Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Andělská brána

Goto down 
+8
Nero
Ramaru
Hysterio
sfrit
Srotak
Caldar
Shika-san
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeWed Nov 23 2011, 21:38

Natsuki

Len som sa na neho pousmiala.. neubránila som sa tomu, že som mu začala trocha upravovať golier. Uhm.. arigato. Povedala som mu s milým úsmevom. Hai sensei, arigato, vrátim sa no .. neviem kedy. A uhm Midari-kun, som si istá že by môj brat mohol trénovať aj teba, predsa len je .. silný !.. zaškerila som sa znova no to už som sa rozbehla k bránam Suichugakure no sato, mala som na pamäti kde býval, povedal že pri SUichugakure no sato.. možno som si to len namýšľala ale myslela som si že ma sám vyhľadá keď vyjdem z brány.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeThu Nov 24 2011, 08:44

Dante

Sendokage! neudržel jsem se a vykřikl když jsem viděl jak letí dozadu a je zaním jen ta šmouha krve.

Všichni se dokážou nějak bránit!!! dokážou nějak pomoct... a já? já tu jen stojim a řvu... Jsem k ničemu...Musím se spoléhat na tvou sílu ale sám nic nedokážu??? pomyslel jsem si a dal ruce na sebe.
Začal jsem do nich koncentrovat blesk a vytvářet raitonovou kuličku.Raiton: Furu ookami no jutsu... rěkl jsem a podíval se na toho týpka co stál předemnou...ZA to cos provedl Sendokagemu zaplatíš... Ať už tím že tě zormlátím pomocí ninjutsu nebo mou pěstí. řekl jsem si v mysli...
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeThu Nov 24 2011, 17:12

Hajin

Počúval som čo mi hovorí boli to ako keby inštrukcie a čisto náhodou sa jeden klanový očistec nachádzal priamo tu, teda v okolí vesnice, pomyslel som si Aká to náhoda a počúval som ho ďalej. Pri zmienke o tom že doňho môžu vstúpiť len vysoko postavený som zvraštil obočie. No odpoveď na moju budúcu otázku prišla akoby sama. Cesta trvala tri dni a mne ostávalo desať dní čiže som mal ešte stále dosť času. Takže cesta trvá tri dni a ja mám ešte desať dní, čiže celý týždeň ostáva naviac. prehovoril som a len tak volno som nadhodil No zaujímali by ma aj tie klanové techniky. Pozrel som naňho a očakával jeho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 30
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeThu Nov 24 2011, 19:10

Midari

Natsuki jsem na to nic neodpověděl a jen jsem se rozběhl zaní. "Zatím se mějte sensei." Zavolal jsem ještě na Kazeho.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 12:29

Rena

Zakroutila jsem hlavou. "Ne, já ti jen ukázala, co umím a co bych tě mohla naučit, ale nejsem si jistá, zda by jsi zvládl Tai chi, aby jsi to mohl dělat bez pečetí, s takovym darem se lidi rodí, je to skoro jako Kekkei genkai. Každopádně mám neomezené možnosti, takže tě mohu naučit hodně věcí, jen musim vědět na co se chceš zaměřovat." Vysvětlila jsem ti a pak chvíli mlčela. "Každý ninja se na něco zaměřuje, na něco co ho dělá výjimečným vůči ostatním, co by jsi chtěl ty?" zeptala jsem se tě.

Dante -> Nikdy se ti to nepovedlo, ale v tuhle chvíli se ti kulička změnila do vlčí hlavy, která ti obalila ruku a už jen čekala, kdy ji vystřelíš na protivníka. Zároveň jsi pocítil únavu, jelikož tohle jutsu se ti povedlo poprvé a to vždy vezme hodně chakry.

Kaze


Pomalu začali utíkat pryč a já jsem se podíval k nebi. Keijiro je mocný ninja, to co mi o sobě řekl a co jsem si o něm zjistil mě utvrzuje, že je schopný zdokonalit jejich schopnosti, přeci jen je jeden z mála ninjů, který ovládl schopnost Minata z Konohy a to je skoro božská technika. Ale také je mi jasné, že Natsuki tam dostane větší chuť se pomstít, až zjistí, co Anakonda Keijirovi provedla. Vim, že mi pak nedaj vědět, pokud se bude něco dít, takže musim spoléhat na Keijirovo slovo, že mi dá hned vědět, pokud se tam bude něco dít. Celý svůj tým beru skoro jako rodinu, nemohu je ztratit. Pomyslel jsem si, když jsem se podíval, kde je Natsuki s Midarim, tak už byli pryč. "Zvládněte to." Řekl jsem tiše a pomalu odešel. -> Pokračování v misi.

Ikeba


"Obyvatelé klášteru tě tam nenechají jen tak vstoupit a očistit meč, jelikož tam budeš muset provést zkoušku čistoty, jelikož se už mnoho lidí snažilo narušit kláštěr, a proto musí být opatrní. Náš klan má totiž hrozně špatnou historii. Neustálé vláky mezi rodinami a pak je tu ještě Faito, který byl uplně jiný, probudila se u něj temnější nebeská chakra a té mohl využívat jen když měl u sebe dostatek toho očisťujícího kamene, takže vyvraždil tři kláštery, aby to mohl používat. Ale to je jen jedna malá část historie našeho klanu." Řekl jsem a v tom tam přišla tvá matka. Nekoukala na mě nijak divně, protože už mě znala, ale zřejmě slyšela i něco o rozhovoru, že cesta do klášteru trvá tři dny, tak požadovala vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeSat Nov 26 2011, 18:39

Soul

Sendokageho technika s obraným tornadem ,který vyvolal Masaru ,vykryla ohen ,ale ne na dlouho jak ledová technika ,která po zásahu sendokageho zmyzela a to samé muselo potkat i techniku Masara ,jelikož tornádo nemohl držet věčne a ,asi při páte ohnivé kouly ,se musela rozletět ,jelikož ,takové tornádo nemohlo vydržet nápor kouly , který rotovali v tom tornádu a zvětšovali se ,jelikož tornado nebylo tolik velký , když do sebe tukly tak explodovaly a to muselo roztrhat tornádo na kusy a ještě ohrozit všechny Genniny , či chuniny kolem. Utoky nepřestávali a Dante mě nemohl ,ani trochu patřit kolem mě byla velká ohnivá zed která tryskala do vzduchu , takže nechápu jak by mě mohl vidět ,spíše naopak byl snadný cíl pro letící ohnivé koule , vlastně všichni ted bly terči a měly by se zaco schovat ,jelikož jak se potvrdilo ,pžez fuutonovou techniku , nebyly to zrovna slabe ohnivé koule.
Návrat nahoru Goto down
raul2653
Nukenin
Nukenin
raul2653


Počet příspěvků : 615
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 09:09

Sikami


Na co bych se chtěl zaměřit?Musím si to rozmyslet,ale vždycky sem chtěl způsobovat co největší poškození za jakoukoli cenu.Řekl jsem si pro sebe a ještě chvíli přemýšlel co jí řeknu.
.Už to mám asi na co bych se chtěl specializovat nebo zaměřovat,chtěl bych aby moje útoky způsobovaly co největší poškození a chtěl bych umět abych dokázal soupeře rúzně zpomalovat nebo zastavovat,což by mi pomohlo k jeho poražení.Hlavně ale aby způsobovali to co největší poškození na to bych se chtěl soustředit a je mi jedno jak budu muset dlouho trénovat a co obětovat,ale chtěl bych se stát z jedním z nejsilnějších členů tohoto klanu.Řekl jsem Reně velmo odhodlan a čekal jsem s čím tedy začnem.Ona vypadá velmi silně mám velké štěstí že mě trénuje zrovna ona,od ní se toho budu moct opravdu hodně naučit.
Návrat nahoru Goto down
Juto
Admin
Admin
Juto


Počet příspěvků : 825
Datum založení účtu : 29. 05. 11
Věk : 30
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 12:58

Hajin

Ikeba pokračoval a ja som ho počúval, zmienil sa o akejsi skúške čistoty a ja už inštinktívne som položil otázku Aká skúška? a počúval som ho ďalej. Hovoril o tom akú strašnú históriu má náš klan a zmienil sa o akomsi Faitovi. a tu prišla moja druhá otázka Faito? v živote som i nikom takom nepočul. no prišla moja matka a akosi žiadala vysvetlenie pozrel som na ňu a prehodil len No, ehm. a poškrabal sa na temene hlavy.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitimeSun Nov 27 2011, 16:14

Dante

I když kolem tebe byla ohnivá zeď bylo jasné že jsi někde v ní... Letící koule pro mě byly sice značná hrozba ovšem pořád se jím dalo uhýbat do strany... Vytáhl jsem z kapsy dva kunaie s výbušnými lístky a hodil je na tu zeď... První proti ní letěl přímo a drihý se zabodl kus od ní... NMa ruce jsem měl stále toho bleskové vlka ale potřeboval jsem se trefit. KDybych tohle zahodil tak už bych asi v tomhle boji nic neudělal...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andělská brána - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 7 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andělská brána
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Brána budúcnosti
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Čierna brána v mojom vnútry (Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: