Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání pravdy

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
ObY
Meiki_Ookami
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:45

Nami -> Vůbec se ti to nepovedlo. Napadlo tě, že tvá koncentrace je celkem slabá a kousek od sebe jsi viděl jezírko.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:51

Nami

b]Sensei takhle to nejde!Potřebuji nejprve vytrénovat koncentraci a manipulaci s chkarou. [/b]Řekl až skoro stydlivě.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 15:02

Shika

"Tak se jdi projít po jezírku ne? Nebo tě mám vést za ruku?" Řekla trochu nechápavě.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 15:08

Nami

Jak sensei sama řekla tak jsem taky udělal.Soustředil jsem chakru do chodidel a připravoval se ji rozložit po neklidném povrchu jezírka.Potom jsem šlápl na hladinu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 15:31

Nami -> Šlo ti to dobře, ale než jsi došel do půlky tak už jsi se koupal.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 15:51

Masaru

Po zaklepání vyšla Sora a pozdravila ho, Masaru jí pozdravil a řekl Ahoj, tak co? Už je ti líp? Zajdem na louku, kde popřemýšlíme o naší kombinované technice Usmál se a vyšel si to směrem k louce.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:00

Sora

Šli jsme směrem k louce a po cestě jsem mu povídala mám se dobře,a kde ses tak dlouho zdržel?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:04

Masaru

No.... já jsem spal Zasmál se. Zatímco spolu mluvili došli na louku, kde už byl Sensei s Nami Ahojte pozdravil pak se otočil na Soru Tak...... Kombinovaná technika, nějaký nápad? Já mám Fuuton ty Doton.... možná něco s tornádem.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:07

Sora

Taky pozdravila senseiku a Namiho hojte pak natočila hlavu na Masara a řekla no.... Fuuton a Doton toje těžký .... ale to tronádo semi líbí...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:10

Masaru

No.... hmmm........ tornádo je sice pěkná věc zasmál se je to uskutečnitelné.... ale co s ním... možná by to tornádo mohlo něco pohltit a pak vystřelovat, co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:14

Sora

Mohl by pohlcovat lidi,ale pak by bylo moc kruté je vystřelovat.Lepší by bylo třeba dřevo nebo kámen řekla vymyšleně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:15

Masaru

Hm.... to s těma lidma je trochu moc zasmál se Ale to dřevo není to špatné... mohla by si ho pak pomocí Dotonu nasměrovat na protivníka
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:18

Sora

To mohla ale... jak to dostanu dotoho tornáda? bych to musela nák vymrštit ale nevim jak.Jedině kdyby Masaru udělal to tornádo hodně silný a pohltilo byty klády silou větru.Ale nato asi nemá Masaru dost čakry oddechnulasi
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:22

Masaru

No... toť otázka..... pak se podíval an Soru, která vypadala zamyšleně Na co myslíš? Smím-li se zeptat?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:25

Sora

Myslím nato jak bych to dřevo dostala do toho tvího tornáda,nebo ty dřevo do tronáda pomocí silnýho větru.Tohle mi vrtá hlavou řekla zamyšleně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:28

Masaru

No to jo..... Ale na to by si spíš měla dojít ty né? Ty jsi uživatel Dotonu... já o Dotonu nemám páru.... Podíval se ustaraně
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:30

Sora

máš pravdu jak to udělat ..... jak ..... jak .....jak .....jak ??? řekla hodně zamyšleně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:35

Masaru

Jak sem řekl, nevím přesně jak Doton funguje... Co pomocí nějaké techniky vytvořit ze stromu klády?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 16:44

Sora

No šlo by to technikou,ale tu eště neumim... řekla sklamaňe
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:06

Masaru

Ok popřemýšlej o tom, já du zatím zkusit to tornádo poodešel trochu dál a zařval : KazeBunshin no jutsu! vytvořil dva klony a ty se snažili o to stejné: vytvořit vzdušný vír, který by se pak změnil na tornádo. Všichni tři soustředili chakru každý na jiné místo a snažili se ní rotovat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:13

Sora

Poodešla jsem do lesa a skoušela jsem pomocí Dotonu a čakry v ruce rozdrtit zem tak aby cíl zničila doufám že Masaroj to trénování de dobře pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 17:20

Nami

Když jsem byl ve vodě tak jsem se dostal zase až na břeh a opět začal chystat chakru.Chce to více koncentrace a soustředění.Potom jsem vešel na hladinu jezírka a udělal několik kroku.Doufal jsem že se tentokrát podaří zvládnout přejít celé jezírko.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 10:31

Sora a Masaru -> Stalo se něco co jste nemohli čekat, jutsu se vám povedla hned na poprvé. (urychluji kvůli zkouškám)

Nami -> Povedlo se ti to a proto tě napadlo jit zkusit tu pěst.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 13:08

Sora

Super to bych měla...teď zaběhnu za Masarem a zjistim jak na tom je
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitimeWed Mar 17 2010, 14:33

Nami

Udělal jsem pečeť a do ruky nahromadil chakru.Potom jsem ji vytlačil ven z ruky a povedlo se. Na ruce se mi opravdu vytvořil pevný krystaloví obal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání pravdy - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání pravdy
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hledání nového senseie
» Hledání ztracené ženy (Yazoo)
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: