Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Mistr (Aspire)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Mistr (Aspire) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 11:29

Fajn .. řekl jsem mu s s snažil jsem s epoužit milej hlas ale to mo teda zrovna nešlo protože milej hlas jsem nepoužíval dlouho
přez rameno jsem vzal Nuramona a pak jsem se kouknul na to krvavé jezero ... Nuramon nám ho z nějakýho důvodu proklel .. řekl jsem zamyšleně a pomalu jsem odcházel do vesnice
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Mistr (Aspire) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistr (Aspire)   Mistr (Aspire) - Stránka 4 Icon_minitimeSun Nov 21 2010, 11:46

Daisuke

Na nic jsem nehleděl a kráčel dál a dál až jsem došel na nějakou menší skálu, kde jsem se posadil a hleděl na nebe. Doufám, že je vám tam dobře sensei. Aspoň jste se setkal s Killer-beem, kterého jste u vodopádu uznával. Pomyslel jsem si a otřel si psolední slzy. Jenže to už jsem si sundal ze zad velký štít a dal si ho na stehna, na pravém stehně jsem si ho nedal tak moc, protože jsem ho měl zraněné. Aspoň tohle mi po vás zbylo.
Návrat nahoru Goto down
 
Mistr (Aspire)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Nový mistr (Aspire)
» Aspire grafika
» Charakter - Aspire
» Monstrum ??? KDE?! (Aspire)
» Charakter - Aspire

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lighting Country :: Mise-
Přejdi na: