Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:10

Kyoko

Mám v rukávu tajnú zbraň.. muhehe doslova.. je taká neobvyklá že sa mi zväčša začnú smiať a tiež ma začnú podceňovať pretože je len pár ľudí ktorý s ňou vedia narábať.. zaškerila som sa skôr pre seba a tak nadšene a Mitsuri som už nevidela zas v takom zlom svetle. etoo.. čo vlastne viete Mitsuri-sensei? spýtala som sa pretože som nevedela prísť na kombináciu keď som nepoznala jej schopnosti.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 16:32

Inari

"Jedna nepovedená akce a myslísi že má navrch. Vyvedu jí z omylu." Zatímco se Kyoko vybavovala se senseikou jsem po ní hodil šest shurikenu poměrně při zemi a do šířky, aby musela vyskočit do vzduchu. Mezitím jsem vytáhl kuši a vystřelil jsem na ni, šipka je průraznější a rychlejší než obyčejné házecí zbraně takže by se jí neměla vyhnout.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeMon May 30 2011, 19:04

Jin Kazama

Přikrčil jsem se a sevřel ruce v pěst vyčkával jsem. Pevným zrakem jsem sledoval senseiku a Kyoko. Měl jsem je jako cíl. Nezpouštěl jsem z nich pohled. Můj pohled byl nanich uchycený. Nešlo se mu vymanit. Jakmile vy přišli blíž takjsem měl další menší plán. Ale tomuhle by se už určitě nevyhnula.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 10:03

Mitsuri

Postavila som sa chrbtom k tým dvom pred Kyoko a zdvihla ruky. Spolu s rukami sa zdvihla aj pôda a urobila pred nami akúsi bariéru. Zastavila Inariho útok...
Ovládam Doton, boj so saimi... čo by si ešte potrebovala vedieť? spýtala som sa s úsmevom a potešilo ma že si vymyslela plán... teda- aspoň som dúfala že ho má...
Nemôžeme sa pred tými dvoma len brániť, dúfam že ti vyjde to čo chceš spraviť... zaškerila som sa v mysli. Hovorila som len o nej, seba som vynechala... Bola som tu len do počtu a jednalo sa hlavne o nich, nechcela som sa nejak extra zapájať, len ak by to potrebovala a aby na tých dvoch nebola sama...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 16:08

Inari

"Už mě štve jak s tim dotonem blokuje útoky." Pomyslel jsem si a dotkl se hrotu šipky a nakoncentroval do ní raiton chakru. "Prurazná síla šipky umocněná raitonem projde tím valem jako nic." Trochu jsem se pousmál když mě napadla tahle myšlenka. Zamířil jsem na místo kde jsem naposledy viděl senseiku a za ní Kyoko a vystřelil jsem šipku.

->předpokládam že ta zeť je vysoká jako vy a nevidíte přes ní
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 16:18

Kyoko

Hee ja.. som úplne mimo heh.. zaškerila som sa pretože som nemala ani tušenia o nejakom pláne.. teda možno mala ale predsa len som bola skôr na bezhlavý boj. Taak.. veľa šťastia berem si prvého ktorého uvidím.. muhehe.. zaškerila som sa a rozbehla som sa spoza bariéry na Jina pri čom som si pravou rukou držala zápästie na ľavej ako keby som išla predviesť nejakú "bodnú" techniku.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 16:38

Mitsuri

Facepalm.
Spoza dotonovej bariéry, ktorá sa zrútila, sme obe vybehli v ten istý čas a mňa skoro zasiahla Inariho Raitonová šípka. Urobila mi menší škrabanec na ramene, ale keďže som na bolesť bola zvyknutá, ignorovala som to.
Vytiahla som Sai a Shunshinla sa meter pred Inariho.
Tak čo, aký si v Taijutsu? usmiala som sa. Chcela som si ich preveriť...
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 16:43

Jin Kazama

V klidu jsem se narovnal a uchechtl se na běžící Kyoko. Udělal jsem gesto které ji naznačilo aby mě praštila vší silou. Tak pojď...řekl jsem mírně posměšně. Její jutsu/úder by musel být pořádně silný aby to se mnou vůbec hnulo. Moje snášenlivost bolesti byla kvůli skoro až nelidských tréninkům prakticky na nule a svaly jsem měl jako ze železa. Vyčkával jsem.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 17:30

Inari

Senseika se zničeho nic objevila přímo předemnou a mě v tu chvíli nenapadlo nic lepšího než se jí pokusit praštit do hlavy kuší , kterou jsem zrovna držel v ruce. Nato že se mě na něco zeptala jsem nebral ohled, šlo přeci o boj. Přikrčil jsem se, pustil kuši na zem a v otočce jsem chtěl senseice podrazit nohy, přitom jsem vytáhl katanu a chtěl jsem ji seknout s využitím energie co jsem získaal z otočky.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 18:12

Kyoko

Keď som bola tak na dĺžku katany od Jina tak som v rýchlosti trhla rukou ktorou som si držala zápeste na ľavej ruke a v momente som v nej mala obrovský kotúč ktorý mal z vonkajšej strany dosť nepekne vyzerajúcu čepeľ, pohyb rukou som však nezastavila a snažila som sa s ním toho týpka seknúť krížom cez hruď.
Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Eiserne_Drossel
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 19:33

To s tou kušou vynechám lebo si niesom istá či to naozaj urobil... a keby aj tak je meter od neho a to by stihla ľahko zastaviť Smile

Mitsuri

Vyskočila som a už-už ma šiel trafiť katanou, no vytiahla som aj druhý Sai, oba prekrížila a katanu vyblokovala. Zaprela som sa a odletela kúsok dozadu kde som čakala kým vstane.
Popri tom som pohľadom zašla ku Kyoko a Jinovi. Musela som dávať pozor aj na nich no sústredila som sa hlavne na svoj súboj. Teda- na súboj... Len som sa bránila a zisťovala aký je Inari v boji... Vôbec som nešla na plno, inak by už dávno prehral. Môj tým sa mi začínal páčiť a prestala som ľutovať, že som sa prihlásila za senseia.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 03 2011, 20:23

-dobře, ja myslel že je hodně blízko a to by bylo učinější

Inari

"Jenom se brání a neútočí. Určitě jí o něco jde, musim si dávat pozor a očekávat i protiútok." Napadlo mě a vytáhl jsem kunai který jsem uchopil do druhé ruky než mam katanu. Nakoncentroval jsem raiton chakru do katany, která změnila barvu čepele z černé na tmavě modrou, v ten kokamžik jsem se rozběhl proti senseice a první úder jsem vedl ze zhora na hlavu katanou a kunaiem jsem měl připravenej kdyby se rozhodla bodnout do předu jednou ze svých zbraní. Počítal jsem že katanu vykreje oběma Saii a já bych jí mohl bodnout kunaiem do břicha jenž nebude chráněno.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 04 2011, 07:25

Mitsuri

Spravila som pečať, opäť som zmizla v zemi.
Vynorila som sa tesne za Inarim a ťukla doňho rukou tak, že spadol. Opäť som odskočila ďalej od neho a uškrnula sa.
Ale nápad dobrý... myslím, že budú dobrý tým, len by sa mali zohrať... teda, ak si Jin a Kyoko neublížia, nevyzerá to dobre... pozrela som smerom k nim a útok Kyoko sa mi nepozdával, takže som bola pripravená zasiahnuť aj u nich, ak by Jin nestihol dosť rýchlo zareagovať.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 04 2011, 08:36

Inari

"Sakra, je hrozně rychlá. Útok ze zadu sem nepředpokládal." Problesko mi hlavou když jsem padal k zemi. Na poslední chvíli jsem udelal parakotoul a v rychlosti jsem se otočil a mrštil kunaiem po senseice.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 19:10

Jin Kazama

Nic jednodušího?pomyslel jsem si a povzdechl si vduchu. Byl jsem bojovník na dost velkou blízku a tak nebyl problém se rychle přikrčit a skočit kupředu. Ale i přesto jsem měl trochu potíž aby mě ta zbraň netrefila a musel jsem se přikrčit víc než obvykle. Chytil jsem ruku Kyoko a dostal se jí za záda i s její rukou. Musím uznat že pěkná zbraň...Ale na přímý boj se moc nehodí...Spíš tak na překvapivý útok...řekl jsem si potichu spíš pro sebe a pokud se Kyoko nevymanila z mého sevření tak bych jí pravou nohou podkopl nohu (tím že bych tou svojí kopl dozadu směrem kde byli její nohy) a ramenem se opřel o její ruku, předklonil se a tím bych ji přehodil přes rameno a pravděpodobně bych jí i vykloubil rameno což bylo podle mě dost nepravděpodobný ale stát se to mohlo.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 05 2011, 20:23

Kyoko

Keď ma chytil za ruku tak som stále pokračovala v seku s Eisenerom ktorý opísal oblúk a tento krát jeho čepeľ smerovala znova na Jina pri čom aj keby sa uhol tak by mňa len tesne minula (išla na nás s boku). Rukou ktorú mi držal za chrbotm som si len zaborila do trička a poriadne som sa s ňou zaprela aby ma nemohol vtiahnuť do dráhy Eiseneru.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 19:38

Mitsuri

Odskočila som do boku a pousmiala sa na Inariho. Vytvorila som Kage Bunshina, ktorý mal dohliadať na Kyoko a Jina, takže sa presunul k nim.
Opäť som zložila niekoľko pečatí, Shunshinla sa pred neho a skrčila sa. Skúsila som ho podkopnúť, skočila som dozadu a popritom urobila salto. Počas neho som do ruky zasa vzala Sai a čakala, ako Inari zareaguje.
Zdal sa mi byť šikovný a hneď potom, ako vstane som čakala útok.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 06 2011, 20:27

Inari

Překvapovala mě rychlost jakou senseika útočí. "Sakra, jenom si semnou hraje." Uvědomil jsem si pravdu, ale nehodlal jsem se jenom tak vzdát. Ještě na zemi jsem vytáhl shuriken a hodil ho po senseice když jsem se zvedal ze země. Na nohou jsem opět do katany nakoncentroval raiton a vyrazil k senseice, Cestou jsem vytáhl tři shurikeny které jsem hodil senseice k nohám a chtěl zaútočit podle způsobu její obrany.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 17 2011, 20:42

-Já to myslel tak že jsem ti chytl tu ruku ve které máš zbraň ale kašli na to

Jin Kazama

Předpokládal jsem že to bude trochu jinak a proto jsem na nic nečekal a rychle jsem odskočil. Byla tvrdší než jsem si myslel. Musel jsem čekat co udělá dál, nemohl jsem selhat...znovu. Proto jsem od ní čekal tak 5 metrů. Vyčkával jsem na její útok. Tohle bude finální chvat.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 19 2011, 11:50

Kyoko

Pootočila som sa smerom k Jinovi a mierne som si odfúkla, ten eisener je taký.. ťažký.. prebehlo mi hlavou a chytila som ho do oboch rúk pri čom som bola v jeho strede. Rozbehla som sa smerom na Jina a v momente som Eisener zdvihla nad seba tak aby som sa v ňom nenachádzala a šmarila som s ním pred Jina o zem kde sa zabodol a ja som sa zachytila rukami o jeho hornú hranu, prešvihla som sa cez kroh v strede a nohami som mierila na Jina, pri tom som však stále držala Eisener ktorý sa mojou zotrvačnosťou vyrval zo zeme a ja som ho ťahala vo vzduchu za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 13:13

Mitsuri

Shuriken ktorý hodil ešte keď bol na zemi som odrazila Saiom a uškrnula som sa. Keď sa opäť postavil a rozbehol na mňa, v momente ako opäť zaútočil shurikenmi som nakoncentrovala chakru do nôh a odrazila sa, takže som ho preskočila a rýchlo som sa otočila smerom k nemu.
Okej, Inari... To by stačilo, už aspoň zbežne viem posúdiť tvoje schopnosti... povedala som, no stále som bola v obrannej pozícií ak by chcel ešte útočiť. Koniec nášho súboja som však myslela vážne.
Klon zatiaľ pozoroval Jina a Kyoko a tiež zisťoval, ako sú na tom so schopnosťami- či už pri obrane alebo útokoch.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 16:58

Inari

Uz zase se vyhla mému útoku a trochu mě to dopalovalo, proto když řekla že je konec chvíli to vypadalo že zase zaútočím. Nakonec jsem ale katanu zase zasunul. "Dobrá tedy. Co bude dál?" Mluvil jsem zcela klidným a vyrovnaným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 17:10

Jin Kazama

To jsem vážně nečekal. Díky mému překvapení mi podkopla nohy a já přes ní ,,přeletěl" ale vzpamatoval jsem se a při mém pádu jsem chytil její Eisener a jak jsem padal opačným směrem než ona ,,prokluzovala" tak díky mé o dost větší váze a velikosti bych ji měl Eisener vytrhnout z ruk a nebo by se měl zastavit což by ji mohlo dost vylekat. Doufal jsem že to bude ta druhá možnost.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 17:36

Kyoko

Keď mi zozadu chytil Eisener tak mnou trhlo ale jednou rukou som ho stále držala z vnútornej strany dosť pevne na to aby mi ho z rúk nevytrhol, dopadla som na nohy a hneď som sa otočila jeho smerom pri čom som sa uškrnula.. čo s ním chceš robiť? nevytrhneš mi ho, a nevieš s ním narábať tak ako ja takže tým že ho držíš .. si celkom ľahkým terčom.. povedala som s menším úsmevom pri čom sme ho držali obaja a ja som ho nemienila pustiť.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 23 2011, 17:59

Jin Kazama

Tak se ho drž...Nemám ani nejmenší úmysl ti ho vytrhnout...řekl jsem a mírně jsem se ušklíbl. Zapřel jsem hodně boky,nohy a hlavně ruce a Eisenerem jsem ,,Trhnul" nebo spíš rychle táhnul do boku. Byl jsem o hodně silnější než Kyoko a pokud se Eiseneru nepustila tak nejspíš vyletěla do vzduchu i s ním. Já jsem se začal i s Eisenerem a možná i s Kyoko točit a asi po 5 vteřínách jsem ho pustil. Kyoko byla dost lehká takže by tohle enměl být problém pro mě.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)   Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zoznámenie (Morgen, Hysty, Cal)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zoznámenie s týmom 8 (Lyall, Vodovod, Nagashi)
» Morgen
» Sadame Dotsu vs. Jin Kazama (Tom a Morgen)
» Morgen (neukamenovat)
» Polapení Fénixe (Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Mise-
Přejdi na: