Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Podlý plán (Tým Suichugakure)

Goto down 
+2
Forward
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:32

Cesta vybraných jedinců ze Suichu na vyvraždění Svatého chrámu v Iwě.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:36

Sarash
Aj tak sa mi to moc nezdá.... Čelenku Kumogakure no sato?! pomyslel si.
Chytil si bradu a poškriabal.
No, tak čo teraz? spýtal sa všetkých...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:45

-sem si taky všiml že pokračujem tady ale až potom co sem to odeslal Cool laugh
Creepy boy

S lehce tnudeným výrazem ve tváři jsem celou cestu zkoušel nějaké jutsu na svém meči a ostatních si nevšímal. Pokud by na mě někdo kromě velitele mluvil tak bych ho nejspíš odbyl jen znuděným zamručením. Zatím je to jen obyčejná cesta tak není důvod abych byl aktivní, to budu až poteče krev. Teď je hlavní má technika.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:53

Buď Koketsu půjde nebo ne, kdyžtak to bude jakoby šel s náma už od začátku.

Izumi

Stál jsem tam a na zádech měl dva velké svitky (jako měl Naruto v Sage modu nebo Jiraiya) V ruce jsem měl čelenku Kumo. "Takže řeknu vám plán ještě jednou. Podle žádosti Tsuchikageho máme vniknout do jejich svatého chrámu a pozabíjet tam uměle vytvořená těla, která jsou vytvořená z hlíny a tudíž vypadají jako pravá a poté tam zanechat čelenku Oblačné, protože Kage Kamenné chce zjsitit zda jeho vyšetřovací tým přijde na to, jeslti to Oblačná udělala či ne. Ovšem vše musí proběhnout rychle a v klidu. Vytvořená těla těch lidí jsou udělaná tak, že se budou chovat jako živý. Otázky?" Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:57

Sarash
Iba jednu... Ako sme ďaleko od iwy. Spýtal sa zvedavo.
Jak živý? Niake Ninjutsu.. pomyslel si a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 16:58

Creepy boy

Snad jenom jedna připomínka
povzdechl jsem si při pohledu na velitele.
To že jsme malí neznamená že jsme blbí, jsme Shinobi zabíjet na rozkaz je naše práce ať už zabíjíme z malího, velkýho, temnýho nebo ušlechtilího důvodu je to jedno, rozkaz je rozkaz a tak ho plníme...tak nechápu proč si vymýšlíte tak průhlednou pohádku o umělích tělech a vyšetřovacích týmech
povzdechl jsem si a vrátil svůj meč na jeho místo.
když stačí ukázat na toho kdo má umřít
lehce jsem si olízl rty. Vypadalo to že poprvé po dlouhé době ztrácím svůj klid a dostávám se do mnohem nebezpečnější nálady.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:06

Izumi

Podíval jsem se na Sarashe. "Hodně daleko." Řekl jsem a podíval se na Creepyho a jen se pousmál. "Nevim zda vás na akademii učili historii, ale je jasné, že ano a tam vám říkali, že Suichu nikdy ve válce nebyla a proto má největší vojenskou sílu. Už jen z tohohle historického důvodu by si Suichu zbytečně neníčila přátelské vztahy. To, že rád zabíjíš neznamená, že to dělají i ostatní rádi." Dodal jsem a dál kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:08

Sarash
..Otrava.. povedal som si pre seba.
Pokračoval som a kráčal.
No, tak som zvedavý... pomyslel si a kráčal...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 17:14

Creepy

Úsměv mi z tváře nezmizel.
Samozřejmě, ale kdo říká že budeme ničit naše přátelské vztahy?
zamumlal jsem stěží slyšitelně a následoval velitele.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeMon Jun 07 2010, 20:33

Koketsu

Celý čas som mlčal a rozmýšlal nad misiov. Vôbec sa mi to nelúbilo ale aj tak som sa usmieval a tváril som sa ako keby som sa na misiu tešil.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:06

Koketsu v hlavě -> "Co si myslíš, že tam budeš předvádět? Beze mě nic neumíš." Řekl Koketsovi v hlavě tvrdě Nanabi a zase se mu jen vysmál.

Izumi

Kráčel jsem jako první, čimž jsem vedl tým. Dorazili jsme k přístavu, kde jsme nastoupili na loď.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:19

Sarash
Na loď som nastúpil hneď po Izumim.
Izumi-sensei? A čo keď nás chytia? spýtal sa a čakal na odpoveď...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:20

Izumi

"Od toho jsem tu i já, aby vás nechytnuli." Řekl jsem a dal převozníkovi peníze.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 14:22

Sarash
..Aha... povedal a kývol.
Niak to do seba nejde.... Môžu nás chytiť ale niesu pravý? premýšľal no moc ho to nebavilo.
No čo... Sendokage-sama by predsa neklamal... Teším sa keď si vyskúšam svoju silu. Hovoril si v duchu a pozeral na vodu...
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 15:05

Koketsu

Dokážem to bez teba a teraz ti aj slúbim že nájdem najsilnejšieho súpera a porazím ho. Zaťal som sa naštvane aj ked som to nemal v pláne splniť.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:24

Uběhlo pár hodin (Potřebuju to urychlit.) a před náma už se tyčila země, kde je Kamenná vesnice. Vystoupili jsme z lodě a zamířili přímo k vesnici, která už byla celkem blízko.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 31
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 16:35

Creepy

Už mlčky jsem nastoupil na loď kde jsem se opět věnoval tvorbě své techniky i když spíše jen v rovině teoretické abych zbytečně neplýtval před misí svou chakru. Celou cestu jsem tak strávil v tichosti zabraný do vlastních úvah a s očima zavřenýma takže to vypadalo skoro jako bych spal.
Po pár hodinách jsme dopluli do přístavu nedaleko země Země, načež jsme zamířili přímo k vesnici.
Máme se nějak zamaskovat taicho?
zeptal jsem se velitele.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 17:36

Sarash
Konečne, pomyslel si.
Čo teraz, sensei? spýtal sa Izumiho...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 18:34

Izumi

"Nemusíte, jenom si sundejte čelenky." Řekl jsem a kráčel.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 18:36

Sarash
Prikývol a čelenku si odviazal.
Dal si ju do kapsy.
A teraz toto? pomyslel si
A, vlastne prečo ich teraz nemôžme nosiť? spýtal sa zvedavo...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 18:46

Izumi

"Pro tým z Iwy by pak bylo lehké zjistit, že to byla Suichu a né podle plánů Kumo, jak naplánoval kage kamenné." plácl jsem se do čela s jakym idiotem to jsem na misi.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 18:56

Sarash
Moc tomu nechápal ale prikývol.
Dúfam že tie figuríny ako to nazýva budú bojovať. Pomyslel si.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeTue Jun 08 2010, 20:54

Koketsu

Stále sa mi tá misia nelúbi. Vzdychol som si nahlas a zložil si čelenku a chvílu som sa naňu pozeral. Aby si sa nedivil nanabi.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeWed Jun 09 2010, 22:21

Došli jsme pomalu k místu, kde bylo několik lidí. Izumi se jen usmál a s přikrčením se k vám ototčil. "Fajn, vytvořil jsem kolem velkou neviditelnou bariéru, která tlumí zvuk, takže ve vesnici neuslyší, že se zde něco děje." Řekl jsem a vytáhl jeden shuriken a v zápětí ho vyrštil na jednoho mnicha.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 05:50

Sarash
Konečne poriadny tréning. Usmial sa.
Vybral si dva kunaie ktoré hodil na mníchov.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podlý plán (Tým Suichugakure) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Podlý plán (Tým Suichugakure)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Nová Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Plán Fénix začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: