržujte mě!" Zvolal jsem a rozeběhl se do vesnice, kde už dávno hledali ptáci tu jednu z kuliček. Letělo jen 10 ptáků na celou vesnici, to budou mít těžší. Pomyslel jsem si, při čemž mi došlo, že v 11ti se mnou nebudou mít šanci, takže jsem se zastavil a podíval na strom. "Potřebuju vás víc." Řekl jsem tiše, když v tom se vyřítilo dalších 6 malých ptáčků a já se chytl za hlavu, když v tom mi z nosu vytekla krev, jak moc to bylo na mé kekkei genkai těžké. 16 malých ptáčků je můj limit. Pomyslel jsem si a otřel si krev za běhu. Jenže to už jsem doběhl až do vesnice, protože jsme od ní nebyly zase tak moc daleko a začal jsem hledat uplně všude.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 16:23

Inari

Stále sleduji jak se odehrává souboj, ale svoji kuši nabiji šípem s výbušným lístkem a potéji pověsím přes rameno. "Ještě chvíli počkám, nerad bych se unáhlil."
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 17:13

no, při sasuke vs danzo byl ten oheŇ použit ve směru větru (ten slon sál, nefoukal), takže ho logicky umocnil a poslal na slona, právě jsem se kvůli tobě musel znova podívat na sasuke vs danzo...

Kumori Hokou

Trochu mě překvapilo i potěšilo, jak rychle dokázal myslet během boje přemýšlet a jenom jsem stál dál nečině na místě, tvoje ohnivá pěst byla v polohové nevýhodě, tak mou techniku neustála, ale hned po střetu s tvojí jsem jí zrušil. Vítr přestal foukat a ty ses mi mezitím ztratil, nebo sis to alespoň mohl myslet.


Gray -> vesnice byla opravdu rozsáhlá, prohledáváš vesnici zatím neúspěšně, ale rychle a máš pocit, že bys musel mít neuvěřitelnou smůlu, abys to nestihl.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 08 2010, 19:04

Gray

Nemohl jsem delší dobu nic najít a ptáčci létali všude možně, při čemž se snažili najít můj cíl. Mám toho dost, s timhle tempem to nenajdu ani za týden. Pomyslel jsem si, při čemž jsem se zastavil a následně si sundal závaží z nohou, které si schoval k jednomu stromu, abych si je pak vyzvedl. Jenže to už jsem získal větší rychlsot tak o 10% a začal rychleji běhat, při čemž jsem hledal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 11:48

Caldar a Adope vy nechcete hrát, vždycky se najde 10 minut na napsání Smile
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 16:04

cekal sem na dalsi Adopuv příspěvek

Inari

"Sem připraven k utoku, s trochou stestí se mi ho podaří překvapit." Ujistil jsem se že mojekuše je řadne upevněna na mém rameni, připravil jsem si kunai s vybušným lístkem a pomalu jsem vytáhl svou katanu."Teť." Pomyslel jsem a Rozběhl jsem se směrem k senseiovi a hodil jsem nalevo odněj kunai s lístkem, za nim jsem hodil na nej obyčejný kunai (myšleno že uskočí před tim lístkem a zkusí ho zasáhnout normání). Nakonec k němu doběhnu a oženu se poněm katanou.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 17:38

Kumori Hokou

Můj tým se mi začíná líbit, pomýšlel jsem si a jen tak dál čekal, cose bude dít, pak jsem si všiml kunaie z lístkem a, přesně jak Inari předpokládal jsem uskočil. Tenhle útok byl dost zoufalý... Pak jsem si, pro mě bohužel dost pozdě, všiml dalšího kunaie, kterému jsem se jen tak tak vyhnul saltem a trošku mě škrábl do ruky. Hmm, mohl bych je přestat podceňovat, konečně jdou do mě dva, pak jsi ke mě přiskočil s katanou, což jsem už vůbec nečekal, tak mi nezbývalo nic jiného, než odskočit směrem od tebe, měl si chvilku času, když jsem byl ve vzduchu ještě něco udělat.


Gray -> Se svou vyšší rychlostí se ti podařilo najít zvláštně vypadající plechovku, ne které byla pečeť, jednalo se o tu samou plechovku, do které jsem před cestou něco vložil...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 17:45

Inari

"Teť je moje šance. " Chopím se kuše, kterou mám nabitou šipkou s výbušným lístkem. Zamířím na hrudník a vystřelím. "Doufám že to přežije."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 21:32

Gray

Mý ptáci samozřejmě nepřestali hledat, protože jsem nechtěl riskovat, že najdu nějakou falešnou a ztretim čas. Mezitim co hledali jsem už do ruky uchopil tu plechovku, kterou jsem rozdělal a podíval se jestli tam není věc co hledám.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 21:52

Kumori Hokou

Tady končí hra, můžu se nepříjemně zranit, pomyslel jsem si a složil ruce do tobě neznáme pešeti a čáry kolem mých očí rudě zazářili, načeš jsem se rozplynul v černém kouři, kterým tvoje šipka projela dál, kouř se pak smrskl do černé kuličky, která tam zůstala jen tak ležet.


Gray -> Když jsi rozdělal tu plechovku, dostal se z ní uspávací plyn, který tě na chvilku uspal, když jsi se asi po půl hodině vzbudil, ležela před tebou černá kulička, mohl jsi cítil, že jsi spal dost dlouho a musíš si pospíšit, abys to stihl zpět v daném čase...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 11 2010, 22:45

Inari

"Co to udělal? Jen tak se rozplynul." Všiml jsem si kuličky. "Žeby odměna? Možné to je, kdyby se nerozplynul byl by vážně reněnej přinejmenším." Sebírám kuličku ze země. "A cokdyž je to past?" Na okamžik ucuknu rukou. "Risknu to." Seberu kuličku a sevřu ji v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:30

Gray

Co to sakra?! Bylo to poslední na co jsem pomyslel než jsem tvrdě usnul.
Trvalo to celkem dlouho, až jsem se nakonec probudil a předemnou byla ta kulička co jsem hledal. "No! To nebylo zase tak moc těžké, ale kolik asi je?" Vyjekl jsem když v tom jsem si všiml, jak na stromě sedí těch 16 ptáčků. "Sakra to už je asi pozdě!" Zvolal jsem a rozeběhl se zpět k senseiovi, při čemž jsem po cestě popadl ta závaží.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:42

Inari, Gray ->
Oba jste se nakonec sešli na planině kde jste začali, Gray přiběhl asi o 2 minuty později, ale sensei tam ještě nebyl, takže jsi klidně mohl dělat, žes přišel včas. Po dalších asi 5 minutách jste mohli vidět, jak přichází sensei s Ikenem


Ikeno ->

Kumori

Dobrý nápad, využils mého větru proti mě, vedl sis dobře, jsem hrdý, že můžu být tvůj sensei. Ozval jsem se za tvými zády a hodil po tobě černou kuličku, Pojď, už je pozdě, musíme se sejít s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 14:50

Gray

Doběhl jsem na místo, kde jsem se zastavil a nasadil si tam ta závaží opět na nohy. "Takže jsi také získal kuličku? Vypadá to, že jsme spolu v týmu." Když v tom už jsem viděl přicházejícího senseie.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 15:11

Inari

"Jo získal jsem ji. Tak asi budem tým. Tobě se jí povedlo najít, že jo? Jak si to dokázal?" V tom jsem si všiml že přichází sensei s Ikenem, a proto jsem se už dál nevyptával.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 12 2010, 22:59

Kumori

Gratuluji, všichni jste získali kuličku, jsem na vás hrdý, Gray se zachoval jako správný člověk a vyhnul se nepotřebnému boji, Inari se zachoval jako pravý ninja a skutečně se mu povedlo mě nachytat v nestřežené chvilce a Ikeno, tys ukázal skvělé taktické myšlení zkombinované s odvahou a odhodláním k boji. Neusněte však na vavřínech, máte pořád dost co zlepšovat a tím se budeme zabývat teď, co byste chtěli umět? Vzhledem k tomu, že jste všichni uspěli, tak jste mě přesvědčili, abych s vámi usilovně trénoval. Řekl jsem a z mé řeči bylo poznat, že jsem si jí chvilku připravoval, pak jsem se posadil na menší kámen a čekal, co se budete chtít naučit.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 16:38

Inari

"Co by bylo nejlepší se naučit? Asi nějakou techniku co by spusobovala větší poškození a dala se využít v probíhajícím boji." "Sensei, ja bych se rad naučil ovladat raiton."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 13 2010, 17:17

Gray

Chvíli jsem se zamyslel a podrbal se ve vlasech. "No co si budem povídat, je mi jasné, že otevírání chakrových bran neumíte a já to trénuji už nějaký ten pátek a jsem už skoro u konce tréninku, takže trénujte spíše ty dva a já budu trénovat ty brány, pokud je ovšem neumíte, to by jste mě překvapil." Řekl sjem zase trošku drze, což bylo u mě zvykem, že jsem si nedával pozor na pusu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)   Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nutný den aneb trénink (Caldar, Aspi, Adop)
» Odplata (Adop, Aspi, Cladar)
» Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
» Seznamovací hra (likuku0 , krumla)
» Aspi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: