Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:18

Koketsu

Nii-chan čo to robíš. Opýtal som sa ho naoko prekvapene a bol som pripravení hocikedy použiť housenka no jutsu. Nemusel až tak blafovať.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:30

Tatsuya

Díky Kiteisochi... řekl jsem mu, když jsem se konečně mohl postavit na vlastní nohy. Takže genjutsu... Uvidíme, třeba je tohle taky jen další genjutsu... "Yajuugan," špitl jsem, ale pro ostatní to znělo spíš jako: "Safryš zas" , když jsem měl ruce v kapsách v pečeti, vypadalo to dost divně, spíš jako nějaká nehoda, ale o to mi šlo. [i]Teď mě snad nějaké genjutsu nedostane.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:32

Vůdce

"Vaše blbost. Nemáte si hrát na bůh ví jaké husťáky. To jen vaše blbé chování ji zabilo." Řekl jsem s úsměvem. Pak jsem se porozhlédl na všechny a tiše řekl. "Tak si nasaďte tyhle pouta." Řekl a hodil před ně pytel s pouty a nehybně tam stál a sledoval vás.

Tatsuya ruce v pečeti neměl, to by musel mít obě ruce v jedné kapsy a to by bylo divné a jelikož měl každou ruku v jedné kapse tak je nemohl nijak spojit do pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:37

Iwashi

Musím sa vám ospravedlniť ale takto to nepôjde keď už obetovala svoj život jej pamiatku takto nezneuctím. povedal som . Tak teda fajn povedal som si nech nezomrie dnes sama. povedal som si v duchu a rozbehol som sa po ňom mečom Za Suichu a za Sendokageho!!!zakričal som pri tom
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:40

Koketsu

Tak a teraz. Zamrmlal som a vyskočil dosť vysoko do vzduchu. Housenka no jutsu. Zakričal som a vyplul tri malé ohnivé gule zhora na toho starca tak aby netrafili brata.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:41

Tatsuya

Ruce se mi nepovedlo spojit skrz kapsy, tak jsem na to musel jít mnohem víc od lesa. "A proč by jsme to měli dělat?" zeptal jsem se ho, vzal jsem jednery pouta a začal jsem si je prohlížet. Hm.. Co na nich je tak zvláštního? Nějaký trik, jak blokovat chakru? No, uvidíme... Ježiši, už to nejde řešit diplomaticky... Zemřít nebo se nechat chytit, už v tom vlastně není rozdíl... Asi máš pravdu. Nakonec jsem se tedy rozhodl si pouta nasadit. Stejně už se nedá nic dělat...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:46

Creepy

No tohle je skvělí já tu bojuju za takhle neschopný ignoranty?
zaklel jsem defacto omilem zavadil o dívčinu krční tepnu čímž jsem zjistil že je živá.
Co to...?
zadíval jsem se na ní a všiml si že rána není vůbec tak hluboká jak by se dalo čekat.
Dva blázni, neschopný velitel...nevidím důvod proč bych se měl kvůli nim obětovat.
s tím jsem si přehodil dívčinu přez rameno a pomocí shunshin se posunul tak daleko jak jsem jen mohl, načež jsem použil další kousek běžel a zase s jednoznačným úmysel vypadnou z vesnice a dostat se pokud možno co nejdál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:55

Vůdce

Schodil jsem ze sebe hnědý hábit a vy jste si všimnuli, že jsem úplně mladý a je mi tak 20. Měl jsem dlouhé bílé vlasy a sportovní postavu. Celou tvář jsem měl pokreslenou černýma linkama. Letěli na mě ty koule a běžel na mě Iwashi. Chytl jsem obouma rukama držadlo hole a zabral tak, že jsem stál hlavou dolů na zabodnuté holy a koule dopadly kolem mě. V tu chvíli na mě běžel Iwashi tak jsem se od hole odrazil a dopadl přímo za něj a dal mu loktem do zad, aby spadl a mezitim jsem si vzal zase hůl a pohladil ji a ona černě zazářila a vytvořil se z ní tenký černý meč. Pak jsem si všiml, že jeden chce utéct, ale to jsem nemohl dopustit, tak jsem na něho ukázal a tři velký orlové co předtim hledali uprchlíky se z nebe snesli přímo na něj čemuž nemohl nijak uniknout. Na každém orlovi byl chlápek. orlové se snažili drápy chytit Creepyho za ramena a hodit ho zpět do bojiště.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:00

Iwashi

K*rv* on nás celý čas odrbával povedal som si v duchu a rýchlo som sa postavil pritom som sa postavil do toho opičieho štýlu a zase som sa po ňom zahnal budem musieť potom ustúpiť a použiť kuchyonese povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:01

Koketsu

Kdo to je. Pomyslel som si ihned.Nikdo nebude biť mojho nii-chana. Zakričal som naň ho a hneď ako som dopadol hodil som po nom tri kunaie.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:03

Creepy boy

Ksó
zaklel jsem když se po prvním skoku za mími zády objevili orli. Téměř dobrovolně jsem se tedy vrátil k ostatním, položil dívku na zem tasil a čekal hlupáka který se ke mě přiblíží jako první takoví by asi ochutnal jaké je to mít v těle pár metrů oceli.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:07

Vůdce

Pocítil jsem v nich silný vztek a pak uviděl kunaie co na mě letěly a z boku na mě běžel Iwashi. Nečekal jsem a udělal kotoul do strany od Iwashiho, čimž jsem se vyhnul kunaiům a z koutoulu pak vyskočil přímo na Iwashiho. Mezitím co se Creepy vrátil už na něj letěl jeden z orlů a na něm byl chlap, který po něm vystřelil šíp s výbušným lístkem. Mezitím jeden z orlů chytl Tatsůyu za ramena a vzlétl s nim do vzduchu, jelikož měl Tatsuya pouta tak se blbě mohl bránit. Najednou už Tatsuya byl pěkně vysoko.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:10

Tatsuya

Takže tohle je konec... Nakonec se s vámi shledám dřív než jsem zamýšlel, Sayaru-sensei. Asi si to pěkně odskáču, ale konečně budu s lidmi, kteří mě podpořili... Bez nich bych nebyl tam, kde jsem. Nehodlal jsem se bránit, stejně to nemělo cenu. Jediný Kiteisochi nevypadal dobře. Až zemřu, tak zemře i Kiteisochi, to nechci... Snad se tomu dá nějak zabránit...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:11

Iwashi

Konečne mám šancu povedal som si a kúsol som sa do prstu
a zložil som pečate Kuchiyose no Jutsu použil som techniku a pripravil sa na obranu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:14

Koketsu

Až teraz som si všimol tatsuyu. Máme problém. Rýchlo som zložil pečaťe a použil goukayouu. No jutsu. Začal so byť naštvaní aj kvôli tatsuyovi lebo sa vzdal aj kvôli démonovi.


Naposledy upravil Koketsu dne Sun May 23 2010, 15:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:14

Masaru

Běžel sem na něj a držel katanu v obou rukách tak, že sem mohl udělat zároveň i pečetě, jestli sem se k němu dostane, půl metru před ním vytvořím klon, který ho zapichne katanou a pak vybuchne a pořežeho, hned na to ho Já(originál) zapichnu pravou katanou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 15:19

Creepy

Před šípem s výbušným lístekm jsem i s dívkou (chytil jsem jí za tryčku) vyskočil do bezpečné vzdálenosti na nějakou vyšší budovu kde jsem schoval meč a pomocí řetězu se pokusil spoutat nohy nejbližšího z orlů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 18:30

Kilari
Sakra! Toto mu v dedine vrátim, pomyslela si keď ju bodol.
O chvíľu si chytila brucho a cítila strašnú bolesť.
Čo to sakra! povedala si v duchu....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeSun May 23 2010, 19:18

Sora

Co se děje? dělám něco špatně? zeptala se sama sebe v mysli a stále roztahovala ruce.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 15:15

Sora -> Psala jsi "ale zatim nezdalovala ruce." musíš je vzdalovat, aby jsi ten šíp vytvořila.

Vůdce a Kong

Vůdce letěl s úmyslem probodnout Iwashiho, který však udělal Kuchiyose a před nim se objevil Kong, který v zápětí výtáhnul katanu a seknul Vůdce po břiše a celkem slušně ho říznul. Vůdce nečekal a skočil salto do zadu a chytl se za ránu a cuknul s rukou a jeho krev dopadla na zem. Kong se podíval na Iwashiho. "Musíš mě furt otravovat?" Řekl Kong a nasadil si lépe kšiltovku. Ale to už na Vůdce letěla obří ohnivá koule. Nečekal a mečem bouchl do země a poslední ze třích velkých orlů se vrhnul do ohnivé koule a tim zachránil vůdce, ale sám umřel. Masara si všiml a vzal svůj velký meč a přejel ho znovu prsty a on černě zazářil a najednou měl Vůdce v ruce dva meče. Klona lehce přeříznul a proto se nic nestalo, ale s pravym Masarem, který už byl bez chakry sice měl problémy, ale ne zas tak velké. Ubránil se jeho útoku a skočil salto dozadu.

Ulquiorra

Postavil jsem se v tenotě na jeden z velkých kamenů a namířil na orla co odnášel Tatsuyu. Pak můj luk přejel na hlavu toho, kdo orla řídil a vystřelil jsem šip a najednou "řidič" letěl se šípem v hlavě k zemi. Orel pomalu s Tatsuyou přistál k zemi a jeho pouta samy prasknuly. On však nevěděl kdo já jsem. Došel jsem až k vůdci a mířil na něj šípem.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 15:20

Masaru

Na to abych tě porazil nepotřebuju chakru.
Blafoval, protože měl ještě asi 10% chakry, přesně na jeden chakra kunai.
Přiběhl k vůdci a začal s ním šermovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 15:25

Creepy

Vzhledem k tomu že orlové poumírali neměl jsem co spoutat a tak jsem místo toho tasil meč.
Ksó já tu ještě budu bojovat kvůli těm neschopnejm idiotům
povzdechl jsem si a využil okamžiku kdy byl jejich vůdce uprostřed salta odměřil si vzdálenost a zkočil spolu se sekem do kterého jsem vložil celou svou váhu. Mířil jsem na místo kde by mělo vůdci zkončit salto. Taky by tam měla být malá chvilka prodlevy která by snad mohla stačít k tomu abych jej zasáhnul.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 15:31

Tatsuya


Nikdy nebyla lepší šance, to mě napadlo jako jediné, když jsem dopadl. Dokud bude sendokage ten starý, tak se do vesnice nikdy nevrátím, je arogantní a vůbec... Jiro, Sayara, Shinju, Saburo... Kdo z nich mě tam teď drží? Kvůli komu z nich obětuji svoji svobodu? Jiro, ne... zabil mého otce, neměl sice na vybranou, ale rodina je rodina... Sayaru-sensei, zemřel... zemřel pro mě... pro Sabura a pro Shinju, ale nic tím nezměnil... Vždycky se chovám jak idiot a sobec a tak to zůstane a nic to nezmění... Saburo, další který zemřel pro mě, pro vesnici, pro Shinju... další, který chtěl, abych byl normální, ale já to nedokážu... Shinju, někdo, komu jsem chtěl obětovat svůj život... k čemu to bylo... a nakonec Kiteisochi... Obětoval mi vše a já mu to vrátil tím, že jsem ho zradil... Můj život nemá žádnou cenu, vlastně ano, má... Má cenu životů, nespočtu životů, nespočtu zlomených srdcí... Ten pocit mě tíží... Myslím na sebe a znovu na sebe čím dál tím víc, čím dál tím víc a ostatní opomínám... Prostě to tady ukončím, jednou provždy... "Kai," řekl jsem a složil jsem pečeť na uvolnění. Začal jsem koncentrovat chakru do celého těla. Co to udělá? Co se tím změní? Budoucnost je nejistá... stejně jako smrt... naděje... štěstí a neštěstí... vše jednou končí... Soustředil jsem se, zaměřil jsem se pouze na Kiteisochiho. Osud je vždy ten, který rozhodne... "Yajuu no Ro-bu!"
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 15:54

Iwashi

Veľmi sa vám ospravedlňujem Kong-san. opovedal som na jeho otázku a sám som sa po ňom rozbehol a zložil som pečate na Doton: Doryuu Taiga Techniku ktorú som hneď aj použil
To to bude ešte tažké. povedal som si v duchu
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitimeMon May 24 2010, 18:26

Koketsu

Celkom som sa začudoval kvôli velkosti toho goukaya. To čo to nemohla byť len moja chakra. Radšej som znova nezaútočil len som si pripravil jeden kunai.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: