Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:56

Kilari

Zamračila sa naňho ale priplazila sa k nemu. Na to nebudú treba moje mačky... usmiala sa a vybrala nejaké bilinky. eh... nech to zje alebo pri najmenšom nech to má aspoň v ústach... chuť sa mu veľmi páčiť nebude, ale preberie ho to a z časti pomôže pri uzdravovaní.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:06

Kilari ten jed neznala. Zas tak dobrá léčitelka nebyla a ty kočky už tuplme ne. Tohle byl nějaký speciální jed. Vypadalo to, že to dává tu nepříjemnou bolest, vždy když se nějak chceš do něčeho zapojit nebo neležíš / nesedíš v klidu.

Tatsuyovi se podařilo Ulquiorru probrat a on se hned zvedl na nohy.

Koketsu v té síle odpadl o kus dál na zem a když se podíval na místo zásahu měl tam obrovskou rudou modřinu a mohl být rád, že to neměl zlomené.

Kong se jen podíval na Iwashiho a pak na pečeť, která zase pomalu zeslábla na těle toho Vůdce. "Musíme hrát na čas." Řekl a začal poskakovat na opičí styl.

Vůdce však na nic nehodlal čekat a objevil se vedle Ulquiorry a snažil se ho kopnout do obličeje, ale v tu chvíli se před Ulquiorrou objevil medvěd, který svojí obrovskou tlapou dal Vůdci facku a on odletěl na zem zase zpět do bojiště, kde se se zlomenou čelistí postavil.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:08

Tatsuya

Začal jsem pomáhat Uliquiorrovi na nohy. Já už s chakrou nic neudělám... Jsem skoro úplně na dně... Položil jsem mu ruku na rameno a snažil jsem se zbytek chakry mu nějak předat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:09

Creepy

Hrát o čas? O čas? JÁ CHCI KREV
lehce jsem si olízl rty načež jsem po vůdci ze svého vyvýšeného stanoviště začal házet kunai za kunaiem sem tam vystřídaný shurikenem popřípadě kunaiem vylepšeným o výbušný lístek. Další jsem vždy hodil do míst kde jsem odhadoval že se bude vyhýbat. Byla to poměrně zábavná hra a taky jsem se u ní docela nasmál.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:11

Koketsu

Au. Zostal som ležat tam kde som dopadol lebo to strašne bolelo. Bez démona to asi nedám, mal by som viac trénovať. To nieje fér, vôbec. Teraz any niesom najskôr schopný boja. Nanabi prosím daj mi tú chakru prosím.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:12

Masaru

Kde je?!
Bliklo mi v hlavě a rozhlížel sem se okolo sebe. Težce sem vydechoval, už sem neměl žádnou chakru.
Zase ten pocit, jako bych měl zvracet nebo co blbá chakra!
Vytáhl si kunai a držel ho v druhé ruce, takže měl v jedné katanu a v druhé kunai.
Tak poď!
Vykřikl sem do větru a katanu sem měl namířenou pod sebe do země, kdyby se z ní vynořil, kunai byl namířený na moje záda, kdyby zautočil ze zadu, kdyby zautočil zepředu stihnu ho napichnout na obě. Byl sem trochu mimo z nedostatku chakry, sotva sem se držel, ale bránit sem se jakž-takž mohl.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:18

Iwashi

Koketsu by to mal prežiť teda aspoň dúfam. povedal som si v duchu a potom som si vypočul čo povedal Kong-san Ako poviete. povedal som mu a zaujal som rovnaký postoj ako on potom som počkal chcel som ho nechať zaútočiť
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 20:25

Sora

Dokoncetrovala jsem chakru,i dorostáhla ruce.Je po všem? pomyslela si a sledovala pilně vůdce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:35

Soře se v ruce vytvořil bleskový šíp, který zářil krásně modře.

Tatsuyovi se nepovedlo převést chakru, protože se to nikdy neučil, ale Ulquiorra ho chytl za rameno. "Díky za pomoc." Řekl a namířil na Vůdce šíp.

Vůdce uviděl smršť zbraní od Creepyho a rozeběhl se směrem do zbraní a začal je katanou odrážet, ale nepočítal s kunaiem s výbušným lístkem, který mu vybuchl přímo před obličejem. Vůdce odletěl kus daleko, normální člověk by měl roztrhaný obličej, ale Vůdce když se zvedl tak se mu akorát rána zahojila a černá pečeť na břiše zase zeslábla. Najednou složil pečetě a objevil se za Sorou a na konečcích prstů měl zelenou záři, kterou chtěl zasáhnout Soru, ale v tu chvíli ho ze spoda do brady nakopla Hiyori a on padl zase k zemi, ale Hiyori ze země strhnul také na zem a směřoval ji rukou a krk, ale v tu chvíli mu ruku ke stromu přišpendlil šíp Ulquiorry. V tu chvíli pečeť zase zeslábla a byla sotva vidět, ale furt tam byla. Vůdce vytrhnul ruku ze šípu a vyrval strom ze země, což nikdo nečekal a následně ho vyhodil přímo na Masara.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:37

Masaru

Udělal sem kotoul do zadu a hodil kunai přímo na vůdce.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:38

Creepy

Poté co vůdce dostal zásah mím výbušným kunaiem jsem opět tasil meč a rozeběhl se směrem k němu. Byl jsem doslova nadšen z toho že ještě žije a tak poteče ještě víc krve. Celou cestu až k němu jsem se snažil držet se v jeho slepém úhlu a být co možná nejvíce potichu, nakonec v okamžiku kdy hodil strom jsem se mu pokusil dostat do zad a setnout mu hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 21:39

Iwashi

Teraz som sa po ňom rozbehol po ňom aj ja skákal som v tom opičom štýle
Zomri!!!!! zakričal som
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:03

Tatsuya

Už jsem neměl, jak jim pomoc, a tak jsem doběhl ke Kiteisochimu. Vzal jsem ho do náručí a odběhl s ním stranou, nechtěl jsem riskovat, že se mu něco stane. Sedl jsem si s ním na pařez, ačkoliv byl už dost velký, tak já byl stále ten větší. "Když se to tak veme, tak jsi teď můj jediný přítel," řekl jsem mu, když jsem ho hladil po jeho hebké srsti a drbal za jeho ušima. "O všechny jsem připravil... Sayaru, Saburo, Luin, Jiro... Nebýt mě, tak je nejspíš všechno v pořádku... Dá se to ještě vůbec odčinit? Dá se odčinit něco, co už mělo být odčiněno? Nikdy není pozdě začít, ale někdy je pozdě na to, aby to člověk udělal správně..." Sklopil jsem hlavu. "Moc o tom přemýšlím, neustále jen přemýšlím... Nic jiného než přemýšlení mi nejde... Ksou..."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:09

Iwashi nabral mnohem větší rychlost než dříve a Kong skákal vedle něj.

Masaru udělal kotoul do zadu, ale strom není kunai, kterému se dá jen tak vyhnout. Strom dopadl na zem a kameny, které rozházel při dopadu se rozletěli na Masara.

Vůdce vybránil útok Creepyho katanou, kteoru držel v jedné ruce, ale v tu chvíli zaútočil Kong, kterého vyblokoval vlastní rukou, ale najednou dostal zásah od Iwashiho do ramene a do prsou se vrazil Ulquiorrův šíp s rudym hrotem. "Bacha." Zvolal Ulquiorra a rudý hrot šípu zazářil a do břicha vůdce vypustil jakousi tekutinu a vůdce vyplivnul jakousi černou tekutinu a sesunul se k zemi.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:11

Creepy

Když se ozvalo ono: "Bacha" od neznámého muže který nám kdo ví proč pomáhal preventivně jsem uzkočil stranou, meč však stále v pohotovosti. Ten chlap už ne jednou ukázal že opravdu nerad umírá a já bych nerad vletěl na nějakou past. Preventivně jsem si jej i okolí důkladně prohlížel svíma očima a hledal stopy po jeho chakře.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:14

Masaru

Nezbývalo mi nic jiného než před sebe nastrčit katanu a vlastní ruky, kameny mně sejmuly a poškrábali levou ruku. Zbytek těla jsem vykryl.
Stoupl sem si a z vesty vytáhl několik shurikenů. které sem měl připravené a hození.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:34

Creepy mohl s jistotou říci, že je opravdu mrtvý. Najednou se ozval hlas Ulquiorry. "Musíte zmizet." Ukázal na skupinu blížících se lidí se zbraněmi.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeTue May 25 2010, 22:40

Masaru

S tebou si to jednou vyřídim. Budeš pikat za to, co si udělala mé vesnici.
Řekl sem Hiyori a přiběhl k Soře.
Fakt by sme měli jít.
Řekl sem jí a vzal jí za ruku, pak sem začal běžet z5 do Suichu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 12:02

Iwashi

Zoberte ranených a zdrháme .zavelil som neúmiselne a zobral som brata pod rameno ideme povedal som mu a vyrazil som
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 14:39

Creepy

Takže konečně mrtví?
lehce jsem se usmál, nelíbilo se mi však množství lidí které se na nás se zbraněmi řítilo a tak jsem poslechl toho chlápka co nám pomohl, vrátil se k na střeše ležící Kilari. Vzhledem k tomu že moc pohyblivě nevypadala, schoval jsem meč, ji vzal do náruče a spolu s ostatními začal zdrhat z vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 14:52

Kilari

Keď ju zobral, zacítila strašnú bolesť ale zaťala zuby a bola potichu. Mala pevno zavreté oči a ani sa nepohla.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 17:22

Ulquiorra a Hiyori

Ulquiorra uviděl blížící se ninji a pochopil, že Suichu ninjové neutečou a proto natáhl šíp a namířil ho na blížící se ninji. Hiyori také zamířila šípem a Ulquiorra jen zvolal na ninji ze Suichu. "Běžte rychle, my je zdržíme." Pak jste se už rozeběhnuli k výtahům.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 17:45

Creepy

Naštvaně jsem sledoval ty dva co se chtěli obětovat.
Pfff idioti, ale dík za pomoc
zavolal jsem na ně a pomoci shunshin s Kilari v rukou zkočil o řádný kus dál.
Hmmm asi bych měl přestat dochází mi chakra...s takovouhle nezvládnu už víc než dva...max tři skoky.
zamračil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 17:48

Iwashi

Ani som sa neotočil ale bol som im vdačný
stále som bežal aj s bratom
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:01

Sora

Prosím....jenom jeden útok, pomyslela si a vytrhnula se z Masaroví ruky,napřáhla ruku a směrem běžícím vojákum vyhodila šíp.Pak raději rychle zdrhala za Masarem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: