Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prísnejšie opatrenia...

Goto down 
+14
Methyl
Shun
Juto
Nero
Srotak
Dawn de Diablo
Aspi
Morgen
riuka
Bubblo
Hysterio
Marwin
Caldar
Páťa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 15:23

Gray

Trénoval jsem své rychlé ruce a nohy na louce, kde nikdo nebyl, když v tom se u mě někdo objevil. Dal mi informaci, že mám dojít ke kagemu, kde se sejdu se svym týmem, což mě potěšilo. Konečně nějaká akce, to to trvalo. Pomyslel jsem si a jakmile odešel ten posel, tak jsem se sprintem rozeběhl ke kagemu, Proběhl jsem ulicemi, jako blesk a po chvilce už zaklepal na dveře kanceláře kageho a bez nějakého pozvání jsem vstoupil. "Dobréj!" Zvolal jsem na kageho.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 16:18

Inari

Trochu jsem se zamyslel co by mě mohla naučit. "Hmm... Přemýšlel jsem jestly by bylo možné protivníka nějak paralizovat mým úderem?"







- mám namysly http://konoha.fjfi.cvut.cz/?q=node/33186
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 17:41

Jin Kazama

Velmi vám děkuji...kdybyste potřebovali kdykoliv a s čímkoliv pomoci stací říct.řekl jsem a mísrně se usmál. Poměrně plynulým a rychlým pohybem jsem si sundal chrániče z rukou i nohou a dal je na pult. Poté jsem se už natahoval pro nové chrániče. Kdyby prodavač nic nenamítal tak bych si je namístě oblékl a Párkrát udeřil a kopl do prázdna. Váha tak zhruba 2x větší ale na to si za chívli zvyknu. I přes svoji váhu mají velmi rychlé údery na krátkou vzdálenost. Plnou silou mohu kopnout do oblasti hrudi, kop do krku nebo hlavy by byl možná o polovinu slabší...posuzoval jsem nové chrániče ale velice kladně. Ještě jednou vám velice děkuji, kdybyste potřeboval kdykoliv a s čímkoliv pomoci tak stačí říct...řekl jsem a čekal jestli o něco požádá nebo budu moci jít.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 18:43

Kyoko

Grr nechajte ho idioti !! zavrčala som na tých starších týpkov po čom som sa len postavila do takého bojového postoja, mala som sto chutí vymlátiť z nich dušu.. keď som bola ešte aj naštvaná od sestry + toto... vyzerala som dosť nebezpečne a naozaj to nevyzeralo tak že by som potrebovala nejaké vysvetlenie či tak že by ma niečo dokázalo zastrašiť..
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo
Academy student
Academy student
Dawn de Diablo


Počet příspěvků : 23
Datum založení účtu : 24. 08. 10
Věk : 30
Bydliště : Hell

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 19:54

Shiki Tarasu

Toulal se tak zadníma uličkama, aby se vyvaroval společnosti lidí. To se mu sice dařilo, ale občas na někoho narazil. Jenže si ho nevšímali a byl rád. Zastavil se v jednom stínu a pohlédl na nebe. Lítalo tam pár ptáků, jenže ty mu připoměli směr, kam měl jít. Vyšel ze stínu a mířil přímo k radnici. Nyný šel normálně přes ulice. Poznal sice pár lidí, ale hlavní bylo, že nepoznali oni jeho. Jeho katana, co měl na zádech se občas zahýbala, ale aspoň věděl, že ji stále má. Důvod proč zde byl, byl takový, že ho mají přidělit k nějakému týmu. Byl zvědaví, do jakého ho šoupnou a tak vyšel dovnitř. Po pár zahnutích se konečně dostal před kancelář Kageho. Postavil se před dveře. Třikrát zaklepal a otevřel dveře. Udělal pár kroků dopředu a pak az sebou zavřel dveře. Zdravím ...tak jsem tu dostal ze sebe a sledoval místnost. Byl tu poprvé, takže ho drobet překvapila. Zakroutil hlavou.Přišel jsme požádat o přijetí do nějakého týmu, jsem Shiki Tarasu opět promluvil. V jeho hlase nebyl znát stres nic.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 20:14

Riuka

Povelmi dlouhé době a tréninku, jsem dostala oznámení, kde se mám dostavit. No tak jsem šla. Nijako jsem nespěchala, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že zas uvidím kluky. Když jsem došla na místo, nemusela jsem ani klepat Ve dveřích stál Gray. Jen jsem mu lehce poklepala na rameno. "Dobré odpoledne." Rozhlédla jsem se po místnosti. Chtěla jsem ještě trénovat, ale nenechám kluky ve štychu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 22:06

Inari-> Hlboko sa zamyslela. No pokiaľ viem, existuje jedno Raiton justu... Volá sa Raiton: Hiraishin ... Snáď by som ti vedela s ním pomôcť.. Viem na akom princípe to funguje a ty si celkom šikovný Inari-kun, však? Nejako to zvládneme, naučím ťa to... usmiala a a ukázala smerom na druhý koniec lúky. Pomali sa tam vybrala ... Smerovala k veľkému stromu na začiatku lesa a kým ste tam kráčali (predpokladám, že si išiel s ňou) začala ti jutsu vysvetlovať. Vytvoríš v ruke menší výboj,.. nesmie byť ani príliš slabý ani príliš silný... Pomaly ho rozvedieš do celého svojho tela a keď sa ťa nepriateľ dotkne paralyzuje ho to... Môžeš ho otestovať na mne... zmiernim jeho účinok tým že si obalím ruku dotonom... povedala s úsmevom.
Jin-> Predavač si vzal tvoje staré chrániče. Som rád že ich aspoň niekto využije.. Ak budem niečo potrebovať, ozvem sa ti... ďakujem... povedal a s úsmevom ti uhol z cesty aby si mohol z obchodu vyjsť. Dovidenia Jin-san... mohlo ti byť trocha čudné, že poznal tvoje meno ale príliš si sa nad tým nepozuastavil, možno si mu ho už predtým povedal...
Kyoko-> Chlapec bol zahnaný do úplného kúta. Tí traja sa otočili smerom k tebe a zložili nejaké pečate. Vyzeralo to, že vedia pár jutsu... A aj to tak bolo, jediný dôvod prečo ešte neboli Genini bol ten, že nezvládali teóriu a testy robili na tie najhoršie známky...

Tanami

Pozrela som sa na novo prichádzajúceho Shikiho. Uff, takže ešte jeden nový genin...? prekvapivo som si ho prezrela a potom kývla na Tenshi. Chvíľku po ňom vtrhol do kancelárie aj Gray a po ňom Riuka. No vy dvaja... Budeme musieť počkať na vášho senseia a posledného člena vášho týmu až potom vám poviem podrobnosti ale ako vám už asi bolo oznámené pôjdete na misiu... predstúpila pred vás dvoch s úsmevom na perách.

Tenshi

Pozrela som na Shikiho. Pôjdeš s nami, som tvoja nová senseika a toto je tvoj tým... s úsmevom som ukázala na Toshiho (Marwin) a Denjira (Bubblo). Pozrela som sa aj na nich. Okej, poďťe zamnou... povedala vám a rozbehla sa k oknu cez ktoré vyskočila. Došlo vám že ju máte nasledovať.
( Misia )
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jul 31 2011, 22:54

Jin Kazama

hmm...asi mě zná, no když říká že jsem stálý zákazník...byl jsem tu sice párkrát opravit moje chrániče a tak podobně ale stálý zákazník? no to je fuk...třeba jsem mu to jméno řekl...zamyslel jsem se a odešel jsem z krámku.Ale bylo mi to jedno. Prostě jsem šel dál směrem na tréninkovou louku. Snažil jsem se do nikoho nevrazit jak jsem byl zamyšlený.


Naposledy upravil Morgen dne Mon Aug 01 2011, 22:31, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bubblo
Academy student
Academy student
Bubblo


Počet příspěvků : 48
Datum založení účtu : 23. 06. 11

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 00:03

Denjiro Akamari

Reagoval som na hlas ktorý sa ozval z kancelárie a rozhodol sa napokon vstúpiť. V kancelárii bola celkom pekná dospelá žena, ktorá je novou kage. Trochu som bol neistý kedže som ju vôbec nepoznal. Začal som sa radšej sústrediť na to prečo som tu a začal som hovoriť.Pekný deň kage-sama, dnes som sa tu mal dostaviť pre pridelenie do tímu. Viem že ste v tomto poste len krátko, no nevedel som či mám dnes prísť alebo sa to odkladá, samozrejme som sa ale radšej prišiel ubezpečiť. To je všetko čo som chcel kage-sama, dakujem že ste ma vypočuli.Povedal som už až trochu prehnane, no zo všetkou úctou a nakoniec mierne zaklonil hlavu a díval sa do zeme, aby som našu novú vodkyňu niečim nerozčúlil. Len som sa snažil nespôsobiť si ihned problémy.

(Mia však logicky, kage máme len krátko bol vodca predtým, tým pádom my ešte vodca kázal prísť na ten pohovor či čo to je a som slušný na to aby som neotravoval kage hned prvý deň takými hlúposťami aké sa dajú odložiť, ja hrám len realisticky, však Iwa to poznajú Cool laugh )
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 01:00

Inari

Celou cestu jsem šel vedle senseiky a poslouchal co mi radila. "Zní to strašně jednoduše, ale nemam nejmenší tušení jak vytvořit ten výboj nebo jak ho rozvést do celýho těla. Musim se tim nějak prokousat." Spojil jsem ruce před sebou a soustředil se na nahromadění chakry v rukou. "Výboj je vlastně něco jako malej blesk co přeskočí mezi dvěma místama." Dostal jsem nápad jak začít. Jednou rukou jsem se chytil za zápěstí té druhé, ve které jsem pokrčil prsty tak aby byly protisobě palec a prostředníček. Zkusil jsem v palci schromáždit trochu chakry, kterou jsem následné vypustil z palce směrem k prostředníčku a doufal že přeskočí výboj.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 11:28

Riuka

"Siture se pořád někde loudá... Co je to... za misi?" Byla jsem moc zvědavá. Snad nebudeme moc bojovat. Pořád mám pocit, že jsem spíš přítěží pro tým. Jen to nedávám znát.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeMon Aug 01 2011, 22:26

Bubblík-> och joj ty si mi ale komplikovaný TTwTT Tenshi tam na teba rozpráva a ty kecáš niečo Tanami Cool laugh ale už kašli na to prečítaj si čo som napísala ako Tenshi a píš do misie pekne prosím Smile

Inari-> Prišli ste až k stromu o ktorý sa oprela a teba nechala stáť oproti nej. Sledovala tvoj postup a s povzdychnutím pokrútila hlavou. Inari počkaj... Neviem o čo presne sa pokúšaš ale použi na to len jednu ruku. Sústreď do nej svoju Raiton chakru... skús to a uvidíme, ako to bude vyzerať...

Tanami

Povedzme to tak, že budete chytať pár ninjov ktorý vzali to čo im nepatrí... povedala som Riuke a presunula sa za stôl za ktorý som si aj sadla. V tom dorazil do kancelárie aj váš sensei. .Ospravedlňujem sa za meškanie... povedal a pozrel na vás dvoch. Dobre, teraz by som vám už mohla povedať podrobnosti. Týka sa to mesačných kameňov... Skupinka asi piatich ninjov ich ukradla z dolov, Moonwalkeri sa ich snažia zdržať ale momentálne ich nemáme dostatok takže vás chcem poprosiť aby ste ich zastavili a kamene vrátili späť tam kam patria. Prenášajte ich prosím opatrne, ešte úplne nevieme, čo všetko dokážu. Utekajú smerom na východ, takže sa prosím ponáhlajte...
(EDIT! Ok ObY ma núti nech vám spravím misiu a odíde si preč Cool laugh sakra... inak Fíďa prosím napíš mi či je raul aktívny ty ho poznáš o.O ďakujem)

Jin-> Keď si dorazil na tréningovú lúku na jej konci si uvidel sensei a Inariho...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 09:59

Inari

Trochu se mě dotklo že hnet zavrhla můj nápad. "Když sem to dělal jednou rukou, tou druhou sem nic nedělal." Nakonec jsem to překous a udělal jak mi řekla senseika. Jednu ruku sem nechal podél těla a do druhé jsem nakoncentroval raiton chakru, díki tréninku koncentrace do meče to byla hračka, ale zároveň jsem i díki němu věděl že to nebude stačit, proto jsem jakoby sevřel v ruce meč a pokusil jsem se jakoby do něj pustit tu Raitonovou chakru. Nikdy přettím jsem nezkoušel uvolňovat raiton jen tak do vzduchu a sám byl zvědavej jak to dopadne.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 17:41

Inari-> Okolo ruky sa ti zablesklo pár výbojov ale rýchlo to ustálo. Senseika sa však spokojne pousmiala. No ... treba to skúšať... Keď si budeš myslieť, že už to zvládaš dobre tak sa rukou dotkni mojej a ja ti poviem či je to dobre... povedala a do ruky nakoncentrovala Doton chakru. Tá sa jej obalila menšou vrstvou Dotonu a dala ju pred teba.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 02 2011, 19:19

Inary

"Tak výboj bysme měly, teť ještě to rošířit na techniku." Napadlo mě po úspěchu. Skusil jsem nakoncentrovat chakru po povrchu své ruky a uvolnit jí s výbojem. Zkoušel jsem to dokud se mi to nepovedlo skoordinovat a pak jsem se dotk ruky senseiky.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 18:47

Inari-> Ten výboj si ešte stále nemal stopercentný... Zablesklo sa ti okolo ruky opäť niekolko výbojov a potom sa len tak vytratili... Skús na to ísť o niečo pomalšie, Inari... povedala senseika.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 03 2011, 19:20

Jin Kazama

Nechtěl jsem je rušit a tak jsem jednoduše došel k jednomu stromu. Napřáhl jsem se jak nejvíc jsem mohl, Zatnul jsem všechny svaly v těle, soustředil do pěsti co nejvíc chakry a praštil do stromu s pěstí kterou kryl můj novej chránič. S mými starými chrániči jsem do stromu dokázal udělat otisk mé pěsti 4cm hluboký. Zajímalo mě jak na tom jsem teď.
Návrat nahoru Goto down
riuka
Genin
Genin
riuka


Počet příspěvků : 165
Datum založení účtu : 25. 09. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 10:49

Riuka

"Dobře."
Přikývla jsem Tanami a obrátila se k senseiovi. "Kde začneme?" Když ho člověk hledá, nikdy neni k nalezení. Určitě bude chtít jít hned. Rukou jsem bezděky sjela na svou brašnu na rameni. Před pár dny jsem si doplnila veškerou zásobu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 10:59

Gray

Siture blbej. Furt někde pajdá a nikdo o něm nic neví. Pomyslel jsem si a podíval se ven z okna, při čemž ze střechy odletělo asi 6 ptáčků, kteří letěli Situreho hledat. "Řekl jsem místním ptákům, že ho hledáme, takže pokud ho najdou, tak ho za náma pošlou a my můžeme zatim vyrazit." Riuka si všimla, že když se jedná o boj nebo jen budoucí boj, tak dokáži fakt dobře myslet a někdy vymyslim i něco dost užitečného.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 04 2011, 18:06

Rami Hanako

Bylo to několik dní od toho, co sem vyšel akademii. V ruce sem měl čelenku Getsugakure a prohlížel si jí. Byl sem na pláží a před sluncem mě chránila mohutná palma. Vůbec se mi nechtělo ze stínu.. Neměl sem rád to teplo, které vycházelo ze slunce. Čelenku sem si položil na stehno a koncentroval chakru do konečků prstů pravé dlaně. V dlani se mi zformovala ledová koule(Velikost asi florbal. míčku) začal sem si s ní házet a pak jí hodil před sebe ta se po pár minutách roztavila. Já už měl v ruce další kouli a pohazoval si s ní... Přemýšlel sem o své další technice a o tom, jak se zařadit do vesnice... Vzal sem si čelenku a zavázal jí kolem čela. Stoupl sem si a sprintem se rozeběhl k moři.
Zapoměl sem na oblečení .
Ksoo!
Vykřikl sem ale to už sem byl pár metrů od břehu a běžel po vodě, za sebou sem nechával malé kry, které se tořili z mé chakry.
Chjo to je už jedno...
Zastavil sem se a pár vteřin na to sem se propadl do vody. Připlaval sem ke břehu a sundal si oblečení, vyždímal ho a po půl hodině sem si ho ještě trochu vlhké dal na sebe. Po pár minutách dumání o mém životě sem se rozhodl, že bych konečně mohl zajít ke Kagemu a dozvědět se trochu víc o mé budoucnosti v Getsu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 05 2011, 19:57

Kyoko

Grrr.. ako chcete .. zamumlala som pri čom som prstom prešla po zvitku na pravej ruke, v momente sa mi v ruke objavil kunai ktorý som v ňom mala zapečatený.. to isté som spravila aj pri druhej ruke a v oboch som teraz zvierala kunaie, mierne som sa naklonila do strany pri čom som vyštartovala takým menším oblúkom na tých troch..
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 13:53

Tanjiro

Pomalou chůzí jsem vyšel ze svého domu směrem k Vůdkyni a jejímu domu. Můj pohled a výraz ve tváři byl pořád stejně chladný jako vždy. Lidi kolem mě jsem přehlížel jakoby neexistovali, do těch co mi přišli pod nohy jsem bezcitně vrazil a pokračoval dál. Už jsou to 4 roky a přesto.. je to jakoby se to stalo zrovna včera. Ozývalo se mi v hlavě a já nepřestával myslet na ten incident který se odehrál. Pak jsem jen pevně stiskl pěst a vešel do Kageho domu, cestou ke kanceláři se mi v hlavě honila spousta myšlenek hlavně to, zdali jednou narazím na ty kteří vyvraždili mou rodnou ves. To už jsem ale stál před dveřma které jsem následovně otevřel a ladným krokem vešel do kanceláře. Mlčel jsem, ať už byl v kanceláři kdokoliv čekal jsem na oslovení....
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 16:12

Rami Hanako

Pomalu sem křáčel směrem k budově Vůdkyně. Přemýšlel sem o tom, co v téhle vesnici vůbec budu dělat. Koho poznám... mé partnery z týmu.. Nejvíc sem byl zvědavý na senseie a jeho techniky a moc. Když sem došel k budově všiml sem si nějakého chlapce.. Byl chladný a nevypadal vesele.. Podobně sem vypadal i já, došel sem s ním až ke dveřím. Jak sem se k němu přiblížil ucítil chlad z mé chakry.. Nic sem neřekl a následoval ho přes dveře dovnitř kanceláře.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 23:53

Jin-> 6cm... možno keby si udrel ešte silnejšie no trocha ťa rozbolela ruka... chce to zvyk...

ObYtov tým-> Tanami len s úsmevom dodala Tak vyrazte... a mávla rukou smerom k východu. (Spravím vám misiu...)

Kyoko-> Traja chlapci vytiahli kunaie a shurikeny a kým si na nich dobehla, začali ich po tebe hádzať a potom ustúpili a vystrčili pred seba toho malého chlapca. Nemali asi veľa skúseností z boja...

Tanami

Vošli dvaja ďalší Genini. Vitajte... povedala som a vytiahla ich zložky. Mhm... Yuko, vezmi si ich prosím ty... povedala mužovi ktorý stál v kúte. Tomu ktorý ju zastupoval keď bola preč. On len prikývol a predstúpil pred vás dvoch. Tanami si sadla za stôl.

Yuko Tachihara

No dobre... s povzdychnutím som si zobral ich zložky ja a len prebehol pohľadom. Za hodinku príďte na tréningové pole číslo 6... povedal som a aj s ich zložkami som sa vybral preč z kancelárie. Sayonara, Tsukikage-sama... (spravím misiu...)
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 09 2011, 23:59

Tanjiro

Vše se odehrálo rychleji než jsem si myslel, jen jsem jedním okem sjel po Tsukikage a s pořád stejně chladným pohledem jsem se otočil a vyrazil směrem na místo setkání. Na Ramiho chladnou chakru jsem nijak nereagoval jen jsem mlčky odkráčel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prísnejšie opatrenia...
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: