Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)

Goto down 
+2
Caldar
likuku0
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:32

Vesničan se zamračil.
To je všechno, víc toho není.
Řekl a odešel se podívat na hlouček davu okolo Ikena.


Nebrat vážně??! Vždyť on zde budí větší hrůzu než ti únosci.
Ozvalo se znovu z davu.
Správně, nikoho takovýho tady nechceme!
Ozvalo se zase.
Asi by se měl Ikeno trochu krotit.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 28 2011, 20:41

Inari

Dost mě štvalo že Ikeno na sebe strhl pozornost celé vesnice, ale přitom dělá špatnou pověst vesnici. Vyrazil jsem proto směrem k němu a senseiovi. "To ho taky sensei nemúže zabít, když se takhle chová." Byl jsem dost naštvanej, ale nechtěl jsem to dát najevo. "Mám takovej pocit že toho ten chlápek věděl víc."
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 13:11

Ikeno Tachahira

Mne je getsu teraz u prdele. Povedal som na rovinu. Ludia nikdy nevedia čo chcú. Sú vždy dva tipy. Tý, čo vládnu a tý, čo ich poslúchajú. Oni sú tý druhý. Vyslovil som iba senseiovi. Fajn, lidičky. vyslovil som trocha šialene a trocha zlostne. Takže mna tu nechcete? Fajn, kým sa vybere další tým, potrvá aj mesiac. Nemyslite si že ste tu najdôležitejší. Bezo mna tu ostanú 2 spratci, ktorý nevedia, ani ktrou stranou sa drží katana, ani keby ju mali zapichnutú rovno v prdeli. Usmial som sa a hlavu trocha naklonil. Dovtedy zmizne polka vašeho mesta. Neviem čo sa s nimi robí, ale možu ich predáva do otroctva, zabíjať alebo neviem čo ešte. V ústach som mal ešte asi 20 rôznych možností, ale tie už boli dosť krvavé a nechcel som ich ešte viac ako teraz vydesiť. Takže si vyberte, ooo ctený vesničania, bud si vyberete menšie zlo v podobe mna, alebo si tu skapte, mne je to fuk.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:25

Inari

Prodral jsem se davem až k senseiovi a vyslech si Ikenovo pro mě urážlivou řeč. "To stačí ty sr...či!" Vykřikl jsem na Ikena a vytáhl svou katanu a namířil ji proti němu, je na mě vydět že jsem dost naštvanej. "Hraješ si na nějakýho tvrdýho záporňáka, ale ve skutečnosti tím maskuješ jenom jakej seš slaboch co si musí dokazovat svoji sílu na slabějch. Bez tebe bude vesnici líp." Mluvil jsem téměř normálně jenom poslední větu jsem vykřikl a rozběhl se proti Ikenovi s úmyslem ho seknou katanou do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 16:32

Ikeno Tachahira

Takže ty sám seba pokladáš za slabého špunte? zasmial som sa a čakal, s pravou rukou vystretou. Bolo jasne vydieť, kto je tu slaboch. Inari sa necháva ovládať emociami, ako ja, ale on má jednu nevýhodu. Nevie ich využívať. Hodil som na neho zvitok a čakal, čo ten hlupák hovorí. Druhú ruku som mal za chrbtom, čakal a hral sa z guličkami.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 18:48

Kumori Hokou

Dost! Řekl jsem, ale vy jste mě neposlouchali a navíc jsem si všiml Ikenových kuliček za zádama a to už začalo být nebezpečné, tak jsem musel začít jednat, Inariho chytnul ze zadu můj klon, kterého jste si nevšimli, bylo to jako by se vynořil z ničeho a Ikenovi jsem rovnou jednu osobně vrazil do břicha až se svalil na zem. Nedělejte taky divadlo, tebou, Inari jsem zklamanej, nenechávej se ovládat svými emocemi a ty, řekl jsem a mírně se odmlčel, jestli si ještě jednou vezmeš vesnici do huby, tak tě do ní pošlu v rakvi. Bylo vidět, žes trefil mé háklivé místo. Potom jsem se otočil na vesničany, Skutečně se omlouvám za své svěřence, jsou to ještě děti, ale Ikeno měl v jedné věci pravdu, jsme vaše poslední naděje.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 30 2011, 19:45

Inari

Vyškubl jsem se klonovi a chvíli to vypadalo že se budu hádat, ale pak jsem sklonil provinile hlavu a řekl. "Omlouvám se senseii, nechal jsem se unést. Už se to nebude opakovat." A schoval jsem svou katanu.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 01 2011, 21:33

Mysleli jsme, že Getsu pošle někoho s mozkem ...
Ozvalo se z davu ještě před proslovem senseie.
Zde počkejte do noci ... To je všechno, co potřebujete vědět.
Ozvalo se potom. Bylo to prosté a pro vás trapné ...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 16:35

Inari

"Vypadam teť jako blbec. Ah jo." Napadlo mě a přitom jsem se podíval na senseie s očekávání že vydá nějaké rozkazy.



Naposledy upravil Caldar dne Mon Apr 04 2011, 22:03, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 17:33

Ikeno Tachahira

Dopadol som na zem a chitil sa za bruchu. Najprv som slabo vykríkol od bolesti, ale odrazu sa ten výkřik menil na šialený smiech vedca (predstavte si Kirov z DN šialený smiech). Hahaha, takže nakoniec nieste padavka, hmm sensei. povedal som a spod vlasou mi vyčnievali dve temné oči. Pár ludí to mohlo aj vystrašiť. Na chvílu sa mi smiech zasekol a ja som vydávil trocha krvy z úst. Utrel som si krv do rukáva pravej ruky a postavil sa. Ludia mohli zaregistrovať, že nepočuli výbuch, aj ked som hodil zvitok. Ak sa k nemu naklonil niekto bližšie, uvidel by namalovaný kus papiera. Asi predsa len nie som taký šialenec, na akého sa hrám. Alebo som proste len chcel odraziť Inariho pozornosť.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 04 2011, 23:11

Kumori Hokou

Znechuceně jsem se podíval na Ikena, byl to prostě blbej den a už jsem ho měl plný zuby, potom jsem se podíval na dav lidí a kývl hlavou na znamení vděčnosti a šel jsem na místo našeho přenocování, když jsme pak měli chvilku klidu, tak jsem znova otevřel to téma. Podruhý už nebudu takhle benevolentní, musíte spolupracovat, jestli se budete dál mlátit mezi sebou, tak se nedožijete svých příštích narozenin.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Apr 05 2011, 15:57

Inari

Došel jsem za senseiem na místo přenocování a vyslechl jsem si proslov. "Když Ikena podříznu ve spánku tak bude po problémech, jenomže by se to senseiovi asi nelíbilo." "Rozumím, příště se už budu ovládat." Slíbil jsem.
Návrat nahoru Goto down
Rhaegar
V.I.P
V.I.P
Rhaegar


Počet příspěvků : 2351
Datum založení účtu : 01. 03. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Apr 07 2011, 20:15

Ikeno Tachahira

Mlčal som, ale bolo jasné, že iba kvôli misii. Moj úsmev budil v každom dojem nukenina. Ked sme došli na miesto k odopčinku nedalo mi to a chystal som sa niečo pripomenúť, ale sensei ma predbehol. Podruhý už nebudu takhle benevolentní, musíte spolupracovat, jestli se budete dál mlátit mezi sebou, tak se nedožijete svých příštích narozenin. povedal docela temne. takmer som praskol od smiechu. Inariho výraz jasne naznačoval, kolko rôznych sposobov vraždy kvôli mne objavil. Usmial som sa na neho. To som ani nemal v pláne, sensei. Avšak moje slová znely dosť dvojznačne. Nemohli ste tušiť, či odpovedám na tú bitku alebo na to, že neprežijeme. Chystal som sa lahnúť. Vestu, ktorú som nosil na sebe, som zo seba zhodil a vy ste vydeli v zášivkách asi tonu lístkov, akoby tá vesta pochádzala iba z nich. za krkom, na mieste, kde má byť vetšinou záštita, bolo napísané "don't smoke", asi nejaký druh mojeho humoru, alebo doslovné varovanie. Ale naznačovalo to, že som naozaj šialenec. Vydáchol som si a lahol na postel. Všimli ste si, že rukvaicu aj ostatok oblečenia, vrátanie kapsičky z dynamitmi guličkového tvaru som si nechal. Asi som predsa len nemal v pláne nechať sa zabiť tak lahko.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Apr 10 2011, 21:12

Už během večera jste si všimli, že měsíc dnes svítí nějak více, než jste byli zvyklí.
Bylo světlo skoro jako ve dne. A nemuseli jste čekat dlouho a uviděli jste, jak se na střechách objevily dva stíny, které se po chvíli rozdělili a zanedlouho se tam objevily znovu, jedna z nich nesla nějakého jiného člověka, asi opět únosci začali řádit.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Apr 11 2011, 16:58

Inari

Když jsem spatřil únosce aktivoval jsem svůj tsukigan který mi zostřuje všechny smysly (je to napsany v charakteristice klanu - vidění ve tmě) , nejen že mi umožnuje vidět za tmy, to jsem zas tolik nepotřeboval, protože měsíc poskytoval dost světla. Vyčkával jsem jestli dá sensei povel k útoku a jejich zajetí nebo jestli je budem sledovat.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeFri May 06 2011, 22:56

Omlouvam se za doublepost, ale chce tady někdo ještě hrát? Tak aspoň na férovku řekněte že tu nechcete hrát, nebo se omluvte, každej tu nemůže bejt furt a na všechno reagovat, ale ta neaktivita trvá už nějak dlouho a všichni ste byli v poslední době aktivní.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 22 2011, 21:18

Misia-> Lock

Budete v dedine, vytvorím nový topic Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)   Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Moment Překvapení (Caldar, Adop, Tom)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Seznamovací Zkouška(adop,aspi,caldar)
» Nutný den aneb trénink (Caldar, Aspi, Adop)
» Trénink Tým 3 (pro Caldar a Tom555)
» Zvláštna cesta (Kharg, Caldar)
» Siture Pai Long vs. Inari Yuki (Raul a Caldar)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: