Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Zasloužený trénink (Tým 3)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 16:55

Simon

Hej mistr sensei nedáme si spoločný súboj všetci traja? Vlastne štyria aj vy sesnei. Tak by sme sa všetci precvičili? Nemyslíte? Zakričal som spoza stromu. Ale potom si spomenul, že sme na cvičisko prišli kvôli učeniu techník takže boj je zbytočný. V tom som zasa zakričal. Už nič sensei nič som nepovedal.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 17:49

Utakata

Umí toho docela dost z Kentiri klanu, myslim si, že se nám tu opravdu rýsuje pokračování rodu Jira a Sayara. Snad naloží se svými schopnostmi dobře. Pomyslel, ale v tom zvolal Simon a já se na něj jenom usmál. "Hele volba je na vás třech, rozhodněte co chcete dělat a já se přizpůsobim." Řekl jsem jim klidnym a docela tichym hlasem.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 19:05

Nimeshi

"Já se do boje nehrnu, radši budu trénovat." Řekl jsem a vstal. "Už se docela těším na trénink."
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jan 14 2011, 21:09

Simon

Sensei prv bežme teda trénovať, a potom si dáme niekedy súboj. Zvolal som zo stromu, z ktorého som po chvíli zoskočil. Myslím, že musím zvýšiť silu takže poďme na to!
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 14:11

Utakata

Kývnul jsem hlavou. "No tak teda ten trénink, který už si myslim docela zasloužíte. Nejdříve Simone udělej nějakou jámu, kam napustíš tu tvoji vodu. Nevim zda tě hned učit střelu vodního žraloka a nebo tě naučit něco ve spojení té vody. Nemáš jiné nápady?" Zeptal jsem se Simona a pak se otočil na Nimeshiho. "Fajn, tobě také vytvořim jámu, kam ti dám vodu a zkusíš se ji naučit ovládat, aby se i voda kolem tebe dokázala transformovat do nějaké postavy." Ale to už jsem se otočil na Shinju. "No a tobě už probudíme schopnost druhého stupně Suinataru." Řekl jsem všem plán tréninku.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 14:29

Shinju Kentiri

Tak vzhůru do toho! Řekla jsem docela nadšeně, protože jsem už chtěla zjistit jaká je má schopnost,
Takže co mám dělat?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 17:01

Simon

Zamyslel som sa nad tím, čo povedal sensei a po chvíli zo mňa vyletelo. No dobre teda sensei asi by som mal viac kontrolovať svoju vodu. Takže žralokov si nechám na neskôr. Povedal som a nemohol sa dočkať kedy začneme.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 19:25

Nimeshi

V nitru jsem se už nemohl dočkat a musel jsem se držet, abych neposkakoval radostí, pak jsem čekal co se bude dít dál. "Budeme hezkej vodní tým, řekl jsem trochu zasněně."
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jan 15 2011, 23:29

Utakata

"Simone, jdi támhle odpálit tu tvoji díru na vodu a naplň to vodou až po okraj."
Ukázal jsem na místo nám vzdálené asi 10 metrů. "Nimeshimu a Shinju vytvořim jednoho svého klona, který vám bude radit, jelikož budete trénovat u sebe. A já osobně budu dohlížet na Simona." Řekl jsem, při čemž jsem poskládal pečetě a vytvořil vodního klona, který šel s Shinju a Nimeshim trochu vedle, při čemž já přešel k Simonovi.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 11:36

Simon



Ok mistr sensei. Otočil som sa na miesto, kde ukázal sensei a rozutekal som sa na to miesto. Vyskočil som niekoľko metrov do vzduchu a hodil tri výbušné kunaie, ktoré spravili obrovskú dieru do zeme. Diera bola široká asi 8metrov a jej hĺbka bola asi 1,5 metra. V tom som hneď vyskočil na strom, ktorý bol presne predo mnou a z neho som vykríkol: Suiton: Mizu Rappa. Z úst mi vystrieklo vodné delo, ktoré naplnilo dieru za 10sekúnd. Keď bola diera naplnená po okraj ako sensei nakázal zasmial som sa a s radosťou čakal na senseiov ďalší povel.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 13:41

Utakata

Došel jsem k té vodní jámně, při čemž jsem na ni ukázal. "Skoč na tu vodu. Naučíš se tu vody tak ovládat, aby si sama ryla okolí a mohl jsi naplnit větší okolí vody." Řekl jsem s úsměvem. nebylo to nic extra, ale v budoucnu mu to půmůže vytvořit větši vodní plac.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 15:14

Shinju

Jasně že se Simonem jde pravý Utakata, on potřebuje dozor jinak se zraní...
Utakata-sensei? začala jsem na klona co šel semnou. Co mám tedy dělat?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 15:17

Simon

Pozrel som sa na senseia, ktorý ku mne po chvíli prišiel a povedal, aby som skočil na vodu. Tak som skočil. A čo teraz?
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jan 16 2011, 22:30

Nimeshi

To, že u mě není originál mě vůbec, ale vuuubec nevadilo, "Já budu asi taky poptřebovat nějakou tu vodu, že, sensei." Řekl jsem mu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:10

Utakata

Sledoval jsem Simonovo nadšení a na mé tváři se objevil úsměv. "Je to jednoduché, teda jednoduché myslim teoreticky. Dej ruce do pečetě kai a zavři oči, při čemž myslíš na to, jak voda pod tebou ničí zem pod sebou a vedle sebe. Měla by ta voda na to reagovat a trošku prohloubit a zvětšit prostor, kde se voda nachzí a ty bys měl další místo na vytvoření další vody. Je to taková drobnost, ale čim víc vody, tim víc budeš silnější." Řekl jsem mu.

Klon

Poskládal jsem pečetě "Suiton: Mizu rappa!" V tu chvíli voda dopadla na zem, kde vytvořila jakousi díru a voda tam zůstala. "Nimeshi vlez si do vody a zkapalni se. Neboj ve vodě není to časové omezení, které u tebe budeme také muset zjsitit. Sice tam nemáš omezení, ale zase nemůžeš reagovat na okolí. Tvym úkolem bude donutit, aby se z té vody vytvořily jakési tvé ruce." Řekl jsem mu a podíval se na Shinju. "Aktivuj první Suinatar a udeř mě pěstí do hrudi." Řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 14:43

Simon

Aha no dobre.
Trochu som pochopil senseia tak som sa do toho pustil. Zatvoril som oči a dal ruky do pečate KAI. Ale v tom som sa ešte spýtal senseia. A mistre mám aj využiť nejako moju chakru? Či mám iba myslieť na to ako sa to rozširuje?
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 17 2011, 18:18

Shinju

Aktivovala jsem si první stupeň.
A vy se budet uhýbat, nebo budete stát na místě? zeptala jsem mse klona.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 18:29

Utakata

Simonova otázka byla dobrá, protože jsem zapomněl na část s chakrou. "No díky, že jsi mi to připomněl, jsem uplně zapomněl. Soustřeď samozřejmě chakru do nohou, ale jakoby ji vpouštěj lehce do vody a nechávej ji se jakoby rozšiřovat do stran." Zasmál jsem se a hanbou se trochu začervenal.

Klon Utakata


Najednou jsem poskládal pečetě a vedle mě se objevil další klon. "Dělej dej mi ránu, musim na něco přijít." Řekl jsem ji.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 18:42

Shinju

Popošla jsem si blíže ke klonům, a tomu původnímu klonovi jsem dala ránu, ne úplně největší silou, ale né ani nijak malou ránu. Kam tím směřuje?
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 19:11

Utakata klon

V tu chvíli jsem tvoji ruku zastavil tou mojí. "Pěstí pořádnou a né mírnou, nechci, aby jsi se šetřila." Řekl jsem, zatim ji asi moc nedocházelo o co se jedná.
Návrat nahoru Goto down
ObY
V.I.P
V.I.P
ObY


Počet příspěvků : 1335
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 27
Bydliště : Hradec Králové

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 19:14

Shinju

Dobře, dobře... řekla jsem a poodstoupila jsem o trochu.
Poté jsem se přádně napřáhla, vložila do ruky trošku chakry, a dala jsem přímo do Utakatovi hrudi největší ránu jakou jsem v tu chvíli dokázala dát.
Návrat nahoru Goto down
likuku0
Sannin
Sannin
likuku0


Počet příspěvků : 728
Datum založení účtu : 11. 08. 10
Věk : 29
Bydliště : Praha

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 19:32

Nimeshi

Ponořil jsem se do vody a zkapalnil se, to už mi nedělalo problém, pokusil jsem se jakoby splynout se svým okolím, ale to už byl daleko větší problém. Cítím tu vodu kolem sebe, jak ji však mám ovládat?
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jan 18 2011, 20:17

Simon

Trochu som sa pousmial, keď sensei zabudol na použitie chakry. Tak som znovu zatvoril oči a dal ruky do pečate kai. V tom som pomaly v púšťal chakru do mojích chodidiel a snažil som ju čiastočne rozdelovať tak, aby sa pomaly začala rozširovať zemina.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 16:31

Utakatův klon

Najednou jsi mi dala pěstí a jakoby jsi ji do mě zarazila a cítila jsi jak tě chytla voda, ze které jsem byl a jakoby se do tebe v pustila a v tu chvíli jsem se roztekl. Jenže to už přišel ten druhý klon a pousmál se "Fajn, teď mám v tobě vodu. Suinatar 1. stupeň." Řekl jsem při opláchnutí očí vodou a najednou se mi změnily na první stupeň. "Máš někde zablokovanou chakru." Dodal jsem a jen se koukl, jak to jde Nimeshimu. "Hele Nimeshi zkus se nesoustředit na sebe, ale nech, aby tvá chakra a kapalné tělo zplynulo s okolní vodou, je to pak lehčí." Snažil jsem se ti poradit.

Utakata


Jenže najednou jsi se začal potápět do vody až jsi do ní spadl, ale jáma se nijak nerozšířila. "Je to těžké, protože musíš rozdělit určitý počet chakry do vody a do chodidel." Snažil jsem se ti vysvětlit, proč jsi spadl do vody.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jan 19 2011, 19:36

Simon

Aha to ma nenapadlo. Vyskočil som z vody a skočil som na hladinu vody. Tak ešte raz. Chakru som dával pomaly do nôh, a potom čiastočne do vody. Musel som sa držať na hladine takže som musel chakru udržovať aj v chodidlách. A tak som čiastočne viac a viac dával chakru do vody aby bola pevnejšia.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zasloužený trénink (Tým 3)   Zasloužený trénink (Tým 3) - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zasloužený trénink (Tým 3)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Zasloužený titul
» Trénink - tým 1
» Trénink - tým 2
» Trénink - tým 3
» Trénink

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Mise-
Přejdi na: