Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zasloužený trénink (Tým 3)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:01

Shinju

Chci trénovat práci s Chakrou. Potřebuji se naučit jak ze surové chakry vyrobit malý meč, spíše dýkum kterou by mohla mít u sebe má "opice". Chci abych měla jakoby "třetí" meč. Vysvětlila jsem Utakatovi.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeWed Feb 16 2011, 20:05

Nimeshi

Dneska to asi nepůjde, ale čím víc se budu snažit, tím dřív to bude... Využil jsem svého vzácného záchvatu aktivity a dál se usilovně snažil...
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeThu Feb 17 2011, 17:25

Utakata - Ta opice má jméno, fakt není těžké kliknout na pár stránek dál...

"Bude ti to k prdu, když se nedokáže tak hýbat, může hýbat jen hlavou a rukama a to rukama spíše jen na pečetě, takže by ti nijak nepomohla a hlavně nikdo neví, jak funguje takže nevíme ejstli by to vůbec zabralo, ale je to naprosto zbytečné. Nikdy nepoužívala zbraň, jen na ninjutsu a je několikset let stará, takže pro ni není tak lehké se učit něco nového."
Vysvětlil jsem Shinju.

Nimeshi -> Voda se opět zavlnila, ale v tu chvíli jsi jakoby "vybuchl" jelikož voda se rozletěla do vzduchu asi 4 metrů a pak opět dopadla do té díry, jakoby se ta tvá chakra v té vodě zbláznila.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 08:34

Simon

Keď som uvidel ako k nám prišla Shinju, tak som uvidel dvojmetrovú vlnu, ktorá letela riamo na mňa. Sakra, teraz sa mi už nechcelo spadnúť do vody tak som začal robiť pečate na kawarimi. Ale keď som mal spraviť ešte dve pečate tak vlna už do mňa narazila a odhodila ma na breh. Aaau. Tak táto bolela. Keď som narazil chrbtom na breh skoro som nemohol dýchať. Po chvíli sa to zlepšilo a ja som sa postavil s doskami na vodu. Fuuuf. Pozrel som sa podivným pohľadom na senseia.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitimeFri Feb 18 2011, 16:49

Utakata

Pousmál jsem se a podíval se na slunce, které už pomalu zapadlo za obzor, takže bylo jasné, že se blíží noc. "No hele děcka, už jsme trénovali asi 3 hodiny a myslim, že to pro dnešek stačí. Takže dneska máte padla a jděte domů." Pousmál jsem se a začal odcházet.

- Jedu na hory, tak jsem to musel uzavřít. Nahodim do Suichu filler, kde si můžete povídat s jinými postavami, aby jste své postavy nějak propletli mezi sebou a nebyl jsem pořád potřebný.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zasloužený trénink (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Zasloužený titul
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3
» Trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: