Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 20:05

Taky myslím, že s tím lankem to je trochu moc přehnaný, navíc ten prach by asi tak vysoko nevystoupal, že by přes něj nešlo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 20:50

Inari

Před útokem jsem použil kawarim a vyměnil jsem si místo s kusem větve, která byla vedle tebe, ale pár metrů daleko. Po výměně jsem rychle vystřelil na toho blišího ke mě, nevěděl jsem jestli to je klon nebo pravej Situr, při toše štěstí by šipka prošla klonem a zasáhla i pravého, pokud nezesáhne napřed prvního, šipka letí rychleji než kunai.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Feb 26 2011, 22:27

Siture

Útok se mi nepodařil a ty jsi vystřelil z kuše tu svoji šipku,kterou jsi zasáhl klon,klonem šipka proletěla ale mě nezasáhl přece jenom sme s klonem nebyly úlně ve stejný ose takže ta šipka proletěla o kousek vedle mě.Viděl jsem že seš o kus dál a tak jsem se připravil na útok a vyběhl jsem na tebe s glávií,byl jsem při tom připraven se bránit nějaký další šipce.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:11

Inari

Rychle jsem vytáhl šest shurikenů, v každý ruce tři, a hodil jsem je tři na břicho a tři na hrudník. Potom jsem vydáhnul dva kunaie s lístky a hodil jsem je do stran, kdybys chtěl uhnout do strany, vzal jsem ještě jeden výbušnej lístek a připevnil jsem ho k šipce a připravyl jsem se vystřelit, kdyby vysočil do vzduchu, tak po něm vystřelim.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:39

Siture

Viděl jsem jak na mě vyhodil šest shurikenů,který letěli přímo na mě a tak jsem vytáhl kunai a hodil po kunai na kterym byl výbušnej lístek,takže jsemm ho musel odrazit a ten nemohl vybouchnout teda někde těsně přede mnou,takže mi nemohl nic udělat,a tak jsem před těma šesti shurikenama jednoduše uhnul do strany,kde jsem trefil ten s tim lístkem a vyběhl jsem ihned na tebe z kouře a glávií jsem se snažil ti zaútočit na břicho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 20:50

Inari

Když si odrazil kunai s lístkem, vystřelil jsem šipku do kouře na zem na místo kus od místa odkud si stál, šipka tam doletěla dost rychle lístek na šipce musel vybouchnout někde blízko tebe a výbuch tě musel zasáhnout. A vyrazil jsem na druhou stranu, dál od kouře.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:03

Siture

Vystřelil jsi na mě šipku,snažil jsem se dostat z kouře co nejrychleji pryč,šipku jsem viděl na poslední chvíli,tak jsem udělal co nejrychleji před sebe zeď z hlíny,takže by mi to nemělo nic udělat,potom jsem ihned vyběhl z kouře a všiml jsem si že stojíš o kus dál a tak jsem na tebe ihned běžel,do ruky jsem si vzal pět kunaiů jeden přímo na tebe,dva do strany od tebe a jeden jsem hodil nad tebe a jeden někam na nohy,aby si uhnout měl hodně ztížený,běžel jsem hned na tebe a potom jak si se vyhejbal jsem na tebe zaútočil glávií na břicho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:35

Inari

Vytáh jsem svoji katanu a osrazil jsem kunai co letěl přímo na mě. Také jsem vyrazil proti tobě, ale těsně před tebou jsem se sklouzl po zemi, udělal jsem to dost nečekaně a měl bych ti "podmíst" nohy a měl bys dopadnout tvrdě na zem někam za mě. Rychle jsem se zvedl a chtěl tě zezadu seknout do zad.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Feb 27 2011, 21:43

Siture

Očekával jsem že se budeš snažit uhnout,přeci jen taijutsu je moje specialita a tak když jsem viděl že se snažíš sklouznout tak jsem udělal svoji gaturushu,začal jsem se velice rychle točit s glávií,něco jako kaiten,útok si musel schytat přímo,uhnout si nemohl protože ses snažil sklouznout,útok ti musel udělat hodně vážná zranění,protože glávie je hodně ostrá a do tebe se ještě musela i zabodnout,při čemž se stále točím,takže by si neměl být schopen dalšího boje.
A mám tě tohle nemůže vydržet,udělal znovu chybu jako v minulym souboji,když jsme spolu bojovali
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 18:07

sory ale tomu točení nerozumim jako kejten to to se zbraní nejde maximálně tak posečeš všecko kolem sebe v jednej výši to si myslim já.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 18:12

Siture

Je to něco jako kaiten se zbraní,točí se kolem sebe a všude kolem sebe bodá a seká tou glávií,při tom točení v jeho blízkosti.Ty si byl přímo u mě takže útok si musel schytat plnou silou a uhnout tomu nemůžeš a v jedný vyši to neni jenom,když se točí u toho
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 19:15

no tak dobře, ale štvešmě taky sem chtěl jednou vyhrát

Inari

Mám silně pořezané nohy a ruce, na trupu mam silné řezné i bodné rány, dost hluboké a vážné, pravděpodobně mám i poškozeny vnitřní orgány. Na hlavě mám dlouhou řeznou ránu, těžko odhaddnout jak je hluboká. Upadl jsem do bezvědomí, vypadám že jsem mrtvej.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 19:45

Siture

Ihned jak vidím jak je pořezanej,tak jsem dal znamení pro jouniny aby mu přišli hned pomoct,že to s nim nevypadá moc dobře.Snažil jsem se mu i já nějak základně pomoct
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Feb 28 2011, 21:39

Jounini okamžitě přiběhli na pomoc, i s mediky.
Vítězem se stává Siture Pai Long.
Ozvalo se celou arénou a lidé začali hlasitě tleskat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)   Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Soubojová aréna: Inari - Siture
» Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» Inari Nadare
» Nejdeme jen tábořit!(Gray, Siture, Riuka)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: