Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)

Goto down 
+5
Kakuza-chan
Srotak
Forward
Meiki_Ookami
Aspi
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 12:38

Creepy

Potichu jsem následoval ostatní a do ničeho nezasahoval až do setkání se staříkem, kterého jsem si důkladně prohlédl svím Jagenem.
Nemyslím si že je dobrý nápad nechat ho jen vám dvěma
poznamenal jsem.
Navíc já se hodím pro boj podstatně víc než pro zachraňování...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 12:46

Tatsuya


To jsme to dopracovali... Ehm? Ale nic... Na obličeji mi tancovalo mnoho a mnoho anime kapek. Vůdce vesnice.. Stařík nestařík, on je zabije... "A dost!" zahulákal jsem na ně a postavil jsem se před ohnivou kouli, nehodlal jsem dělat nějaké jutsu, stejně bych to nestihl, mohl jsem být rád, že jsem stihl před tu kouli vběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:04

Masaru

Nikam nejdu, dokud nezabiju toho, kdo chtěl zabít nás, nezajímá mně, že ste nás přišli zachránit, Montaro někam zbaběle zdrhl, tak ať si tam klidně chcípně.
A začal se rozhlížet, hledal centrum vesnice, aby mohl kuchnout toho starého dědka.
Když se tam ojbevili ty ptáci jen se schoval pod strom a ve stínech stromů běžel k centru vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:15

Šrot asi nečte co píšu ....

Tatsuya -> Dostal ránu od Goukakyuu no jutsu a padl k zemi. Uplně ho to odrovnalo. Hold si neměl hrát na hrdinu. Jen opravdový blbec vběhne do tak silné ohnivé koule. Sotva se teď mohl držet na nohou.

Vůdce

Veverku jsem sejmul kunaiem. Viděl jsem jak z klona udělal veverku, když jsem stál přímo před nima. Hned jak se na mě Creepy boj podíval tak ho zapálili oči z té záři silné chakry co viděl. Nedokázal z toho vidět můj element, ale věděl jistě, že mám ohromný množství chakry.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:18

// Njn sorry.. sem tu chvilu nebyl tak sem ještě psal, to co se stalo před hoďkou... Ale máš pravdu ty poslední dvě věty sou blbost... Takže teďka stojím přes dědkem? Oki.

Masaru

Do téhle vesnice jsme přišli vyjednávat, ale nedal si mi na výběr, teď tě zabiju.
Mluvil vážně na toho "vůdce"
Vytáhl sem v kapsy 2 kunaie a na nich byli výbušné lístky, hodil sem to po něm a hned na to sem po něm hodil 5 shurikenů.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:20

Kilari

On je blázon, pomyslela si.
Zobrala nitky.
Spravila kawarimi.
Vybehla po vodcovi.
To bude ľahké, povedala si v duchu....
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:23

Tatsuya

"Jste-jste v po-řádku?" dostal jsem ze sebe a pokusil jsem se vstát, to se nepovedlo. Kiteisochi, který ránu také cítil, ale sám spálený nebyl, mě dostal na své zády, doslova mě na ně vyhodil. Ty jsi takový idiot, Tatsuyo... Já vím, ale... někdy je lepší se obětovat pro nepřítele než pro někoho, kdo chce jen boj...
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:25

Iwashi

debili povedal som si v duchu na adresu svojich spoločníkov
a vytiahol som meč a pripravil som sa nechcel som sa unáhliť ako kilari
Koketsu pôjdeme spolu dobre? spýtal som sa pri tom brata
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:27

Koketsu

Jasne nii-chan, zvládneme to. Zamumlal som a ihneď som vyvolal démoniu chakru lebo som chcel bojovať naplno. Narástol mi jeden chvost a postavil som sa na štyri.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:31

Koketsu -> Nic tě neobalilo a démon se jen zasmál. "Už ti chakru dávat nebudu! Dával sjem ti ji furt a ty si ji nezasloužíš."

Vůdce

Kilari schytala útok Masara, protože měla Kawarimi tak se ji nic nestalo, ale mě taky ne, protože ona schytala výbuchy a těch pět shurikenů. Tudíž mi defakto pomohla. Podíval jsem se na Tatsuyu. "Ty se mi klaníš?" Vysmíval jsem se mu, protože ležel přede mnou, ale pak ho zvedl nějaký vlk.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:33

Creepy

Při pohledu na vůdce se mi poprvé v životě lehce roztřásla ruka s mečem.
ZASTAVTE
zařval jsem na společníky a měl co dělat abych se donutil vůbec tasit.
Copak to nevidíte? Nejsme pro něj žádní soupeři...vůbec žádní
zamračil jsem se a lehce mhouřil své rudé oči.
Je silný...tak silný že ani nedokážu určit jeho element tohle není vůbec dobrý kdyby chtěl rozmázl by nás tu na místě všechny...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:33

Kilari
Sakra! pomyslela si.
Hodila po tebe kunai s výbušním lístkom, avšak zo zadu a to nemal jak vedieť...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:35

Koketsu

Prečo si ju nezaslúžim? Naštval som sa ale rovno som prejistotu zložil pečaťe na housenka no jutsu keby ten starec zaútočil.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:35

Tatsuya

"Proč nejde něco vyřešit diplomatickou cestou," zeptal jsem se ho trhavou větou. Kiteisochi však raději uskočil dál, narozdíl od Tatsuyi nehodlal nic riskovat. Samozřejmě Tatsuyu vzal sebou. To ho provokuješ nebo to myslíš vážně? Myslím to vážně... Teď nevím, čeho se víc bát, jestli tvé krvelačné stránky nebo tebe samého... Proč jsi se tak změnil?
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:37

Masaru

Achjo.....
Obrátil sem oči v sloup.
Hej dědku! Já jsem tvůj soupeř nečum na něj.
Křičel sem na něho, když mluvil k Tatsuyovi, který udělal totální blbost.
Hodil sem pod sebe kouřovou bombu, takže nemohl nic vidět.
KazeBunshin no jutsu!
Vykřikl jsem a vytvořil dva klony, pak sem udělal henge a změnil se na shuriken, jeden klon si mě vzal a smíchal mně s dalšíma 10 shurikenama, pak oba klony vyběhli každý z jedné strany na velitele(takže udělali takovej kruh) Cestou se snažili vyhýbat každému utoku, a jestli se dostali dostatečně blízko tak po něm hodili každej 10 shurikenů.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:37

Iwashi

Nebol som hlupák takže som radšej počkal kým zaútočí on a nešaškoval som okolo neho ako kilari ale postavil som sa pre všetkých a pripravil som si pečate na zemnú stenu keby sa musíme brániť
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:47

Najednou jste však viděli všichni bílo a když jste uviděli normálně tak jste spatřili jak před váma stojí Vůdce a před sebou má Kilari, kterou drží rukou pod krkem a míří ji ke krku kunaiem. Vedle něj stojí chlápek s modrými linky pod očima. Vám došlo, že ten chlápek s modrými linky vás předtim chytl do genjutsu. Ten pak rychle odběhl pryč a vůdce tam zůstal stát a držel kunai u krku Kilari.

Vůdce

"Takže?" Zeptal se výsměšně a hůl měl zabodnutou vedle sebe do země.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:50

Koketsu

A dokelu načo behala dopredu teraz nemôžeme nič robiť. Mračil som sa. A nemôžem any použiť démona.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:51

Iwashi

Genjutsu pekný podraz. povedal som si v duchu
Zabite ju je to len gennín navyše je to jej prvá misia ona je z nás najmenej potrebná.prehovoril som s chladným hlasom bez emócii snažil som sa blafovať
v najhoršom tu zomrieme to môže to byť aj horšie samozrejme že môže. povedal som si v duchu a usmial som sa


Naposledy upravil Deidara dne Sun May 23 2010, 13:54, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:52

Kilari
Sakra! pomyslela sa.
Vyjadnávacia ceste nie je? spýtala sa ironicky...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 13:58

Sora

To je spolupráce.... pomyslela si a začla koncentrovat chakru do jedné ruky,musí mi to vyjít v jedné ruce.Pomalu druhou rukou dávala u první ruky dál,a dál.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:02

Vůdce

Zasmál jsem se. "Jak je libo." Řekl jsem na řeč Iwashiho a bodl kunai Kilari do břicha a odhodil ji na zem. Kunai ji nemá zabít, jen to do ní vpustilo jed, který ji vždy po pár minutách způsobí ohromnou bolest, ale chunnini i genini o tomhle nevěděli tak si mysleli, že umře.

Sora -> Nic ji nešlo. Jutsu je takové, že se dává chakra do obou dlaní a né do jedné, defakto kdyby to dělala v jedné dlani tak by to stejně nepřineslo žádný bonus. Furt by to bylo stejné.

Tatsuya -> Byl uplně v pohodě, protože ta koule byla také genjutsu.
Návrat nahoru Goto down
Damrod
Výbušný umělec
Damrod


Počet příspěvků : 1105
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:07

Iwashi

on ju zabil no čo už aj tak si to odnesie tatsujo on je veliteľ .povedal som si v duchu
Ako vidím ste rozumný nemôžme sa nijak dohodnúť aby sa to obišlo bez ďalších úmrtí? spýtal som sa zase tým chladným hlasom aj keď si mohol všimnúť že trocha menej isto naťahoval som o čas pritom som sa pokúsil kývnuť na zbytok našich nech sa pripravia že zaútočíme


Naposledy upravil Deidara dne Sun May 23 2010, 14:16, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:11

Sora

Takže jednou rukou to asi nepůjde.... pomyslela si a začla koncentrovat chakru do obou rukou,ale zatim nezdalovala ruce.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitimeSun May 23 2010, 14:12

Creepy boy

Zkur...
zaklel jsem polohlasně když Iwashi jen tak obětoval členku vlastního týmu. Sice jsem k nim nic moc necítil ale potřebu krýt si vzájemně záda jsem chápal až moc dobře. Když ji šéf hodil na zem skočil jsem k ní pomocí Shunshin, chytil jí a zase se vrátil na své místo kde jsem ji opatrně položil na zem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)   Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Společnýma silama to dokážeme! (Suichu týmy)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy
» Týmy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: South Territory :: Animal Country-
Přejdi na: