Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 19:21

Siture

Znovu na mě útočil a tentokrát mi útočil na břicho ihned jsem to glávii odrazil ten útok a potom jsem udělal otočku kolem něj a dostal jsem se za něj a útočil jsem mu na břicho,měl by být trochu z rovnováhy,po tom co jsem mu odrazil jeho útok díky mé síle takže úhyb by měl mít poměrně složitý
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 10:05

Gray

Spadl jsem s nim na zem, sice jsem nepředpokládal, že zareaguje za běhu a v tak krátké vzdálenosti, že dokáže zareagovat. Ale to už jak jsem ležel, tak měl moje nohy u jeho hlavy, takže jsem ho kopl patou do obličeje, při čemž jsem ho druhou nohou držel na tom místě, aby neunikl. Aby vythl kunai nebo to rukou vybránil bylo skoro nemožné, protože by neměl stihnout zareagovat v tak krátkém intervalu.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 11:27

Riuka

Nehodlala jsem nečinně přihlížet. Když jsem viděla Graye a toho druhýho na zemi, zareagovala jsem tak rychle, až mě to samotnou překvapilo. Hodila jsem svůj ostrý kunai přímo na protivníka. Ten by si toho neměl všimnou, protože se věnuje Grayovi. Jen jsem hodlala využít momentu překvapení a odstranit překážku v době, kdy se mi naskytla příležitost. A přitom šlo o pouhý okamžik. Jsme tým. Jsme tým. Jsme tým.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 15:47

Samozdřejmě po kopanci do obličeje pustil Grayovo tělo, ale letící kunai se srazil s dalším kunaiem, tentokrát třetího genina, a tedy zbytku týmu stojícím proti vám. Takže teď zde byl soupeř i pro Riuku.

Druhý genin švihl katanou za sebe a Siture měl dvě možnosti: Buď zasáhnout genina, ale riskovat zasažení do břicha, ale zase mohl genina odrovnat z boje a také naopak. A nebo druhá, jistější možnost: Uhnout úderu a využít geninového chvilkového handicapu nevidět za sebe.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 16:37

Gray

Ve chvíli kdy jsem ho kopl do obličeje, tak by mohl mít i zlomený nos, jelikož v nohách jsem měl kvůli závaží poměrně sílu. Ale to už jsem dal dlaně na zem a posunul se vedle toho ležícího genina, při čemž jsem přes jeho tělo dal nohu, aby se nemohl pohnout a zkusil jsem mu chytit ruce. Při čemž jsem měl v jedné ruce výbušný lístek, který jsem mu mezitim zkusil přilepit na břicho. "Zkus něco a zemřeš." Pokud se mi povedlo mu lístek přilepit na břicho, tak jsem z něj slezl a uskočil o dva metry dál.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 18:58

Siture

Genin švihnul katanou za sebe což nemohlo bejt moc přesný,spíše pokus na náhodu a tak jsem tomu jen uhnul a glávii mu zaútočil zezádu na břicho,což nemohl odrazit musel bejt dezorientovanej a do útoku jsem dal velkou sílu,útok by ho měl určitě odrovnat do konce ne-li ho zabít,pokud to schytal celý.Poteé jsem se připravil na další boj
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 12:21

Riuka

"Co?" Překvapeně jsem se zadívala na nově příchozího. Copak se musej loudat jako šneci? Kdo to k čertu je? Rychle jsem zhodnotila situaci, napřed zbraně, které má a nemá na očích a nakonec možnosti, jak se ho, co nejrychleji zbavit.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 15:05

Když na to dojde, tak se povezeš se mnou.
Odsekl s úsměvem genin, kterému Gray vyhrožoval a chytl Grayovy nohy.

Siture zasáhl genina do břicha, kam se glávie s radostí zabodla, ale Situreho pocit vítězství přerušila katana genina, která se mu zabořila do břicha, když "slavil" vítězství. Rána nebyla tak vážná, jako Situreho zásah, ale genin se pár vteřin poté sesunul k zemi a krvácející se popadal za břicho. Siture mohl dopadnout podobně, ale ještě se dokázal udržet na nohou.

Třetí genin naproti Riuce se zatím vůbec nepohnul, ale prohlížel si Riuku. Pravděpodobně ji analyzoval, podobně, jako to právě dělala Riuka.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 15:26

Siture

Útok na genina byl hodně tvrdý a měl velkou sílu,takže další geninuv útok byl vyloučený,ještě k tomu když břichem mu projela glávie,což musela být taková bolest že ihned musel upustit katanu a nebo by neměl rozhodně sílu ji zabodnout do svého soupeře možná jen škrábnout,ale nic víc nemohl udělat.Geninův útok tedy Situremu nemohl nic udělat.

Siture viděl jak tedy padá na zem a byl ihned připraven na další boj,viděl jsem jak je tam ještě jeden soupeř,který si prohlíží Riuku a že Gray má taky stále protivníka sledoval jsem ostatní a přemýšlel co dál,přitom jsem byl připraven na další útok.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:00

Gray

Jenom jsem se pousmál. "Doufal jsem, že to řekneš." Řekl jsem mu, při čemž jsem mu nalepil ten lístek na hruď a jelikož mi chytl nohy a ruce mi nechal volné, tak jsem mu hned dal pěstí do obličeje s nakoncentrovanou chakrou.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 20 2011, 20:20

Riuka

"Nedívej se na mě tak. Nejsem výstavní kousek." Hodnotí situaci jako já. Nevypadá na nováčka. Trochu jsem posunula nepatrně nohu dopředu. Jen pro jistotu. V rukách jsem sevřela pevně zbývající dva kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 06:31

Genin přesně věděl, kde Siture byl, a tak věděl, kam útočí, takže se tomu nemohl jen tak vyhnout. (V podstatě jsem ti tamto vyhnutí odpustil, a navíc nevím, jak to bereš, ale já mám vzato, že je genin otočen zády, a tedy probodnout břicho jen tak "nejde".)

Genin s výbušných lístkem na hrudi uvolnil stisk Grayových nohou, ale hned poté zaútočil kopancem. Vypadalo to, že adrenalin, vehnaný do těla při známce nebezpečí, opravdu funguje, jinak by tohle nebylo možné.

Genin se překvapeně podíval na Riuku, když udělala krok dopředu, ale hned nasadil opět neutrální výraz.
Nevím, co zkoušíš, ale nepomůže ti to...
Řekl s úsměvem a vytáhl tři kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 07:54

Gray

No ikdyž měl adrenalin, tak těžko vykloubí koleno, když na něj sedim. To by musel mít gumové kosti, aby mě dokázal kopnout. Sice pustil mé nohy, ale nedokázal tak rychle zabránit mé pěsti a jelikož jsem zaměřen výhradně na taijutsu a ještě jsem měl v pěsti chakru tak, ho to muselo dost zabolet, abych z něj seskočil na nohy tak dva metry od něj a jakmile jsem to udělal, tak jsem dal dlaně do pečetě, aby věděl, že ho klidně nechám vybuchnout.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 15:01

Riuka

"Myslíš, že mám potřebu něco zkoušet?" Zeptala jsem se ho chladně, ale odpověď jsem neočekávala. "Už tě někdy porazila holka?" Ušklíbla jsem se. Dostala jsem nápad a ten jsem hodlala taky ihned zrealizovat. Rozběhla jsem se proti němu, ovšem můj úmysl byl zcela jiný, než se k němu přiblížit. Chtěla jsem ho donutit k pohybu.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 21 2011, 17:20

Siture

Jeden jeho útok jsem zablokoval a ihned jsem se otočil za něj,on byl dezorientovanej takže nemohl přesně hned vědět kde sem,zezadu jsem ho plnou sílou bodl do zad takže ten útok mu musel udělat takový zraněný že by v žadnym případě nemohl nic dalšího dělat,nemohl by udržet katanu a nemohl to ani ustát když v sobě měl zabodnutou glávii,která ho samozřejmě probodnout mohla v pohodě když dal plnou sílu,kterou má dost velkou a ještě má hodně ostrej hrot,takže Situremu se nemohlo nic stát.


Genin tam stále ležel a nemohl nic dělat připravil jsem na případnou pomoc Riuce nebo Grayovi kdyby měl jeden z nich větší problémy,v ruce jsem si stále držel glávii a byl připraven na boj.Všimnul jsem si že Gray už má taky svého oupeře téměř hotovýho a tak jsem sledoval toho třetího genina a vymýšlel plán.

Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 17:09

Genin naproti Grayovi roztáhl ruce na znamení, že se vzdává.

Genin naproti Situremu padl těžce raněn na zem, ale Siture měl řeznou ránu na břiše, ale nic vážného (Bez komentářů). No a než stihl někdo zareagovat, tak už běžel první genin (ten s tím výbušným lístkem) k těžce zraněnému kamarádovi a ošetřoval mu rány, nehledě na to, že je na něm výbušný lístek.

No a poslední genin naproti Riuce se také rozběhl naproti ní, jak chtěla, ale jenom zaútočil kunaiem na Riuku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 19:29

Gray

Sledoval jsem, že se vzdává a uznává prohru, jenže pak se rozeběhl. Už jsem ho chtěl nechat vybuchnout, ale vydržel jsem chvíli, díky čemuž jsem zjistil, že chce jen zachránit svého přítele, a proto jsem ho nenechal vybuchnout, ale ruce měl stále v pečeti, kdyby se o něco pokusil. Všiml jsem si, jak běží jeden z nich proti Riuce, ale viděl jsem také, že Riuka je připravená, takže jsem uvažoval, že to zvládne sama.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 26 2011, 20:17

Siture

Můj soupeř padl zemi jeho zranění muselo bejt hodně vážné a nemohl být schopen dalšího boje,najednou se k němu rozeběhl další genin ale nevypadal,že by mohl dělat nějaé problémy a všiml jsem si jak má na zádech výbušnej lístek,já sám jsem utrpěl menší zásah ale nebylo to nic vážněho.Viděl jsem jak jeden genín běží na Riuku,která byla ale připravená ale stejně jsem pro jistotu byl připraven ihned jí pomoct a zaútočit na toho třetího genina.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 14:40

Riuka

Výborně. Potěšena tím, že dělá to, co chci, jsem udělala další krok. "Bunshin no jutsu." Jeden klon na odlákání pozornosti by mohl stačit. Musí. Nasbírala jsem chakru na Bariaken. Už stačilo jen aby udělal ten správný pohyb.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 14:42

Genin útočil na náhodu, zaútočil na Riuku vpravo.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 27 2011, 15:04

Riuka

Klon mu zkřížil cestu, zatímco já prudce uskočila zpět. Teď! Při úskoku zpět jsem vyslala Bariaken protivníkovi na nohy. Přes klona to nemohl zpozorovat. Měl by ho zasáhnout hned po té, co se klon rozptýlí.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 28 2011, 13:43

Co to je ten Bariaken? Cool laugh


Genin prořezal klona a z dýmu vletěl úplně a bez obrany na Riuku.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 28 2011, 16:30

Bariaken je malý nebo velký štít z chakry, kousek před přední stranou pěsti. když udeřím, tak přesně ve vteřině dopadu vyšlu ten štít o kus dopředu a tím zvýším útočnou sílu. Zlomím tím strom vejpůl. Proti slabším jutsu se dá použít protiútokem jako obrana. Jutsu narazí na štít a ruce neublíží. Lze s tím taky zachytit sečnou zbraň pokud v sobě nemá žádnou podstatu.

Riuka

V tom případě mi vběhl rovnou do rány Bariakenu. Domů po svých už nedojde.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 28 2011, 16:46

Genin padl v bezvědomí k zemi. Jenže teď zde byla další otázka, co teď?
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 28 2011, 16:57

Siture

Dobrá práce všichni,zvládli jsme to všichni v pohodě,měli by sme vyrazit dál hledat nějaký ty diamanty,ať to máme za sebou,tyhle geniny tady necháme ne už nám nic neudělaj.Gray mohl bys poslat nějaký ty tvý ptáky dobředu,aby sme byli včas varovaný,při dalších problémech prosim tě?
Tak asi vyrazíme ne,chci to už dodělat.Řekl jsem jim a pomalu se připravoval na další cestu a na hledání diamantů.
Jinak Riuko to byla hodně dobrá technika,kde si se to naučila,porazila si toho genina jak nic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)
» Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)
» Riuka Pai Long
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)
» Charakter Raul

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: