Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Konoha Jde na Pomoc

Goto down 
+6
Páťa
Deelay
Clover
Pein
Forward
ObY
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 11:58

Isane Uchiha
Ak sa nemýlim,našou misou bolo zistiť čo sa deje.Práve sme to zistili.Misia splnená...Povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:01

Kiro

Naší misí bylo pomoci Suně. Vlepil jsem mu pohlavek.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:03

Isane Uchiha
Uhol som sa a začal.Cestou sem ste hovorili presne toto:Vyrážíme do Suny zjistit co že se to tam děje.!Povie a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:11

Aiko

Zasmeje sa na Isanem. Všetko počula. Pozerala sa na Sunu. Piesková je jedna z našich spojeneckých dedín... keby ma nevyprovokoval, som v pohode... tá krv zo mňa spravila šialenca... potrasie hlavou. Sune musíme pomôcť, je to naša povinnosť... kebyže sa toto stane nám, Suna ako náš spojenec by nám ochotne pomohla a nefrflali by... Táák... mali by sme teda začať s opravami, nie? ´ttebayo... konečne sa dokázala ovládať a vybrala sa k najbližšej zbúranej budove. ou shit... pekne to tu zničili... pomyslí si.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:14

Isane
Ja budem plniť misie,a jednu som práve splnil.Takže môžem vyraziť!Povedal ča ká čo ostatný povedia...
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:16

Kiro

Chytl jsem se za hlavu. Z ničeho nic se vedle mě objevila malá žába s pergamenem na zádech. Vzal jsem ji do ruky a pergamen otevřel. Chvilku jsem četl a pak jsem podal pergamen Isanemu. Máme tu zůstat a pomoct suně co to jen půjde. Teď to tu máš černý na bílym.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:19

Isane Uchiha
Ale keď budeme stavať budovy ako genini akurát to zhoršíme!!!Veď sme lne genini!Povie a čaká....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:20

Aiko

Ide sa na to! zasmeje sa. Dattebayo! Otočí sa smerom do stredu Suny, kde sa už opravuje.
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:22

Kiro

Vy budete pomáhat ne stavět... Řekl jsem vyčerpaným hlasem. Jak mi tohle mohl Hokage udělat?
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:28

Isane Uchiha
Ja budem iba späť!Povedal a šiel si lahnúť..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:30

Aiko

On je nemožný Otočí sa na Isaneho. Sú to naši spojenci, keby sa to stane nám, oni by nám ochotne pomohli! skríkne naňho S takýmto prístupom by si nikdy nemohol prekonať Uchihu Sasukeho ani nikoho z Uchiha klanu! nezaslúžiš si nosiť meno Uchiha a čelenku našj dediny, ak im nepomôžeš... dosť ju to rozčúlilo.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:32

Isane Uchiha
Objavi sa zatebou a začne:Nevieš čo sú to spojenci!V čase 1.,2.,3. sa na nás vys*ali a šli proti nám.Ho*no vieš o Uchihoch,keď si stakého klanu ako si,povie a odkráča k bráne si lahnúť,....
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:37

Kiro

Dobrá tedy. Uvidíme co na to řekne Hokage. Napsal něco na kus pergamenu a přivázal ho k žábě, která záhy zmizela
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:38

Aiko

Je vidno, že vôbec nemáš úctu k našej dedine! Minato pri jeho mene sa nachvílu zastaila Minato našu dedinu ochránil pred deväť chvostovým... a keď nechceš pomáhať, zabudni na to, že sa staneš niečím významným.... Shinobi majú pomáhať spojencom a nie sa na nich vykašlať... teraz sú naši spojenci! A láskavo neži v minulosti! Si obyčajný chudák... zamračí sa naňho. Vyberie sa pomáhať aj s Reizom a Amakim.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:38

Isane Uchiha
To aj ja,povie a čaká kedy dojde žaba....
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 12:58

Kiro

Žába se objevila. Vzal jsem pergamen a četl nahlas:
Pokud se bude i nadále chovat jako idiot, seber mu ochranou čelenku a zatkni ho.
Bude souzen za vlastizradu. Jeho Sharingan bude zapečeťen a bude vykázán z klanu Uchiha.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 13:02

Isane Uchiha
Ok,povie a dá sa do práce....
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 13:27

Aiko

Zlakol si sa čo? zaškerí sa a pomáha s Reizom nejakému chlapovi. Amaki pomáha hneď vedľa nich ďalšiemu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 13:30

Isane Uchiha
Raz príde čas kedy sa konohe pomstím!Povie si v duchu a pomôže jedným delníkom....
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 14:23

Rina

Chytla jsem toho kluka za flígr.
Poté jsem mrkla na Kira. Omlovám se ale o někoho takového tu nestojíme řekla jsem rozčíleně a nakopla ho do zadku tak že přeletěl bránu... Strážní ho poté už něpustili dovnitř.
Hele ty! Zavolala jsem na Aiko a došla k ní
Mám pro tebe jinou práci. usmála jsem se na ní a ukázala na jednu polorozbitou místnost.
Sedělo v ní spostu malých dětí.
Všechno jsou to sirotci. BUď s nimi chvilku prosím.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 14:26

Isane Uchiha
Alelúja!Zakričal a lahol si na zem.O chvílu zaspal.....
Návrat nahoru Goto down
Nagato
Admin
Admin
Nagato


Počet příspěvků : 1419
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 31

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 15:36

Kiro

Omlouvám se za jeho chování. Sežehnul jsem Isaneho pohledem.
Návrat nahoru Goto down
https://kage-wars.forumczech.com
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 15:43

Isane Uchiha
Pozeral som sa na zničenu sunu.Došiel som k trážam.Môžem ísť pomoc s obpravami?

Minako Shisui
Stále som mal aktivovaný 1. stupeň a počul som rozhovor pri bráne.Asi zelenáč s konohy.Moc som ju nikdy nema v láske,povedal a dal sa do opráv
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 15:54

Rinari Uchiha

Koukala jsem se na krátké divadlo,ve chvilce mě to začlo nudit tak jsem šla rači něco dělat.Áchjo....Isane to nechápe....
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitimeSat Apr 17 2010, 15:59

Minako Yorio
Pracoval som.Zrazu ma zavolal niaky delník aby som mu pomohol a tak som pribehol.....Hmmm,mal by som zájsť za n ovým kazekagem,povie a pracuje ďalej...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Konoha Jde na Pomoc   Konoha Jde na Pomoc - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Konoha Jde na Pomoc
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Pomoc s koncovkami
» Nawaki hledá pomoc
» Potřebuju pomoc (Dante)
» pomoc s výberom školy (pre inteligentných xD)
» ?!Konoha?!

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Koš-
Přejdi na: