Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konoha Jde na Pomoc

Goto down 
+6
Páťa
Deelay
Clover
Pein
Forward
ObY
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 14:41

Rinari Uchiha

V klídku jsem stála,rozhlížela jsem se po vesnici.Stihla jsem jak všichni připravujou pečeť na kawarimi,Doufám že aspoň ňáký lidi přežili řekla směrem na paní
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 15:04

Isane Uchiha
Sensei,idem si to tu obzrieť,povie a pomali začne kráčať od skupiny do trosiek suny....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 15:29

Aiko Namikaze

Pozrie sa na Amakiho. Je fakt také pravdepodobné že na nás teraz niekto zaútočí? pomyslela si. zatiaľ necítim nikoho okrem nás... podozrievavo sa pozrie na tú ženu zo Suny. Podíde trocha ďalej od ostatných a znovu sa obzerá po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 15:47

Isane Uchiha
Prechádzal som sa dedinou.Haiko jo?No to musia byť silný.Keď boli len dvaja a prišli o jedného,povie a vidý všetko čo je zničené.Shukaku,je vidno že bol aktivovaný.Tá žena mala pravdu,povie a prechádza sa ďalej.....
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:37

Rina Nakate

Ano udělala to Haiko. TeĎ jsem nová Kazekage já... oznámila jsem mu.
Pokud chcete pomoct je tu sposta práce s opravami.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:51

Isane Uchiha
Prechádzal som sa a vrátil som sa k týmu.Potom som počul o opravách.Radšej nie.Sme genini a potrebujeme trénink,povedal a čaká na reakciu senseia.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:53

Aiko

Ihneď ako započuje opravovať, otočí sa späť ja musím trénovať... opravovanie je nuda... povzdychne si potichu. Dattebayo... musím trénovať...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeFri Apr 16 2010, 20:55

Isane Uchiha
Zasmeje sa.Ona musí trénovať kam chodiť s*ať,je to pes,povie a začne sa smiať ako o život...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 08:15

-mimochodom, ona so psami nemá nič spoločné satan...

Aiko

Zavrčí a pribehne k nemu. Chytí ho za tričko a vrazí mu. šmejd, radšej si nedovoluj... povie cez zuby a sotí ho na zem. Ide pred bránu Suny a tam si sadne pod strom.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 08:38

Isane Uchiha
Vôbec na nechitila lebo som to čakal takže som odskočil.Hovoril so ti,nepodcenuj uchihov!Povie nahlas...

//Isane si znej robi srandu//
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 08:49

Aiko

iba sa naňho otočí Terajší Uchihovia sú slabý.. nemôžeš prekonať MAdaru, Uchihu Sasukeho a ani Uchihu Itachiho.... nemáš ani pätinu ich sily... zasmeje sa a ďalej sedí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 10:26

Isane Uchiha
Sasuke Uchiha bol najväčší Uchiha!A ja ho určite prekonám!Povie sebavedome a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:28

Kiro

Oba dva chytil za tričko a odtáhl je kousek mimo kroužku, kde se mluvilo o tom, co se teď bude dít. Tak hele, tohle je vážná situace a vy dva se tu chováte jak naprostý idioti. Nedovolím aby ste tu dělali konoze takovou ostudu, tak se laskavě uklidněte nebo se neznám. Řekl rozčíleně.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:29

Isane Uchiha
Každá dedina má hanbu,klan Gojo,povie a čaká čo sa stane...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:32

Kiro

To že si Uchiha neznamená že tě tady neseřežu jak malý děcko. Tvůj sensei sem tady já a ty mě budeš hezky poslouchat. Šel z něj strach.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:36

Isane Uchiha
To že som Uchiha mi akurát dodáva sebavedomie.A Uchihovia majú otencíal,nie jak Gojo,z lesa a niekymi tupími zvieratami,povie odvážne a vyzeralo to tak že sa senseia vôbec nebojí..
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:38

Kiro

Chytil jsem ho pod krkem vytáhl kunai a namířil ho na jeho sharingan. Co teď kolik máš sebevědomí? Mým úkolem je tady z vás vychovat opravdové ninjy. Jestli se chceš chovat jako děcko tak nikdy nebudeš mít na to, stát se opravdovým ninjou.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:41

Isane Uchiha
Iba som si odplul na zem.A vy ste aký ninja že útočite na geninom,hm!!!Ja sa nebojím!!Vykríkol a znovu si odplul no na jeho boty...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:44

Kiro

Zatím sem na tebe niják nezautočil tak tady ze sebe nedělej debila. Kdybych na tebe jen jednou zaútočil tak je z tebe písek.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:47

Isane Uchiha
Jediný debil ste vy,sensei,povie a pokračuje:Vy ste len sensei na misie ale sensei je hokage-sama!A vy robíte hanbu Konohe,povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:50

Kiro

Zahodil jsem kunai přehodil si Isaneho přes rameno a ke skupince co hovořila o kus dále jsem promluvil. Omluvte mě na chvilku.

Venku před Sunou

Tak hele, tahle vesnice je teď v koncích. Zemřel jim Kazekage a většina lidí je bez domova nebo mrtvá. Ty se tady hádáš s ninjou z tvý vesnice o ničem a budeš mi říkat že se chovám jak malej spratek? Táhni! Ukázal jsem směrem pryč ze Suny.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:52

Isane Uchiha
Nechápovo som na všetko pozeral.Žiadna dedina nieje v koncoch!Vykríne a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:54

Kiro

Bože to je debil. Jak by bylo tobě kdyby umřel Hokage?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:55

Isane Uchiha
Bolo by mi isto,mám sním normalne vzťahy,povie a čaká kým ho sensei pust´....
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:56

Kiro

Tak se laskavě sklidni. Potřebují teď naší pomoc. Je to naše povinost. Suna s námi také byla v těžkých časech. Ale o tom ty nic nevíš...
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Sponsored content





Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konoha Jde na Pomoc
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pomoc s koncovkami
» Nawaki hledá pomoc
» Potřebuju pomoc (Dante)
» pomoc s výberom školy (pre inteligentných xD)
» ?!Konoha?!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: