Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prísnejšie opatrenia...

Goto down 
+14
Methyl
Shun
Juto
Nero
Srotak
Dawn de Diablo
Aspi
Morgen
riuka
Bubblo
Hysterio
Marwin
Caldar
Páťa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 16:14

Inari

Dal jsem na radu senseiky a trochu zpomalyl. Stanovil jsem si menší cíl naučit se pořádně udržet výboj. Zaprvé jsem chtěl zjistit optimální množství chakry na výboj, to se dalo zjistit jenom neustálím zkoušením.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 16:59

Hajin Katameo

Hajin sa prechádzal po dedine a mal to namierené k úradu Kage. No veľmi sa neponáhľal išiel skorej akoby sa mu nechcelo jeho oči boli jasno modré čo zračilo že jeho zla polovička je v ňom hlboko pochovaná. Pomaly sa už blížil k úradu Kage, o ľudí naokolo sa nezaujímal, nemal prečo. Na hlave mal kapucňu a tváril sa smutne tak smutne ako by sa chcel skryť pred celým svetom. Už bol len pár metrov od budovy prišiel ku dverám pozrel na ne a silno na ne zabúchal, čakal až mu niekto otvorí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 17:05

Inari-> Po dlhšej dobe skúšania sa ti to konečne podarilo. Vytvoril si okolo ruky slabší výboj a ten nezmizol. Okej... teraz ho pomaly skús presunúť do celého tela... neponáhľaj sa... povedala senseika..

Hajin-> Vstúpte... ozval sa hlas Tanami zvnútra, a keď si vošiel, povzdychla si no s úsmevom ti povedala: Si tu pre zaradenie do týmu, však? Bež na tréningové pole číslo 6, čaká ťa tam tvoj tým...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 18:23

Inari

Výboj v ruce jsem pomalu rozšiřoval dál k lokti, postupoval jsem pomalu a opatrně, abych nepřerušil výboj.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 21:39

Jin Kazama

kvalita...to se pozná...řekl jsem a mnul si třesoucí se ruku. Až se přestala třást tak bych do stromu začal znova mlátit ale s ,,citem". Tak aby mě volně řečeno nebolely ruce, takové mírné mlácení.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:03

Inari-> Senseika na teba spokojne pozerala. Výborne... Skús pridávať viac Raiton chakry... poradila ti.

Jin-> Pokiaľ si udieral ďalej, ruka ťa zabolela menej ale ešte by si si mal zvykať na tieto iné chrániče. hĺbka rany bola asi 6-7 cm...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:31

Inari

Byl jsem spokojen jak se trénink vyvíjel, pomopu jsem tomu přicházel na kloub. Stále jsem se snažil udržet rovnoměrě chakru po loket a na radu senseiky jsem zvýšil přísun chakry aby výboj trochu zesílil.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 10 2011, 23:40

Inari-> výbojsi dotiahol až k ramenu a potom začal slabnúť. Už-už sa rozvíjal ďalej to vtom zmizol. Nevadí! Perfektne Inari-kun! povedala Mitsuri nadšene. Naozaj veľmi dobre... Treba len tréning... skús znovu... a potom znovu ! Zvládneš to, verím ti... povedala povzbudzujúco.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 11:13

Inari

Usmaál jsem se na senseiku, jelikož mě chvála odjakživa těšila a navíc se mi celkem zdárně vyvíjel trénink. "Konečně zvládnu svoji první raitonovou techniku." Pomyslel jsem si a zase jsem pokračoval v tréninku. Napřed jsem vytvořil stabilní výboj na své dlani, který jsem pomalu rozšiřobal. Musel jsem udržovat stabilní proud chakry a navíc ho rozšiřovat. Musel jsem se hodně soustředit abych tak těžký úkon zvládal. "Budu muset hodně trénovat abych to dokázal využít v boji."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 16:52

Inari-> Všetko šlo hladko, Raiton pokryl tvoju ruku, hruď, krk, hlavu... až ťa obalil celého no v tom úplne zmizol. Mitsuri sa zasmiala. Super... to sa ti naozaj podarilo, Inari-kun... povedala zasa s úsmevom. Myslím, že teraz ti to už pôjde lahšie a potom sa dotkni mojej ruky čím chceš... uvidíme či to bude fungovať, malo by...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 18:30

Kyoko

Keď po mne začali hádzať kunaie len som v rýchlosti pred seba zabodla Eisener, prešla som popod neho pri čom som sa pri poslednom kroku z jeho obruče doslova vymrštila do vzduchu aby ma netrafili kunaie ktoré na mňa išli pri zemi, pri tom vymrštení som ľavou rukou zachytila Eisener a vo vzduchu som ho zase pritiahla k sebe, jedným švihom som odrazila zvyšok kunaiov a dopadla som na zem kúsok pred toho chlapca ktorého mi postrčili, teda teraz som stála medzi ním a nimi.. Eisener som si oprela o ramená tak aby som mala obe ruky voľné a v momente som začala robiť pečate..
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeThu Aug 11 2011, 21:05

Inari

Soustředil jsem se na udržení vyboje a proto jsem senseice ani neodpověděl, jenom jsem natáhl ruku k te její a dotkl se.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 13:47

Kyoko-> Tesne za tebou sa však v tej chvíli objavil akýsi... chlapec a chytil ti ruku. Postavil sa pred teba a prísne pozrel na tých troch.
Ešte raz skúsite zdvihnúť ruku na môjho brata, nedopadnete dobre, tomu verte... povedal cez zuby. Traja chlapci naňho vyľakane pozerali.
A-ano... prikývli rýchlo a prešuchli sa okolo vás von z uličky a uháňali čo im nohy stačili. Chlapec sa otočil na teba.
ďakujem ti,... usmial sa a ten malý mu hneď skočil do náručia a objal ho.

Spoiler:

Inari-> Doton ktorým som mala obalenú ruku praskol. Super Inari... SKús ešte pridať viac RAitonu nech praskne úplne kývla som naňho.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 14:49

Jin Kazama

I když jsem po většinu dne trénoval a byl jsem zvyklej trénovat i několik hodin denně tak tohle mě unavilo. Lehl jsem si pod strom s rukama za hlavou a znuděně jsem zívl.Dnešek je až enuvěřitelně vyčerpávající...povzdechl jsem si a snažil se usnout.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 14 2011, 16:06

Inari

Stále jsem se dotýkal dotonu na ruce senseiky, ale místo abych jenom přidával chakru sem dostal jinej nápad. Celý výboj jsem chtěl nasměrovat a najednou přenést na senseiku.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 15 2011, 17:40

Kyoko

Uhm eh.. he? vyšlo z mojich úst pri čom som sa pozrela na toho chlapíka takým mierne.. divným pohľadom.. proste farba mojej tvári mohla konkurovať prezretého rajčátka.. vlastne som sa celkom divila že sa mi z uší nevyvalili dva prúdy pary.. nakoniec som sa len tak hlúpo usmiala... t..t..to nestojí za reč.. povedala som nervózne a zároveň takým .. mierne mimo spôsobom..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 19:59

Jin-> Odrazu sa o teba začalo niečo obtierať... Bolo to príjemné, malo to jemnú stredne dlhú srsť. Keď si otvoril oči, uprene na teba hľadeli sýto-zelené oči sivej mačky.

Inari-> Doton úplne praskol a výboj zasiahol aj pokožku Mitsuri. Tá sykla od bolesti, ale bolesť vydržala. Ruka jej zostala paralyzovaná...

Kyoko-> Na chvílu nastalo trápne ticho... Ehm... No... Ja som Sayuri Kayuka...Sayu... povedal trocha v rozpakoch. A ja som Ketsuki! skríkol malý chlapec na jeho rukách a ešte viac sa k staršiemu bratovi pitiskol. Ten sa len zasmial a s láskou sa na malého pozrel.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 20:27

Jin Kazama

Když jsem viděl tu kočku tak mi po hlavě začali sjíždět anime kapky a zorničky mi nervózně kmitaly. Když jsem se rozhlédl jestli se nikdo nedívá tak jsem si tu kočku přitiskl k tělu a začal se s ní mazlit a přitom jsem říkal. Tak moc rozotmilááá~a přitom jsem měl nasazený anime kawai obličej, jedna z mála chvil kdy projevuji emoce.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 20:29

Inari

Když jsem viděl co způsobyl můj pokus zaplavily mě potřeba udělat hnet dvě věci najednou. Začít se radovat, že jsem zvládl techniku, a zároveň se senseice omluvit za způsobenou bolest. Způsobilo to že se mi na tváři objevil dost přihlouplej výraz. "Pardon sensei." Ktyž jsem to říkal uviděl jsem její ochromenou ruku a musel jsem otočit hlavu, aby neviděla můj vítězosavnej víraz, kterému jsem nedokázal zabránit.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 16 2011, 23:20

Jin-> Spoza stromu odrazu vykuklo dievča. Zbadalo, ako si si k sebe pritiskol jej mačku. huh..? pomali urobila pár krokov k tebe. Mačke vôbec nevadilo, čo si s ňou robil, bola prítulná.
Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Macka

Inari-> Senseika si ruku chytila druhou rukou a zatvorila oči. To je v poriadku Inari, zdá sa, že ti to ide... povedala cez zuby a usmiala sa.


Naposledy upravil Mia dne Wed Aug 17 2011, 17:30, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 13:42

Jin Kazama

Když jsem uslyšel tu dívku tak jsem trhavým pohybem na ni obrátil hlavu. Tohle je zlý...Tohle je vážně zlý...Celá moje reputace kterou jsem si za ty roky vydobil půjde s tímhle do haj*lu...co budu ddělat...co budu dělat?říkal jsem si v duchu a v tu chvíli mě napadlo jediné možné řešení. Pokud se budu chovat jako úplně milý a hodný kluk který nesnáší boj a takovvé podobné blbosti tak ji ani nenapadne že boj vyhledávám...co já bych neudělal pro to abych si nepodělal reputaci...pomyslel jsem si a položil kočku na zem, a vstal jsem. H-hoi... řekl jsem a pokusil se usmát ale vypadalo to spíš děsivě než mile. sakra...nikdy jsem neměl potřebu se usmívat...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 13:56

Inari

"Mužu vám nějak pomoc? Mám nějaky obvazy a taky nějakou mast, sice nevim na co je, ale v obchodě tvrdili že je "zázračná" tak nevim." Řeekl jsem soucitně a vytáhl z pouzdra obvaz a malou černou tubu s léčivou mastí.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 17:35

Jin-> Dievča nadvihlo obočie a pozrelo sa dole na tvoje nohy o ktoré sa momentálne obtierala tá mačka. Potomm opäť pozrelo na teba a usmialo sa. Sate. Prepáč za vyrušenie ale Hatsu mi utiekla... povedala a pozrela sa do zeme.

Inari-> Hehe.. zasmiala sa a ruku nechala vystretú. Tak ju môžeš vyskúšať, tú "zázračnú" masť... povedala s úsmevom na tvári. Teda, aspoň to mal byť úsmev- snažila sa oň. Som rada že ti to ide, Inari... povedala úprimne.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 19:42

Inari

Přistoupil jsem k senseice a začal jí trochu té masti roztírat po ruce. "To já taky, ale ještě to chce dopilovat. Zvládnout to v boji a tak. Ta technika by asi neměla takovou sílu kdybych použil výboj jenom z ruky, že jo?"
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 20:42

Jin Kazama'

T-To je v pořádku, stejně jsem nic nedělal takže jsi mě nevyrušila...řekl jsem a snažil se abych se nepřestal usmívat. Ale musel jsem se snažit taky abych tu kočku nepopadl a nezačal se s ní zase mazlit neboť to jak se mi otírala ta kočku o nohu...Bylo to zkrátka k nevydržení.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prísnejšie opatrenia...
Návrat nahoru 
Strana 3 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: