Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Úsvit lovců - Ramen obchod

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 13:54

Kilari

Vyskočila z okna a nenápadne sa odplížila do dostatočnej vzdialenosti od domu. Potom sa rozbehla k Ramen obchodu, odikiaľ niečo počula a Michiko ju upozornila na pach niekoľkých ľudí. Uvidela nejakého býka, chlapca- Jinchuurikiho a chlapca s vlkom ktorý sa hrali so šutrami. Vybrala niekoľko ihlíc a pribehla bližšie. no super... dúfam, že nebudem zavadzať... uškrnula sa a pomali začala do pľúc zbierať chakru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 13:55

Rikko

Odházel jsi kameny a já vylezl. "Ty jsi asi vtipálek co? Ptáš se proč bys mi měl pomoct? Asi protože jsem jounin Suichu a z klanu Suikafuurado." Dodal jsem celkem ostře, protože nesnášim lidi co myslí jen na sebe a lidem z vesnice nepomohou.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 14:17

Kilari

Všimla si toho Jounina a zložila ihlice. Pribehla k nemu. Ste v poriadku? opýtala sa ho rýchlo.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 14:25

Tatsuya

"Promiňte, že jsem něco řekl," odsekl jsem sarkastickým tónem: "Ale v tuhle chvíli jen těžko můžeme vědět, kdo je přítel a kdo nepřítel a v klanu Suikafuurado nemám vůbec důvěru," řekl jsem klidným tónem. Narážel jsem tím na incident s Renjim.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 15:03

Koketsu

Svojim chvostom som sa pokúsil zablokovať ten chvostou a a zároveň vraziť celov silov tomu chlapíkovi. Tak aspoň sa do toho nemiešajú. Máš pravdu. Nanabi dlho som ta nepočul.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 16:46

Rikko

Pomalu jsem se dostal na nohy a začal skládat pečetě. Ale pak mě chytla obrovská bolest do boku a já se z bolesti dostal ke kameni a sedl si na něj.

Býk

Ocas druhý ocas zablokoval a ty jsi dal ránu tomu chlápkovi, ale v tu chvíli býk modře zazářil a na zemi zůstal chlápek sedět a v ruce měl jakýsi dlouhý meč, kterm tě bodl do nohy, jelikož jsi byl blízko u něj. Chlápek měl celou tvář od krve a modřin, bylo vidět, že už moc nevydrží.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 17:11

Tatsuya

"Jste v pořádku?" zeptal jsem se ho, když jsem k němu přiskočil. Teď není čas na podezřívání... I když se mi klan Suikafuurado nelíbí, tak přece nemůžu kvůli jednomu členovi odsoudit klan celý... Otec také nebyl zrovna příkladem... "Nepřemáhejte se... Koketsu to určitě zvládne..."
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:45

Koketsu

Hneď ako ma bodol tak mi narástol druhý chvost a zareval som. Vtedy som chytil ruku s mečom lebo som ju mal stále zapichnutú v nohe a druhov rukov mu celov silov razil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:49

Chlápek se jen lekl a najednou jeho hlava napálila do zdi a tělo bez hlavy padlo k zemi. V tu chvíli se Rikko zvedl a pomalu dokulhával k Koketsovi, aby vrátil démona zase do těla, ale démon se vrátil sám. "Uhm, jak?" Řekl Rikko vyjeveně a padl v bezvědomí na zem.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:54

Koketsu

Mal som popálenú ľavú ruku a prebodnutú nohu. Au,Tatsuya. Skríkol som naňho a skúmal či rikko ešte žije. Ja ho neodnesiem kvôli ruke a nohe.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 18:55

Tatsuya

"Hej," chtěl jsem ho zastavit, ale v tu chvíli už byl u Koketsa a padl k zemi. Já se z něj zbláznim... Neměl by jounin vědět, kde jsou jeho silové limity... Ach jo... Znovu jsem přiskočil k němu, tentokrát už jsem si ho musel hodit přes rameno. Kiteisochi, postarej se o Koketsa a pokud se ještě něco stane, dej mi vědět... Kiteisochi jen souhlasně zavrčel a já raději s Rikkem na rameni běžel do nemocnice.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:13

Kilari

Trocha sa jej nepáčilo, že ju ignorujú ale potom pribehla k tomu Jinchuurikimu. ahoj... povedala rýchlo a sadla si k nemu na zem. Vybrala nejaké obväzy a mstičky. Najskôr sa pozrela na jeho ruku. Natiahla obväz a niečím ho potrela. Priložila mu to na popáleninu a obviazala. Bude to trocha chladiť... povedala a pozrela sa na nohu. Vôbec nečakala na jeho reakciu. Zaviazala mu nohu aby nekrvácal a na ranu mu niečo dala a obviazala mu to. Schovala zbytok vecfí a konečne sa naňho pozrelA.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:33

Koketsu

Ihneď som sa jej vytrhol a vôec ma nestihla ošetriť.To vydržím.Povedal som jej a chytil si nohu zdravou rukov. Divný pes. Zakričal som na kiteoschiho. Nevieš náhodov vynuchať môjho brata. Opýtal som sa ho a zasyčal od bolesti. Hádam sa mu nič nestalo ale s takým veľkým mečom. Aký meč. Ty si moc nepočúval čo? Nie. Veď uvidíš.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:37

Kiteisochi

"Tss," odsekl. "Naposledy to říkám; NEJSEM PES! A tvůj bratr měl být tady... Teď po soubojích jsou všechny pachy moc smíchané a já navíc nemám nic, co by zachycovalo jeho pach..." Tatsuyo... Vrať se rychle... Nebo ho nakonec místo záchrany kousnu.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:48

Koketsu

No tak prepáč. Ospravedlnil som sa a ihneď som sa vybral hladať brata aj keď som daleko neprišiel. Asi dva metre a potom som sa len oprel o stenu. Dokelu musím ho nájisť.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:52

Kiteisochi

Přiběhl jsem k tomu "náramně příjemnému hochovi". "Neměl by ses přemáhat, nebo si ublížíš," řekl jsem mu, ale nebylo daleko k tomu, abych mu sám ublížil. Tatsuya mi řekl postarat se a myslel to v dobrém... Kdyby nebylo jeho, tak už má prokousnutej krk... "Vlez mi na záda," přecedil jsem mezi zuby a čekal až mi vleze na záda.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 20:59

Koketsu

Prepáč len som nikdy poriadne nehovoril z vlkom. Ospravedlnil som sa mu. A ozaj nevieš kdo je to dievča opýtal som sa ho lebo som si to až teraz uvedomil a ukázal na Kilari. Ako nepriaťel nevyzerá. Škoda.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 21:04

Kiteisochi

"Teď to neřeš... Tvůj brácha může bejt v nebezpečí a ty se tu zajímáš o nějakou holku... Tak vlezeš mi na ty záda?" zeptal jsem se znovu a tentokrát ostřeji.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 21:07

Koketsu

Máš pravdu aj keď sa nii-chan vie o seba postarať. Povedal som mu a vyskočil som naňho. Dakujem ty sa voláš Kiteoschi však? Zaujmavý vlk. Takých som už videl. Len machruješ. No asi ano.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeTue May 18 2010, 21:09

Kiteisochi

"Kiteisochi [Kytejsoči], K-I-T-E-I-S-O-C-H-I," rozčílil se trochu, ale už si na to začal zvykat. "Kde by teda mohl být? Tvůj bratr..."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 15:31

Kilari

Jasan, namyslený Jinchuuriky, nepotrebuje nikoho pomoc... ohrnula spodnú peru a prišla k nim. ehm... môžem pomôcť vyňuchať tvojho brata.. povedala pretože ich počúvala. mám niekoho, kto dokáže perfektne rozoznávať pachy... povedala. bez urážky, Kiteisochi, ale je na to trénovaná... povedala a z kapucne jej vyliezla čierna mačka s bielim fliačikom na čele.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 17:46

Kiteisochi

"Spíš by ses neměla vytahovat... Jsem vlk, jsem lovec, musím rozeznat mnoho pachů, ale bez něčeho, co bylo jeho, ho ve změti pachů, krve, prachu, sutin, potu, těžko najdeš... To nejde, tohle je bojová zóna, ne les a ani normální město nebo vesnice." osočil jsem se na ní uraženě, protože kočky nemají zdaleka tak dobrý čich jako psovité šelmy a v bojové zóně by i ten nejzkušenější lovec bez stopy čistého pachu svoji kořist nenašel.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 19:37

Koketsu

Radšej budem veriť Kiteoschimu. Povedal som úprimne lebo som nevedel any jej meno. No my sme spolu bežali ku kage budove a ja som sa stratil. Odpovedal som mu na otázku. Pekné chvílu ta nestrážim ja alebo tvoj brat tak sa zapletieš do bojov. Okomentoval nanabi sucho. Prestaň veď som to zvládol. Odpovedal som mu a zamračil som sa. Vyzeralo to trocha ako že sa mračím na kilari aj kiteoschiho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 19:52

Kiteisochi však sotva rozpoznal vlstní smrad. Kiteisochi byl totiž celou dobu učený na boj a obranu, ale nikdo ho neučil takové ty základní věci.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitimeWed May 19 2010, 20:13

Kilari

Ja sa nevyťahujem, ona je na to trénovaná už dlho, a pachy rozoznáva perfektne.... povedala tomu vlkovi a pozrela sa na Jinchuurikiho. ako myslíš, ale ona by ho našla... povedala.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit lovců - Ramen obchod   Úsvit lovců - Ramen obchod - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit lovců - Ramen obchod
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Úsvit lovců - Kage budova
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Obchod se svitky
» Severní pevnost lovců
» Obchod musí běžet (adop1011, deelat, Srotak)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: