Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání pravdy

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
ObY
Meiki_Ookami
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:43

Masaru

Přišel do pokoje kde leželi Sora a Nami a sedl si na parapet a zeptal se obou Tak co? Už vám je líp?
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 19:54

Nami


Já jsem v pohodě jenom kolem Sory se pořád točí doktoři.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:17

Saburo
S Tatsuyou jsem došel k bráně...
Žužlal jsem kousek nějakýho stébla...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:28

Sora

Já se mám taky fajn akorád mě bolí břicho řekla ukašlaně
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:32

Nami

Mně snad brzo pustí doufám teda.Řekl jsem s úsměvem na rtech.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:35

Sora

To se máš,tobě daj sádru a mužeš jít domů,já tu budu asi eště 3-4 dni řekla uspokojeně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:40

Lékařský ninja

"No, můžete všichni odejít, ale spíše choďte na ramen nebo na procházky, ale trénink ještě tak den vynechte." Řekl a něco si odškrtnul na papíře a odešel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:45

Sora

Toje dobrá zpráva Nami zajdem na rámen? řekla šťastně
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:54

Masaru

Hmmm..... asi se na mně zlobí, že si mě ani nevšimla, no hlavně že je v pořádku Zasmál se a vykročil si to domů, kde si usmažil kuře. Po jídle vyšel na střechu domu. .........Už tuhle techniku používám docela dlouho, měl bych už být schopen vytvořit víc klonů KazeBunshin no Jutsu! Vykřikl a objevil se jeden klon a vedle něj, větrná chakra, která se sformovala do dokonalého klonu Heh....,... to bylo jednoduché deme na další! řekli všichni tři zaráz a soustředili se na další klon, chakra už se formovala, ale najednou oba klony a nedokončený lon vybuchl. Což odpálilo Masara přes 6 metrů, Skoro spadl ze střechy Ufff........ Aspoň umím o jednoho víc Yosh!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:57

Nami

Promiň Soha-chan,ale musím si jít něco zařídit. Poté jsem odešel a začal po vesnici hledat senseie,
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 20:59

Sora

Slyšela jsem jak někdo bouchnul s dveřma a docela sem se lekla a řekla Kdo to mohl bejt?,duchové rozhodně ne
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:15

Nami

Procházím městem a přemýšlím.Sensei sama kde můžete být.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:17

Shika

Najednou jsi narazil do zad senseiky a ona se jen lekla a instinktivně tě odkopla. "Ježiš promiň. Nestalo se ti něco?"
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:24

Sora

Nudila jsem se na pokoji a tak jsem šla sama na rámen Kde asi všichni jsou? zajímalo jí
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:25

Nami

Těžce jsem se po kopu mezi nohy zvedal ze země.Ne to nic není.Sensei sama mám na vás dotaz.Nemohla by jste mě teď chvíli trénovat bez ostatních čistě jen mě??Otázal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:27

Masaru

Radostí skákal po střeše a pak se rozhodl, že se projde po vesnici, jestli nepotká nějakou známou tvář
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:31

Sora

Přišla jsem do hospody jeden rámen,děkuju až sním rámen tak si půjdu lehnout abych se co nejdříve uzdravila a pak mohla v klidu trénovat
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:37

Shika

Usmála jsem se. "Jaký bych k tomu měla důvod ztrácet čas s jednim a pak ztrácet další část se zbytkem?" Zeptala jsem se Namiho.

Masaru -> Uviděl jsi jak Sora zachází do hospody.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:40

Shinju

Stále jsem u brány,
Tak co se to vlastně děje? zeptala sjem se protže mě Tatsuya jen odtáhl ale nic neřekl...
Kytku i Bombošku jsem ještě stihla odhjodit doma.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:45

Masaru

Uviděl Soru jak vchází do hospody, tak se za ní vydal pozdravil jí, přisedl si k ní a přišla servírka zrovna sem jedl tak si dam něco na pití jedno Saké prosím A bylo ti už 18 chlapečku? Ukaž mi občanku. Zeptala se servírka Pche....... člověka zabít můžu ale hloupé Saké mi neprodají . Pomyslel si Tak já si dám pomerančovou limonádu řekl podrážděne Tak co? Už se cítíš líp? Usmál se na Soru
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:48

Shinju -> Na zemi zůstal ležet papír s instrukcemi na misi. Došlo ti, že je musíš dohnat.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:50

Sora

Jo jemi fajn,a jak je tobě? otočila jsem se na Masara a usmála jsem se on si chtěl koupit Saké?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:53

Masaru

Já se mám dobře.... až na ty malinké rány po krystalech a pár škrábancích, se mi moc nestalo, to hlavně o tebe sem měl starost, vážně sem nechtěl do toho klonu vpustit tolik chakry Omlouval se Masaru. Když už jsme v týmu mohli bysme, až se pořádně uzdravíš zkusit vytvořit nějaké kombinované techniky Usmál se
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:56

Sora

Toho klona už máš odpuštěnýho usmálase samozdřejmě že budeme trénovat kombinované techniky abysme pořádně zesílily a pak porazili senseiku zašklebylase jeto dobrý nápad
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:58

Masaru

Řekl bych, že na poražení Senseiky si ještě počkáme, ale zatím by nám to pomohlo aspoň u misí usmál se
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání pravdy - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání pravdy
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hledání nového senseie
» Hledání ztracené ženy (Yazoo)
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: