Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Andělská brána

Goto down 
+8
Nero
Ramaru
Hysterio
sfrit
Srotak
Caldar
Shika-san
Aspi
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 16:24

Simon

Naivita stále prevláda. Pousmial som sa a pozrel sa na Yuua. Akatsuki majú stále nejaké eso v rukáve. Tak si dávaj pozor na nich, ale to asi vieš. Na tvári som mal úsmev, pretože ten stres, čo som mal chvíľkami upadal. Ja tak neznášam katany. Pousmial som sa. No dobre vidieť na ňom, že chce aby sme začali my. Plesk! Andoru a Yuu mohli uvidieť, že dlane som spojil. SUITON: Dai Bakusui Shōha. Povedal som temným hlasom. V tom som sa ako si napriahol a nadýchol. V tom ste mohli uvidieť ako mi zrazu z úst vystrelilo vodené delo, ktoré ma trochu odrazilo do zadu, ale držal som sa. Po chvíli sa miesto, kde sme stáli zaplnilo vodou...
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 17:19

Yazoo

Trošku mě zaskočilo jeho zjevení ale když jsem uviděl kdo to je tak jsem se jen úsmál. No né, kdopak nám to přišel. Neměl bys raději leštit botičky vůdcemu? Řekl jsem výsměšně a vyškrábal se na nohy. Toho genina co mě naháněl jsem v tu chvíli celkem ignoroval. No asi za moc nestojíš když se musíš plazit za geninem abys ho zabil. Vlastně se asi nedivím že si přišel, ubožáci jako si ty si na nic víc nezmůžou. Dodal jsem a čekal na jeho reakci..
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 21:18

Natsuki

Skrčila som sa a uskočila trocha do strany aby som sa vyhla pred.. letiacim telom.. Po tom som si len pozorne prezrela toho týpka ktorý ho "odhodil" a následne som znova pozrela na Yazooa.. Po slovách toho niekoho som trocha zneistela "čo teraz?" spýtala som sa v mysli Midariho pretože ja som bola, viac menej v koncoch, aspoň s nejakým plánom.. napadlo ma že by sme sa mali najprv postarať o toho týpana ktorý sa tu zjavil .. alebo skôr poskladal z vetru..
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 21:46

Midari

Stál sem hnet za Yazooem a poslouchal jak se bavý s tím týpkem který pravděpodobně patří k Akatsuki. "Hele ty šmejde, nedělej že seš nějak skvělej, seš jenom špína co do vesnice přivedla Akatsuki. A kevšemu tě i oni mají jenom za hračku, který je třeba se zbavit." Mluvil sem hlasitěji a celkem naštvaně. "Mezi sebou si to vyřešíme potom, teť vyřídíme tohohle týpka." Dodal jsem už klidným tonem. "Natsuki, napřet vyřídíme toho akatsuki a pak vyřešíme toho zrátce, pomůže nám, chce si zachránit kůží, přesto si ratši dej pozor." Začal jsem v duchu rozprávat s Natsuki, nyní se to duševní spojení dost hodilo.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeThu Oct 13 2011, 22:39

Andoru

Pro všechny v podzemí: Město je teď díky Simonovu jutsu pod vodou asi 1,5 metru, tak s tim počítejte.

Ten kluk z ničeho nic použil tak ohromné vodní jutsu, což jsem vůbec nečekal. Myslel jsem si, jak jste malý kluci, kteří nic nedokáží, ale tohle bylo hodně nečekané. Avšak na své tváři jsem nedal znát pocit překvapenosti. Tvářil jsem se uplně normálně. Když celé místo obklopila voda, tak jsem se pousmál, protože mi došla má slabina, což ani Simona nenapadlo. Nemohu teď používat své techniky při zemi, protože by ránu přes vodu dostal i Soul a to by nebylo moc dobré. Proběhlo mi hlavou a koutkem oka jsem se kouknul na Soula, jak na tom je, ale pak hned své oči zase přesunul na vás. "Hm, zajímavé. Takže přede mnou stojí uživatel Suitonu. Co používáš ty kluku?" Zeptal jsem se Yuua.

Itsuri Hotara

Když jsi mě zasypal různýma nadávkama, tak jsem se jen pousmál a podíval se na tebe svýma upřenýma očima. "Tak jsi mi zanadával, ukázal jsi mi, že se nebojíš a možná si i lehce zvedl ego, ale kecama nezvrátíš svůj osud, ve kterém je hlavní aktér smrt." Řekl jsem ti upřímně a tajemně. Lehce agresivního člověka by tvé slova vyvedl z míry, což možná byl účel proč jsi to říkal, ale já jsem hodně vyrovnaný člověk, který radši přemýšlí než koná. Ale to se vyjádřil Midari a já se usmál. "Aha, oni to nejsou tvoji přátelé, takže o to to bude lepší. Dám ti nabídku Yazoo. Zabij jednoho z nich a nechám tě žit." Navrhl jsem ti s úsměvem. Teď byla otázka jestli je to jen moje hraní si s lidmi a nebo tu nabídku myslim vážně.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 06:23

Yuu

Stál jsem ve vodě a nijak jsem na nic nečekal.
Budu si muset postačit s těmito primitivními technikami. Voda zpomaluje pohyb, takže mám nějakou tu šanci, ale problém je v tom, že jestli bude nasáklá půda, tak to půjde hůř. řekl jsem si. Složil jsem pečeť a najednou jsem zmizel, pokud se mi to povedlo, stáhl jsem Andora pod vodu a pokud se mi to nepovedlo, vylezl jsem u místa, kde byla brána.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 11:50

Andoru

Sice to byl chytrý nápad, ale jelikož stojim na vodě, pomocí chakry, tak jakmile jsi prorval díru v zemi a chtěl jsi mě stáhnout, tak jsi i nadzvedl vodu společně s moji chakrou, tudíž jsem se o tobě hned dozvěděl a uskočil do strany a ve chvíli kdy jsi vyletěl ze země jsem k tobě zase doskočil a zkusil ti dát pěstí levou rukou přímo z prava do žeber, při čemž jsem v pravé ruce držel natáhlou katanu zády stál k Simonovi.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 13:06



Yazoo

Měl by sis něco ujasnit kámo.. Řekl jsem směrem k Itsurimu a Midariho jsem úplně ignoroval. Pomohl jsem vám protože jsem neměl navýběr. Smrti se nebojím ale to že kvůli mě Andoru riskoval život a já bych pak odmítl vůdceho a on by mě zabil.. Bych si vyčítal ještě po svojí smrti. Už jen kvůli němu jsem se vyhnul smrti jelikož by to bylo opravdu nefér za to co pro mě udělal. Z toho vyplývá, že jsem to vlastně udělal pro Andora ne pro Akatsuki V tu chvíli už jsem mluvil i Midarimu abych se vlastně obhájil, ani já nechtěl aby mě měl za něco co nejsem. Takže jestli si myslíš, že se teď postavím proti svím spolubojovníkům jen abych si zachránil prdel, tak si vážně jen naivní tupec. Raději zemřu po boku shinobi ze Suichugakure, než abych zradil svou rodnou vesnici a lidi kteří za ní bojují. Dovedl jsem sem Akatsuki jen protože jsem chtěl žít kvůli Andorovi. Můžete mě za to klidně nenávidět... Poslední slova už patřili jen Midarimu a Natsuki.. .... Ikdyž teď asi Andora sklamu tím že stejně přijdu o život, přijdu o něj při ochraně Suichugakure a to je pro mě dostatečný důvod.. Dořekl jsem s úsměvem a z kapsi jsem vytáhl kunai který jsem namířil na Itsuriho.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 14:08

Simon

Bolo vôbec nečakané, že toľko vody som zo seba dostal. Dosť ma vyčerpalo použitie toľko chakry naraz, ale nič to nemenilo na situácii len som si musel trochu vydýchnuť. Zrazu, keď som sa pozrel pred seba uvidel som chrbát Andoru. V tom som rýchlo spravil určité pečate. V tom nenápadne za chrbtom Andoru vyliezla guľa vody, ktorá sa nenápadne sformovala do tvaru ryby, ktorá merala asi 30cm takže nebola z tých väčších. Na tvári sa mi objavil úsmev a povedal som. KATSU! V tom to spravilo taký menší výbuch na okruh do dvoch metrov, tekže to muselo poraniť Andorove nohy...
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 16:00

Midari

"Teť si dost protiřečíš. Měl by sis ujasnit co je důležitý." Řekl jsem K Yazooovi takovým lechce otráveným tonem, následně jsem spustil na toho chlápka z Akatsuki. "Hej ty! I když je to zrádce pořád je to člen vesnice, dokud ho Sendokage neodsoudí tak ho budu bránit... Tedy pokud to bude pro dobro vesnice." Poslední věta byla určena hlavně pro Yazooa, aby byl užitečnej a nezkoušel zase zdrhnout.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 16:46

Andoru

Jak jsem měl nataženou katanu, tak to bylo jen z jednoho prostého důvodu. Věděl jsem, že Simon zaútočí když uvidí má záda a tak jsem se prudce otočil s pocitem, že se na mě rozeběhne a já ho jen rozříznu na půlku. Jenže on udělal chytrý tah a místo toho se před mnou najednou vytvořila jakási ryba. Yuua jsem tedy nepraštil, protože jsem se musel ubránit před výbuchem a tak jsem dal ruce do kříže před svůj obličej a pak odskočil, při čemž ryba vybuchla dál ode mě a mě jen ohodila teplá voda, která vznikla při tom výbuchu a trošku mi to popálilo můj plášť. Když jsem dopadl zase na vodu, tak jsem se pousmál. "Hm, nečekal jsem, že budete i takticky myslet a útočit na dálku." Při těchto slovech jsem si sundal plášť a vy jste si všimli, že jsem oblečen do černo-rudého oblečení, které bylo už lehce potrhané a spálené, jakoby ho spálily nějaké blesky. Takže ten vodní kluk bude ninja na dálku a tenhle zemní bude ninja na blízko. Nejdříve se budu muset zbavit toho vodního, ten mě ohrožuje a jakmile ho sejmu, tak zmizí i voda a budu moct použít své ultimátní jutsu na rychlý konec. Pomyslel jsem si a zastrčil katanu do pouzdra na zádech mezi další dvě katany. Rychle jsem začal skládat pečetě. "Rudý blesk 1. úroveň aktivována." Najednou se mi rudé značky pod očima rozlezly po celém těle a všude jsem měl jakési rudé pečetě. Kolem mých rukou začaly poletovat rudé blesky, což vám došlo, že je příčina roztrhaného oblečení. Na nic jsem nečekal a použil shushin no jutsu. Na místě, kde jsem stál zůstala chvíli má elektrická silueta, která po sekundě zmizela. Objevil jsem se asi metr od Simona a snažil jsem se ho pěstí udeřit do obličeje s dávkou elektřiny.

Itsuri


Takže si vybral cestu boje a zároveň cestu smrti. Pomyslel jsem si a pak strhnul svůj černý plášť s rudými mráčky a bylo vidět, že mám na sobě bílo-modrý plášť. Černé vlasy jsem měl v culíku a najednou mé oči změnily barvu na stříbrnou. Holka má Doton, Yazoo má Fuuton a ten druhý kluk má Katon. Čeho budu využívat, aby mě nedostali? Asi budu muset využívat Katonu, který Fuuton zesílí a Doton nebude až takovou překážkou. Pomyslel jsem si a v tom jste si všimli, jak začínám hořet až jsem se proměnil v hořící kouli, která jen tak levitovala ve vzduchu. Když v tom jsem se rychle rozletěl přímo proti Midarimu, abych ho zasáhl.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 18:08

Simon

Bolo to všetko také strategické, že ma niečo napadlo, keď sa priblížil ku mne.Kai.Pousmial som sa a chakra pod mojími nohami sa uvolnila a ja som pred ranou do tváre spadol akosi do vody a snažil som sa podplávať Andora. V tom som vyplával niekde pri Yuuovi a snažil sa postaviť znovu na vodu...
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 18:13

Yuu

Když Simon vyplaval u mě, tak než to stihl postřehnout Andoru, složil jsem opět pečeť a zmizel jsem. Pokud mě neviděl Andoru a podařilo se mi to, konečně jsem ho dostal do země, pokud měl oblek pokrytý Raitonem, dostal jsem ránu a vylezl jsem o pár metrů dál ze země.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeFri Oct 14 2011, 18:19

Midari

Jediné co jsem viděl byla ohnivá koule řítící se proti mě. Rychle sem po ní hodil kunai který jsem původně vytáhla na Yazooa a skočil na nejbližší stěnu mimo její dosah.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeSat Oct 15 2011, 17:38

Andoru

Minul jsem. Simon byl záhy totiž pod vodou a proplavával mě. Měl jsem najednou obrovské nutkání praštit ránou do vody, čimž bych Simona rovnou zabil, protože voda elektřinu ještě zesiluje, ale pak mi to došlo. Nemůžu, Soul by dostal taky ránu, sice ne smrtící, ale jeho protivníci by ho pak hravě porazili. Pomyslel jsem si a ucukl pěstí dozadu, abych neudeřil do plavajícího Simona. Musim vymyslet, jak izolovat naše bojiště od Soulova, abych mohl naplno využít Rudý blesk. Proběhlo mi hlavou, ale to už jsem ucítil tlak a něco mě táhlo pod vodu. Najednou jsem byl uvězněný přímo pod vodou aniž bych věděl, co mám dělat. Nemohl jsem mít obě ruce uzamčené v zemi, jelikož tlak vody bys nedokázal tak přesílit, abys mě tam dostal až tak moc pod vodu. Asi jsem ty dva podcenil. Sice jsou mladí, ale jejich techniky se k sobě dokonale hodí. Proběhlo mi hlavou ve chvíli kdy jsem byl pod vodou a došlo mi, že mi zbývá tak 30 sekund než se začnu topit. Jenže v tu chvíli mi zazářil medailon na krku a jakoby vzlétl z vody a mě tim vytáhl zpět nad hladinu, ale hned poté se mi vyklouzl z krku a sám dopadl přímo doprostřed té železné plošiny, kolem které se točily ty dva sloupy. Oba sloupy ještě zrychlily a teď se točily takovou rychlostí, že se kolem plošiny vytvořila kruhovitá bílá stěna, vysoká asi 3 metry a nikdo by se asi ani neopovážil tou stěnou projít. Došlo vám, že brána se začíná otvírat. Nerad si to připouštim, ale nebýt medailonu, tak mě málem vyřídili. Měnim svoji prioritu. Teď nejde o to je zabít, ale o to vymyslet, jak izolovat mé bojiště od Soulova. Už jen kvůli téhle myšlence, že jsem si přiznal, že jste dobří je jasné, že nejsem jako jiní členi Akatsuki, kteří by jednali stále jen arogantně.

Itsuri

V tu chvíli kdy mnou prolétl kunai jsi ucítil jakési zapálení na pravém rameni a když jsi se tam podíval, tak sis mohl všimnout, že tam máš spáleninu, která vypadal stejně jako když by tě tam sekl kunai. Ve chvíli co jsem v ohnivé formě minul jsem se zase zformoval asi 3 metry od Natsuki, která byla od vás nejdál, takže jsme teď stál stejně daleko od vás jako na začátku. Všimli jste si, že mi teče krev na pravém rameni, ve stejném místě, jako Midarimu. Najednou jsem se podíval na Yazooa. Poskládal jsem pečetě a "Katon: Uragiri no jutsu" Midari poznal, že jde o jeho techniku, kterou ho naučil Kaze. V tom se již přímo proti Yazoovi rozletěl obří fuuma shuriken, který rotoval ve vzduchu a čim víc rotoval, tim jeho plameny šlehaly do větší vzdálenosti. Midari veděl, že v tom ten Fuuma shuriken vůbec není, ale letí v ohnivém stínu, takže může kdykoliv vyletět skrz oheň.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 12:00

Simon

Stál som v pozadí, a len sa pozeral ako sa začína Andoru topiť. Ale v tom pri ňom niečo zažiarilo a vyhodilo ho to na hladinu. V tom, keď som sa pozrel na bránu bola už skoro celá otvorená. Hmmm. Čo to môže byť? Nejaká pomoc? Stĺpy sa točili čoraz rýchlejšie a my sme mali málo času. Je znovu čas na môj ťah. VYskočil som do vzduchu a skočil som priamo na vodu pred bránu. V tom som ľavú i pravú ruku napriahol do strán a v tom z vody na každej strane vyleteli dve malé rybky. Čím menšia tým ťažšej trfitelnejšia. Napriahol som rýchlo ruky dopredu a Andoru mohol uvidieť ako naňho letia dve rybky, snažiace sa ho trefiť a zraniť svojím výbuchom...
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 17:17

Natsuki

V momente som mala aktivovaný Tekigan. keď sa rozhorel tak som sa trocha začudovala, predsa len, ovládať katon po celom svojom tele. Bolo to niečo čo som si doteraz ani nevedela predstaviť. Objavil sa len kúsok u mňa na čo som sa pokúsila trocha uskočiť a získať si čas na rozmýšľanie, trvalo mi to dlhšie než obvykle, nakoniec som usúdila že by ten katon nemusel byť až taký problém keby som mala niečo ako "brnenie".. to som mienila nahradiť Hebi modom. Katanu som zabodla pred seba po čom som v rýchlosti poskladala pečate. Hebi bunshin no jutsu ! sikla som a následne mi z ruky vyšlo niekoľko hadov ktorý sa sformovali do mojej vernej kópie, teda skôr klonu, ten len chytil moju katanu a postavil sa predo mňa, ja som vyvolala dvoch hadov ktorý sa okolo mňa stočili do kruhu.. v zápätí vzplanuli fialovým plameňom a ja som začínala nasávať ich silu.
Návrat nahoru Goto down
Aspi
Admin
Admin
Aspi


Počet příspěvků : 8281
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 30
Bydliště : Kolín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 22:52

Andoru

Ale vy jste už od začátku věděli, že jsem dobrý uživatel katany, takže musim být jak mrštný tak i přesný. V tom jsem poskládal pár pečetí a natáhl obě ruce před sebe a z prstů si vytvořil jakoby pistole, při čemž jsem ukazováčky mířil přímo na obě ryby. Kolem ukazováčků se mi vytvořili malé tři raitonové kruhy, které se v tu chvíli spojily. "Raiton: Shoushishu no jutsu" Zvolal jsem a v tom z obou prstů vystřelil rudý paprsek, který trefil přímo rybu a obě najednou vybuchly a vytvořil se jakýsi dým, který když ustál, tak já už tam nebyl. Uslyšeli jste však jakési pískání, jakoby něco rychlého proráželo vzduch a padalo to ze shora. Když jsem se tam podívali, tak ze stropu padaly obří kameny, který se dole zasekávali do jakéhosi obřího kruhu. Rychlejším lidem došlo, že jsem tim izoloval naše bojiště od bojiště mého parťáka. Dopadl jsem zase na to samé místo a kolem nás už teď byly kamenné stěny. Sice se daly přeskočit, ale teď když se bráná otvírá tak mě musíte zneškodnit, tudíž by jste měli bojovat na mém bojišti. Teď to začne.

Itsuri

Mezitim co letěl můj útok se mé oči zadívaly přímo na Natsuki, která tam za klonem něco dělala a já si všiml jen jakési fialové záře od těch plamenů. V tu chvíli jsem spojil dlaně k sobě a kdo se na mě koukal, tak si všiml že mezi prsty září bílá záře, když v tom jsem dlaně roztáhl a kouli vytvořenou v dlaních jsem prudce vymrštil na klona Natsuki. Ve chvíli kdy byla koule u toho klona, tak se rozprskla na bílý plášť, který doslova pohltil Natsukiiniho klona a pak se zase zformoval do kuličky a následně jen tak zmizel ve větru. Já teď viděl, že se dostáváš do hebi modu. Vůbec jsem na tebe nezaútočil, jakobych teď nemohl a nebo jsem nechtěl.
Návrat nahoru Goto down
Yuu
Team Taka
Team Taka
Yuu


Počet příspěvků : 1138
Datum založení účtu : 04. 06. 10
Věk : 25
Bydliště : Zlín

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeSun Oct 16 2011, 23:12

Yuu

Vynořil jsem se dál od Simona a Andoru, abych nebyl moc na očích.
Nechápavě jsem pozoroval situaci a když jsme byli odděleni od jeho parťáka, tak mě napadla jedna věc.
Trénoval jsem to mockrát, nikdy jsem to nedokázal. Možná, že nebyla ta pravá chvíle, jenomže, teď ta chvíle nadešla. řekl jsem si a spojil jsem obě ruce. Soustředil jsem se na dlaně a snažil se do nich koncentrovat mojí chakru. Po chvíli jsem pomalu začal roztahovat od sebe dlaně a měl jsem v plánu vystřelit šíp do stěny, která nás oddělovala od Soula.
Návrat nahoru Goto down
Hysterio
Sannin
Sannin
Hysterio


Počet příspěvků : 763
Datum založení účtu : 31. 10. 10

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 09:26

Natsuki

Keď som sa dostala do Hebi modu tak som zaregistrovala, že je môj klon fuč, nečakala som že ho zničí tak.. rýchlo. Nakoniec som sa však odhodlala k prvému kroku, pozerala som sa mu priamo do očí a začala som utekať jeho smerom, katanu som zobrala zo zeme páč tá nebola vytvorená pomocou hebi bunshin, v behu som si ju však zasunula do púzdra a následne som poskladala pečate. Ako som sa blížila a ako som doskladala pečate, tak som na neho namierila svoju ruku z ktorej vyletelo celkovo šesť hadov druhej úrovne, dvaja mierili z oboch strán na jeho krk, zatiaľ čo ostatný sa mu chceli zakusnúť do rúk a nôh, následne by ho omotali no neverila som že by som mala až také šťastie, hlavne som chcela vedieť či ten oheň mojich hadov zničí alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Caldar
Sannin
Sannin
Caldar


Počet příspěvků : 741
Datum založení účtu : 10. 10. 10
Věk : 31
Bydliště : Plasy

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 16:36

Midari

Technyku kterou použil jsem velmi dobře znal, sám jí ovládám, proto jsem věděl o skutečném shurikenu ukrytém v plamanech, zároveň jsem si uvědomoval že pokud je k shurikenu připojené lanko může změnit jeho směr bez ohledu na plameny. "Dávej pozor! Sou dva." Vykřikl jsem na Yazooa a rychle vytáhl malý shuriken a hodil ho zkrs plameny abych zastavil ten skutečný.
Návrat nahoru Goto down
Shika-san
Team Taka
Team Taka
Shika-san


Počet příspěvků : 1152
Datum založení účtu : 02. 06. 10
Věk : 28
Bydliště : Letničie

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeMon Oct 17 2011, 17:35

Simon

Hmmm. Teraz to už všetko chápem. Pousmial som sa. Steny boli všade neokolo nás až na tých čo boli vo vonkajšom prsotredí. Teraz nás tu zatvoril ako dvoch králikov v kleci. Takže teraz bude trochu problém používat techniky Fishudonu. Mohli by zraniť i Yuua. Tím pádom som asi skončil. Ruku som sa naučil ale techniky som nestihol sa naučiť. Možna ma ešte niečo časom napadne. Bol som v takom neutrálnom pocite, že som nevedel, čo mám urobiť prvé, pretože som nemal nič, čo by som mohol urobiť, preto som čakal na Yuuov ďalší ťah...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 20:14

Soul

Chtěl jsem zautočit , ale to z vedlejšího souboje zalila tento komplex , metru a pul vysoká voda. Pomalu jsme se vysunul a stoupnul jsme si na vodu. Voda , jaká nepříjemnost. řekl jsem si a kouknul jsem s ena svoje 2 protivníky , kteří nejspíš též už stáli na vodě. Protičil jsem se na jedné noze a tím pádem oni nepostřehly jak jsem poskládal pečetě a jak jsem udělal jedno kolo kleknul jsem si na vodu. "Katon: Karyuu-Endan" dal jsem si prst do tvaru kola přez pusu a od hladiny vody ,až po strop jsem zalil vlnou ohně ,jelikož jsme ke stropu neměly daleko , tak mi to problém nědělalo. Ohen hořel nad vodou a mířil přímo navás ,ale přitom ještě tvořil lehkou mlhu , která postupně zhoustla a dostávala se do celého komplexu i k protějšímu boji.

Tudíš v celém komplexu se tvořila hustá mlha.
Návrat nahoru Goto down
Srotak
Akatsuki
Akatsuki
Srotak


Počet příspěvků : 2297
Datum založení účtu : 01. 03. 10

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 18 2011, 20:19

Masaru Yukisha

Jakmile se do komplexu vylila voda vyplaval sem na hladinu a stoupl si na ní. Ta voda je od našeho... Aspoň že jsou tam schopní lidi. Pomyslel sem si a začal koncentrovat chakru do levé ruky, která začala jemně modře zářit. To už se na nás valil oheň Napřáhl sem ruku a vykřikl Chakra kunai! a hodil to proti ohni, nechtěl sem ho zastavit ale protnout ho, jelikož to byla čistá masa chakry měla by to dokázat a prostřelit skrz oheň přímo na toho Soula. Kai. Pomyslel sem si a přerušil tok chakry, což vypnulo mou schopnost stát na vodě a já sjel pod ní. Co nejrychleji sem si lehl ke dnu, jelikož to mělo jen jeden metr hloubky.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 19 2011, 14:14

Yazoo

Ikdyž mě oba dostatečně ochránili před jeho útokem pro jistotu když na mě zakřičel Midari, jsem hodil kunai přímo proti údajnému shurikenu. Není moc možností jak jí proti němu.. nejsem ani útočnej typ takže jediným Taijutsu který ovládám bych si asi moc nepomohl.. Skusím aspoň prokouknout ty jeho divný triky. Řekl jsem si a to už jsem složil pečeť Hanto Karyuudo Řekl jsem a zaměřil své sensibilistické sklony na jeho chakru. Měl jsem v plánu zjistit jeho stav chakry a jak se mění když používá nějakou techniku, nebo nějaké zvláštnosti co se týče jeho pohybů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Andělská brána - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Andělská brána   Andělská brána - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Andělská brána
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Brána budúcnosti
» Úsvit lovců - Jižní brána
» Brana Zesnulých (Všichni učastněný)
» Hlavní Brána (První tým) -> Aspire , Kakuza , Seven
» Čierna brána v mojom vnútry (Morgen)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: Lost Country :: Suichugakure no Sato-
Přejdi na: