Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:31

Masaru

Velitel? Kdo je tu vlastně velitel?
Řekl sem překvapeně ale i tak sem šel směrem k vesnici.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:32

Kilari

Pozrela sa na toho čo jej pomohol... nom... eh... ...arigato.... povedala potichu a postavila sa. Vybrala skúmavku z puzdra a nabrala si do nej tú čiernu... vec. veď ja zistím, čo je to zač! zaškerila sa. Schovala uzavretú skúmavku a pozrela sa na ostatných. Išla za Ulquirrom.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 27 2010, 17:34

Sora

Kráčela do vesnice,tohle byla dobrá mise,ale pro někoho ani ne.Kdyby nepřišli tak jsme mrtvý,aspoň jsem dokončila tu techniku.Mohla bych se učit další,až příjdem do vesnice skusím zajít do knihovny. Pomyslela si a pro jistotu se rozhlížela.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeThu May 27 2010, 20:56

Tatsuya

Neměl jsem moc na to, abych o něčem rozhodoval, a tak jsem raději byl z ticha a pokračoval jsem zpátky do vesnice. "Pomohli nám, jsou to tudíž přátelé a i když ta žena zabila naše vesničany, což se nedá vyvážit zabitím jejích, každý život má svoji cenu a každý je jedinečný, tak teď nezbývá nic jiného, než se vrátit... O tom, co se pak stane rozhodne Jiro-sama," řekl jsem neutrálním politickým tónem a pokračoval jsem, Kiteisochi se držel těsně vedle mě.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeFri May 28 2010, 17:09

Koketsu

Krívkal som vzadu za nimi. Tatsuya rýchlo mení nálady to sa musí uznať.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 29 2010, 08:30

Iwashi

Na celé predstavenie som sa pozeral z miernim úsmevom z nijakého dôvodu som tým dvom veril . Keď povedali že vyrážame tak som zobral montara a išiel som za ni my
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitimeSat May 29 2010, 19:03

Z dálky jste uviděli vaši oblíbenou vesnici a z dálky už ná vás mávali různí ninjové.

-> Pokračování v Suichu, samozřejmě Velitel záchrané akce musí podat hlášení Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: