Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)

Goto down 
+2
Caldar
likuku0
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:03

Kumori Hokou

Šli jsme po krásné rovné kamenité cestě a protože jsme konečně měli trochu času, tak jsem si s váma mohl popovídat. "Jak jste vlastně dopadli na turnaji?" Zeptal jsem se jich, i když jsem to věděl, chtěl jsem to slyšet od nich.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSat Mar 12 2011, 22:34

Inari

"To už ste si určitě zjistil. A pokud ne tak si můžete udělat vlastní závěr." Řekl jsem naprosto lhostejně s úmyslem dát najevo že se o tom nechci bavit. "Jěště teť sem obvázanej."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 15:47

Ikeno Tachahira

Po ceste som začal žuť trávu, ale ked sa sensei spýtal na turnaj, odfkol som a vypustil steblo z úst. Tá suka sa vzdala skorej, ako som sa jej vôbec dotkol. To vôbec nie je spravodlivé. prekrížil som si ruky na prsiach a kráčal dalej. Bolo vidno, že mna vôbec nezaujíma, č som vyhral alebo prehral. Výhra bez úsilia je pre mna rované ako prehra, iba nežnejšie povedané. Dúfal som, že ten turnaj k niečomu vedie, ale zatial som získal alebo sa dozvedel houby. Potom som zaklial a opäť odfrkol a zobral steblo trávy. Mal som chuť ho vysať do špiku.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeMon Mar 14 2011, 22:34

Dotsu

Turnaj...Můj boj byl docela v klidu až na to že mi skoro ustřelil ruku ale tím jsem taky vyhrál protože lístek odpálil pod svýma nohama a zasáhlo to i břicho odpovím senseiovi a ruce si dám za hlavu a při tom se zahledím na nebe.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 22:06

Kumori Hokou

Jsem na vás hrdý,
řekl jsem se skutečně hrdým úsměvem, můj první tým a už dvě výhry, měl jsem prostě štěstí. Po chvíli jsme došli do cílové vesnice. Tak, jsme tady, rozdělíme se do dvojic a půjdem vyslechnout pár místních obyvatel, údajně se tady ztrácejí lidé, prostě se jich přeptejte co o tom vědí a tak, já půjdu s Ikenem a vy dva půjdete spolu, nějaké dotazy?
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 23:11

Inari

"Ne můžu klidně vyrazit." Odpověděl jsem senseiovi a podíval se na Dotsua. Očekával jsem že půjde první.
Návrat nahoru Goto down
Tom555
Chunnin
Chunnin
Tom555


Počet příspěvků : 328
Datum založení účtu : 27. 08. 10
Věk : 27
Bydliště : Asi můj dům ne??? xD

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeFri Mar 18 2011, 23:54

Dotsu

Jasně..já žádný problém nemám a otázky taky ne..my vyrazit můžeme řeknu a protáhnu si ruce.Pak se kouknu severním směrem a tím směrem se taky vydám.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 22:25

Ikeno tachahira

odfrkol som..Vyhral iba jeden..ja za výhru kapituláciu nepokladám. strčil som si ruky do vrecák a kráčal za senseiom..Sensei, ked sa vrátime, naučíte ma novú techniku a je mi jedno, čo mi na to poviete, chcem C a chcem výbuch, dúfam že sa chápeme. Povedal som a opäť sa usmial svojim prašteným sposobom. Tak, čo vlastne robíme?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSat Mar 19 2011, 22:31

Kumori Hokou

Přimět soupeře aby se vzdal a předejít tím boji je větší vítězství, než ho zbít do bezvědomí. Řekl jsem Ikenovi i když jsem věděl, že to nepochopí. Ztrácejí se tu lidé a my to máme vyřešit, musíme se poptat místních na podrobnosti, pojť, dodal jsem a vydal se k nejbližšímu vesničanovi.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:09

Inari

Chvíly jsem šel za Dotsuem, ale po chvíli jsem se od něj oddělyl a došel k prvnímu vesničanovi. "Dobrej, máte chvilku chtěl bych se na něco zeptat." Zeptal jsem se ho a nasadil milý úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:13

Vesničan nahodil trochu vystrašený obličej, ale když si všiml znaku na čelence, uvolnil se.
Copak potřebujete?
Zeptal se mile.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:15

Ikeno Tachahira

Odfkol som. Možno áno, ale to určite nie je zábava. Ale dalej som nereptal a potlapkal zo zadu jedného vesničana. Hej dedulo, mám pre teba otázku, skor ako ťa zabijem, strácajú sa tu ludia? moj výraz bol šialený a ten dedinčan si to rozhodne všimol.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:19

Inari

"Jenom jestli nevíte něo o tom jak se tu ztrácejí ti lidé? Jakákoli maličkost co vás napadne, jaký typ lidí jak často a tak dále. Určitě mi rozumíte. Zeptal jsem se vesničana.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:24

Inari -> Vesničan se rozhlédl okolo, jestli vás nikdo nesleduje. Ano, ztrácejí se zde lidé ... Moc se o tom nemluví a ztrácejí se náhodně vybraní.

Ikeno -> Vesničan se vystrašil a utekl.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:33

Inari

"A jsou po nich nějaké stopy, nebo se jakoby vypaří? A ztrácejí se za dne nebo v noci? A neznal jste někoho kdo se ztratil?" Zahrnul jsem vesničana dalšími otázkamy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 17:36

Ikeno Tachahira

Tak to teda nie... pomyslel som si a skočil na neho s dosť tvrdým dopadom až sa potkol a dopadol na zem, ja na nom. TAkže. povedal som trocha zadychčane a nadýchol sa ku pokračovaniu. Urobíme dohodu. Ty mi povieš, o čo tu ku*va ide a ja ťa toho na oplátku zbavím. A k tomu. Nasadil som roztomilý výraz, ktorý bol horší ako moj šialený. ťa nezabijem. Fér ponuka nie?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 20 2011, 18:32

Kumori Hokou

Nejdřív jsem chtěl vyběhnout na pomoc tomu vesničanovi, ale pak mě napadlo, že by nám pak nic neřekl a tak jsem k nim došel a připravil se zastavit Ikena, kdyby tomu chudákovi začal fyzicky ubližovat.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeMon Mar 21 2011, 20:13

Vesničan začal řvát, což samozdřejmě upoutalo pozornost celé vesnice a odstrčil Ikena stranou, čímž mu odřel oblast loktu pravé ruky.
Poté se samozdřejmě zvedl a začal utíkat.
No a co jiného se dalo čekat, s takovýmto přístupem?
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeTue Mar 22 2011, 15:55

Ikeno Tachahira

Grr síce som nechápal, ako ma môže starček odsotiť, ale to bolo jedno. všimol som si okolo seba pozornosť a vyskočil na nohy. hele sráči? zakričal som na plné hrdlo, aby ma každý tu počul. Vy nicky, budižkničemové.. dobre, získal som pozornosť usmial som sa a pokračoval, o trocha tichšie, ale nie príliš. vysvetlíte mi čo sa tu deje? Normálne by ste sa na mna všetci vrhli a naučili spratka, čo sa patrí.. Ale teraz? máte strach? A z čoho? vytiahol som výbušní lístok, ale nezapálil ho povedzte mi čo sa tu deje...A čo sa stalo zo stratenými ludmi? Ha.. Bol som poslaný na samostatnú misiu, lebo moj tým dostal inú.Ale to je jednoi. Tým chytrejším mohlo dojisť, že ak sa to spacká, chcem to stiahnuť na seba. Takže...povedzte mi čo viete o tom, žťe sa strácajú ludia. povedal som temne a nebezpečne..
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeThu Mar 24 2011, 21:24

Proč bychom měli věřit takovýmu usmrkancovi jako seš ty?
Ozvalo se hlasitě z davu lidí okolo.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeFri Mar 25 2011, 15:55

omlouvam se za spam, ale čekam na odpověd na svůj příspěvek, je ještě na str. 1 a asi si ho přehlíd
kdyžtak tendle příspěvek smaž
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeFri Mar 25 2011, 21:49

Caldar: Jojo, omlouvám se, je to moje chyba.



Vesničan trochu ztišil hlas. Vždy si pro ně přijdou nějací dva ninjové v noci. Měsíc vždy svítí o trochu více, než bývá obvyklé ...
Chtěl mluvit dál, ale v tom jste zaslechli Ikenovy slova.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSat Mar 26 2011, 10:17

nevadí to se stane

Inari

"Ten baka, všechno zkazí. Snat ho sensei umravní než se všichni vesničané rozutečou." "Ikena si nevšímejte, jenom pouští hrůzu. Prosím mluvte dál." Řekl jsem tomu vesničanovi.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeSun Mar 27 2011, 18:13

Ikeno Tachahira

Nasadil som svoj najšialenejší výraz. Pretože milujem krv a na misiách ju možem dostať. Krv je ako čokoláda. Raz okúsiš a nikdy jej nebudeš mať dosť. Vyplazil som jazyk a oblízol si pery. Vyberte si, či bude vaša alebo vašich nepriatelov.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:09

Kumori Hokou

Neberte Ikena tak vážně, řekl jsem vesničanům, protože Ikeno už zase několikrát překročil hranici. Přišli jsme vám pomoct, posílají nás z vesnice. Oceníme vaší spolupráci, ale rozhodně vás nebudeme zabíjet. Potom jsem se otočil na Ikena a řekl tak, aby to nikdo jinej neslyšel: Zastrašováním toho moc nedosáhneš, možná získáš informace, ale poškodíš jméno naší vesnice a zamezíš dalšm zakázkám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Nutný den aneb trénink (Caldar, Aspi, Adop)
» Trénink Tým 3 (pro Caldar a Tom555)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: