Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Nová krev

Goto down 
+10
Tom555
Rhaegar
Srotak
Forward
Aspi
sfrit
Ramaru
Páťa
likuku0
Nero
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 17:04

Kyoko

Vyšla jsem z nemocnice ozážená raním ipaprski ani nevím jak dlouho jsem tam byla ... řekla jsem si .. a procházela jsem s epo měste .. dneska se snad dozvíme týmy .... pronesla jsem a pak jsem si zavspomínla ana tu tvář .. Kdo to byl ?? .. říkala jsem si pořád odkola přemýšlela mezitím jsem zatím mířila pomalou chuzí k Vodopádu Yuushuu
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 17:38

Raizo - Asi po 5ti minutách si vytáhl velkýho okouna který se mrskal v síti..

Kōkai -

Chiko Hayashi

Co ty stim ? Ptal ses kdo jsem.. Jen sem se přišel dívat jak trénujou ubožáci.. Řekl neutrálním tónem a opřel se o nejblížší strom...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 18:53

Kōkai Hayashi

Jen jsem se pousmál. "To se stačilo podívat do zrcadla." Řekl jsem při čemž jsem se otočil zase k němu zády a zvedl ti lanko ze země. Kdo si myslí, že je? Asi se mě snažil naštvat, ale mě naštve jen jedna věc. Pomyslel jsem si, při čemž jsem se koukl za záda, zda tam furt je. Trochu mě zajímalo co chce.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeSun Dec 19 2010, 22:04

Raizo

Okoun nebyl v síti ale nabodnutej na tom kopí co jsem si vyrobil.Vzal jsem ho do ruky a ještě ho dodělal pěstěma do hlavy.Potom jsem ho vykuchal a vnitřnosti hodil do vody.Došel jsem s nim ke stanu a šoupnul ho na ten rozpálenej placák.Došel jsem nazbírat nějaké bylinky a přidal to k němu.Zachvíli jsem ho měl hotového a přinesl jsem si ho dovnitř na ten stůl z kamenů.Vzal jsem hůlky a začal jíst.Každý druhý sousto byla kost ale podařilo se mi ani jednu nespolknout.Nesnědl jsem ho celého tak jsem zbytek zabalil do látky a strčil pod postel.Vyšel jsem ven a uhasil ho.Popel jsem vyndal lopatou a naházel ho na stan.Ještě tam bylo trochu dříví tak jsem ho šoupnul do díry na oheň.Vešel jsem do stanu a na malinkej stůl jsem položil už ohořelou svíčku.Sirkou jsem jí zapálil a lehl si.Když se mi začalo chtít spát tak jsem si olízl prsty a uhasil jí.Zachvilku sem usnul.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 20 2010, 18:16

Isamu
Prechádzal som sa po dedine.
S kým budem asi v týme... Hovoril som si dookola.
V tom som uvidel jednu reštauráciu a vošiel som do nej.
Zbadal som Nekyo, no ignoroval som ju a šiel som si sadnúť.
Objednal som si menšiu porciu Danga.
Po chvíli mi to doniesli a začal som jesť.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeMon Dec 20 2010, 19:42

Raizo

Když jsem se probudil, nevěděl jsem kolik bylo.Ještě jsem se pootočil na bok a zavřel oči.Kurňa mně se nechce nic dělat.To vopravdu neni fér.Proč se ty techniky nenaučej sami.To je furt musíš bejt lepší a lepší ale kdo má furt jen ténovat. řekl jsem si v duchu.Vstal jsem z postele a vyšel ven.Nebylo sice tak krásně jako předtím, teda aspoň sem si to myslel ale ještě nebyla noc.Udelal jsem pečetě a proměnil se v krásného bílého vlka.Běžel jsem do vesnice.Za chvilinku jsem tam byl.Proměnil jsem se zpátky a zašel do restaurace.
Uviděl jsem tam nějaký lidi ale nejvíc simpatickej byl jeden kluk kterej tam seděl sám.Cau můžu si přisednout zeptal jsem se ho.(Isamu)
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 19:58

Kokai -

Chiko Hayashi

Při tvojí narážce jsem se trošku zachichtal a pak s ledově klidným tónem jsem řekl..
Si stejně ubohej jako tvůj bratr.. Přičemž jsem sklamaně a negativně zakýval hlavou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:12

Kyoko

Pomalu jsem procházela kamenou cestou vesnice všímala jsem si občanu a důmala jsem nad tím člověkem ... Musel to být někdo vysoce postavený jinak by si todle nemohl dovolit .. řekl ajsem zdumaně a procházela po tržišti .. vysoko v nebesích jsem vyděla vznášet se nějaké dravce .. Nikdy jsem si nevšimla .. že je nebe tak krásné ... upřela jsem pohled na dravce zaníma se rozponalo modré azurové nebe ... taky co by se od vodopádové dalo čekat ... pomalu jsem přešla z tržiště a zkamené cesty na travnaté zahrady .. žili tu lide .. obyčejní lide ... pozorně jsem zkouamla jejich domky a přemýšlela jestli jednou taky takovýdle budu mít .. jestli jednou se dožiju toho kdy budu mít vlastní rodinu ... pak jsem se ohledla dopředu a vyběhla jsem z té čtvrtě a naběhla jsem na menší louku kterou jsem okamžitě přeběhla moje mohy se pohybovaly stejnou ryhclosti ... brala jsem to jako lehčí rozcvičku stejné tempo ,celou cestu ... až jsem spatřila vodopád ... Vodopád Yuushuu .. je ještě krásnější než předtím řekla jsem a doběhla jsem k zábradly ... a bedlivě jsem zkoumala vodopád tvořila se vněm duha z dopadajících kapech který se díky odstředivé síle vznašely oněco déle než proud vody který mířil dolů ... že bych něco zkusila ?? .. řekla jsem si pro sebe a pousmála jsem s ebyla jsem celkem dobře ale zmatené naladěna neveděla jsem ani co celou cestu pořádně dělám .. pevně jsem chytla zábradly a ostatní kolem mě mohyl zpozorovat že se chystám udělat něco co je nejpřísněji zakázano ale jestě jsem to neudělala ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:19

Kyoko - Za loukou už lidé nebyli a kolem hranice k vodopádu nebylo nic víc než jen barevní,skřehotaví ptáčci a malýc brouci a mravenci. Vodopád byl nádherný a jakoby svím vzhledem křičel "pojď blíž!" na všechny kdo se kněmu přiblíží. Bylo to zvláštní....
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 21:28

Kyoko

Upěnlivě jsem koukala na vodopád .. nemohla jsem zněho spustit oči .. byl tak nádherný a já se sním moc dobře znala ... Vím ubec do čeho se pouštím ?? .. zeptala jsem se sama sebe a pak jsem pustila zábradly .. a pomalu jsem vytasila svoje malé meče , pocítila jsem teple své duše , duše která mi chyběla , duše kterou jsem dříve vlastnila ... Jeto divné .. řekla jsem si a pozorovala jsem je ... Ted zjistíme co jste opravdu zač ... řekla jsem v klidu nahlas .. a vzhledla k nebesům a slyšela skřehot ptáků ... Jako kdyby viděly do budoucnosti a veděly naco se chystám ... řekla jsem vzhuru k nebesům a pak jsem opět vzhledla na vodopád .. Jdu nato .. řekla jsem si a udělala jsem asi 5 kroků vzad ... a pak jsem se rychle rozeběhla vítr mi začal vlát do vlasů a hrál si snima jako melé ratolesti s dřevněným hračkama .. já jsem mezitím zaostřila oči jeno man jedno .. na zabrádlý .. mírně jsem pokrčila nohu a vyskočila dotkla jsem se zábradlý a odrazil ajsem se ještě víš byl to opravdu mohutný skok asi o 6 metrů jsem dopadla nahomaa na zem a rychle jsme bežela k vodopádu co mi nohy stačili .. Zelená tráva co rostla na uzemí kam nikdo nemůže byla velkem vysoká a já jí cítila na každým kroku jak domě seká jako kdyby mi odporovala .. byla jsem nabitá adrenalinem to vyskoušet
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 22:13

Kyoko - Běžela si bez nějaké známky nebezpečí..Byla si už skoro u vodopádu když v tom si před sebou zahlídla ninju který byl celý zahalený a byl ktobě zády.. Stál asi metr před vodopádem a ty si byla asi 20 m za ním..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 22:18

Kyoko

Copak taky někdo porušuje pravidla ?? .. poznamenala jsem si a zvýšila svojí rychlost doslova jsem svištěla zkz kapradí a trávu .. nedbala jsem nato že to může být někdo z KBTU , prostě jsem mířila za svým cílem bez zaváhání v rukou jsem držela svoje malé meče a odhodlaně jsem sledovala vodopád jak se zvětšuje a zvětšuje stím že jsem blíž a blíž ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 22:29

Kyoko - Postava se před tebou otočila a vykulila oči.. Um..zadrž!.... Sotva stihl ten chudák něco říct a už si do něj velkou rychlostí vrazila a povalila si ho na zem. Ležela si na něm a to už si mohla spatřit nějakého kluka který se zavřenýma očima masíroval svojí bouli na hlavě a nějak nezastihl že na něm ležíš.. Auu~ moje hlava.. Zasyčel bolestí a ty sis všimla že ležíte těsně vedle vody která se náchází hned pod vodopádem.Byli stejně těsně u něj..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 22:36

Kyoko

Postavy jsem si pomalu nevšímala ležely jsme na zemi a já jsem pomalu vztala ubec jsme na něho nereagovala ... Jasně .. řekla jsem jenom na jeho stěžování a pak jsem popadla svoje dýky kterýma jsem ho málem zabodla při pádu ... a udělal pečet a na nohou semi oběvila chakra a ten kluk is mohl všimnout jak pomalu chodím po vodopádu Yuushuu ... vítr sí hrál s mýmy vlasy a on mohl poznát že jsem něčím zachvácena .. že ho ubec nevnímáš .. že se na něco chystám ...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 21 2010, 22:46

Kyoko -

???

Co je to sní ? Řekl jsem si v duchu ale to už jsem s úsměvem zavřel oči a pod tebou se z vody vyřítila něco jako vodní ruka která do tebe skrz vodopád narazila a schodila tě přímo na mě.Ovšem já tě chytl do náruče a usmál sem se na tebe.Při pádu ti dýky vyletěli z rukou a spadli do trávy. Seš v pohodě? Zeptal se milým hlasem a ty si mohla bejt trochu v šoku z úderu takové ledové vody.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 22 2010, 09:10

Kōkai Hayashi

Když v tom jsem se prudce otočil a "Katon: Goukakyuu no jutsu!" Najendou se na tebe rozletěla ohnivá kole, ale to nebylo jediné, zkombinoval jsem to se svym stylem boje a vedle té koule jsem hodil asi 4 kunaie, aby kdyby uskočil do stran nebo nahoru, tak aby ho aspoň jeden zasáhl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 22 2010, 16:32

Kyoko

Vykulila jsem oči a najedno mě něco sejmulo, upustila jsem své zbraně a padla do náručí toho kluka což se mi na jednu stranu nelíbilo a já se z jeho držení vysápala a ani jsem mu nepoděkovala .. Jo jsem ! ... řekl jsem uraženě a pak jsem si klekla k vodě a šáhla po zbraních měla jsem v umyslu skusit propojení mezi mnou nebo spíše zbraněmi a "posvátnou" vodou .. bylo takový zajímavý že jsem si toho kluka oubec nevšimala jako kdyby tu nebyl jako kdyby se nic nestalo .. byl ajsem plná touhy to vyskoušet
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 22 2010, 19:39

Kōkai - Kunaie se zabodali do stromů kolem a ohnivá koule ho zasáhla přímo... Když v tom z kouře prachu a ohně vylítlo ohořelé prkno a tobě přistál zezadu kunai ke krku.. Mohl bych tě teď podříznout jako chovný prase.. Ozval se zatebou klidný hlas toho muže co před chvílí stál před tebou a kunai u krku byl tak blízko že při rychlejším pohybu by sis podříznul hrdlo.

Kyoko - Tak to stačí.. Řekl už poměrně naštvaným tónem a opět zavřel oči.Z vody se vyřítili 4 dlouhé ruce které tě chytli za ruce a za nohy tak rychle že ses ani nevzpamatovala.. Vyzvedli tě do vzduchu a ty ses nemohla ani hnout..tlak ve vodních rukách byl tolik vysoký že měl stisk jako dospělí člověk. Nechtěla by ses už uklidnit ? Řekl neutrálním hlasem a už vůbec nezněl tak mile jako předtím..
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 22 2010, 20:37

Sam Hayashi

Strávil sem několik dní v nemocnici, což mi prospělo i neprospělo... Zranění a nohy se mi celkem zregenerovali, ale taky mi zakrněli svaly.. neváhal sem tedy a hned se proměnil na orla. Vyletěl sem do výšky 300 metrů a porozhlídl se... Uviděl sem známý vodopád Yuushou.. Na pár vteřin sem padal hlavou dolů a když sem nabral rychlost vyrazil sem si to přímo k vodopádu. Tam už stála nějaká mladší holka a vedle ní nějakej chlap... Dosedl sem na strom a svým orlím zrakem sledoval, co se děje.
Co dělají tady? U zakázaných vodopádů?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 10:30

Kōkai Hayashi

Byl jsem dost naštvaný, ale v tu chvíli jsem ucítil chlad kunaie a snažil se nějak vymotat, ale to už jsem se o kunai lehce říznul. "Fajn, co chcete? Jste asi jounin a přišel jste si zamachrovat nad geninem? Fajn, povedlo se vám to, teď jste fakt hustej no." Řekl jsem irnociky, jelikož jsem věděl, že za vraždu by mohl mít problémy, ale zase jsem se obával toho, že ho poslal vůdce, aby mě a bratra zlikvidoval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 10:33

Kyoko

Pevně jsme držela zbraně v uce abych je neupustila chvilku jsem naněj zírala nic jsme neříkala leskly se mi oči jako kdybych byla očarovaná a pak jsem ty oči zavřela ... nic se nedělo ,asi po 2 minutách jsem ty oči otevřela a pousmála jsem se na něho .. Jo ... řekla jsem ublíženě a pak jsem naněj pořádně zaostřila .. omlouvám se ..... řekla jsem umluvným tonem ... moje oči už byly v normálním odstinu a já se nechovala až tak okouzleně ale clekem mile a normálně z těm rukám jsem se podvolila a nekladla odpor
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 10:54

Sam - Viděl si pouze jak nějaký ninja drží pomocí vodních rukou nějakou dívku ve vzduchu a něco si mezi sebou říkají..nic kromě jich dvou nebylo v okolí zajímavý..

Kokai -

Chiko Hayashi

Jak sem řekl..přišel sem se podívat jak trénuješ ale to co si teď udělal bylo výslovné napadení ninjy z Taki.. a to se v seznamu KBTU trestá krví.. Kdybych tě tu teď zmrzačil,nikoho z vesnice by to nezajímalo.. Řekl jsem znuděným tónem a pak jsem si ho celýho prohlídl.. Nevyznáváš snad sílu klanu Hayashi ? Proč trénuješ živly když by ses měl nejdřív naučit ovládat svou rodnou schopnost.. Řekl trošku nechápavě ačkoli se tu Kokai snaží udělat nějakou nechutnou techniku s lankem..

Kyoko - Ruce tě pomalu položili na zem a přeměnili se na obyčejnou vodu která ztekla zpátky do rybníka..

???

Co tu děláš ? Víš že tohle je zakázaný území ? Řekl neutrálním hlasem a ty sis mohla všimnout modré pásky kterou měl obtočenou kolem ruky.Ihned ti bylo jasné že se jedná o člena KBTU.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 12:13

Kōkai Hayashi

Kývnul bych hlavou, ale to bych asi zemřel. "Rád bych trénoval klanové techniky, ale pokud jsem četl dobře, tak další stupně jsou už dost složitý a asi se je těžko naučim sám, takže jsem se snažil vytvořit vlastní katonovou techniku, což vypadá sice trochu divně, ale bude to dost silné." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 15:51

Sam Hayashi

Měl sem v umyslu tam vletět a holku zachránit, ale když sem si všiml, že je to člen Taki, tak sem tam jen tak zůstal a dál pozoroval.
K čertu... nějaká blbka sem musela vlézt... Kde mám teď trénoyvat.
Pomyslel sem si a dál je sledoval.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 23 2010, 17:30

Kyoko

Kbtu ?! .. myhlo mi hlavou a já nachvilku nechala očima projít strach a žárlivost ... Vím .. skončila jsem tudle hru odhodláným hlasem při kterém jsem vstala ... Jmenu ji se Kyoko ... před pár lety jsem se utopila v tomdle vodopádu .. chci pouze vyskoušet to .. naco bych měla mít pravo .. řekla jsem odhodlaně a pevně stiskla dýky ... jen mě nech udělat jednu věc .. a pak si semnou můžeš dělat co chceš ... řekl jsem mu klidně a vyrovnaně ale pořád tam byla špetka odhodlanosti který přímo střílela z mých očích na něj
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Nová krev - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nová krev   Nová krev - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Nová krev
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Zlá krev (Chizu)
» Slunce, krev a písek - Akijuri ostrov (chappi)
» Nová generace
» Nová éra teroru
» Nová hrozba!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Taki no Kuni :: Takigakure no Sato-
Přejdi na: