Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konoha Jde na Pomoc

Goto down 
+6
Páťa
Deelay
Clover
Pein
Forward
ObY
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 12:22

Moroshi Karuki

Ikemoto se postavil ruce do cesty a chytil ji a přelobil.potom se vrhl na ???.2 a chtěl ho probodnout drápama.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 12:27

Aiko a Mia

Obidve sa uhli, vlk už bol znovu vo svojej podobe na Miinej hlave. Aiko spravila pečate a na ??? jedna sa valil obrovský prúd vzduchu. Mia spravila pečate na Shikyaku no Jutsu. Vlk sa na ňu znova premenil a spavil to isté. čakali čo sa stane po Aikinom jutsu. Sú pripravený hneď potom zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 13:02

Amaki Sushimi

Ruka zničila len kawarimi a ja som zozadu hodil výbušný kunai po ??? 2

Katsuro Kuroki

Tesne som sa vyhol ??? 1 a nohou sa ťa pokúsil potknúť. Pohýbal som aj rukou a Lumido sa už rútil zhora na teba z rezákmi na bokoch rúk.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 15:04

Rinari Uchiha

Sledovala jsem souboj Sharinganem,sou silní,ale podle štítu bude asi na obranu.Ten druhý má natahovací ruce,tak ten bude asi na dálku.Chtělo by to ňákou taktiku,pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeSun Apr 18 2010, 15:12

Tazuna

Toto nieje vôbec sranda a tie ruky ma štvú. Nekoncentroval som chakru do nôh a vyskočil som aby som sa vyhol ruke a začal rýchlo mávať vejárom smerom na ???2. Vzdušný krájač.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:23

??? A ??? 2,

Dostali jsme oba plný zásah všema útokama... Když se rozpltýlil prach stále jsme tam stáli ale s mnoha škrábanci a značně unaveni. Vy haranti malý! zařval ten co do teď neudělal žádné jutsu.
??? 2. se dotkl rukama ??? a ten začal "hnědnout..." Spevnil mu tělo doton chakrou.
Poté ho zvedl nad hlavu a zatočil s ním. Hodil ho přímo mezi vás.
Lidský Boomerang! zařval. Viděli jste jak se jeho hlava a nohy zahnuly do špiček...
Létal tam a spátky a sekal vás kam jen to šlo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:28

Isane
Shusin,povedal a objavil sa pred Rinari.Odhodil ju späť.Dostal zásah ludským bumerangom no len o rameno a padol na zem.Z úst vykašlal krv.Ri-,Rinari.J-,Ja.Jak to povedať.Od prvej chvíle čo som ťa zbadal som sa,som sa,som sa doteba ZAMILOVAL!Povedal hlasnejšie a znovu vykašlal krv...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:34

Rinari Uchiha

A dost...,pomyslela si a složila pečetě.Magen:Jigoku Kouka no Jutsu seslalo se na nepřítele Genjutsu,po té si klekla k Isanemu.A začla mu obvazovat ránu,dobré slova,ale já bych se vyhla ale i tak díky řekla mu a usmála se.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:38

Isane Uchiha
Nemohol som riskovať..Povie a vstane.Je na čase to dokončiť,povedal a spravil znovu pečate.Oboro bushin no jutsu!Vykríkne a vytvorí niekolko desiatok oboro bushinov.No podte,tentokrát vás dostanem!Zakričí...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:41

Kiro

Předstoupil jsem před Isaneho a zastavil ho rukou. Dokázal si že jsi opravdový ninja. Mrkl jsem na Rinari. S tím zraněním to moc daleko nedotáhneš. Musíš do nemocnice. První pomoc nestačí. Nech to na nás.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:44

Rinari Uchiha

Kývla jsem Senseiovi,vytáhla jsem kunai a připravila se na útok.Doufám že to zranění nebude velké,ale Genjutsu byje mělo nachvíly zdržet,a taky ublížit.Především to musí vyjít pomyslela si
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:45

Isane Uchiha
Kori-sensei.Choval som sa neslušne voči sune,spojencom.Necítilsom snimi.Tak teraz to napravím!Povie a všetci pred behnú senseia.Jdem nato!Vykríkol a všetci vybehli na bumerang.No ten ich zničil a Isaneho znovu odhodil.Vypol Sharingan.Spravil pečate na jutsu a objavila sa mu v ruke ohnivá gula.Tak toto,toto je za sunu!Vykríkne a hodí to po nich.Následne si znovu odkašle krv a padne na zem.Prepáč,Rinari.Prepáčte Kori-sensei že niesom viac nápomocní,povie a odpadne...
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:46

Amaki

Stál som za ???2. Spravil pečate a vykríkol.Suiton:vodné strely no jutsu.Vyslal som na teba 8 vodných strieľ, ktorých dráhu môžem ovládať.

Katsuro

Pohýbal som rukou a lumido vypustil dva rotujúce meče na ľudský bumerang. Potom som pohýbal prstami na druhej ruke a Lumido sa rozdelil na hlavu,dve nohy a dve ruky. Všetko to pletovalo v o vzduchu a čakal som na šancu zaútočiť.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:49

Minako Shisui
Ja sa oňho postarám,povie a podíde medzi ninjov z konohy.Zobere ho a odíde z bojiska.U mňa je v bezpečí,povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:49

Tazuna

Ajaj tomu sa neuhnem. Rýchlo som mával vejárom na chlapíka. Vzdušný krájač.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:53

Kiro

Kývl jsem hlavou. Tak to s nima vyřídíme ne? Řekl mě už moc dobře známý hlas. Obklopila mě červená chakra. Vypadalo to, jako by mi dělala štít. Na zadku se mi objevily tři ocasy. V tu chvíli jsem znovu pocítil ten návykový nával energie a síly.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:56

Najednou jse ozvala krásná píseň z flétny ale oba týpci ztuhli...
Sáhli po katanách a propíchli si břicha...

Rina Nakate

Přišla jsem mezi ně a strkala flétnu za opasek.
No co už mě nebavili...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 16:58

Minako and Isane
Isane pomalí vstával. Čo sa stalo? Spýtal sa Minaka. Upadol si do bezvedomia, no Kazekage-sama ich dostal, povie a usmeje sa. Isane sa snaží postaviť no nejde mu to. Odpočívaj,nadrel si sa, znovu mu povie. No Isane ho ignorantsky ignoroval a postavil sa. O chvíľu začal kráčať. Héj,stoj! Kričal Minako na Isaneho a pokračoval: Kam sa náhliš? Spýtal sa ho. Za Rinari, povie a pridá do kroku. O chvíľu sa tam dostane. Odkašle trocha krve. Boli silný. Ale kazekage-sama sa o nich postaral, povedal si v duchu. Došiel vedla Rinari. Si, si v poriadku? Spýta sa jej..


Naposledy upravil sasuke123 dne Mon Apr 19 2010, 17:15, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:11

Mia a Aiko

Mia sa uhla ale Aiko nestihla. Mia sa pozerala na Isaneho. ČAkala na reakciu Kazekage. Pozrela sa na ňu. hmm... je silná... pomyslela si Mia. Aiko zatiaľ sedela na zemi a držala si ranu na boku.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:29

Rina Nakate

Chytla jsem Minaka pod krkem.
Jestli sis nevšiml tak jsem žena!
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 17:31

Minako
Prepáčte, Kazekage-sama. Myslel som že ste náš bývalí, povie a začne: Isane, potrebuje doktora, a to hneď,povie a čaká čo sa bude diať...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:05

Rinari Uchiha

Když se mě zeptal Isane jestli jsem vpohodě tak jsem se naněj otočila,ano jsem v pohodě,díky za záchranu a mrkla naněj.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:09

Isane
Nemáš začo, povie a znovu padne na kolena a odkašle krv. Myslím že to bol posledný prevytok, povie a vstane. Kazekage-sama, je to v pohode nemusím tam ísť, povie a spýta sa Rinari: Kde je Kori-sensei?
Návrat nahoru Goto down
Pein
Akatsuki
Akatsuki
Pein


Počet příspěvků : 1626
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:13

Katsuro

Hmm...naša nová kazekage je poriadne silná.Pomyslel som si vrátil lumida späť do zvitku. Novú bábku od Kisukeho som odložil na chrbát.Zaujímalo by ma, čo bude teraz...

Amaki

Kazekage zasiahla a tak som zrušil pečate a začal sa obzerať naokolo. Zbadal som zranenú Aiko, tak som k nej pribehol.Si v poriadku?Spýtal sa jej
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitimeMon Apr 19 2010, 18:16

Rina Nakate

Dlouho jsem to nedělala, tak jse pomodli ať ti zůstanou orgány. uchechtlajsem se a naklonila se nad ISaneho. Ruka ze mi rozzářila zeleně a já pomalu přejížděla nad ranami. Když byli skoro v pohodě přestala jsem. Žíješ ještě?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konoha Jde na Pomoc
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pomoc s koncovkami
» Nawaki hledá pomoc
» Potřebuju pomoc (Dante)
» pomoc s výberom školy (pre inteligentných xD)
» ?!Konoha?!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: