Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Ramen obchod

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:34

Kiteisochi

"Když myslíš..." zabručel jsem. Tatsuyo... Nemohl si vybrat horší rozdělení? Co tím myslíš? No, Rikka jsem klidně mohl vzít já...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:58

Koketsu

Prestalo ma baviť sa stále vadiť tak som zoskočil z kiteoschiho a odišiel smerom ku kage budove. Musím nájisť brata. Zamumlal som len a držal som si ranu na nohe a pomaly odkrivkával preč. Nebaví ma jak stále vadia. Teraz som sa naozaj zamračil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 20 2010, 13:58

Kilari

Ja som sa nehádala... pokrčila plecami a vyskočila na budovu. no, tak ako vidím, Yasuo mal pravdu... Tak či tak som tu nanič... nemyslela som si, že tu budú až tak namyslení ľudia, že sa nedajú ani ošetriť... Sayonara... povedala a odbehla preč.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 20 2010, 15:33

Kiteisochi

S tímhle fakt nemá cenu se bavit... Prostě jinchuuriky, který moc rozumu nepobral... Proč nemůžou být všichni jako Tatsuyovi dospělí přátelé? CHvíli jsem ještě koukal na Koketsa a pak jsem raději běžel pryč.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 20 2010, 16:19

Pokračování normál ve hře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Ramen obchod
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Obchod se svitky
» Severní pevnost lovců
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: