Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:47

Šíp udělal své. Zabil najednou asi 5 ninjů, ale to už jste byli ve výtahách a vyjeli jste nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:51

Iwashi

Keď sme vyšli hore tak som sa na všetkých pozrel no mali by sme sa dostať do suichu povedal som si v duchu a bežal som ďalej aj z bratom cez plecia
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 18:57

Creepy

Poté co jsem vylezl i s dívčinou v náručí z výtahu jsem se nezastavoval a běžel dál směr Suichu rozhodně jsem neplánoval nechat se zabít jenom proto že bych čekal na ostatní. Už tak bylo dost že jsem s sebou táhl další možná už i mrtvou váhu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 19:55

Byli jste už celkem daleko od vesnice a věděli jste, že už vám nehrozí nebezpečí. Byl celkem čas na ošetření ran.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 20:01

Koketsu

V tomto súboji som vážne nepomáhal. Poškrabal som sa na hlave. Dík za pomoc Nii-chan. Podakoval som mu a zaťal zuby. A teraz ma už môžeš zložiť. Dodal som mu a zliezol z neho.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 20:03

Sora

Kdo potřebuje obvazy? mám pár po ruce. Řekla a koukala se na ostatní,jen kvůli nám málem zemřeli. Pomyslela si a čekala.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeWed May 26 2010, 21:12

Masaru

Vyskočil sem na strom a pro jistotu sem se díval směrem k Anime country, těžce sem dýchal, když se Sora ptala kdo potřebuje obvaz tak sem se neozýval ikdyž mě ta poškrábaná ruka docela pálila.
Sou tu i ti, co obvaz potřebují víc než já. Proč sakra Sendokage posílal i nováčky
Přemýšlel a podíval se na zraněnou Kilari. Pak sem se podíval na Koketsua.
Měl by se naučit ovládat toho démona bez něj je bezmocnej.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 11:21

Najednou však Masaru uviděl jak směrem k vám jdou dvě postavy s kápí přez obličej.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 12:43

Masaru

Seskočil sem dolů a na všechny vykřikl.
Někdo jsem de! připravte se.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 13:36

Koketsu

Keď masaru zakričal tak som sa rýchlo postavil ale bok ma bolel tak som si ho chytil. Vôbec som sa nehlásil keď sa sora pýtala kvôli obvezom. Kdo su to. Ta nová to schytala viac ako ja.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 13:55

Sora

Hodila obvazy nejbližšímu kdo u ní byl (Iwashi) , budou se hodit... řekla a trochu odběhla aby měla výhled na ty s kapucí.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 15:00

Creepy

Když jsme se zastavili položil jsem opatrně Kilari na zem.
Tady ta potřebuje docela nutně ošetření...řekl bych že je ještě stále trošku mimo
upozornil jsem ostatní a otočil se proti zakuklencům.
Ts...už zase?
s tím jsem na ně upřel své rudé oči.
Nechci bej posel špatných zpráv ale možná bysme měli zdrhnout nejsme ve stavu kdy můžem bojovat...
upozornil jsem ostatní.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 15:34

Došli k vám dvě postavy, jedna kulhala na jednu nohu. Obě postavy si sundali kapuci a vyděli jste známé tváře. Byl to Ulquiorra a Hiyori. Ulquiorra byl ten co kulhal, protože měl celou nohu zkrvavenou.
"Můžeme jít s vámi? Pro nás dva už v té vesnici není místo." Řekl Ulquiorra a pomalu přešel ke Kilari a dřepnul si k ní a prohlížel si ránu.
Hiyori jen pozvedla nos k nebi naštvaně a ze zad si shodila Montara na zem. "Tady máte toho vašeho třetího." Řekla směrem k Soře a Masarovi.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 15:44

Creepy boy

Celou dobu jsem si postavy nenávistě prohlížel až dokud nesundali kápi, to se můj výraz změnil v podezřívaví.
Řekl bych že s námi můžete když nějak prokážete že jste to zkutečně vy. Nehodlám poslouchat jak na mě ten starej paprika Kage ječí že jsem do vesnice přitáhl nepřítele
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 15:53

Masaru

Vytáhl naštvaně kunai a držel ho před sebou, celá jeho ruka i s kunaiem se třásla, protože už byl skoro bez sil.
Ta dě*ka zabila několik vesničanů ze Suichu!
Ale pak sem se na chvíli zamyslel a kunai vrátil do kapsy.
Vlastně sem vám zabil pár vesničanů taky, tak sme si vlastně kvit.
Řekl sem narovinu a přitom sem se škrabal na hlavě.
Vezmeme vás do vesnice a Kage rozhodne co s vámi dál.
Montara jsem si moc nevšímal, byl sem na něj naštvaný, protože zbaběle zdrhl.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 15:53

Koketsu

Aha montaro. Povedal som zamyslene. Kde bol asi celý čas?
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:15

Sora

Koukala se na Montara,solidní příchod.... pomyslela si.Já si myslím že by jste mohli jít,ale jak už řekl Masaru,Kage rozhodne co sváma. Řekla a podívala se na Masara,toho tu necháš? ikdyž zrovna nemá svatozář tak to je člen vesnice,musí k lékaři.Nebo ne? jen tak řekla a vrhala pohledy na všechny zraněné.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:26

Hiyori

"Ty deb.le jaké dokazování?! Ti dám pěstí a bude po dokazování!" Začla jsem na Creepyho řvát, protože mě naštval, ale v tu chvíli se ozval Ulquiorra.

Ulquiorra

"Myslim, že vim co jí je." Řekl jsem a z kapsy vytáhnul jakýsi prášek a nasypal jí ho do rány. Kilari najednou vykašlala černou tekutinu a najednou křeče byly pryč. "Fajn, musíme jít."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:36

Masaru

Soro sem rád, že se udržím na vlastních nohách, nestojí mi za to abych kvůli němu upadl do bezvědomí.
Řekl sem naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 16:48

Creepy

Jen to zkus, to žes nám pomohla mi vážně nebrání odeknout ti tu škaredou hlavu z krku
věnoval jsem jí přátelský úsměv a sáhl po meči.
Každopádně velitel akce nejsem já takže rozhodnutí na mě není...
z hlau mi zaznívalo že je mi to docela líto.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:01

Sora

Chápu tě, řekla a rači popošla trochu dopředu.Můžem vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:25

Ulquiorra a Hiyori

Hiyori přišla k Ulquiorrovi a podívala se na něj. Ulquiorra se zahleděl na ostatní a pomalu kývnul. "Jdeme." Dal se do chůze.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:28

Masaru

Chjo...
Řekl jsem znuděne a vzal Montara za tričko, celou cestou ho táhl za sebou.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:29

Creepy

Velitel stále nerozhodl jestli vás berem s sebou nebo ne...
upozornil jsem je a ruku stále nespouště z meče. Přecijne přivádět defacto nepřátele k nám není zrovna rozumný nápad.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:31

Masaru -> Netáhl, protože ho držela Hiyori. Hlavně by jsi na to ani neměl sílu.

Creepy -> Dělej jakože povolení dal, chci s tim už pohnout ať už jsou zase ve vesnici. Cool laugh
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: