Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zasloužený trénink (Tým 3)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:19

Pokračujte zde.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 19:21

Shinju Kentiri

Když jsme došli na louku nedočkavě jsem se podívala na Senseie.
Takže, pomůžete mi prosím s tou schopností? zeptala jsem se mile.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 20:03

Nimeshi

Celou cestu až sem jsem se snažil odposlouchávat rozhovor senseie a Shinju, bylo by možné implantovat si Suinatar mrtvé osoby? Zamyslel jsem se, ale hned jsem tu myšlenku zapudil. Co se to se mnou děje? To už je podruhé co mám takové divné myšlenky...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSat Jan 08 2011, 22:14

Simon

Po chvíli, keď som uvidel ísť za nimi Nimeshiho tak som sa k nemu pridal a pomaly sme išli na tréningový plac. Sensei sa stále rozprával s novou žiačkou a Nimeshi ich počúval, čo mi prišlo smiešne. V tom som sa zamyslel. Ešte, že sme v tíme samý dobrí ľudia a najmä máme takého dobrého senseia. Myslím, že ostatné tými sú iba lajdáci. Myslím, že je na čase sa niečo naučiť a ukázať druhým vlastnú silu. V tom som si spomenul na žralokov, ktorých mi sensei spomínal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:36

Utakata

Došli jsme na louku, kde jsem se zastavil. Začal jsem už mluvit normálně nahlas. "Fajn, Shinju naučim používat druhý stupeň Suinataru, Nimeshiho zdokonalíme s ovládáním vody a Simon se naučí v té své vodě vytvořit střelu vodního žraloka." Řekl jsem s úsměvem plán dnešního tréninku. "Ale nejdříve nám Shinju ukáže co umí."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:43

Simon

Pozrel som sa na senseia, pretože začal hovoriť o pláne. Spomenul aj techniku: strelu vodného žraloka, na ktorú som sa už nemohol dočkať. Pozrel som sa na Shinju, pretože sensei chcel vedieť aké používa techniky, čo zaujímalo aj mňa.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:50

Shinju

Aktivovala jsem druhý stupeň suinataru.
Nemohla bych dostat jednoho z tady kluků jako protivníka? řekla jsem s úsměvem na tváří.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 15:53

Nimeshi

Tady Simona například, já jsem jenom nevinnej slabej genin,
řekl jsem a ušklíbl se, potom jsem si našel nejlepší místo pro sezení s výhledem na Shinju.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeSun Jan 09 2011, 16:33

Simon

Mal som na mysli, že poviem nech ide Nimeshi, ale tak povedal to skorej. A vlastne prečo to nevyskúšaš na senseiovi ten sa snáď bude vedieť ubrániť, pretože ja som, len neviniatko ako Nimeshi takže tak. Môžete ísť sensei. Povedal som vážne.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 19:05

Shinju

Takže koho? usmála jsem se a pohledem sjížděla všechny tři.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:14

Utakata

Na tváři se mi jenom objevil úsměv, při čemž jsem hodil vlasy do strany. "Tak jdem na to Shinju. Ty na mě zaútoč jednotlivými útoky, ať víme co umíš a ať ví i Simon s Nimeshim co od tebe mohou čekat." Řekl sjem a čekal až začne.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 20:23

Shinju

Suiton: Mizu Rappa! Vykřikla jsem hned poté co dopovídal. Na Utakatu se řítila velká vodní vlna.
Mizu bunshin no jutsu! Hned v zákrytu za vlnou šly 4 rycvhlé Shinju s katanou, které útočili na Utakatu. Veděla jsem kde je díky Suinataru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 21:00

Utakata

Jenom jsem se pousmál. Tak ona to bere vážně jo? Pomyslel jsem si trošku vyděšeně, protože jsem chtěl, aby jen ukázala útoky a né, aby hned útočila. No chtěl jsem už dlouho ukázat svoji sílu 2. stupně Suinataru a v tu chvíli. "2. stupeň Suinataru!" V tu chvíli byly mé oči kompletně celé modré a odrážel se v ních odraz letící vlny vody. Jenže najednou mi popraskalo oblečení a kolem celého mého těla se vytvořila 10ti centrimetrová vodní vrstva brnění a to kolem nohou i rukou a pod mýma pravýma rukama se vytvořil další pár vodních rukou. V tu chvíli na mě dopadla voda, ale se mnou to ani nehlo a místo toho jsem měl z vody vytvořené katany v každé ruce a bránil útoky klonů.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 21:04

Simon

Keď som uvidel ako Shinju povedala Suiton: Mizzu Rappa tak ma to naštvalo a vykríkol som. Hej, ale to je moja technika! Keď som uvidel ako sa blíži ten prúd vody radšej som vyskočil na strom a odtiaľ to všetko pozeral.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeMon Jan 10 2011, 21:11

Shinju

Co to ***** je?! pomyslela jsem si. Mizu Bunshin no Jutsu řekla jedna ze Shinju a vytvořila dalšího klona. 4 shinju stály okolo Utakaty a jedna se držela opodál. Všechny které byly u Utakaty vykřikli. Usika! A každá z nich najednou útočila 2 katanami. Dohromady to bylo 8 Katan na 4. Každá ze Shinju útočila na jiné místo aby Utakatu zasáhly.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:27

Utakata

Jen jsem se pousmál, při čemž jsem poskládal pár pečetí a lehce se přikrčil a dal ruce dohromady, v tu chvíli mi z těla vyletělo 10 vodních chapadel do všech stran, což by mělo lehce Shinju sejmout. "Ukaž mi něco nového, tohle všechno znám." Řekl jsem, při čemž jsem se znovu narovnal.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 15:43

Shinju Kentiri

Když se objevili chapadla tak se 4 shinjuu rozdělili na dvojce a jedna z nich tu druhou vyhodila vysoko do vzduchu mimo dosach chapadel. Každé z dvou přeživších Shinju vytvořila jednoho klona a jedna sátal pořád opodál. Všechny 4 Shinju Padali mečem dolů přímo na Utakatu. Když už se blížili k jeho chapadlům Posladní shinu vytvořila velkou vodní vlnu Na kterou se v Tu chvíli Utakata moc nesostředil. Tedy Shinju stojící vzadu spláchla všechny ostatní, jen kvůli momentu překvapení.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 17:16

Utakata

V tu chvíli nás smetla vlna, jenže v tu chvíli si Shinju všimla, že místo toho, aby voda dopadla na zem a já ležel, taks e voda zastavila a zformovala se do jakési vetší osoby v jejímž těle jsem byl já ve vodním stavu, při čemž hlava mi byla vidět normálně. "Tohle je Nimeshi co tě budu brzy učit." Řekl jsem s pohledem na Shinju. "A Shinju chtěli jsme ukázat tvé schopnosti a né ukázkový boj. Stejně nevyhraješ."
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 17:30

Nimeshi

Zničehic jsem zbystřil a začal sledovat souboj s ještě větším zaujetím. Páni, to vypadá skvělě. Přemýšlel jsem si o té mé budoucí technice.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 17:49

Shinju

Shinju stojící daleko od Utakaty se ušklíbla. Opravdu? Zpod Utakaty, kde měli být jen obláčky po zmizení klonů vylétla jedna shinju nahoru přímo na jeho nohu se dvěma Katanami S úmyslem proseknou ochraný "štít".
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeWed Jan 12 2011, 17:51

Simon

Keď sensei vyhŕkol zo seba, že chce videť, len jej techniky a nie bojovať s ňou tak ma to potešilo, pretože som na to čakal. Konečne sensei. Bol som rád, lebo nechcelo sa mi stále pozerať ako ty dvaja bojujú a ja s Nimeshim, len postávame a pozorujeme.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 14:05

Utakata

Jenže Shinju mnou proletěla, protože jsem byl teď ve vodní formě a nemohla mě zasáhnout, ale jakmile byla ve vzduchu, tak dostala obrovskou ránu vodní pěstí. "Řekl jsem techniky a né boj." Dodal jsem už trošku naštvaněji, protože nebylo dobrý, aby po dlouhé době, co se tu zase objevila, nedokázala poslouchat, někoho, kdo je její nadřízený.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeThu Jan 13 2011, 14:12

Shinju

Pomalu jsem se zvedla ze zemně. Nenechám si ukončit soboj když jsem uprostřed svého "tahu", jen proto že se vám již nechtělo bojovat řekla jsem trošku paličaťě a došla k nim...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 14:59

Utakata

"Ale nikdo neřeklo, že jde o souboj, jen jsi nám měla ukázat tvé techniky." V tu chvíli jsem se zase změnil do svého těla. "Takže umíš vlnu a klony? To je vše?" Zeptal sjem se trošku zaskočeně, protože jsem od 16ti leté holky z klanu Kentiri čekal víc.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 15:06

Shinju

Ne, také umím Suiton: Tengoku ame, Suiton: Suinatar keimusho, Suiton: Mizu honoo a Suiton: Mizu muchi.

Řekla jsem mu celkem pyšně, Ale teď, jak chcete objevit mou schopnost?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zasloužený trénink (Tým 3) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zasloužený trénink (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zasloužený titul
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3
» Trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: