Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:13

Vůdce

Bylo vidět, že vůdce je sice rychlej, ale to je jeho hlavní nevýhoda a také to vypadalo, že týmy ze Suichu začnou spolupracovat a přemýšlet. Chtěl jsem se ze salta rozeběhnout znovu na jednoho z nich, ale obalilo mě bahno a já padl k zemi. V ten samý okamžik mě zasáhl Creepy a také Masaru, který do mě šel na plný pecky. Poslední co jsem viděl bylo jak na mě míří Ulquiorra a nějaký cápek se mění na vlkodlaka. Najednou mi však skrz hlavu proletěl šíp od Ulquiorry.

Vypadalo to, že jsem mrtvý, ale jen jeden člověk to mohl potvrdit a to byl Creepy, který kdyby se na mě podíval jeho očima tak by zjsitil, že nejsem tak mrtvý jak to vypadá.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:18

Koketsu

Myslel som si že je mŕtvy. Tak a teraz už môžeme ísť preč. Vydýchol som si a trocha som sa ešte s kunaiom v ruke priblížil k vodcovi aby som poriadne zistil ako vyzerá lebo som si ho poriadne nestihol prezrieť.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:22

Creepy

S lehkým překvapením jsem si všiml že jsem nebyl jediný koho v ten samí moment napadlo na vůdce zaútočit takže ten nejen že schytal zásah od mého meče ale i od Masara a taktéž mu proletěl hlavou nějaký šíp.
Dokázali jsme to?
lehce jsem se usmál jenže ač se to zdálo nemožné moje oči ukazovali něco jiného.
Ten...ten pa.chant je živej!
zařval jsem překvapeně když jeho silná chakra i přez všekerá zranění nevymyzela a stále zářila stejně jako na počátku. Na doplnění svích slov jsem mu vší silou ťal po krku.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:29

Iwashi

Koniec predsa len sme to zvládli...... napadlo ma vtedy vykríkol creepy čo že môže byť ešte živý je to možne povedal som si v duchu a rýchlo som zložil pečate na Doton: Garuyushi no jutsu a použil som to jutsu dal som do toho skoro všetku moju zbytnú chakru aby to preistotu neprerazil


Naposledy upravil Deidara dne Mon May 24 2010, 19:35, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:33

Sora

Pomalu roztahovala ruce,ikdyž bylo asi po všem tak ninja má jednat napřed.Není možný abychom ho tak rychle zabili...určitě to je trik pomyslela si a sledovala odkuď by se nejspíš vůdce dostal.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 19:42

Masaru

Nakonentroval poslední chakru do své levé ruky(jakoby na chakra kunai, ale nehodil jí nechal si jí v ruce) a sekl s ní proti jeho krku, takže by mu měl useknout hlavu
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 24 2010, 20:00

Tatsuya

"Yajuugan," aktivoval jsem zrak a vyběhl jsem na něj. Ostatní sice útočili, ale bylo mi to jedno, vyskočil jsem do vzduchu a rozhlédl jsem se kolem. Snad ho odhalím... Krev přeci jen nezkopíruje jako chakru...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 13:47

Najednou Creepy uviděl jak chakra zmizela a všichni poté uviděli jak se tělo rozpadlo na kousky kamenů. Před vámi se znovu objevil ten vůdce, ale Creepy viděl, že chakrou svítil už jako trošku silnější chunnin. Všichni uviděli jak z hluboka vydechoval a na břiše má jakési pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 14:45

Masaru

Ještě pořád se nechcete vzdát?
Zeptal se a dal před sebe katanu, jakože se připravoval na utok.
Byl odhodlaný bojovat až do vyčerpání.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 15:20

Creepy

Překvapeně jsem mrkal a nestačil se divit tomu co se děje. Chakra nejprve zmizela a vůdce se rozpadl na hromudu kamenů načež se znovu objevil ale s minimálním chakrovím množstvím tak na úrovni trošku lepšího chuunina. Co se mi hlavně nelíbilo byla ta jeho pečeť a proto jsem uzkočil kus dozadu a připravil se bránit mečem.

Bejt váma dávám si pozor, sice už má většichu chakry pryč ale kdo ví na co ji použil
varoval jsem ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 16:59

Iwashi

Ako to urobil ?napadlo ma ale potom som tú myšlienku vypudil z hlavy
Kong-san neviete čo je ta za pečať? spýtal som sa a pripravil som si meč už mám chakru tak najviac na jednu techniku .napadlo ma
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 18:52

Koketsu

Rýchlo som odskočil od toho vodca a chytil som kunai dvoma rukami. Tak toto je čím dalej divnejšie.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:00

Ulquiorra, Kong a Vůdce

Kong uslyšel Iwashiho otázku a podrbal se na hlavě, kterou měl pokrytou kšiltovkou. Chvíli přemýšlel, ale pak se dal do řeči. "Pečeť vypadá jakoby měla něco společného se životem a smrtí." Pak ho ale přerušil Ulquiorra. "Lépe řečeno je to pečeť co se objeví když do sebe někdo z našeho klanu zapečetí své zvíře. Jinak řečeno, zvíře mu dá svůj život, ale pokud nezvítězí dokud pečeť nezmizí tak umře." Řekl Ulquiorra, ale pak se vedle něj objevil vůdce a dal mu pěstí do břicha a následně do obličeje a Ulquiorra spadl z kamene na kterém stál. Vůdce se jen zasmál. "Samozřejmě jsem teď díky zvířeti silnější a rychlejší." Řekl Vůdce a najednou se rozeběhl na Iwashiho, ale v tu chvíli zakročil Kong a chytl nohama Vůdce za hlavu a prásknul s nim o zem, ale to Vůdce spíše využil, protože ve vzduchu udělal pečetě a větrovou vlnou odhodil Konga do stromu a sám se ze země zvedl.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:03

Creepy

Mendoksé...nevíš kdy umřít?
zamračil jsem se.
A to sem chtěl původně zdrhnout...ale chlape pokud mě něco fakt dokáže rozpálit je to cucák co obětuje vlastního parťáka kvůli sobě
s tím jsem se pomocí Shunshin přesunul za jeho záda a pokusil se ho rozetnout na dvě úhledné poloviny.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:04

Koketsu

Rýchlo som hodil ten kunai na vodcu a začal som robiť pečaťe na housenka. Housenka no jutsu. Vyplul som tri ohnivé gule. Ale uvedomil som si že mi pomaly dochádza chakra. Any asi nie dva alebo jeden krát.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:09

Iwashi

Takže takto to je nevydržím už dlho ale aspoň im pomôžem povedal som si v duchu a rozbehol som sa na neho z mečom v ruke potom odfúkol konga a musím mu pomocť ale teraz som už nemohol nič urobiť pretože by som sa nepriateľovi chrbtom
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:18

Vůdce

Letěl na mě kunai a ohnivé koule nečekal jsem a dupl do země a kolem mě se zvedla kamenná stěna, čimž jsem odrovnal útok Creepyho, Iwashiho i Koketse. Když země spadla k zemi tak po mně zůstala jen jáma v zemi a kunai co hodil Koketsu.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:20

Creepy

Když vůdce(vážně bych se měl začítu učit raiton) odrovnal můj útok pomocí nějakého Dotonu a zůstala po něm jen díra odrazil jsem se a saltem zamířil k nej vyvýšenině která není přímo spojena se zemí (strom, dům) abych se tak chránil před jeho případnými útoky.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:21

Tatsuya

Je v zemi? Nebo se přemístil? Pokud byl v zemi, tak neudělal dobře, protože já i Creepy jsme ho nejspíš museli vidět. Dlouho to už nevydržím... Chakra mi pomalu, ale jistě, začala docházet a tak jsem jen prohledal zem a pokud jsem ho uviděl (Yajuuganem), tak jsem Tsuugou zaútočil z výšky, abych se dostal i pod zem.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:28

-Tak ospravedlňujem sa ako písal Sasíí, Kilari by sa tak vôbec nesprávala... už mu ju radšej nikdy nezverím! Som späť, mám to prečítané, ide sa na to!

Kilari

Mačky jej vybehli z kapucne. Biela jej vytiahla kunai z brucha a oblízala jej ranu. Čierna jej ju oňuchala a vybrala z Kilarinho puzdra masť. Kilari sa vďaka bielej mačke posadila a vzala si masť. Natrela si ju na ranu a mačky sa vrátily do kapuce. Kilari sa postavila, aj keď sa zatackala, tak stála. Vybrala niekoľko ihlíc a pozrela sa okolo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:41

Kilari se nezvedla, protože dostala zase kvůli jedu silnou křeč do břicha a padla k zemi s obrovskou bolestí.

Tatsuya i Creepy si pomocí očí všimnuli, že v zemi není chakra, ale chakra je v tom kunaii, který tam zůstal. Ale to byla velmi propracovaná past, jelikož se Vůdce objevil přímo za Koketsem s úmyslem nakopnout ho do zad a zlámat mu ksoti s nakoncentrovanou chakrou do nohy.

Ulquiorra zůstával ležet na zemi, asi byl v bezvědomí.

Kong se zvedl a otřel si krev z ruky a skočil k Iwashimu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:46

-Aspi, je ten jed známy, alebo nie? Ak hej tak toto je moja odpoveď...

Kilari

V mastičke bol protijed, takže začal pomaly zaberať. Michiko, super... dobre že ťa mám, inak by som asi nezistila čo na to použiť... klakla si a čakala kým bolesť úplne prestane.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:49

Koketsu

Rýchlo som sa mikol ale nestihol som sa úplne uhnúť a trafil ma do pravého boku. Au.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:50

Tatsuya

Sakra... Tohle nezvládnu... Je toho moc, "Kai," uvolnil jsem Yajuugan i Yajuu no Ro-bu. Nemá to smysl... Musím se postarat o ostatní, když už nic jiného... Potřebuju být na víc místech najednou... Složil jsem pečeť: "Mizu bunshin," Alespoň jeden... přál jsem si, ale sám jsem běžel k Uliquorrovi, i když byl vlastně z jejich vesnice, tak byl na naší straně. Je možná jediný, kdo ho dokáže porazit. V tom jsem se zarazil u Killari. Možná má něco, co by mu pomohlo... Vytáhl jsem její kočky a vzal nějaké masti, kočky se vzpouzely, ale tohle byl stav nouze., vzal jsem ještě její pouzdro na masti. Kočky jsem položil vedle Uliquirri v domnění, že mi ukážou, kterou mast nebo líp, sami to udělaj. (Laughing)
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 25 2010, 19:54

Iwashi

Kong-san ste v poriadku? spýtal som sa vtedy ale on udrel koketsa Do kelu dostal ho?
spýtal som sa sám seba a pozrel som sa na koga či nemá nijakí plán lebo mňa nič nenapadlo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: