Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Prísnejšie opatrenia...

Goto down 
+14
Methyl
Shun
Juto
Nero
Srotak
Dawn de Diablo
Aspi
Morgen
riuka
Bubblo
Hysterio
Marwin
Caldar
Páťa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 21:06

Inari-> Sensei sa zamyslela. To je pravda... povedala narovinu. Ale myslím, že si to spravil úžasne.. mohol by si to používať takto... navrhla a žmurkla na teba. Ďakujem, Inari-kun, tá ruka je lepšia... zázrak... zasmiala sa.

Jin-> Heh... mierne sa červenala, vyzerala, že je trocha hamblivá. Urobila ešte dva opatrné kroky k tebe čím sa priblížila asi na vzdialenosť jedného metra. Čupla si a mačka sa otočila a skočila jej do rúk. Postavila sa aj s mačkou na rukách a opäť pozrela na teba. J-ja.. asi radšej... pôjdem.. povedala rozpačito.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 21:13

Jin Kazama

Když už se otočila a chtěla odejít tak jsem najednou bez přemýšlení udělal krok dopředu a natáhl za ní ruku a řekl. P-počkej...Pokud nemáš zrovna nic na práci...Nechtěla by jsi třeba zajít na ramen?zeptal jsem se jí. Tvářil jsem se ve skutečnosti neutrálně, možná trochu nervózně ale ve vnitř jsem řval vztekem. Co jsem to do háje urobil...do háje to se mi ani trochu nepodobá...ksóóó...
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeWed Aug 17 2011, 23:25

Jin-> ???

Prekvapene sa pozrela na teba.
N-no.. nepoznám ťa... a... no... neviem... snáď by som sa chvíľku mohla zdržať, ale otec mi povedal že nemám byť dlho vonku... povedala zmätene ale nakoniec sa otočila smerom k tebe.
Ale vyzerá to, že Hatsu si ťa obľúbila... a má dobrý čuch na ľudí, tak jej budem veriť... pousmiala sa a stále mala o niečo červenejšiu farbu v tváry. Podišla k tebe a pritom ti podávala Hatsu.
A ty si tiež vyzeral, že máš mačky rád... zasmiala sa.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 07:21

Jin Kazama

No he-he...Popravdě mám pro kočky slabost...řekl jsem a vzal jsem si od ní Hatsu a s úsměvem jsem řekl. Mimochodem, já jsem Jin Kazama, jak se jmenuješ ty?zeptal jsem se mile ale uvnitř jsem zase zuřil. Proč jsem jí řekl své pravé jméno? proč jsem ji neřekl že se jmenuji třeba...Gogaro Hatsushin?zeptal jsem se sám sebe duchu dál se tváříc mile.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 09:51

Kyoko

eh.. teší ma.. zaškerila som sa po čom som len Eisener priložila ku zvitku na pravej ruke a znova som ho tam zapečatila.. keďže som si na seba nestihla dať rukavice a pred.. chvíľou som si vybíjala zlosť a podobne do stromu tak si mohol všimnúť že mám dosť skrvavené hánky.. tiež som trocha sikla keď zo mňa opadol "adrenalín" a ja som si ich všimla až teraz..
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 12:30

Inari

"Nemáte vůbec za co, naopak to já bych vám měl poděkovat. Bez vás bych to nezvlád tak rychle. Dokončit to už snat dokážu sám." Řekl jsem a pohlédl na senseiku jestli nemá nic proti, potom jsem se otočil vyhlédl jsem si strom proti kterému jsem se rozběhl a cestou k němu jsem htěl vytvořit výboj na své ruce a uvolnit ho do stromu. "Asi to nic nezpůsobí, je to strom, ale jestly to dokážu tak to zvládnu i v boji."
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 17:00

Kitsune Maito

J-ja som ... Kitsune Maito... povedala som dosť potichu, že to možno ani nebolo poriadne počuť.
...Kitsu... dodala som nakoniec o niečo hlasnejšie. Zadívala som sa na teba a v tom ťa Hatsu začala oblizovať na tvári.

Sayuri Kayuka

Pustil som Ketsukiho no on sa mi stále držal okolo krku a nohami okolo pása takže nespadol. Pozrel som ti na ruky a mlčky ti chytil jednu po druhej do svojich rúk. Tie mi začali žiariť tmavo-červenou farbou a tebe sa rany zahojili.
Hm... vyzerá to že si trénovala, mám pravdu? pousmial sa a akoby ti "zabudol" pustiť ruku.

Inari-> Sensei len prikývla a sadla si pod jeden z mohutnejších stromov a oprela sa, popričom ťa ešte sledovala. Keď si výboj vpúšťal do stromu, kôra popraskala. Ale nielen kôra. Prasklina bola aj dosť hlboká.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 18:36

Jin Kazama

Rád tě poznávám Kitsu...řekl jsem a uchechtl se na to že mě Hatsu začala oblizovat. Můžeme jít?zeptal sjem se mile a usmál se. Pomalu jsem se otočil a vyrazil jsem do vesnice směrem přímo k ichiraku ramenu.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 18:41

Kitsune

Len som prikývla a mlčky kráčala vedľa teba. Celý čas som ťa pozorne pozorovala.
Hmm... Hatsu býva dosť agresívna na cudzích, ale teraz si sama našla kamaráta... pousmiala som sa nad tou myšlienkou a ani som si nevšimla že už sme tesne pred Ichiraku Ramen.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 18:56

Jin Kazama

Už jsme tady...řekl jsem a mírně se zasmál když chtěla jít ještě dál. Kdyby ty židle nebyli přepevněné k zemi tka bych dámě nabídnul židly ale problém byl v tom že jsou připevněné k zemi. Já jsem se posadil a Hatsu jsem si dal na klín. jeden extra kuřecí ramen a pro dámu...nedořekl jsem a podíval se s úsměvem na Kitsu a čekal co si obědná.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:09

Kitsune

Sadla som si vedľa teba. Bola som trocha zmätená a nervózná, takže keď ste sa namňa s kuchárom pozreli, na chvíľu som sa zasekla. Potom mi došlo, že by som asi mala odpovedať.
Ah-... Eeto... Ja si dám to isté... usmiala som sa nakoniec a s červenou tvárou sa pozrela do zeme. Kuchár si nás podozrievavo prezeral kým chystal Ramen a popritom sa škeril.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:25

Hajin Katameo

Vbehol som do lesa, spomaľoval som pomaly som sa zastavil. Stál som tam na mieste a rozhliadal som sa či neuvidím to dievča. Pomaly som sa vydýchaval.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:33

Hajin-> Pred tebou odrazu spoza stromu vyšla ona. Na tvári mala úsmev a len tam stála. V tom sa na teba rozbehla a skočila na teba. Hajin-chan! Som tak rada že som ťa našla! objala ťa a prevalila ťa na zem.
Návrat nahoru Goto down
Morgen
Akatsuki
Akatsuki
Morgen


Počet příspěvků : 2376
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 25

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:35

Jin Kazama

Vlastně se skoro neznáme, co mi o sobě tak můžeš říct?zeptal jsem se, usmál jsem se a opřel se rukou o stůl. Sakraaaa...tohle vypadá skoro jako rande...snad mě nikdo z mých týmových parťáků nebo známých nepotká...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:40

Tanjiro

Poslepu jsem kráčel směrem k nemocnici, podepíral jsem se o zdi domu a občas jsem se zastavil abych nabral dech.. Bylo to pro mě náročné, oči mě pálili, štípali a já cítil bolest až v hlavě. Klopýtal jsem se ze strany na stranu, kolemjdoucí jsem vždy odstrčil a častým zakopnutím jsem došel až k nemocnici do které jsem vešel a opřel se o pult recepční.. Potřebuju doktora... Řekl jsem chraplavě s napůl otupenýma smyslama a pomalu se mi podlamovali nohy únavou..
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 19:42

Hajin

Z úsmevom sa na mňa rozbehla a ja som nevedel čo mám robiť. Povalila ma na zem a ja som tam tak ležal a nehýbal sa. Zasmial som sa a spýtal sa jej Odkiaľ poznáš moje meno? pri tom som sa jej stále pozeral do očí a nemal som b úmysle sa postaviť. Príšera v mojom vnútri bola schúlená ako opustené mača v tuhej zime. Usmieval som sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 18 2011, 20:55

Kyoko

Keď mi chytil ruku tak som sa nezmohla ani na to že by som ňou cukla.. uhm.a..a..a..arigato.. vykoktala som zo seba a ostala som úplne červená.. možno sa mi aj trocha začala točiť hlava no len som to nejak skúsila zahnať a prikývla som.. h..hai ..trénovala aj keď.. s..skôr.. vybíjala.. zamumlala som ešte a pri spomienke na sestričku mi o dosť klesla nálada..
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 11:42

Kitsune

Nesmelo som sa na teba pozrela a povzdychla si.
Eeto... Ja niesom veľmi zaujímavá osoba.. povedala a spojila si ukazováky (ako Hinata xD).
Ty budeš asi Shinobi, však? No a ja.. som úplne obyčajné a priemerné dievča... žijem s otcom a mamou na kraji dediny... Mama tam má podobný stánok ako tento, ale robí dango a anmitsu.. pousmiala sa a ďalej zostala radšej ticho. Kuchár pred nás položil dva taniere s tým čo sme si objednali.

Tanjiro-> Recepčná na teba vyľakane pozrela a ihneď bežala pre pomoc. Nakoniec si od vyčerpania naozaj odpadol no niekto ťa stihol včas zachytiť. Keď si sa prebudil, mal si oči obviazané obväzom. Ležal si v nemocničnej izbe na lôžku. Bolo tu úplné ticho a ty si mohol počuť niekoho dych, takže si vedel že tu nie si sám aj keď si nevidel.

Hajin-> Momentálne si ani nemal šancu sa postaviť, pretože na tebe sedela. Keď si sa jej spýtal, odkiaľ pozná tvoje meno pozrela sa do blba a dotkla sa ukazováčikom svojich pier.
Noo... povedala zamyslene, ale potom opäť rýchlo pozrela na teba.
Hovoril mi o tebe Tasuro-sama... Em... to bol muž ktorý sa o mňa od malička staral.. Poznal sa s tým mužom čo je s tebou... Zokim...? meno si presne nepamätala tak ho tipovala.

Sayuri Kayuka

Konečne ti pustil ruku a aj s Ketsukim sa na teba zadívali.
Prečo si smutná? spýtal sa odrazu malý chlapec. Sayu bol ticho, pretože chcel vedieť to isté, ale Ketsuki ho s otázkou predbehol.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 11:49

Tanjiro

Trochu mě vystrašilo když jsem otevřel oči a i přesto jsem viděl jen tmu.. Trochu to ve mě cuklo ale zůstal jsem v klidu protože mi hned došlo co se stalo. Chvilku jsem vnímal odpočinkující pocit na lůžku ale potom jsem ucítil dech nějaké osoby a mě došlo, že tam nejsem sám. Kdo.. jste ? Řekl jsem chraplavým hlasem a přejel si prsty po zavázaných očí. Asi bych to neměl tolik přehánět.. je to dost riskantní technika.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 12:19

Hajin

Sedela na mne a ja som bol šťastný. Jej prítomnosť úplne odfiltrovávala zlobu toho čo bolo v mojom vnútri. Jej prst sa dotkol jej pier. Povedala mi o nejakom Tasurovi a ja som jej stále pozeral presne do očí. Hmm Tasuro? To meno mi nič nehovorilo. Usmial som sa na ňu a povedal Ehm ešte si mi nepovedala svoje meno. Vystrel som sa na zemi a zatvoril oči to že na mne sedela mi vôbec nevadilo, vlastne dávalo mi to pocit istoty. Boh v mojom vnútri bol ticho no však zúril, ale nikto si ho nevšímal ostal sám celkom sám len on a jeho zloba. hlboko uzatvorená vo vnútri.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 17:51

Tanjiro-> Osoba podišla k tvojmu lôžku. Všimla si tvoju reakciu na obviazané oči. Neboj sa... Som Anko Yamata, ošetrila som ťa... Budeš s tým musieť vydržať... Nemal by si si zatiaľ oči dráždiť svetlom... povedala ti rýchlo. Ak si chceš ešte oddýchnuť, tak pôjdem... navrhla ti.

Hajin-> Ach... prepáč zabudla som sa predstaviť, jasné... Volám sa Hime.. povedala veselo. Naklonila sa viac nad teba a nakoniec si hlavu položila na tvoju hruď. Chvíľku zostala ticho a potom sa ozvala. Vieš, to čo máš v sebe... Veríš, že je to naozaj boh? spýtala sa ťa a teba mohlo prekvapiť, že o tom toľko vie.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 18:11

Hajin

Moje uši začuli jej meno Hime pomyslel som si. Mal som zatvorené oči a tu som zacítil mierny tlak na mojej hrudi. Otvoril som oči a videl som ako má na mne položenú hlavu. Z jej úst jej vyšla otázka. Čo? Ako? Ehm nie, nie neverím že to je boh, ani mama tomu neverí, ale ľudia z ostrova a kňaz očividné áno. Je krutý a no vetu som nedokončil a pozrel sa na ňu trocha nechápavo. Inak ako si ho vtedy potlačila? Veľmi ma to zaujímalo možno práve Hime bola cestou k tomu ako ovládnuť "Božskú moc" no možno som sa mýlil. zodvihol som ruku a podprel si ňou hlavu a stále sa pozeral na Hime a tu mi vyšla z úst nečakaná otázka. Čo urobíme teraz?
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 18:24

Hime

Nehýbala som sa, len odpovedala.
No.. Ja mám v sebe niečo podobné, ako ty Hajin-kun... A viem o tom takmer všetko... Tasuro mi o tom od malička rozprával a učil ma ovládať to aj keď zo začiatku mi to vôbec nešlo a pár krát som ho aj vážnejšie zranila. Teraz ovládam "Démoniu moc" úplne, aj keď občas sa vo mne ozve a chce sa hádať, no len tak ľahko ma nedostane... U teba som to zastavila technikou ktorú ma naučil Tasuro... povedala som a nad druhou otázkou som sa pozastavila.
Hmm... ako to myslíš, že čo urobíme teraz?
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 18:53

Hajin

Pozorne som ju počúval a rozmýšľal nad jej slovami Hmm ten Tasuro, musím sa s ním stretnúť. Pozrel som sa na ňu a povedal Vieš Hime je mi s tebou dobre. Pri týchto slovách som sa na ňu usmial. A inak ked bývaš ty a ten Tasuro? Váhavo som sa jej spýtal. Moja ruka sa dala do pohybu a začal som sa Hime hrať z vlasmi. Poďme niekam, niekam ďalej od vesnice. Navrhol som jej.
Návrat nahoru Goto down
Páťa
V.I.P
V.I.P
Páťa


Počet příspěvků : 2366
Datum založení účtu : 06. 03. 10
Věk : 27
Bydliště : Bratislava

Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 19 2011, 19:16

Hime

Zaprela som sa rukami do zeme a opäť som sa na teba posadila. Pozrela som sa do zeme.
No... Vieš Tasuro je mŕtvy.. Zomrel po ceste sem, bol chorý... povedala som trocha smutno, ale keďže ja som brala život pozitívne, opäť som zdvihla hlavu a usmiala sa.
Ale povedal mi úplne všetko, takže sa môžeš pýtať mňa... povedala som milo a zamyslela sa.
Hmm... ďalej od dediny? A kam? Vieš, nepoznám to tu... Prišli sme zo severu a na ostrov sme sa museli doplaviť loďou... vysvetlila som.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prísnejšie opatrenia...   Prísnejšie opatrenia... - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prísnejšie opatrenia...
Návrat nahoru 
Strana 4 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Herní místnost :: Moon Country :: Getsugakure no Sato-
Přejdi na: