Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Podlý plán (Tým Suichugakure)

Goto down 
+2
Forward
Aspi
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 10 2010, 19:00

Creepy

Po cestě jsem si sundal čelenku a schoval ji bezpečně pod oděvem, načež jsme došli až do chrámu kde sensei řekl že vytvořil bariéru proti zvuku. I já si svou aktivoval pro případ že by tu byl někdo s nějakým Dojutsu a sám své oči otevřel.
Nesu pozdravy z Oblačné
zařval jsem na ně a s taseným nodachi se vrhl k nejblížší skupince s úmyslem je rozsekat na kousky.
Návrat nahoru Goto down
Koketsu
Sannin
Sannin
Koketsu


Počet příspěvků : 794
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 26
Bydliště : Nitra

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 11 2010, 19:22

Koketsu

Celkom ma šokoval úsmev toho nového ale radšej som nad tým any nerozmýšľal. Rýchlo som tam vbehol a snažil som sa nájisť niekoho ktorý by sa vedel brániť aby som nanabimu dokázal že niesom neschopní.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 11 2010, 23:34

První rány mnichy dokonale zkolily, ale přicházeli další...
Nebylo jich sice mnoho, ale oni byli v tomto prostředí vycvičení a zdálo se, jakoby něco nebo někoho bránili...
Používali Auru místo chakry, ale tohle byli spíše začátečníci než zkušenější, kteří se drželi vzadu...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
ANBU
ANBU
Kakuza-chan


Počet příspěvků : 1436
Datum založení účtu : 18. 04. 10
Věk : 32
Bydliště : nemám páru...

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 08:05

Creepy

Co to? Jsou to jen amatéři co se staví do kordónu jako by...že by něco hlídali...nebo někoho?
Můj úsměv se ještě víc rozšířil.
HAHAHAHHAAAHA, čím víc vás bude tím líp tak pojďte, pojďe svaťouškové ať můžete ochutnat ostrý pozdrav od Raikage-sama
zařval jsem na ně a zaútočil na nejbližšího z nich.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 11:15

Izumi

Usmál jsem se na to co udělal Creepy, že ještě mluví o Raikagovi, protože to dělá opravdu chytře a pak jsem tiše řekl. "Nechám vás tu pracovat a já mezitim tajně oznámim Tsuchikagemu, že jeho nájemná mise je zahájena." Pošeptal jsem jim a zmizel jsem, ale ne za tsuchikagem, který o útoku neměl tušení, ale šel jsem ulovit legendárního fénixe.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 12:12

Sarash
Trochu sa usmial.
Neaktivoval Suinatar.
Mohli by to zistiť, budem normálne bojovať. Pomyslel si.
Rozbehol sa na nich s nožom a začal ich sekať...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 20:17

I tihle nezkušení mnichové nebyli nejblbější, takže používali Auru místo chakry a jejich styl boje přimopínal styl Hyuuga klanu...
Na všechny přítomné zaútočili dva mnichové, kteří útočili pouze s taijutsu a obratně se vyhýbali vašim útokům...
Izumi mohl někde najít pět lidí z Rady starších, a za nimi tvůj cíl...Byl tam fénix a nevypadal nadšeně a vesele...
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 12 2010, 20:20

Sarash
Ako chcete, povedal smiešne.
Spravil pečate na kawarimi na ktorom sú výbušné lístky.
Vybehol na mníchov a sekol po jedno s tých dvoch...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 10:12

Izumi

Jen jsem se pousmál a složil pečetě a mé konečky prstů na namířené ruce přímo na ně začaly silně zářit a následně se na všech pět rozletělo pět světelných paprsku, které při zásahu jak prostřelí cíl tak ho i zapálí.

Koketsu je pryč tak jakoby dělejte, že bojuje.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 15:18

Ushio

Měl bych mu ještě hodněkrát poděkovat... Přeci jenom... V tu chvíli mě zamrazilo, prošel jsem skrz bariéru, která tlumila zvuky, a zvuk boje a samotná chakra bariéry mě zarazily. Co? Co se to děje? vypadalo to špatně, něco špatného se stalo, ale já jako bych na chvíli nevnímal, až po chvíli jsem si uvědomil, co se skutečně děje. Musím jim pomoc... Počkat... Líp udělám, když doběhnu pro pomoc, ale... Vydržte to... Alespoň na chvíli... Byl jsem si takřka jistý už podle té bariéry, že jsou to silní nepřátelé, zatím mě snad nespozorovali a tak jsem se rychle otočil a běžel jsem zpátky do vesnice. Na schodech jsem odvázal závaží na nohách, abych byl rychlejší, a mířil jsem přímo ke kanceláři Tsuchikageho. Musím mu dát vědět...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 15:23

Koketsu

Dopadl jsem přímo před Ushia a jen sjem se pousmál a mé oči byly žluté, tudíž jsem byl ovládnutý démonem, ale to Ushio nevěděl. "Ale, ale kam pak?"
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 15:31

Ushio

"Kositsu?" vyrazilo mi dech, vzpomínal jsem si na obličej, ale jméno mi vypadlo, přeci jen jsem ho viděl jen jak s někým mluvil. Není on ze Suichu? Nebo se pletu, nejspíš jo... Jen mi někoho připomíná... Ze zkoušek jsem stejně měl v hlavě převážně jednu vzpomínku a to na tvář toho ninjy z Konohy, kterého jsem zabil. "Co se tu sakra děje? Počkat..." Teď je to nepřítel... Vytáhl jsem kunai z kapsy, který byl lankem spojený ještě s dalšími dvěma, ale to Koketsu nemohl vědět.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 15:41

Koketsu

Zpoza zad jsem vytáhl svůj řetěz a začal jsem s nim kolem sebe točit a přitom jsem se celkem zle a toužebně po zabíjení usmíval.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 16:03

Ushio

Řetěz a lanko... Obojí vydrží stejně, ale řetěz slouží k pevnému poutání a lanko k řezaní a spoutání... V tu chvíli, kdy roztočil řetěz, jsem po tom řetězu vyhodil kunai, který jsem držel v ruce. Protože řetězem točil, tak byla velká šance toho, že řetěz chytí lanko. Ještě než se však lanko a kunai chytily, vyjel ven druhý kunai, který jsem mu hodil na nohy, a kvůli tomu vyjel i třetí, poslední kunai, do kterého jsem chtěl kopnout a poslat ho taktéž proti němu, ale smekl jsem se a spadl na záda. Zrovna teď...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 16:24

Koketsu

Ovládal mě démon Nanabi, který byl mnohem zkušenější než já a proto také byl rychlejší a silnější. Pomocí točení před sebou a nabíjení řetězu ohňovou chakrou vytvořil jakýsi ohnivý vír, který pohltil kunaie a defakto je uplně roztavil. Vír pokračoval pomalu na Ushia.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 16:42

Ushio

Musím se soustředit... Musím zastavit jeho útoky, ale pomocí taijutsu to nepůjde... Tentokrát na to půjdu jinak... Ze země jsem se dostal kotrmelcem vzad a následným saltem vzad, přičemž jsem nepozorovaně hodil po Koketsuovi kunaie s výbušnými lístky, které by při roztavení tak jako tak vybuchly.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 17:59

Nanabi

Kolem Koketsa se objevila žlutá chakra a jeden ocas. "Haha! Tak pojď ty střevo!" Zařval jsem a ohnivé výpary zníčily výbušné lístky a vybuchly a mě to odhodili do jednoho sloupu ze kterého jsem se však obratně zvedl a vyrval ho ze země a než si to někdo uvědomil už na Ushia letěl kus sloupu.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 18:09

Ushio

"Tsuutenkyaku!" zvolal jsem a kopl jsem přímo do kusu sloupu, který se přelomil vedví a padl k zemi. "Ty zas*anej parchante, to si myslíš, že jsi jinchuuriky, tak že jsi někdo?" začal mě pomalu rozčilovat, celkem dost mě podceňoval a já tušil, jaké má schopnosti, přeci jenom s jednou jinchuuriki se potkávám skoro každý den. "Tak jo,... Jak chceš... Budu to brát vážně," řekl jsem mu, ale zatím jsem to brát vážně nehodlal. Složil jsem pečetě a vytvořil několik bunshinů (5), poté složil pečetě znovu, tentokrát na kawarimi. Všichini jsme se na něj rozeběhli a celkem se cestou promíchali, přitom tři odskočili stranou a nebylo jasné, kdo je a kdo není bunshin, ale jedno jasné bylo, všichni útočili přímo kouřovými bombami a ti tři stranou je odhodili také.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 20:24

Sarash
Skočil pred Kekotsua.
Vybehol na Bunshinov s nožom v ruke.
Kumo pozdravuje! Povedal a začal ich sekať...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:09

Ushio

Kumo? Kumo nebyla na zkouškách... Kumo byla přece zničena? Takže... Kumo to není... Začal jsem se smát, kombinace známé tváře, spíše povědomé, a jména vesnice Kumo dokonala to, co ona začala. "Kumo, Kumo, Kumo," dusil jsem se smíchy. "Víš... Kumo na zkouškách nebyla, ale támhleten jo," ukázal jsem na Koketsa a v tu chvíli se Sarash i Koketsu ocitly v kouři. Bunshiny zmizely a já stál za nimi, asi dvacet metrů. Takže chtějí očernit jméno jiné vesnice... To jim nedaruju, rozčílil jsem se, tohle bylo opravdu nenáviděníhodné, když jedna vesnice očernila druhou. Takže mi zbývají dva kunaie, několik shurikenů a jeden fuuma shuriken... Ano, to bude dobrý plán. "Bunshin no jutsu," zvolal jsem poté, co jsem složil pečetě, vytvořil jsem dva klony. "Henge!" klony se poté, co se rozeběhly do oblaku mračna, proměnily ve fuuma shurikeny a letěly na ty dva. Já sám jsem se rozeběhl s pravým fuuma shurikenem v ruce, který jsem poté odhodil, složil jsem pečetě a proměnil se ve fuuma shuriken taktéž. V tu chvíli se oblak kouře rozplynul a na Koketsa a Sarashe letěly čtyři fuuma shuriken, z niž jeden byl pravý, jeden jsem byl já v henge, a dva zbývající pouhé bunshiny. Teď to budu brát vážně.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:12

-bunshini sa nedajú premeniť Wink
Sarash
Kumo je novo založená... Povedal.
Odskočil trochu ďalej a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:15

Nanabi

Viděl jsem jak se přede mě postavil Sarash a tak jsem odskákal pryč a začal zabíjet mnichy.

___________
Bojujte spolu, ať nemusim ovládat Koketsa, ale pls bojujte pomalu, né že dobojujete dneska a hned uteče Sevenův char pro kageho, protože to musí s časem něajk souviset.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:24

(Btw. http://naruto.wikia.com/wiki/Transformation_Technique http://naruto.wikia.com/wiki/Clone_technique
Přeměnit se dají dokonce i předměty v tvojí blízkosti a o nemožnosti proměny se nic nepíše, pouze, že zmizí, když se dotknou nějakého pevného předmětu... Rolling Eyes)

Ushio

Na Sarashe dál letěly Fuuma shuriken závratnou rychlostí a na uhnutí už mohl takřka zapomenout, protože když nevěděl, který je pravý, tak nevěděl, kam může uhnout, aniž by se dostal do pole zásahu fuuma shurikenu, který ho má velmi velké, a protože byly od sebe vzdáleny, tak jejich pole bylo o to větší.
Návrat nahoru Goto down
Forward
Akatsuki
Akatsuki
Forward


Počet příspěvků : 3513
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25
Bydliště : Pod mostom xD

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:29

Sarash
Zastal na mieste.
Oba Fuuma shurikeni ho zasiahli.
V tom sa tam zjavila kláda ktorá vybuchla.
Nepôjde to. Musím zapnúť Suinatar. Pomyslel si.
V tom sa mu na očiach zjavil suinatar 1. stupeň.
Ostával na mieste a pozoroval Ushia.
Stačí mu odstaviť ruky. Povedal si v duchu a čakal...
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 13 2010, 21:47

Ushio

První dva fuuma shurikeny se rozprášily jako nic a další dva pokračovaly dál. (Pro vysvětlení: První dva hozené byly Henge bunshiny, pak teprve přišly ty pravé.) V tu chvíli nepozornosti jsem se proměnil zpátky a chytil jsem pravý fuuma shuriken, který jsem z otočky silou hodil po Sarashovi, ten nabral velmi silnou rotaci (až moc velkou na normální fuuma shuriken, což znamená i vysokou rychlost, je to způsobeno velmi velkou silou, která tu byla jako další pomocná síla, aby se rychlost a rotace fuuma shurikenu zrychlily, protože jsi uhnul a odskočil, takže dráha byla delší a jinačí, tudíž bylo třeba směr změnit, protože fuuma shuriken se již pomalu zastavoval (jen pro vysvětlení, aby nedošlo k dalším nedorozuměním) a tak se jeho pohyb stal nestabilní a chvílemi se zdálo jako by i trochu zatáčel, mířil na Sarashe zespodu a zrovna zleva, já sám jsem dopadl na zem a udělal jsem několik kotrmelců, než jsem se zastavil. Sakra... To je... To je to oko!!! Zarazil jsem se při pohledu na to oko, oko výherce zápasu na chuuninských zkouškách, oko toho, který mě porazil. "Ty jsi ze Suichu?!" vyštěkl jsem na něj celkem vysílený.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Podlý plán (Tým Suichugakure)   Podlý plán (Tým Suichugakure) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Podlý plán (Tým Suichugakure)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kumogakure a Suichugakure
» Nová Suichugakure
» Náměstí Suichugakure
» Cesta do Suichugakure
» Plán Fénix začíná

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Earth Country :: Koš-
Přejdi na: