Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Smutek přijde na všechny

Goto down 
+6
Clover
Meiki_Ookami
Damrod
ObY
Check
Aspi
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:40

Masaru

Už byl ve vesnici a zase se zastavil sem to ale tupec, diť byla na tom pohřbu...... Přišel na místo, kde se konal pohřeb, už tam nikdo nebyl jen jeho sensei Zdravím Sensei řekl horlivě a přisedl si k ní, pak uviděl slzy které jí tekly měl bych jí nějak rozveselit Sensei, nechcete zajít na Ramen? Zvu vás.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:44

Shika Herini

"Nemám vůbec náladu." Řekla jsem a dál sledovala hrob Sayara.

Aiko Suikafuurado

"Bylo už lépe, ale co se dá dělat. Každopádně mám pro tebe celkem veselou novinu." Řekla jsem a podívala se kolem. "Jsi adept na členství v Suikafuurado."

Utakata Kentiri

"Nikdy bych Sayarovi nelezl na místo. A zřejmě asi nebudu tak skvělý jako on, ale pokusim se." Usmál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:46

Sora

Po pohřbu jsem se procházela po městě a vzpomínala na chunninské zkoušky to nemá cenu.... oddychlasi a sedla si na nejbližší lavičku
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:46

Tatsuya

"A my Vám v tom pomůžeme," usmál jsem se. Zvláštní... Ten náhrdelník mi dělá docela starosti... Nikdy jsem se o malichernosti jako jsou šperky nezajímal, tak proč tenhle.. Prohlédl jsem si znovu náhrdelník. Třeba jsem něco přehlédl.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:48

Iwashi

Suikafuurado to som poctený a teraz ste veliteľom vy keď toho predchozieho zabil Sayaru-sensei ? spýtal som sa potichu
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:50

Masaru

Otočil se k ní a spustil Sensei, to co se stalo, nedokážu si to představit, nikdy jsem neměl žádnou blízkou, osobu sem sirotek, ale měla by jste se přes to dostat, Vesnice, tým, Já vás potřebujeme, musíte se vzchopit! říkalo se mu to špatně, ale musel kdoví, co za svině tam ve světe jsou, mohli by zautočit kdykoli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:53

Utakata Kentiri

Uchopil jsem náhrdelník a prohlédl si ho a usmál se a pustil ho a zase mu plandal na krku. Pak jsem si šáhl pod tričko a vytáhl ten samý náhrdelník. "Jiro a Sayaru byli vždy ninjové, kterým záleželo více na ostatních než na sobě. Tenhle náhrdelník Jiro nedal jen tak. Pečuj o něj."

Shika Herini

Otřela jsem si slzy. "Máš pravdu. Brečením a litováním vesnici nepomohu." Rychle sjem se zvedla.

Aiko Suikafuurado

"Bohužel nemám všechny elementy a proto ne." Řekla jsem.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:54

Iwashi

škoda povedal som kvôli tomu aby ste my to povedali ste asi neprišli mám pravdu sensei? spýtal som sa potichu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 21:58

Tatsuya

Proč zrovna já? Vždycky jsem se staral jen o sebe... Jak může vědět, že chci být jinačí? "Jsem rád, že si Jiro-sama vybral zrovna mě," usmál jsem se a náhrdelník jsem schoval pod triko.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:05

Aiko Suikafuurado

Usmála jsem se. "Rozhodla jsem se vás co nejvíce vytrénovat." Dodala jsem.

Utakata Kentiri

"Tak co říkáte na trénink, kde by jste se mě mohli zeptat na pár informací, co by jste o mně chtěli vědět. No?" usmál jsem se na ně.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:06

Tatsuya

"No, v první řadě asi Vaše jméno," usmál jsem se na něj, protože jsem si s ním žádné nespojoval.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:09

Iwashi

To som rád povedal som z úsmevom
musím byť dosť silný aby som porazil shinju povedal som si v duchu a zatváril som sa odhodlane
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:11

Masaru

Byl rád, že se Sensei vzchopila Co teď? řekl nerozhodně
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:12

Aiko Suikafuurado

"Kde je ten zbytek?" Zeptala sjem se.

Shika Herini

"Musíme najít zbytek týmu." Řekla sjem a rozešla se směrem do centra vesnice.

Tým 2 -> pokračování v misi.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:14

Iwashi

Koketsu už šiel domou a Montaro nebol ani na pohrebe. povedal som a montarove meno som vyslovil z nechuťou
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:17

Masaru

Řekl bych že asi ve vesnici řekl co ho první napadlo a hloupě se zasmál.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:20

Koketsu

Vieš čo by ma zaújimalo? Nadhodil som pri tom ako som sa motal po dedine a pomaly mieril domov. No? Ozval sa démon. Kde všade si vôbec bol lebo si dosť starý. Povedal som zo zaujmom. Niesom vôbec starý. Tak fajn povedzme že si starší. Usmial som sa. Vtedy som sa zastavil a na tvári som mal neprítomní pohlaď lebo som pokračoval v rozhovore.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:20

Aiko Suikafuurado

"Ty jdi za bráchou a já za Montarem." Řekla jsem a pomalu šla.

Shika Herini

Po chvilce jsme narazili na Soru a já na ni koukala jestli si nás všimne.
Návrat nahoru Goto down
tbc99
Jounin
Jounin
tbc99


Počet příspěvků : 371
Datum založení účtu : 12. 03. 10

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:22

Nami

Zvedl jsem se z trávy a posadil se.Spojil ruce a nechal v sobě prozdit chakru volkou rychlostí.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:22

Iwashi

Hai povedal som a išiel som za bratom po ceste som ho stretol ako neprítomne pozerá do blba
Koketsu ideme cvičiť povedal som mu a čakal som čo urobí
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:24

Koketsu

Jé ahoj Nii-chan ako sa máš? Povedal som trocha neprítomne lebo som sa práve prebral s rozhovoru.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:24

Montaro

Zvedl jsem se z domu a skočil na zem .. porozhlídnul jsem se kam půjdu ... ale nikam se mu nechtělo tak jsem se začal potulovat po městě
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:26

Aiko Suikafuurado

"Montaro!" Zavolala jsem z dálky na Montara a doběhla ho.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:28

Iwashi

Koketsu ideme cvičiť povedal som mu ešte raz a vyrazil som dalej ulicou nájsť senseiku
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitimeWed Mar 31 2010, 22:29

Sora

Hoj,sensei hoj,Masaru pozdravila je co se stalo? něco naléhavho? zeptala se jich
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Smutek přijde na všechny   Smutek přijde na všechny - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Smutek přijde na všechny
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Na každého přijde řada
» Věděli jste, že to přijde!
» Jeden za všechny, všichni za jednoho (Tým 4)
» Dvanáctý Hokage! Honba za Senninem (Všechny týmy z konohy)
» Chladné noci na pláži [Nevim jestli je povídka vhodná pro všechny věkové kategorie]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: