Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Andělská brána

Goto down 
+8
Nero
Ramaru
Hysterio
sfrit
Srotak
Caldar
Shika-san
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 16:05

Dante

Jak se objevila voda vyskočil jsem na ní. Pak na nás ale letěla ta Vlna ohně. Nejdřív se potopil masaru a jak jsem ho uviděl potápět se plácl jsem sebou do vody a potápěl jsem se za ním. Pod vodou jsem poskládal pečetě a čekla až oheň ustoupí abych mohl vyplavat nahoru.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 17:16

Andoru

Yuu začal tvořit nějaké své jutsu, bylo na něm vidět, že se hodně snažil, když v tom začal roztahovat ruce a kolem něj se voda začala vlnit, jelikož se kolem něj rozvířila jeho chakra, která se formovala do Dotonového chakrového obřího šípu. V tom jsi ho hodil na stěnu a ozval se výbuch, který tě odhodil dozadu, jelikož to narazilo do zdi blízko tebe. V tom se kameny rozletěly do všech stran a zníčilo to půlku zdi, avšak jen vršek, takže část zdi, která blokovala spojení vody u Soula a vody u mě, tak ta zůstala, protože jsem ji podpořil chakrou. "Zajímavé jutsu, znám stejné, ale zase s Raitonem." Řekl jsem Yuuovi a pomalu jsem se napřáhl a tleskl dlaněma o sebe, při čemž jsem se lehce vznesl nad vodou a voda kolem mě se pomalu vznesla a začala silně rotovat kolem mě, při čemž vodou procházely rudé blesky. Trvalo to jen chvíli a v tom voda spadla zase dolů a já hned na vodu. Všimli jste si, že mé oblečení je teď víc popálené a kolem celého mého těla proudí rudé blesky. "2. stupeň Rudého bleska aktivován." Řekl jsem a v tom jsem se rozeběhl přímo na Simona, ale těsně před nim, jsem zmizel a objevil se přímo před Yuuem s úmyslem udeřit ho do břicha a dát mu elektrický šok. Mezitim se začala v komplexu rozléhat mlha, ale u nás se zatim nedržela, protože to tu bylo v pohybu.

Itsuri - Psal jsem, že je to větší než normální Fuuma Shuriken, takže by se to nedalo normálnim shurikenem odklonit, ale to je jedno, pokračujem.

Yazoo aktivoval svoji senzibilskou schopnost v pravý čas, jelikož si všiml, jak když na mě zaútočily hadi Natsuki, tak směrem od Midariho míří chakra do mě a já v tu chvíli začal hořet, spálil hady a zároveň se objevil zase o pár metrů dál, čimž jsem unikl útoku a zase se pomalu zformoval. V tu chvíli přestala chakra od Midariho vést ke mně. Nedokázal jsi zjistit můj element, jakobych ho neměl, ale cítil jsi, že čerpám chakru z veškeré přírody kolem. Zároveň jsi ucítil chakru v místě, kde předtim ta modrá koule vcucla Natsukininýho klona, jakoby tam furt něco zůstávalo, něco co bylo z chakry, ale pomalu to mizí. Mezitím už jsem se rozeběhl proti Natsuki a namířil na ní pěstí. Nedotkl jsem ji, ale stejně dostala úder do obličeje. Šlo o to, že kolem sebe mám neviditelnou auru, jako měl Naruto v Sage modu a tak dokážu udeřit i vzduchem.

Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 17:33

Simon

Hmmm. ,,2. stupeň aktivován". Pousmial som sa a povedal si - ako robot. V tom sa zrazu ako si rýchlo rozbehol, čo som ani nestíhal sledovať tak som radšej poskládal pečate na kawarimi a v tom som uvidel, že sa Androu objavil priamo za Yuuom. Vyskočil som na tú stenu kebyže chce použiť techniku raitonu a snažil som sa doutekať až k ním...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 20:33

Soul

Lehce jsem se pousmál. Oba dva byly pod vodou a kryli jsem ,před mým ohněm. A já ten ohen posílal stále , a mezitím jsem druhou rukou bodnul kosu do zeme a okamžitě jsem poskládal pečetě co ohen kvám dohořel. Doton: Doryuuheki Vyvolal jsem jutsu a než stačil dorazit poslední plamen nad hladinou vodu vyletěla první deska a pak další 4 zárověn ze 4 stran. A to vás uvěznilo ve vodě, jelikož když jste dovodou , tak jste viděli jak ohen kvám mířil , ale než uplně zmyzel tak se to stalo , tudíž jste nemohly poznat ,že je u konce ohnivá technika a hned nato přišlo uvěznění. Horní blok měl asi 3 metry tlouštky to ,už vám od pohledu logicky muselo dojít ,že vede od stropu ,až po hladinu a prorazit nepujde a bloky ze stran měly 50 cm a to obyčejnou ránou též nešlo protože vo vodě jste měly spomalené pohyby.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 21:35

-promiň špatně sem to pochopil

Midari

Nepřítel se zaměřil na Natsuki a jsem měl chvilku čas si připravit útok, spoléhal jsem že se Natsuki dokáže ubránit, na rukojeť kunaie sem namotal výbušný lístek a kunai sem si skryl do rukávu na pozdější použití. Pro hlavní útok jsem hodlal použít jeden svůj fuuma shuriken, přivázal jsem k němu lanko, abych případně mohl změnit jeho dráhu. Složil jsem stejné pečetě jako on před chvílí. "Katon: Uragiri no jutsu" Vytvořil jsem kolem shurikenu plameny. "Natsuki dej si pozor." Varoval jsem ji myšlenkou a hodil jsem ohnivý shuriken po nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 22:25

Natsuki

Keď ma chcel trafiť.. vyhla som sa, teda, aspoň som si myslela že sa jeho úderu vyhnem, videla som že bol ešte kúsok od mojej tváre no ranu som pocítila už teraz, bola som viac prekvapená než zranená vďaka čomu som sa zatackala, rýchlo som však nabrala rovnováhu a pri Midariho varovaní som uskočila do strany, kde by ma Midariho fuuma shuriken nemal trafiť.. zároveň som uskočila znova do zadu a zložila som pečate.. pod zem som vypustila ďalších dvoch hadov no tí nič nerobili.. chcela som si ich nechať na prípadné dobytie Hebi módu, aj keď mi ešte ostávalo .. aspoň som si myslela že mi ostávalo viac než polovica času."Som zvedavá ako sa ho mám dotknúť", pomyslela som si po čom som sa na chvíľku zamyslela.. prehrávala som si všetky moje boje v aréne, vlastne všetky čo som doteraz bojovala no ani jeden nebol ako tento.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 20 2011, 06:38

Yuu

Viděl jsem jak chce zaútočit na Simona a rozběhl se proti němu, v tom se najednou objevil přede mnou.
Bylo to rychlé a byli jsme ve vodě, takže nebyla moc velká šance tomu uhnout. Jelikož jsem to ani nečekal, tak mě musel Andoru zasáhnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 13:19

Pro lidi v podzemnim komplexu

Kolem brány se začala točit bílá záře a plošina, na které se to točilo začala praskat, při čemž přes škvíry na zemi začalo svítit bílé světlo.

Andoru

Zasáhl jsem tě přímo do přicha a ty sis v tu chvíli mohl všimnout, jakoby se v té rychlosti má ruka zvětšila, protože se fakt zvětšila. Obalily ji blesky a tudíž to mělo větší plochu úderu a ty jsi se rozletěl o 6 metrů dozadu, kde jsi dopadl do vody. V tom jsem se prudce otočil směrem na Simona, který běžel po stěně a namířil na něj pravym ukazováčkem, vytvořily se tři kruhy a tobě už došlo, že je to zase jakoby ta blesková střela, ale bude silnější, jelikož už se jedná o druhý stupeň. V tu chvíli už se přímo proti tobě rozletěl rudý paprsek, jen v tom se objevily tvé křídla, který zablokovaly úder a v tom odrazily paprsek přímo proti mně. Nečekal jsem to a tak mě střela trefila a zároveň mi postřelila levé rameno. Křídla ti zase v ten okamžik zmizela a ty jsi uslyšel tlumeným hlasem v hlavě. "Musíš žít, abych já mohl přijít." Nechápal jsi o co jde, ale mělo to asi spojitost s bránou. Co to sakra bylo? On má nějaký kekkei genkai nebo o co tu jde? Pomyslel jsem si nechápavě a podíval se na Simona a o Yuua jsem se nezajímal, protože ten mi neprostřelil rameno, jako technika Simona. Měl teď možnost mě nějak udeřit.

Itsuri

Fajn, zatim nikdo z nich nepochopil, že nemám vlastní element, ale přebírám si ho od nich, při čemž dokážu sebrat i jejich techniku. Pomyslel jsem si, jenže ve chvíli kdy Natsuki uskočila jsem si všiml letícího hočícího Fuuma shurikenu, který byl už kousek odemě. Mám to už umožněné, aktivace už naběhla. Pomyslel jsem si a v tu ránu jsem se změnil v oheň a shuriken s okolním ohněm prolétl skrz mě. V tom okamžiku Midari ucítil křeč v břiše, jakoby ublížil i sobě. Je to tak, protože přebírám jeho element, a proto jeho útoky ve formě jeho elementu ubližujou mně, ale stejnou dávkou i jemu. Po pěti sekundách jsem se zase zformoval, do svého těla o kus dál, abych se vyhnul vracejícímu Fuuma shurikenu. "Nemáte tušení co ovládám za schopnosti a to vás zabije." Řekl jsem a neútočil, jakobych čekal, protože něco nabíjim.

Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 13:31

Dante

Byli jsme s masarem pod vodou uvězněni v dotonové krabici. Poamlu aje jistě nám docházel kyslík a já nevěděl co dělat.Raiton použít nemůžu.Zranil bych nás oba. pomyslel jsem si.Ryo... Musíš nám pomoct... Je mi uplně jedno jestli se těch dvou bojíš nebo si uraženej ale nemůžem tady chcípnout. Použij moje tělo a ukaž tomu pacošovi kdo je tu king. řekl jsem vnitřnímu, zavřel oči a snažil se najít to bílé místo kde jsme se setkali již dříve.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 13:52

Ryo

Nakonec jsem se Dantemu ozval. Už mě prosil dost a tak jsem se prostě musel ozvat. Dante je mi líto, ale nemohu ti pomoct. Tenhle muž je něčim zvláštní. Cítí mě a dokonce i vidí. Ví, že jsem hodný člověk, ale o tobě ví, že jsi něčim zlý, že máš v sobě vůči někomu nenávist. Kdybych tě ovládl, tak bych tě zase zamkl do sebe a bůh ví, co by s tvoji duší udělal. Proto ti nemohu nijak pomoct. Uslyšel jsem v hlavě a pak už jsem se zase neozval.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 15:25

Simon

Bol som zdesený z toho, keď som uvidel Yuua letieť 6 metrov, a potom vidieť Andorua ako sa na mňa pozerá a ide urobiť akúsi techniku. Ja som sa zastavil a zrazu som cítil akési chvenie. V tom som len uvidel pred očami ten paprsok blesku. Rýchlo som zatvoril oči, aj keď by mi to nijako nepomohlo, ale zrazu sa stalo čosi zaujímavé. Moje krídla sa znovu dali do pohybu a ochránili ma. Uau. Tak toto ja dokážem a vôbec o tom neviem? Ale zrazu som počul akési zvuky. ,,Musíš žiť, aby som ja mohol prísť". Nerozumel som tomu, ale vôbec. Po chvíli sa krídla znovu dali do normálu a ja som cítil akési nadnesenie, ktoré mi akosi pomohlo. "Je to perfektný pocit, keď človeka obráni niečo o čom nemá potuchy a pri tom to tomu človeku patrí". Mal by som pomôcť Yuuovi. V tom na mňa zasa začal pozerať Andoru ako keby zasa mal niečo v pláne. Pozrel som sa hore a vyskočil na kusy zeminy, ktoré popadali z vrchnej časti podzemia. Čakal som, že Yuu nejako zasiahne na Andora, keď sa stále špecializuje na mňa...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 23 2011, 19:47

Midari

Když jím prošly plameny ucítil jsem stejnou bolest jako by prošly i mnou, to mě na chvíli ochromilo dost natolik abych nezměnil dráhu skutečného schurikenu a mohl se vyhnout. "Ten zm...d! Když se změní v oheň tak ublíží i mě, šmejd." Uvědomil jsem si a protože shuriken kterému se vyhl byl na lanku stáhl jsem ho zpět směrem na něj. "Překvapim ho zezadu když neni proměněnej."
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 24 2011, 18:28

Yuu

Po té ráně jsem vstal a sotva jsem pozoroval co se děje. Šíleně mě bolelo tělo, když mě to odhodilo až tak dozadu. Po chvíli jsem si uvědomil (po tom co se Simonovi vyvolaly křídla). Vyčerpávající! Budu muset nakonec svěřit boji na blízko, i když je to nebezpečné, šíp bych nemohl vyvolat, protože by zranil Simona. řekl jsem si a vytvořil si Kawarimi. Vytáhl jsem si kunai na který jsem přivázal výbušný svitek. Kunai se svitkem jsem hodil nad Andoru a mohl jsem jen doufat, že ho neuslyší, jinak by mu to nejspíš utrhlo hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 13:27

Natsuki

Počula som Midariho myšlienky, jeho bolesť. Vlastne ma to celkom nastrašilo, chcela som na toho Akatsuki týpka znova zaútočiť no zastavila som sa niekde v polke. Čo ak by som zranila aj teba? pomyslela som si a po dlhom čase mi telo zalial strach, nevedela som čo robiť. V rukách som znova zvierala katanu ale, neprinútila som sa seknúť. Zorničky som mala trocha rozšírené no len som tam stála a snažila som sa v sebe potlačiť stupňujúcu paniku, ak by sa premenil na oheň, a ja by som mu prebodla srdce.. tak by som zabila aj.. Midariho? pomyslela som si znova a len som o krok ustúpila.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 14:35

Sendokage

Dorazil jsem do vesnice ve chvíli, kdy v podzemnim komplexu vylétl bílý paprsek ke stropu a začala se otvírat brána. "Uzavřete vchody do vesnice a nikoho jen tak nepouštějte pryč ani dovnitř. Máme v podzemnim komplexu dva členy Akatsuki, kteří právě aktivují bránu." Řekl jsem a rozeběhl se směrem ke vchodu do podzemního komplexu.

Andoru

Letěl na mě kunai s výbošným lístkem a já měl ruce v pečeti. "Raiton: Saittoru no jutsu." Řekl jsem a v tom mě obalilo obrovské množství rudého blesku, až jsem nebyl vidět a když do mě narazil kunai, tak byl vidět výbuch a dým zahalil celé místo, kde jsem stál. Dým se rozplynul až ve chvíli kdy z něj vylétl obří paprsek přímo do stropu a na místě, kde jsem předtim stál, už nebylo vůbec nic. Když v tom ze stropu vylétly dva blesky a oba vás zasáhly. Kdyby jste oba neměli Kawarimi, tak jste možná mrtví. Když jste se objevili, tak jste si všimli, jak na místě úderů blesků stály dva mí kloni, kteří se za chváli rozplynuly a před vás dopadl další blesk, který však teď zvedl vodu a na vás letěly dvě dvoumetrové vlny vody. Pokud jste uhli a podívali jste se tim místem, tak jsem tam stál já s celou rudou pokožkou. Okolo rukou mi létaly rudé blesky a také létaly i kolem černých katan, které jsem měl v rukou.

Itsuri

Já jsem se objevil dál od původního místa (psal jsem to, že jsem se objevil dál, aby mě nemohl fuuma shuriken znovu zasáhnout.) tudíž mě fuuma shuriken nemohl zasáhnout, ale všiml jsme si, že na mě útočí Natsuki, ale pak se zastavila. Zdá se že jim to už v hlavách šrotuje. Mohli by pak přijít na moji slabinu a to nechci, tudíž je budu muset odstranit rychle. Pomyslel jsem si, ale to už jsem se rozeběhl na myslící Natsuki a těsně před ní se přikrčil a nohou ji kopl do břicha, čimž jsem ji nadzvedl do vzduchu a ona letěla vzduchem směrem k zemi. Přemýšlela a snažila se sklidnit paniku, takže nemohla hned reagovat. Jenže to už jsem vzduchem letěl i já a v ruce měl tu modře průsvitnou kouli, jako předtim a hodlal jsem tim trefit Natsuki.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 15:23

Simon

Páni, čo to má znamenať? To je nejaká výnimočná schopnosť nie? To som teda ešte nevidel a normálne mám z toho strach. Ale v tom mi stúpila do hlavy myšlienka. Prečo strach? Čo ma to vôbec napadlo? Ako môžem povedať slovo strach, keď stojím pred človekom, ktorý je bez citu a snaží sa zabíjať ľudí, s ktorými nemá nič spoločné. V tom som nabral odvahy, ale v tom už na mňa letel ten blesk a mal som šťastie, že som mal predom nachystané kawarimi, pretože takej rýchlosti toho blesku by som sa asi nevyhol. Fuuf. Po chvíli som sa objavil na tom istom mieste. Mali by sme niečo vymyslieť, ale nápady mi dochádzajú . V tom som akosi čakal, že nám príde ešte niekto na pomoc, pretože času bolo málo a naše chnopnosti slábli, ale nebola to stopercentná myšlienka...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 15:35

Masaru Yukisha

Jelikož si nemluvil o mém chakra kunaii tak předpokládám, že tě trefil. Jakmile jsme se dostali do té pasti podíval sem se na Danteho a ukázal mu aby uhnul. Nakoncentroval sem chakru do obou rukou a z nich vyletěli dva jasně modré kunaie z čiré modré chakry.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeTue Oct 25 2011, 17:05

Dante

To je opravdu výborné... pomyslel jsem si a mluvil tak trochu i směrem k Ryovi. Na masarovu narážku jsem jenom kývl hlavou a uhnul mu z cesty.Doufám že nás dostaneš ven. řekl jsem si pro sebe a čekal co udělá dál...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeWed Oct 26 2011, 18:16

- promiň, už nevim jestli špatně čtu nebo chápu

Midari

Útoku se vyhnul a tak jsem si alespoň přitáhl svůj fuuma shuriken k sobě, abych ho mohl případně použít dýl. Když jsem viděl jak útočí na Natsuki rychle jsem po něm hodil kunai a rozběhl jsem se k němu.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeThu Oct 27 2011, 22:09

Natsuki

Vyletela som kúsok do vzduchu po tom čo ma nakopol. Stále som bola, viac menej mimo, nemohla som ani normálne rozmýšľať, útočiť a podobne. Vlastne som sa mohla spoliehať tak maximálne na šupiny z Hebi modu. Keď som však bola vo vzduchu tak mi niečo došlo, predsa len, neuhýbal by sa tomu shurikenu keby to zabilo Midariho namiesto neho. Rukou som opísala kružnicu čím som sa vlastne pretočila tvárou k oblohe, pri tom pohybe som však opísala kružnicu aj nohou, vlastne to bol skôr taký kop ktorým som ho chcela poslať späť k zemi, mierila som mu ku krku, nenachádzala som iného východiska, aj keby mi mal nohu zasiahnúť tou jeho technikou.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 15:07

Soul

Ty 2 kunaie sice byly nabyté chakrou takže , nestráceli rychlost ve vodě , ale k proražení 50cm zdi to nestačilo vytvořil se tam malý otvor , asi do 30 cm a kunaie v tom zůstaly zapíchnuté. Možná vám to přišlo divné , že se doton takhle podvodou udrží , ale vše mělo smysl mohly jste cítit jak kolem vás pulzuje chakra , jelikož já sám jsem stál přímo u zdi nad vodou a držel jsem ho v pevném skupenství.Druhou rukou jsem si mezitím z ramené vytáhnul krvavý kunai , moc hluboko se nedostal , jelikož se mi zabodlnul do umrtvené ruky , která je chycená k tělo dotonem a tudíž mi to nijak vážně neublížilo. Citíl jsem jak ve dnech chakru v kunaiích a čekal jsem ,že se zachvilku dostanou ven. Ale stále jsem tam stál ,jelikož oni neveděli kde jsem, proto jsem nestáhl ani na hladině ,ale stál jsem na stropě v komplexu a byl jsem přichycen nohama ke stopu ,ale to oni nemohly vedět.M mlha která byla podemnou a vedle mě , mě uplně kryla , od nich , který byly pod vodou popřípadě na vodě. Myslel jsem ,že máte navíc. Řekl jsem si a protočil jsem očima , viděl jsem jak se blížila bílá záře , dál a jak praská zem. Fajn , než se z toho vůbec dostanou já už tu nebudu. řekl jsem si a posumál jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 15:25

Pro všechny v komplexu

Uslyšeli jste jakési zahvízdání v uších a v tu chvíli popraskala plošina, na které se točily dva trámy a vylétl obří bílý paprsek přímo do stropu a prorazil ho, při čemž vlétl do oblak. Došlo vám, že nejste v Suichu, ale někde jinde, protože proražené místo nijak nepřipomínalo Suichugakure.

Andoru

Podíval jsem se na obří paprsek. Už je to tady, brána je otevřena. Otázka však je jestli se opravdu objeví nebo ne. Pomyslel jsem si, ale to už se mi na obou rukou vytvořilo Rudé Chidori. Byl jsem ve finálnim stupni Rudého bleska a v tom jsem se objevil přímo před Simonem, jenže ten najednou vzlétl a všiml si, jakoby ho někdo v bílém oblečení držel a cítil jsi jak ti přebírá tu Andělskou pečeť. Díky Simone za pohlídání síly." řekl ti ten chlap a pak tě pustil a ty jsi dopadl přímo vedle Yuua a věděl jsi, že už nemáš tu andělskou pečeť, při čemž přímo před vás dopadl chlap, kterému se právě zatáhly ty křídla a v ruce držel zlaté kopí.
Andělská brána - Stránka 3 Ss_nd___touma_ii_lineart_by_afo2006-d3cbvv3
Pomalu jsem se otočil a uviděl toho chlápka. "Tak přeci jen jsi se objevil, Yorishi. Šéf říkal, že když se objevíš, tak máme zmizet, protože zahrávat si s bratrem Jashina není moc dobrý nápad, ale asi je již zbytečné utíkat, že?" Řekl jsem ti, ale v tom se Yorish pousmál. "Tvůj šéf je evidentně moudrý muž." Řekl a hodil na mě zlaté kopí, které letělo tak rychle, že mi uplně hravě prorazilo břicho a proletělo dál, kde se otočilo a vzápětí tou samou dírou ve mně proletělo zase zpět do Yorishovi ruky a sebou si vzalo jakousi rudou auru a Yuuovi i Simonovi mohlo dojít, že mi vzal toho Rudého bleska a já padl k zemi. To už se Yorish podíval na Simona i Yuua a kopí si dal na záda. "S tim druhým vám nepomohu, protože není tak zlý, jak si myslíte, ale pomohu vám se závěrečnou bitvou." Řekl tajemně, ale to už ho obalila bílá záře a zmizel, při čemž zmizel i ten bílý paprsek a brána se přestala točit.

Itsuri

Kopla jsi mě a v ten okamžik se mi i zabodl kunai do pravé nohy, ale Midarimu se nic nestalo, takže pomalu mohla docházet ta myšlenka, že ublížuji Midarimu jen když jsem v ohnivé formě. Jenže jak jsem dopadl na zem, tak jsem se znovu proměnil v oheň a chtěl jsem se rozšířit tak moc, že bych vás spálil oba, ale v tom se před váma vytvořila jakási ledová stěna, která ubránila oheň a já se musel opět zformovat. Někdo nový? Pomyslel jsem si a v tom obě ledové zdi praskly a Natsuki zrovna pomáhal se zvednout Sendokage. "Tak co ten chlápek umí?" Zeptal se vás Sendokage.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 15:53

Simon

V tom okamihu ako ten neznámi muž zmizol som si položil otázku. To je všetko?Niekoľko dní, niekoľko mesiacov ma prenasleduje pečať, ktorú som mal na ruke a o ktorej som nič nevedel a ešte k tomu mi dnes ochránila život a zrazu príde akýsi chlapík, všetko zmení a nič mi ani poriadne nevysvetlí. Stál som ako puk a nechápal som to všetko. Hmmm. Utakata mi to budemusieť asi pekne po poriadku vysvetliť, čo to malo znamenať. Ale v to mso msa pozrel na Yuua a povedal. Ten podivný nám teraz pomohol a vraj ešte pomôže. Tým pádom môžome ísť pomôcť tým dvom a ukázať na plno svoje pozostatky chakry. Pousmial som sa a vydal sa za nimi. Kto to vlastne bol? Pomylsle som si...
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeSun Oct 30 2011, 16:09

Masaru Yukisha

Kunaie byli jen z čisté chakry, takže udělali díru a pak se rozplynuly. Podíval sem se na Danteho jako bych čekal ať něco zkusí on. Uhl sem mu z cesty a čekal co udělá.. Pro jistotu sem do pravé ruky zas začal koncentrovat chakru.
Návrat nahoru Goto down
sfrit
Sannin
Sannin
sfrit


Počet příspěvků : 872
Datum založení účtu : 01. 11. 10
Věk : 28
Bydliště : Kdybych neměl Alzhaimera xD

Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitimeMon Oct 31 2011, 18:59

Dante

Nemůžu... pomyslel jsem si a zakroutil hlavou na Masara. kdybych chtěl tak jsem t mohl prorazit bleskem a spůsobil bych všem co stojí na vodě zranění a to včetně sebe. Zkusil jem se Napřáhnout a praštit do toho ale ani to nezabírá. Nemam na to dostatek síli. Potom jsem zamotal rukama tak baych masarovi naznačil at to zkusí znova, jelikož moje schopnosti jsou proti tomuhle nepoužitelné.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andělská brána - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andělská brána
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Brána budúcnosti
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Čierna brána v mojom vnútry (Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: