Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Tajné plány začínají

Goto down 
+4
Srotak
anthraxik
Ramaru
Aspi
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 21:48

Strážný

"To není náš problém. Teď běžte nebo vás vyvedeme násilím." Řekli.

Sendokage

"Ty jsi asi upadl ne? Víš proč se mi říká kage? Protože rozhoduju co ve vesnici a určitě mám tak hodně volného času, abych tě stíhal trénovat." Řekl jsem dost výsměšně.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 21:52

Sarash
A druhú časť otázky z odpoviete prosím? spýtal sa ho.
Suinatar medzi tým vypol....
Návrat nahoru Goto down
anthraxik
Sannin
Sannin
anthraxik


Počet příspěvků : 687
Datum založení účtu : 04. 03. 10
Věk : 33
Bydliště : Střihov

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 05 2010, 22:53

Yotsuke

Zaraženě mlčím při výměně názoru.
Zajímalo by mě co má ten kluk proti Sendokagemu.
A kdo jsou ti lidé o které se bojí.
Zajímavý chlapec.
Můžu se zeptat, kdo to byl?
Návrat nahoru Goto down
http://www.daemonicmu.com
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 08:51

Shika Herini

"Jeden z členů tvého týmu. Jmenuje se Masaru Suikafuurado." Řekla jsem a usmála se na něj. "Jo já se ještě pořádně nepředstavila, jsem Shika Herini." Zvedla jsem se a podala mu ruku.

Sendokage

"Je jich tu dost, ale jen pár z nich jsou schopni tě učit. To je Jiro, ale ten má teď práci se svoji manželkou a pak je Utakata, sensei tvého týmu, ale ten...ehm. je na misi." Řekl jsem a při pomyšlení, že mám zavřeného Utakatu v podzemí pod moji kanceláří jsem trochu zakoktal.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 08:52

Sarash
Prečo koktal?! pomyslel si a spozornel.
Aha... A aké že to je misia? spýtal sa zvedavo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:03

Sendokage

Takže začíná taky podezírat? Zřejmě se ho budu muset zbavit jako Montara. Pomyslel jsem si a pak se na něj podíval. "Na A misi ve Zvířecí vesnici." Dodal jsem uplně v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:08

Sarash
Hm, Creepy tiež niečo spomínal, pomyslel si.
A neboli tam nedávno ty genini? spýtal sa ho zvedavo....
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:13

Sendokage

"Ano byli a dopadli úspěšně. Utakata to tam šel urovnat." Řekl jsem mu uplně v klidu.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:16

Sarash
Mám pocit že Creepy mal pravdu, pomyslel si.
A čo tam šiel urovnať? Však je to dedina ktorá útočila na geninov... A vy chcete urovnať vzťahy?! spýtal sa.
Pozrel sa Sendokagemu do očí a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:18

Stařenka

Už mě začínají štvát.
Pomyslel sem si.
Chce to nový plán, změním se na Takashiho, toho určitě poslechnou a když en tak jen zmizím a nikdo se nikdy nedozví, že sem to byl já.
*puf*
Objevil se okolo mě menší obláček a jak opadl stál na mém místě stála přesná kopie současného Sendokageho.
Skvělé nenechali ste se, testem ste prošli.
Řekl sem arogantním hlasem přesně takovým jaký má Sendokage.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:28

Strážný

Zůstali jsme v klidu stát a oba jsme udělali pečetě. "Jen nám líto, ale musíme tě zatknout. Sendokage nikdy osobně nechodí do cel, posílá Izumiho. A navíc takovéhle testy nedělá." V tu chvíli jsi se objevil mezi čtyřma tyčema a mezi tyčema začla probíhat žlutá chakra, které znemožnila jakékoliv jutsu a dokonce, ikdyž by v tom byl klon tak by znemožnila klonovi se rozplynout.

Sendokage

"Promiň, ale ty jsi vážně idiot. Myslíš si, že vesnice stojí o válku? Radši vypadni, kdo má tyhle retardované otázky poslouchat." Řekl klidně a ukázal na dveře. Z toho jsi nemohl vycítit jestli lže nebo ne, protože na takové otázky by reagoval uplně každý stejně.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:34

Sendokage

Já jsem Sendokage a můžu si dělat co chci.
Co by asi teď udělal Sendokage.... No ten by to jutsu zrušil mávnutím ruky... A nezískal sem žádnej důkaz sakra!
Opřel sem se o jednu z těch tyčí a čekal.
Měl sem v kapse připravenej kunai nebo výbušný lístek, abych se sám zabil, kdyby něco... To by klon určitě zrušilo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:38

V tu chvíli se tyče začaly klepat a pomalu začaly padat, dotkly se nahoře a vytvořily jakoby Tee Pee. V tu chvíli z každé stěny vyletěl jeden šlahoun, který chytil jadnu končetinu a cukl s ní. V tu chvíli už měl Masaru ruce a nohy roztáhlé tudíž se nemohl nijak bránit. Do Tee Pee vstoupil jeden ze strážců a přilepil ti na čelo nějaký lístek a chvíli se nic nedělo, ale následně pravý Masaru ucítil obrovskou bolest v celém těle a po celém těle se mu rozlezly černé pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:40

Masaru

No taaaak....
Řekl sem na hlas, když sem se v knihovně svíjel na zemi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:43

V tu chvíli klon Masara praskl a zmizel a Tee Pee se propadlo do země. Pak se jeden ze strážců dotkl vysílačky na uchu a tiše řekl. "Máme tu ninju co se snažil osvobodit vězně a vydával se za Sendokageho. Po celém těle má černé pečetě."
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:47

Masaru

Skvělý
Řekl sem na hlas, když sem dostal informace z klonu.
Co to sakra mam po celým těle, musím to schovat.
Pomyslel sem si a snažil se udělat Henge na někoho nenápadného.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 09:47

Sarash
A ešte dotaz... Nie je jeden na celú dedinu málo?! Však keby že chcú sa chcú pomstiť tak by to možno neprežil, povedal mu.
Už by som mal ísť, pomyslel si a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:02

Sendokage

"Ty si myslíš, že je tak slabý?" Zeptal jsem se ho a už naštvaně vstal. "Snad jsem řekl ať už jdeš ne?!"

Masaru -> Proměnil jsi se, ale v tu chvíli jsi dostal zase křeče do břicha a po celém těle jsi měl zase pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:06

Masaru

Budu tu bolest muset přežit, radši bolest než blbý vězení.
Pomyslel sem si, když sem se chytal za břicho.
Takže se to stane jen když používám jutsu, stačí když nebudu používat jutsu a nikdo si mě nevšimně.
Pomyslel sem si a uklidnil se změnil sem se z5 do originální formy a klidným krokem sem vyšel z knihovny.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:10

Sarash
Nepočul som, zaklamal.
Otočil sa a šiel.
Myslím že Creepy mal pravdu, povedal si pod nos, ale nie celkom ticho...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:13

Masaru -> Šel v klidu, ale na sobě měl černé pečetě.

Sendokage

Jen jsem se pousmál, protože takovéhle věty typu "On měl pravdu", které mají donutit posluchače zeptat se s čim už na mě přestali působit ve dvanácti letech. Tudíž jsem počkal až odejde a pustil se zase do plánování.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:17

Sarash
Otvoril dvere a vyšiel.
Zavrel ich no nikam nešiel.
Oprel sa o nich.
Toto nebude dlho fungovať, ale niečo mi hovorí že Utakata-san nešiel na misiu. Teda aspoň nie do zvieracej dediny, hovoril si maximálne po tichu....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:23

Masaru

Šel sem do nejbližšího stínu a přes celé tělo sem si sehnal plachtu, která jen tak náhodou ležela na jednom okně (xD).
Co teď sem hledaná osoba a nemám žádnej důkaz, jediný co sem dokázal bylo, že sem idiot....
Pomyslel sem si naštvaně.
Musím se zbavit těch pečetí... Jediný, komu věřím je Sora a tami s tímhle asi nepomůže. Jiro, Aiko, nebo Shika mě rádi předají do vězení.
Říkal sem si smutně.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:41

Najednou se ozval jakýsi alarm a z toho nějaký hlas "Pozor všem ninjům! Hledá se ninja s černýma pečetěma po celém těle. Kdo ho odchytí tak ho živého dodá Sendokagemu."

Jiro

Trochu jsem se lekl, když jsem uslyšel hlášení a hned mi vše došlo. "Masaru." Aiko jen kývnula hlavou a otevřela dveře. Já se zvedl ze židle, hodil si na záda meč a vyrazil z domu. Musim ho najít dříve než nějaký ninjové, schovám ho mezitim u sebe a pak prolomim tu pečetící techniku. Pomyslel jsem si a rozeběhl jsem se najít Masara.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06 2010, 10:44

Creepy boy

Při hlášení jsem zvedl hlavu od práce.
Zajímavé, že by zrádce?
usmál jsem se v duchu ap řestože jsem neměl svou techniku ještě hotovou schoval jsem meč do pouzdra a vyrazil na lov odpadlíka.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tajné plány začínají - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tajné plány začínají   Tajné plány začínají - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Tajné plány začínají
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Každý má své tajné plány!
» Tajné informace (Já a Nero)
» Tajné Informace (Aspire , Check)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: