Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jan 28 2011, 17:24

Riuka

"Měla jsem dobrého učitele." Odpověděla jsem tiše. Za tohle někomu budu muset poděkovat. Posbírala jsem si své kunaie a letmo pohlédla na svýho soupeře. Trochu jsem se otřásla. Já radši pomáhám, než ubližuju, ale tenhle mi nedal na výběr.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jan 29 2011, 14:04

Gray

Vyslechl jsem si ty jeho řeči a najednou kolem nás prolétl jeden pták. "Tohle je poslední pták, kterého tu mám, ale snad bude stačit." Řekl jsem. "Jenže je sice dobré, že jsme je porazili a budem hledat diamanty, ale nemáme ani moc světla." Řekl jsem vám, což bylo myšleno i jako otázka, zda má někdo nápad na světlo.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 10:28

Siture

Poslední pták?To nám stačí snad,nemuseli by být žadný další problémy,moc světla nemáme ale pokud tady někdo neumí něco s Katonem tak toho moc neuděláme s tím,musíme prostě dávat o to větší pozor,což nám zabere asi o trochu víc času.Řekl jsem a pokračoval v cestě při čemž sem stále hledal diamanty
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 13:33

Riuka

Šla jsem mlčky za klukama. Má pravdu, potřebujeme světlo. Mohla bych použít... Zastavila jsem se a začala jsem prohledávat svou brašnu kde je i lékárnička. Od té doby, co jsem se rozhodla stát lékařským ninjou ji nosím neustále u sebe. Nejspíš ze zvyku.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 16:11

A co my?
Ozvalo se za vámi, kde byl genin, který ošetřoval svého zraněného kamaráda.
Sám je odtud nemůžu odnést.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jan 30 2011, 21:53

Siture

Najednou se ozval hlas jednoho z těch geninů a říkal že chce pomoct.Pomoc vám zavoláme až budeme venku,zaútočili jste na nás takže ste s něčím takovým museli počítat,vy byste nám taky nepomohli kdyby sme byli ve vaší situaci,maximálně že by vám půjčila Riuka svou lékarničku.
Řekl jsem jim a potom se otočil na Graye a Riuku.Musíme pokračovat ať to dokončíme,najít ty diamanty a dokončit úkol,oni by nám taky nepomohli,Nekdy takovýhle rozhodnutí budeme muset udělat.
Řekl jsem jim tak aby to slyšeli jen oni.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 31 2011, 21:25

Gray

Chvíli jsem váhal a přistál mi ptáček na rameni. Všiml jsem si jejich znaku na čelenkách a zakroutil hlavou, při čemž jsem odstrčil Situra, abych mohl projít a došel k těm třem. "Siture a Riuko vy běžte, já tu zůstanu a pomůžu jim. Ve dvouch to zvládnete a poletí s váma ten pták, takže kdyby jste měli problémi, tak mi to oznámí a já dorazim." Řekl jsem vám. Přeci jen jsem tu nemohl jen tak nechat jiné ninji z naši vesnice.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeMon Jan 31 2011, 23:52

Riuka

S lékárničkou v ruce jsem se otočila za hlasem. Vyndala jsem z ní lahvičku, klubíčko a cosi, co se podobalo obvazu. Pak jsem jen všechny poslouchala. Nelíbí se mi, že bych tu měla nechat zraněné. Na druhou stranu Siture má v jistém směru pravdu. Nepletla jsem se jim do hovoru. Můj pohled dával jasně najevo, že se mi nelíbí ani jedna možnost. V lékárničce bylo všechno potřebné pro základní ošetření. Jenže na toho týpka, co bojoval se mnou to rozhodně nestačilo. Počkám si, až se domluví. Plést se mezi ně, by stejně k ničemu nevedlo.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeTue Feb 01 2011, 17:55

Siture

Nepřipadá mi to nejlepší řešení,nechal bych je tady a pomohl jim až vylezem ven,ale tak jak myslíš Gray rozhodně se tady nemužeme zdržovat,takže Riuko jdeme ne,at to už máme,kdyžtak ti dáme vědět Gray.Řekl jsem a potom se rozeběhl hledat ty diamanty.

Edit by Aspire: Jména můžeme i skloňovat Cool laugh Takže třeba když někoho oslovuješ, tak třeba Grayi
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 17:41

Riuka

Hodila jsem svou lékárničku Grayovi. Až na ty tři věci, které jsem vrátila zpět do kapsy. "Bude se ti hodit." Kývla jsem na Graye a rozběhla se za Siturem. Sice má o chlup delší nohy, ale dohnala jsem ho. "Mám světlo zhruba na hodinu." Řekla jsem mu za běhu. To světlo se bude hodit. "Máš nějaký nápad?"
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 20:31

Siture

Ty máš světlo tak super,hodit se rozhodně bude,tak ho použij ať to najdem co nejdřív ty diamanty,žádnej plán nemam,ale budeme se pohybovat blízko sebe,aby sme byli připraveni kdyby byl nějakej problém,půjdu první jo?Řekl jsem Riuce a vyšel jsem dál hledat diamanty.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeWed Feb 02 2011, 22:55

Riuka

Z toho, co se podobalo obvazu jsem udělala tři kuličky a ovázala je lankem, pak jsem jednu napustila roztokem z lahvičky, která se podobala dezinfekci. "Ohnivá koule na provázku. Není to nic moc, ale nic jiného nemám. Ten provázek se spálí postupně s roztokem. Jedna koule vydrží zhruba dvacet minut, než se spálí roztok. Mám celkem tři." Uff, tohle bylo moc informací i na mě. Příprava trvala chvilku. Držela jsem se za ním. Po cestě jsem rozmýšlela.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 06 2011, 19:37

Genin, na kterého Gray nalepil výbušný lístek, se podíval na Graye, přičemž další dva genini zmizeli.
Splnil jsi zkoušku...
Řekl Grayovi a podal mu diamant, a pak zmizel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeSun Feb 06 2011, 20:18

Gray

Chytl jsem diamant do ruky a nechápavě naklonil hlavu do strany "Eh?" Vypadlo ze mě udiveně. "Čekal jsem opravdu hodně, ale tohle teda vůbec." Řekl jsem si sám pro sebe a porozhlédl se kolem. Asi bych měl jít najít ty dva, jejich jména si prostě asi nezapamatuju. Pomyslel jsem si, při čemž jsem se rozešel směrem, kam šli.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 20:41

Siture s Riukou pomalu došli ke konci chodby, což bylo ovšem divné.
Ale nikde dál chodba nepokračovala a pokud byste se vrátili, tak by jste šli nazpět, kde jste už byli.
Mohli jste si všimnout, že na stěnách jsou podivné nákresy, spíše to byly vytesané znaky některých písmen abecedy, ale dohromady nedávaly nic smysluplného.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 08:50

Riuka

Na konci chodby jsem si všimla těch nákresů. Prohlédla jsem si je a pak se otočila k Situremu. "Vrátíme se. Tahle cesta nikam nevede." Nečekala jsem na jeho odpověď. Prostě jsem šla zpět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)   Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konečně na řadě (Aspire, Raul, Riuka)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Konečně na řadě (Hysterio, Morgen, Yuu)
» Ikeno Tachihara vs. Riuka Pai Long (Adop a Riuka)
» Riuka Pai Long
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)
» Charakter Raul

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: