Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mistr (Aspire)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:18

Rinaku

Stejně potom počkáš na mě, abych ti s tím pomohl...
Odsekl jsem chladně. Nepotupoval jsem ho schválně, už jsem byl prostě takový...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 08 2010, 21:53

Daisuke

Já hned však nevystřelil a jen vyčkával na moment překvapení, když v tom se ti dva začali bavit, takže už nemohl mít takovou pozornost a v tu chvíli se na Rinaka rozletěla Raitonová střela, ale to už se ozval hlas mého senseie, že se mám držet dál, což jsem taky udělal, jelikož jsem nechtěl senseiovi bránit a věřil jsem, že to zvládne.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 14:53

Rinaku

Pozornost nepozornost, něčeho takového si prostě nešlo nevšimnout...
Uskočil jsem do strany a mé vlasy zavlály ve větru. Byl jsem naprosto koncentrovaný na souboj.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 16:30

Z kapsy jsem vytáhl moji masku a pak jsem si prokřupal hlavou ... nasadil jsem si můj poslední doplněk výzbroje a byl jsem komplet
Mistr (Aspire) - Stránka 2 972_Neyro

Vytáhnul jsem štít do ruky a pevně jsem ho přichytil byl ohromnej a měl vsobě nejmín 8 katan zabodaných do kruhu ... Poslední výzva .. otoč se a vypadni a nebo ti pomůžu .. řekl jsem klidně a hlubokým hlasem přez masku
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:22

Rinaku

Nejseš ty nepovedená parodie na superhrdinu?
Řekl jsem s výsměchem, ale v hlase ani v obličeji jsem nedal nic znát...
Z mé dlaně pomalu vyjela kost, ale ne dost na to, aby ji mohl někdo vidět.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 18:48

Neyro

Pousmál jsem se ale to přez masku nebylo pomalu vidět .. pak jsem udělal jednu otočku a zničeho nic z obou katan naněj vyletěly 2 raitonové koule velikosti hlavy jako začátek portože počítal stím že se tomu vyhne aniž by se zapotil
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:14

Daisuke

Hleděl sjem na svého senseie, jak vyletěly ty dvě koule a to už jsem si v ruce připravil kunai s výbušným lístkem. Vyčkal jsem až se ten muž vyhne koulím a v tu chvíli vymrštim kunai s výbušným lístkem, aby neměl šanci uhnout.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:20

Rinaku

V ten moment jsem zmizel. Byl jsem natolik rychlý, že jsem byl pouze šmouha, která je těžko viditelná, když se na ni nikdo nezadívá. A to oni mohli pouze těžko.
V rychlosti jsem zaútočil na Neyra z boku (jak asasín). Druhou ruku jsem měl připravenou na obranu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:31

Neyro

Moje oči se vychýlili do strany aby jsme ho spatřil .. nebyl jsem ledajaký máchač s katanama ...
moje ruka se pohnula i se štítem a já vykryl uder ale ten štít byl celkem silnej a masivní takže se o něj mohlo ledacos zlomit a já v rychlosti vytáhnul druhou rukou katanu ze štítu a mířil jsem sní na hlavu .. štít byl velkem a tak jsem se pořád kryl kdyby náhodou přišel proti uder ze spoda a ze stredu
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 19:32

Daisuke

Jelikož jsem nebyl přímo u Neyra, tak jsem Rinaka postřehl a udělal v ryhclosti kotoul do předu a katanou ze spoda nahoru zaútočil na Rinakovu ruku, abych ubránil senseie a zároveň zranil Rinaka. Defakto ho teď sensei zaneprázdnil, takže o mě nemohl mít tušení, pokud neviděl za záda.
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:08

Rinaku

Jenže kost se o štít nezlomila. Zabodla se do něj a skoro ho prorazila. Pomalu jsem nechal celou kost prodlužoval, čímž se přibližovala k Neyrovému tělu.
Z druhé ruky mi v dlani vyjela kost a tím jsem vykryl Daisukeho útok, protože pokud útočil zezadu, tak nemohl zaútočit na ruku, aniž bych o tom nevěděl.
Tím pádem moje pravá noha vyletěla proti Daisukeho obličeji směrem ze strany, ale počítal jsem, že se to pokusí vykrýt druhou rukou, takže vyletěla i má druhá noha a pravá noha opět dopadla na zem. Druhou nohou jsem mohl zasáhnout Daisukeho obličej přímo...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:18

Neyro

Proti moji kataně se nekril takže jsem ho mohl minimálně seknout do krku .. to že prorazil můj štít bylo celkem neuvěřitelný ale mohl se dostat jenom pár centimetrů protože dál byla tvrdá ocel a hlaavně čelepe katan který nemohl v žádném případě prorazit tím že začal kost prodlužovat jsem toho využil a cuknul štítem do strany což proněj mohlo znamenat pěknej odpych když jsou ty kosti tak silné a udržej ho tak ho to mohlo pár metru zahodit ...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 20:44

Rinaku

Neyro zjistil, že se katana míířící na krk zasekla o kost, která mi čouhala z ramene.
Schválně jsem kost zaseklou ve štítu změkčil, takže se masivním cuknutím zlomila...
Ihned poté jsem jim zase zmizel a objevil se o kousek dál.
Vytáhl jsem si z ramene kost jako meč. Tahle kost byla pevnější než jakýkoliv materiál na světě.
Připravil jsem se na obranu.
Problém byl, že byli dva. Pokud bych aspoň jednoho z nich vyřadil, tak už to bude hračka...
Nerad jsem podceňoval geniny, a proto jsem ho považoval jako rovného tomu šaškovi v elasťácích...
Ale přesto jsem toho genina bral jako slabinu...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:06

Daisuke

Jelikož dělal pohyby hodně náročné na tělo, jelikož byl zaseklý jednou rukou ve štítě a druhou na mě útočil, tak musel stát jako hvězda a když mě chtěl kopnout nohou, tak by musel nejdříve vyrvat kost z toho štítu, aby na mě dosáhl, ale to už ho odhodil Neyro a tim mě zachránil. Najednou stál proti nám a já si spoza zad vytáhl druhou katanu. a zatočil si s ní v ruce, pak kolem ní probleskl raiton.

Čeku prosim tě s tou tvrdostí kostí to nepřeháněj, nejtvrdší ji měl doposud 13, což je ten kdo (víš co, ať to tu nemusim psát), takže nemůžeš být silnější než on. Jen aby jsme si to ujasnili.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 09 2010, 22:24

Neyro

Pomalu jsme si přesunul štít na záda v rukách jsem měl 3 katany ... Fajn .. na tohodle nebudu muset použít ani šestku .. řekl jsem si v hlavě a vytáhnul jsem další katanu měl jsem už 4 každou v ruce jednu u krku a druhou v podpaždí byl jsme nato perfektně stavěny takže mi to ani trochu problem nedělalo ..Daisuke ustup "daleko" .. řekl jsem mu vážně a pak jsem přizavřel oči ... Gatsho no jutsu .. řekl jsem a postavil jsem s ena jednu nohu vtom proud chakry mě zasáhl do nohy a já se začal otáčet a rotovat místo šedivé koule jste ale viděly modrou protože jsem byl nabitý bleskem když vtom jsem najednou zmyzel a oběvil jsem se nahoře ve vzduchu mě přydržoval tlak z koule a chakra ... v tu chvilku do všech stran začly vylétávat jehly které byly nabité raitonovou chakrou vyhnout se tomu nedalo protože to bylo všude a mělo to obří rozsah maximálně kdyby uplně utekl pryč ... čím víc jsme jehel vystřelil tím víc jsem začal modrat a tmavlo to .,,, proti jehlicím se těžko bránilo zbraní protože jích bylo strašně moc a byly v krátkých intervalech zasebou a měly v sobě raiton chakru ...
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 06:46

Nepsal sem tam, že je silnější jak 13... jen že má podobně tvrdý kosti a něco jako tohle nemůže představovat problém.


Rinaku

Jenže já jsem našel místo, kde se schovat...
V rychlosti jsem se objevil přímo pod rotující koulí, která rozsévala jehly všude do okolí. Prakticky vzato prostě nemohl vysílat dolů, ppokud by se nenatočila.
A vidět mě taky nemohl, protože v rotaci by stejně nic nepostřehl, leda pokud by měl byakugan, či něco podobného...
I tak jsem si dával pozor, jak se koule točí a na jakém místě, a také kde je Daisuke...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 15:16

Daisuke - Napsal jsi tam, že je to nejsilnější materiál = nejsilnější materiál, takže i silnější než 13, proto tě opravuji. Silnější než 13 Rinaku není.

Já byl celou dobu schovaný u více stromů, ale to už se na Rinaka rozletěl další blesk, dost silný na to, aby to kost prorazilo, jelikož blesk je velká slabina tvrdosti. Rinaku neměl kam uhnout, jelikož by ho zasáhly jehly, jediné co mohl bylo skočit nebo se pdokopat, podkopat by se nestihl a nadskočení jestil letící kunai s výbušným lístkem nad nim, kdyby vyskočil. Jedno ho trefit muselo.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:43

-> No napsal jsem ot blbě no .. ale už jsem se s čekem rozhodl že to tak necháme ty jehly ce měly jéct do všech uhlu kuly tomu že jeto vlastně chakro Vycházející z mečů takže valstně ty 4 meče mam nastavený na 4 světový strany a tím otáčením vlastně dostavám meče do všech uhlů a proto měly střílet všude

Neyro

Jen naběhni do pastičky jako myš ... řekl jsem si a vtom najednou u mě v kouly něco stříbrnýho lesklo a jehyl se sunuly po menších intervalech když vtom jak stál podemnou ze mě vystřelily 3 raitonový koule který ho mohly dost ošklivě zasáhnout 2 mířili jakoby na ruce a třetí na hlavu byly dost rychly a asi 5 sec po výstřelu jsem dokutálel na zem a spadl na nohy a chvilku semi motala palice ale tudle techniku jsem měl už v klidu naučenou takže moje orientační smysly fungovaly dobře ... celkem náročný na chakru ... tolik utvarů udělat .. řekl jsem si a sledoval výsledek
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 16:54

Rinaku

Po rychlém vyhodnocení mi došlo, že mě zasáhne.
Daisukeho útok mě zasáhl, ale díky kostem, které jsem nachystal na obranu byl tento útok slabší, takže mnou projel elektrický proud, ale ustál jsem to na nohou.
Nicméně proti třem raitonovým koulím jsem se bránil trochu více. Proti první jsem máchnul kostěným mečem, a tak jsem ji tak nějak neutralizoval, ale další dvě mě zasáhly, jedna naplno a druhá z půlky.
Odletěl jsem se středními popáleninami v oblastech břicha někam do stromů...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:06

Daisuke

Co si budem povídat, už jsem byl s chakrou asi tak na polovině, kvůli těm jutsům. Sensei je fakt dobrý, tohohle zvládne s přehldem, již teď musí být ten kosťák hodně spálený. Pomyslel jsem si a raději udělal asi pět kroků dozadu, abych senseiovi nepřekážel.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 17:21

Neyro

Stromu tam bylo vážně jenom pár a to u toho vodopádu ... byly tu travnaté kopce takže tu moc krytu nebylo byla to až moc pěkná krajina nato abych jí zničil ... Pomalu jsem se dal do klidu a pomalu jsem šel blíž ablíž ktomu stromu byl jsem asi 5 metrů odněho ... použiju ještě jednu techniku .. aby jsem potvrdil jeho možná mínění že bojuju jenom na dálku s chakrou .. zastrčil jsem 2 katany a zybyl mi 2 ty jsem měl v každe ruce jednu a a začal jsem rotovat pak jsem zastavil a a seknu l mečem před sebe byla to podobná technika co uměl daisuke ale ten tvar co vyletěl byl vlastně ten sek co jsem provedl a tak ta čára o 1 metru ve směru uhlopříčky ufikla ten strom a mířila na tebe
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 10 2010, 21:13

Rinaku

Uskočil jsem do strany, aby mě ta "čára" minula.
Můj Akatsuki plášť byl celkem ohořelý.
Rozeběhl jsem se proti Neyrovi. Chtěl jsem mu ukázat, že si na mě bude muset dávat pozor...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 17:45

Neyro

Převřel jsem část pravého oka a a zaujmul bojovu pozici se dvěmy katany a jak bežel proti mě tak jsem se taky naněj rozběhl .. byl jsem strašně rychlej a spíš jsme bránil než utočil moje katany byly ze zvláštní slitiny takže jí kosti nemohly jednat zničit .. Střl jsem se sním a začly jsme bojovat
Návrat nahoru Goto down
Check
V.I.P
V.I.P
Check


Počet příspěvků : 2833
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 18:40

Rinaku

Začal jsem ho zasypávat údery mečem.
Útočil jsem nepředvídatelně a také jsem střídal směr seků.
Svým tělem jsem se různě přetáčel a hbitě jsem se ovládal...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 11 2010, 19:18

Neyro

Bylo to celkem vyrovnaný ale tlačil si mě ... a taky že to bylo jenom protože jsem měl v ruce 2 katany .. ocenoval jsem že je proti mě konečně někdo kdo mi stačí ... Zatím je dobrej ale uvidíme jestli se dokáže rovnad 3 katanám .. řekl jsem si a hend při dalším střetu jsem sjel po jeho meči a lehce uskočil kopnul jsem dozadu a do vzduchu mi vyletěla katana a já jí chytil rovnou do podpaří ... Fajn .. řekl jsem a rozletěl jsem se naněj velkou rychlosti a nenechal ho vydechnout 3ma katanama
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mistr (Aspire) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mistr (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nový mistr (Aspire)
» Aspire grafika
» Charakter - Aspire
» Monstrum ??? KDE?! (Aspire)
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: