Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zasloužený trénink (Tým 3)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 15:43

Shinju

Posadila jsem se na zam a podívala jsem se na opici.
Tak, Kanjo, je to správně viď? Povez mi co umíš.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 15:43

SImon

Aha, keď sensei dopovedal skokami som priskákal k vode, keď som bol už pri nej tak som chvílu váhal. Po chvíli som skočil na vodu a neudržal som rovnováhu tak som sa prehol dopredu a začal som padať na ruky. V tom ma jedine napadlo sústrediť chakru do rúk. Aaaaaah. V tom som spadol na vodu a ucítil som ako moje ruke držia na vode. Fuuuuuf. Vydýchol som sa pomaly sa zdvihol. Tak a čo teraz sensei?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 16:15

Kanojo

Zakroutila jsem hlavou. "Ne není to správně. Jsem Kanojo a né Kanjo." Řekla jsem tiše a pak se mě zeptala co umim. V tu chvíli jsem vodníma rukama poskládala několik pečetí. "Suiton: Mizu Rappa!" Zvolala jsem a vystříkla vodní vlnu. Poté jsem poskládala další pečetě. "Suiton: Senbon no jutsu!" A z mého těla vyletělo pět vodních jehel. Dalších pár pečetí "Suiton: Kikiude!" a najednou se mi ruce proměnily v dva vodní biče, které byly dlouhé asi dva metry a pleskla jsem po Utakatovym klonu, který se proměnil v obláček. "Tak tohle zatim umim, ale nemůžu být na tvém rameni déle jak 10 minut."

Utakata

Pousmál jsem se když málem spadl. "Zkus se na tom trošku "projet", schválně jak dlouho vydržíš nespadnout." Zasmál jsem se, protože to bylo těžší než se učit jezdit na ledě.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 16:31

SImon

Pozrel som sa na senseia ako sa usmieva. Nesmejte sa mistr sensei vy sa máte, keď tam iba tak postávate a pozeráte na mňa. V tom som skúsil pomaly dať pravú nohu dopredu a druhú tiež, a tak som sa pomaly posúval, čo bola pre mňa veľká hrôza. Tak som tak jazdil a jazdil, čo vôbec nevyzeralo ako jazdenie a pri tom som sa usmieval.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 16:39

Utakata

Viděl jsem, že mu to moc nejde a nechtěl jsem ho v tom nechat samotného, aby viděl, že i já nějaké věci neumim, tak jsem bouchl znovu do toho svitku, který zůstal na zemi a objevily se další kruhové desky. Postavil jsem se na ně a zazářilo to bíle, při čemž mě to k nim připoutalo. "Tak kdo se to naučí dříve jo." Řekl jsem se smíchem a šlápl na vodu, jenže v tu chvíli sjem sebou švihnul do vody.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 19:07

Simon

S veľkým smiechom som pokračoval v práci. Sensei začal tiež brusliť, ale keď som sa naňho pozrel tak to veľmi nevedel. Mistr sensei, čo to robíte? Znovu som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeMon Feb 07 2011, 19:44

Shinju

Promiň, promiň. Omlouvala jsem se za skomolení jejího jména.
Poté jsem skledovala přehlídku jejích jutsu, Panečku! To je hodně dobré Dokážeš se naučit i jiná jutsu?
Nakonec mi řekla že nevydrží na mém rameni déle jak deset minut. A můžu tě hnet poté znovu vyvolat? Jde tento čas nějakým tréninkem prodloužit?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 13:25

Utakata

Pomalu jsem se zase dostal na nohy a jaksi se po vodě posouval. V tu chvíli si ze mě vystřelil Simon a já se pousmál a dal chakru do vody, při čemž se na Simona rozletěla vlna, která ho potopila. V tu chvíli jsem se začal zase smát, ale najednou už jsem byl zase ve vodě.

Kanojo

"Tys to asi nepochopila, já pak zmizim, abych si mohla odpočinout, jelikož jsem reálná opice, ale s vašim klanem jsem spojena a dokážu se jednomu z vás přemisťovat na rameno pomocí jeho 2. stupně. Takže to nejde nijak prodloužit a odpočinout si musim tak na hodinu." Řekla jsem ti jak to bohužel je a pak odpověděla na další otázku. "Ano umím víc jutsu, ale ne v tehle vodní formě, ale postupně je budu dostávat do své vodní formy."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 15:12

SImon

Keď som uvidel ako na mňa sensei poslal vlnu tak som nemal s tými bruslami nič na výber, len sa nechať pohltiť vodou. Vynoril som hlavu z vody a po chvíli uvidel ako sensei zasa spadol. Tak to, čo už je dnes? Zasmial som sa a a rýchlo vyskočil z vody tak, aby som dopadol na tie brusle. Prišiel som pomaly k senseiovi a podal mu ruku, aby vyliezol z vody von. V tom som sa zamyslel: Ktovie či majú aj druhý genini či chuunini takéhoto dobré vtipálka.[/b] Znovu som sa zasmial.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 18:35

Utakata

Chytl jsem se jeho ruky a pomohl mi se vyškrábat na hladinu. "Eh, díky Simone." Zasmál jsem se a pomalu se postavil na ty jakési brusle. "Nečekal jsem, že to bude tak těžké." Levou rukou jsem si chytl vlasy a pravou jsem z nich vymačkal co nejvíce vody. "No nic, trošku zatrénujem, zkus na těch deskách skočit, co nejvýše to půjde." Chtěl jsem ho naučit se bránit před vlnama.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 08 2011, 19:29

SImon

Aha no dobre. Tak som začal znovu trénovať. Skúšal som zdvíhať nohy, nejako sa posúvať po hladine a skákať. Docela mi bola už aj zima, keď som bol celú tu zimu vonku, a keď som spadol aj do tej ľadovej vody. Telo som mal pomaly celé stuhlé a nemohol som sa veľmi hýbať, ale tak pravý ninja musí trénovať cez všetky prekážky.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 13:59

Utakata

Uviděl jsem, jak klepe zimou, ale věděl jsem, že zrovna on to vydrží a bude dál trénovat, na to jsem ho znal už docela dlouho. "Fajn, teď se připrav, vyšlu na tebe vlnu." Řekl jsem a zastavil se na vodě, při čemž jsem nakoncentroval chakru a na tebe se ze předu rozletěla metrová vlna. "Nemusíš ji přeskočit celou, stačí jen půlku, aby tě nezasáhla její plná síla." Poté jsem poskládal pár pečetí mezitím co Simon skákal a vytvořil jsem klona, který se rozeběhl do vesnice.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 16:42

Simon

Klona som nevidel, keď sensei na mňa vypustil tú vlnu, ktorá ma zmietla pod vodu. Nieeeeeeeee! Už zasa. Sesnei ani nestihol mrknúť a ja som bol znovu na hladine. No tak mistr sensei ďalšiu(vlnu). Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Feb 09 2011, 22:21

Utakata

Pousmál jsem se. "Chvíli počkej." Asi jsi nevěděl na co, ale už dálky jsi viděl přicházející postavu, byl to Rikko Suikafuurado. Když k nám dorazil, tak jsem seskočil z vody na souš a "Simone taky seskoč z vody a ty prosím Rikko dej do té vody velkou Raitonovou ránu, aby byla ta voda teplejší." Rikko vyčkal až Simon sleze z vody a následně dal do vody svoji ruku, která začala vydávat blesky. Ohněm by to bylo rychlejší, ale klon stihl takhle narychlo sehnat jen Rikka. "No už to je Utakato." Řekl Rikko a já kývnul hlavou na poděkování, při čemž Rikko odešel. Pak jsem skočil na vodu a když jsem se ji dtokl, tak byla výrazně teplejší až z ní lehce vycházela pára z toho tepla.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 14:36

Simon

Pomaly som vyšiel z hladiny a pozeral sa na raiton, ktorý spravil ten neznámy, ktorý po chvíli odišiel. Keď sensei po chvíli povedal, aby som išiel na vodu tak som sa tam postavil a zrazu mi bolo teplejšie. A mistr sensei aký to má účel? Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeThu Feb 10 2011, 19:37

Utakata

Skočil jsem taky na vodu. "No jak sis všiml, tak stačilo jen lehké zavlnění vody a už jsi padl do vody, jelikož jsi se soustředil na rozšiřování vody, takže si vezmeš tyhle dvě desky, které jsou větší a maj větší plochu, takže se lehčeji udržíš na vody a zároveň se můžeš snažit ten příkop na vodu rozšířit." Snažil jsem se ti vysvětlit.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 15:17

Simon

Zobral som si tie dosky, o ktorých rozprával sensei a nasadil si ich na nohy. V tom som sa sústredil na nohy a začal som koncentrovať chakru do tých dosiek. A pomaly som sa skúšal aj hnúť a čiastočne aj pridávať chakru. Fuuuuf. Dnes to je teda náročný deň. Zamyslel som sa.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeFri Feb 11 2011, 20:20

Utakata

Pomalu jsem začal tvořit vlny zatim co se vrstva vody trošku rozšířila díky Simonovi. Tvořil jsem vlny rychle za sebou, aby nebyl pořád v klidu a musel se soustředit i na vlny.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 14:50

Simon

Sakra ten mi, ale nakládá. Ja to nestíham mistr sensei. V tom ma jedna vlna prekotila do vody. Och nie. Rýchlo som s deskami na nohách vyplával na povrch a vyliezol som na hladinu. Fuuuuf. Ešte, že bola tá voda teplá. V tom som zasa pokračoval v práci a začal som zasa skúšať korčuľovať po vode. Mistr sensei, ale pomalšie.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeSat Feb 12 2011, 20:49

- Velmi se omlouvám, úplně jsem na tenhle topik zapomněl...

Nimeshi

Dluho jsem se snažil ovládnout vodu kolem sebe, ale pořád mi to nešlo, pak mě napadlo, že místo snažení se pohybovat s okolní vodou se budu radši snažit s ní plně splynout...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeSun Feb 13 2011, 18:52

Utakata

Pousmál jsem se s lehkým kývnutím hlavy a začal tvořit vlny, které však byly dvakrát pomalejší než ty předchozí. Pojedu nejdříve hodně pomalu a pak zkusim zrychlovat, čehož si snad nevšimne a bude se tak učit rychleji. Pomyslel jsem si. Vždycky jsem vytvořil jednu metrovou vlnu a jednu půl metrovou vlnu.

Nimeshi -> Byl to dobrý nápad, jelikož teď jsi byl jakoby uprostřed té vody, takže byl dobrý nápad se s ní smýchat. A najendou se začal tvořit jakýsi malý vír, díky kterému jsi se dokonale smýchal s okolní vodou.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 08:14

Shinju

Dobře, dobře. řekla jsem "Opici" (Ano, zepoměl jsem její jméno a nechce se mi dívat na minulou stranu.) Jestli to dokážeš ovládat, ty teď můžeš "zmizet". Já potřebuji jít trénovat něco jiného.
Řekla jsem jí a vydala se za pravým Ztakatou, jelikož klon pro mě určený zničila opice.
Utakata-san? Mohl bydte mi prosím udělat dalšího klona pro můj trénink? Ta opice mi ho zničila. Zeptala jsem se Utakaty hned poté co jsem k němu došla.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 15:14

Nimeshi

Když jsem se dokonale smísil s okolní vodou, tak bych měl mít možnost ovládat chakrou z mé vody i tu vodu okolní; pokusil jsem se vytvarovat z vody osobu, jako kdybych dělal vodního klona...
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeTue Feb 15 2011, 20:09

Simon

Keď som uvidel striedanie menších a väčších vĺn, pomaly sa mi začínalo dariť. Preskočil som metrovú, a potom pol. Ale ten ďalšíkrát sa mi to už nepodarilo. Vtedy do mňa znovu narazila vlna a ja som rýchlo vyskočil. Postavil som sa nohami (doskami) na vodu a pokračoval som v preskakovaní.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 15:01

Utakata

Opice u Shinju zmizela a ona přišla za mnou s prosbou o klona. "A co chceš trénovat, že je potřeba klon?" Zeptal jsem se ji. V tu chvíli se na Simona vyvalila 2 metrová vlna.

Nimeshi -> Voda se začala trošku vlnit, ale nic víc se nestalo. Sensei ti říkal, že za jeden den se to asi nenaučíš, že ani on to nedokázal.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zasloužený trénink (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zasloužený titul
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3
» Trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: