Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Hledání pravdy

Goto down 
+6
Ramaru
Damrod
ObY
Meiki_Ookami
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 21:59

Sora

To máš pravdu,na senseiku budeme potřebovat silnější techniky než sou tyhle řekla s úsměvem na tváři a kde si vlastně byl celou dobu?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 22:02

Masaru

Už sem myslel, že se nezeptáš, vytunil sem svůj Kazebunshin, a můžu už vytvořit dva klony Vytahoval se, ale bylo to spíš srandovní než vážné
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 22:05

Sora

Tak to seš teďka silnější,až se uzdravim taky zdokonalim svojí techniku řekla,sevřela ruku v pěst a podívala se na Masara s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 22:09

Masaru

Ty hlavně odpočívej, aby se ti neotevřela rána, na tréning je dost času řekl vážně ale sám tomu nevěřil, protože mise může přijít kdykoli, ale nějak jí v klidu udržet musel.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 22:14

Sora

Máš pravdu tréning počká nejdřív se musim uzdravit řekla Masaroj ale než se uzdravim to bude doba,budu muset něco podniknout
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSat Mar 13 2010, 22:33

Nami

Možná že to co se chci učit se zbytek týmu naučit nemůže???To je dle mého jeden z důvodů.Odpověděl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 01:03

Shika

"A co se chceš učit?" Zeptala jsem se a zívla si.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:09

Sora

Po dojedení rámenu jsem se Masara zeptala tak já už půjdu na pokoj,doprovodíšmě? řekla s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:14

Masaru

Jj proč ne, jinak k tomu zranění, myslím, že když se na pár hodin vyspíš budeš v pořádku usmál se a ukázal jí levou ruku Vidíš? Je jako nová a to byla před dvěmi dny zlomená, doktoři tady sou fakt dobří
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:20

Sora

Dobře,na pár hodin si zdřímnu,a už se budu možná cítit líp řekla při cestě do nemocnice
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 10:22

Nami

Chtěl bych se naučit další Sasado techniku.Jelikož ovládáte doton tak mi můžete poradit.Dořekl jsem s milým tónem v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 13:36

Masaru

Přišli k pokoji a Masaru spustil Radši si di lehnout oki? Já za tebou za pár hodin příjdu, a když ti bude už líp, mohli bysme zkusit ty kombinované techniky, Tak zatím zasmál se a pomalu odcházel do města, kde se jen tak procházel. Nakonec se zastavil u nejvyšší budovi vyšel na ní, a tam se díval na horizont
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 13:46

Sora

Lehlasi a divně kouká na zeď stropu těšim se až za pár hodinek přijde Masaru a budem trénovat ty techniky řekla natěšeně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 16:27

Shika

"Dobře no, co mi zbejvá." Začala jsem se smát.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 18:52

Masaru

Masaru usnul na střeše jedné vyšší budovi, pak se probudil a pomyslel si Páni... ta krajina uspáva, kolik je hodin?. Podíval sena hodinky Páni to už je 8 hodin? Měl bych se jít podívat za Sorou, seběhl po stěně dolů a vykročil si to k Sořině pokoji, tam pak zaklepal.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 19:00

Sora

Slyšela jsem jak někdo zaklepal na dveře,vstala jsem a šla otevřít ahoj Masaru už jsem myslela že nepříjdeš
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeSun Mar 14 2010, 19:24

Nami

Půjdeme hned nebo až za chvíli???Zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:20

Shika

"Jdeme hned ať to máme za sebou." Řekla jsem celkem znuděně a pomalu kráčela k louce, kde jsem hodlala s nim trénovat.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:34

Nami

Následoval jsem sensei sama až na louku.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:43

Shika

Pomalu jsme došli na louku. "Tak jak by měla ta technika probíhat?"
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:53

Nami

Zamyslel jsem se,po chvíli jsem začal mluvit.No jedná se o techniku diamantové pěsti.Čili mou ruku od zápěstí až ke konečkům prstů musí pokrýt diamantoví krystal který udělá z mé pěsti nebezpečnou zbraň. .
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 15:57

Shika

"Něco takového?" Řekla jsem a složila pečetě a nakoncentrovala chakru do ruky a ta najednou zhnědla a já dala pěstí do stromu a ustřelila z něj kus dřeva.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeMon Mar 15 2010, 16:02

Nami

Ano přesně to!Jenže u mě na ruce vznikne čirý krystal.Usmál jsem se,
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:21

Shika

"To by došlo i blbci." Řekla jsem. "Nakoncentruj chakru do ruky a drž ji tam chvíli a pak se ji naž natlačit ven z dlaně." Poradila jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitimeTue Mar 16 2010, 14:36

Nami

Jen jsem kývl hlavou a poté složil ruce do pečeti na manipulaci s chakrou.Po chvíli zavřel oči a natáhl před sebe ruku.Koncentovat chakru v dlani a posléze ji vytlačit na povrch.Začal jsem koncentrovat chakru v dlani.Ještě to není ono ještě víc,ještě víc.Snažil jsem se
koncentrovat do dlaně velké množství chakry.Potom jsem se pokusil o druhý krok.Snažil jsem se vytlačit chakru na povrch.


Naposledy upravil tbc99 dne Tue Mar 16 2010, 14:47, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hledání pravdy - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hledání pravdy   Hledání pravdy - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Hledání pravdy
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Hledání nového senseie
» Hledání ztracené ženy (Yazoo)
» Sebestřednost není na místě, Hledání bojového ducha - Tým 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: