Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smutek přijde na všechny

Goto down 
+6
Clover
Meiki_Ookami
Damrod
ObY
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:26

Nami

Po pohřbu jsem se nenápadně vytratil a přesunul se až za vesnici.Takže bych měl začít s treninkem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:40

Tatsuya

Uviděl jsem Shinju, která tam stále stála a plakala. "Shinju," řekl jsem tónem, který by ji měl uklidnit, a položil jsem jí ruku na rameno.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:41

Saburo
Pomalu jsem prošel kolem Shinju,ale nevnímal jsem ji...Prostě jsem šel svou cestou zpátky do vesnice,válet se na nějakou střechu...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:45

Koketsu

Vyskočil som na jednu zo striech a skákal po strechách. Toto nevyzerá na pekný deň a zápalky sa mi už úplne premočili. Rozmýšľal som. Nachvílu som sa zastavil lebo som si všimol Tatsuyu a Masaruho. Zapozeral som sa na nich ale šmyklo sa mi na mokrej streche a ledva som sa zachytil o odkvap.Bolo to dosť veľký rachot. Ajaj to sa mi nepodarilo raz som chcel byť cool. Pomyslel som si. No niesi proste tip na to byť cool od toho som tu ja. Povedal úprimne nanabi. Milí. Zaškeril som sa.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:49

Masaru

Uslyšel rachot z pravé strany, podíval se tam a koho neviděl starého parťáka Koketsuho, nahlas se zasmál a příšel k němu Nazdar Koketsu? Stylový pád zasmál se.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:52

Koketsu

Ty si ale milí Masaru mohol by si mi pomôcť .Ironicky som sa naňho usmial. Toto ma nebaví ale je to svet z inej prespektívi. Zamyslel som sa. Vážne som lepší v tom ako byť cool. Okomentoval Nanabi.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:54

Shinju

Už jsem neplakala ale spíš se smála.
Jdem trénovat né? Musíme to udělat.. Pro Sayara´řekla jsem mu a poté vyrazila pomalým krokem do knihovny. Dobrý den, nemohla bych vás poprosit o svitek s vodním klonem?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:54

Masaru

Ah... jasně sem to ale blb a nabýdl mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:56

Tatsuya

Následoval jsem Shinju a když mluvila o vodních klonech, byl jsem rád, sám jsem se je chtěl naučit, ale byl tu taky Kiteisochi, který za námi běhal jak blbec a my mu pořád utíkali.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 20:58

Saburo
Když jsem viděl Shinju a Tatsuyu,tak jsem je následoval...Šel jsem za nimi dost blízko na to,abych je viděl,ale dost daleko na to,aby oni viděli mne,aniž bych to sám chtěl...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:00

Koketsu

Pustil som sa z odkvapu a padol som do kaluže a ofŕkal Masaruho. Dík za pomoc. Povedal som a chytil ho za ruku a postavil som sa. Nabudúce mi prosím pripomeň že nemám byť cool. Poprosil som Nanbiho. S veľkou radosťou. Usmial sa nanabi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:03

Masaru

Jak ho opláchl tou kaluží snažil se Masaru být klidný a nevybuchnout jen klid ni to není jen voda
Koketsu co máš teď v plánu? Máš nějakou Misi? Nechceš jít trénovat?

/sorry, ja myslel, že si už dávno spadl/ Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:06

Koketsu

Any neviem ja sa nudím mal som v pláne sadnút si niekde na strechu zamyslieť sa a tváriť sa cool. Vysypal som zo seba rýchlo. Som úplne mokrý mama ma asi zabije.


Nevadí Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:09

Iwashi

stál som nad jeho hrobom aj keď ostatný odišli
Prisahám že zomriem v boji ako vy povedal som
a zavrel som oči ale nie skôr ako porazím Shinju Kentiri dodal som z zlým úsmevom
potom som už len tam ďalej stál a premýšľal som bol som už dosť mokrí


Naposledy upravil Deidara dne Wed Mar 31 2010, 21:11, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:10

Masaru

Hmm..... Jak myslíš budu na louce, kde sme se poprvé jako tým setkali, kdyby něco A pomalým krokem šel směrem k louce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:13

Utakata Kentiri

Seděl sjem na střeše a pozoroval kapky deště když jsem spatřil bývalý Sayarův tým. Sayaru mě trénoval a proto mu prokážu laskavost a oplatim mu co pro mě udělal. Pomyslel jsem si a proměnil se na vodu a v zápětí se zjevil před Shinju a usmál se na ni. "Byl jsem Sayarův a Jirův učeň. jediné co pro Sayara mohu udělat je, vycvičit vás jako on mě." Řekl jsem.

Aiko Suikafuurado

Hned co jsem zjistila, že Jiro odchází na těžkou misi a obdržela od něj náhrdelník s pečetí jsem se rozhodla být jako hrdina vesnice Sayaru. Rozeběhla jsem se za svym týmem.

Shika Herini

Stále jsem seděla na židli před hrobem Sayara a stále mi tekly slzy. Ani jsem nevěděla, kde je můj tým ikdyž bych měla.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:16

Tatsuya

Zjev toho, co mě nachytal, když jsem prohraboval těmi papíry. "Konnichiwa," pozdravil jsem ho, ale bylo mi jasné, že teď mluví hlavně k Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:17

Koketsu

Prechádzal som sa po dedine. Nechce sa mi v tomto počasí trénovať. Rozmýšlal som a pozoroval dášť. Vtedy som si spomenul na pohreb.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:20

Iwashi

stále som stál pri jeho hrobe a rozmýšľal som
Ktovie ako to znáša senseika napadlo ma a začal som rozmýšľať či ju nepôjdem navštíviť
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:27

Utakata Kentiri

"Co říkáš Tatsuyo, Shinju a ty tam vzdau Saburo?" nastavil sjem ruku na plácnutí. "Přijmete mě jako nového senseie?" usmál jsem se.

Aiko Suikafuurado

Narazila jsem na Iwashiho. "Ahoj." Řekla jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:29

Masaru

Šel k louce ale pak se zastavil... no jo... ale co mám trénovat, najdu Senseie Otočil se a šel zpátky do vesnice
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:31

Nami

Když jsem dorazil na mé oblíbené treninkové místo tak jsem si lehl do trávy a díval se na nebe.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:31

Iwashi

zdravím odpovedal som jej potichu ako sa cítite spýtal som sa zo zaújmom a súcitom v hlase
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:32

Montaro

Co ted ?? .. jak jsem zjistil můj minulý sensei je mrtvý ... a ted neznám no jak se to jemnuje ... uhmm jo Aiko .. a ani nevím kdo to je ... sicě mně to ubec nezajíma ale co .... řekl jsem si v duchu ... a z lehu jsem si sedl na tu střechu ... kdyby byl můj pohřeb jediný co by bylo je jedna nafouknutá bublina který mně odveze nad može a tam praskne ... usměje se v duchu


Naposledy upravil Ramaru dne Wed Mar 31 2010, 21:38, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:32

Tatsuya

Plácnul jsem si s ním. "Ale doufám, že nepolezete Sayarovi do zelí.. I když tady už není, tak je tu s námi... V našich srdcích," řekl jsem mu a přitom jsem si zabušil pěstí na oblast srdce. "Musíte si vytvořit svoje vlastní místo... tam uvnitř," řekl jsem mu milým a přátelským hlasem. Ale to bude těžší... Největší část tam totiž zabírá Shinju a za to jsem rád.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smutek přijde na všechny
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Na každého přijde řada
» Věděli jste, že to přijde!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
» Chladné noci na pláži [Nevim jestli je povídka vhodná pro všechny věkové kategorie]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: