Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné plány začínají

Goto down 
+4
Srotak
anthraxik
Ramaru
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:40

Masaru

Proti Jirovi nemám šanci... A ani s ním nechci bojovat... umřel bych zbytečně... SAKRA!! Nemůžu jít do vězení.
Kdybych byl zrádce už by se tvoje hlava kutálela po zemi!
vypadlo to ze mně, protože už sem fak neunesl, když mně nazývali zrádcem.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:50

Jiro

"Sarashi, jsi z klanu Kentiri, opravdu si myslíš, že by někdo z tohoto klanu byl někdy zrádce? Pokud ano tak si nezasloužíš svoji zbraň." Řekl jsem při pohledu na Sarashe. Pak jsem se podíval na rozeřvaného Creepyho. Něco jsem chtěl říct, ale v tu chvíli k nám přišel osobně Sendokage. Podíval se zle na Masara a pak na Creepyho a Sarashe. "Hm, vypadá to, že do Suichu dorazila nová éra silných ninjů." Řekl Sendokage a já mezitim vyfoukl bublinu, která chytla Masara do sebe a poletovala s nim ve vzduchu. "Díky Creepy a Sarashi. Brzy vás za tuto službo odměním." Řekl Sendokage a pomocí chakra vlákna chytl bublinu a pomalu s ni odcházel. Já jsem si nasadil meč na záda a sledoval Creepyho.

Utakata

"Dost." Byl rád, že to dokáže říct a tak mluvil stručně.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:54

Creepy

Nejdřív jsem se zadíval na Sendokageho svíma očima. Vzhledem k tomu že jsem jeho chakroví vzor viděl už několikrát neměl by být problém v případě že by to byl maskovaný klon. Pokud je to opravdu on, schovám meč a před vládcem vesnice pokleknu.
Plnil jsem jen své povinosti Sendokage-sama
A pro tebe jsem to určitě nedělal
doplnil jsem v duchu ale žádná z těhdle myšlenek se mi na tváři neobjevila. Pokud by to nebyl on nechám si meč v ruce a řeknu něco na způsob:
Hezkej pokus ale moje oči neošálíte....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:57

Masaru

V té bublině sem bylv tureckém sedu, měl sem zavřené oči a nic nedělal.
Co mam teď dělat... Hlavně se soustřeď, nějak se z toho musím dostat. Přemýšlej... PŘEMÝŠLEJ!
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 13:58

Montaro Yuurinshi

Uvidíme .. jak jsou silný řekl a otočil se proti zdi .. do rukou se snažil nakoncentrovat fuuton chakru
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:03

Jiro

Jiro odešel pryč do vesnice a dál už nic neřešil. Mezitim Sendokage s Masarem už byly hodně daleko. Takže Creepy ani Sarash je vidět nemohli ani svýma očima. Najednou se Sendokage rozletěl na několik bublin a bublina ve které byl Masaru praskla a Masaru dopadl na nohy na zem a v tu chvíli vedle něj stál Jiro. "Líbí se mi jak si myslí 13ti letý děti, když mají nějaké super oči, že prokouknout všechny moje finty, které jsou na úrovni kageho." Řekl jsem Masarovi.

Montaro -> Nakoncentrování nebyl problém.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:05

Montaro Yuurinshi

Snažil jsem se jí vypustit i přez pečetě a vytvořit z toho toho draka
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:05

Masaru

Pffffffff....
Oddechl sem si.
Arigatou Jiro-sama je težký z někym bojovat, když ho nechcete zabít, omlouvám se, že sem vás do toho zatáhl.
Poděkoval sem mu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:09

Jiro

V tu chvíli kolem nás stáli asi tři jouninové a měli natáhlé katany přímo na nás. Byli jsme uplně v pasti a tak jsem nečekal a vypustil několik bublin, které se rozletěly na ty ninji a na každého se přilepily tak, že najednou stráže spadli v bezvědomí na zem a já je položil tak, aby to vypadalo, že spí. "Fajn, od teď budeš bydlet u mě a Aiko. Budeme tě muset u sebe nechat." Řekl jsem a kráčel dál.

Montaro -> Kolem ruky se ti vytvořil modrý oblak a tvaroval se do hlavy draka, ale pak se zase rozplynul.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:12

-pardon, pardon sem si zapoměl přečíst předchozí aspiho přízpěvek takže EDIT
Creepy boy

S nenávistí v očích jsem sledoval odcházející shinobi, načež jsem se vrátil k sobě domů a pokračoval ve svém tréningu.
Doufám že ho nepopraví...strašně rád bych ho zabil vlastnoručně...oba dva
povzdechl jsem si když jsem opět začal pracovat na své technice.


Naposledy upravil Kakuza-chan dne Sun Jun 06 2010, 14:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:17

Montaro Yuurinshi

Hm skvělí .... Udělal jsem to znova ale tentokrát jsk jsem začal vypouštět udeřil jsem do zdi
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:24

Yotsuke

"Sensei, kdybych věděl o co jde, tak se na vás vykašlu a jdu se po tom pohlédnout sám." řeknu trochu naštvaně
"Ale že jsem právě přišel a nic nevím, tak dám na vaši radu a nebudu se do toho montovat.
Jo a jsem rád, že když budu něco potřebovat, tak se na vás mohu spolehnout. Přeji dobré čtení." řeknu trochu jedovatě, otočím se na patě a odcházím.
Tahle věta by se mi do budoucna nemusela vyplatit, ale já jsem takový jaký jsem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:30

Masaru

Budou ti Jouniny v pořádku?
Zeptal sem se ustaraně. Jak začal Jiro mluvit o tom, že zůstanu u něj spustil sem.
Ale Jiro-sama není to nebezpečné, co když mě bude hledat Takashi a zautočí na nás.
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 14:36

Sora

Povzdychla si,drž se ode mě dál. Řekla Sarashovi,a pomalu byla připravená na odchod.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 16:50

Sarash
Neviem kto pribehol, odpovedal Sore.
Odvrátil sa ku Creepymu.
Bol si bodrý! povedal mu...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:11

Sora

Snažila jsem se pomoct,Masarovi.Kdyby jste všechno nebraly na lehkou váhu... řekla a dala ruce do spětí.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:15

Sarash
Vytiahol nôž.
Keď si mu chcela pomôcť, si zradca tiež! vykríkol.
Takže... začal no nedokončil...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:18

Sora

Přátelé si pomáhají,ale mi jsme o něco víc než přátele. Řekla,když vytáhnul nůž tak začala koncentrovat do rukou charku.Nebylo to vidět.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:21

Sarash
To mi je jedno! Je to zradca! Znamená to priviesť ho ku Sendokagemu-sama! A teraz pôjdeš za ním! vykríkol na ňu.
Vybehol na ňu a sekol jej po ruke...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:26

Sora

Když se na mě rozeběhl tak jsem akorád uhnula,protože jsem byla připravená,odskočila jsem asi 20 metrů od něj.Pomalu jsem roztahovala ruce,protože mě docela sr**l.Ale nebylo to z venčí poznat.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:29

Sarash
Niečo chystá... pomyslel si.
Priami útok je záhuba... Skúsim ju vylákať, pomyslel si.
Vybral štyri kunaie spolu s výbušnými lístkami.
Jeden hodil do prava, druhý do ľava, tretý hore a štvrtý po nej...
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:33

Sora

Lístky letěli příímo,ale já jsem se odrazila a uskočila dozádu.Kunai který letěl horem,tak dopadl těsně vedle mě.Bouchnul já jsem měla popálenou ruku,ale nic vážného.Koncentrace chakry se zrušila,ještě jsem neměla na tu techniku dostatek chakry.Nemám dostatek chakry...a vůbec...nechci bojovat, řekla a podívala se na oblohu.V nejhorším byla ve střehu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:36

Sarash
Ani mne... LENŽE NEMÁM RÁD REBELOV! Zakričal.
Znovu vytiahol nôž a vybehol na ňu....
Návrat nahoru Goto down
Clover
Akatsuki
Akatsuki
Clover


Počet příspěvků : 1712
Datum založení účtu : 05. 03. 10
Bydliště : Pardubice

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:42

Sora

Uskočila do zádu,to byl ale klid,teď jsou akorád problémi. Pomyslela si,ty seš vážně tvrdohlavej... řekla a složila pečetě,Doton: Shiruka Hiru.Země se po úderu úplně rozdrtila,prasklyna jela přímo na tebe.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 18:45

Sarash
Začal skákať do zadu.
Hodil po tebe shuriken.
Sledoval ťa Suinatarom.
Som zvedavý čo spravy Sendokage-sama keď donesiem ďalšieho zradcu, pomyslel si a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné plány začínají - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné plány začínají
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Každý má své tajné plány!
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné Informace (Aspire , Check)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: