Kage Wars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Kage Wars RPG - Navždy spolu
 
PříjemPříjem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
Najdete nás na facebooku: Sledujte náš portál

 

 Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:00

Ve vzkazu, který doručil orel členům týmu dvě, bylo napsáno o setkání na louce číslo tři za dvě hodiny. Heslo, kterým byl vzkaz podepsán, znělo Číča na stromě.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 14:22

Juko Jichuuki

Pomalu jsem došel na louku jako tělo bez duše jsem se tam kymácel

-> Snad už jsem můžu psát když jeto open a na přečtení si neodpovídal Smile
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 19:48

???

Ať už to byl nebo byla kdokoliv, seděla tato osoba (schválně používám osoba, abych nemusel neustále psát v dvourodě) v podřepu na tlusté větvi stromu, ale nebylo na ní vidět. Juko však měl divné tušení, jako by stál někdo za ním, i když by za ním vlastně nikdo stát neměl.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:37

Juko Jichuuki

Otočil jsem se protože ten pocit mi nedal stát ale nikoh jsem neviděl takže jsem spíš udělal takovou otočku o 360stupních .. Kdo jste ?? .. zeptal jsem se té osoby
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 20:47

???

"A kdo jsi ty?" zazněla otázka, kterou Juro jasně slyšel, jako by stál někdo za ním. Osoba na stromě se ani nehnula, ani o píď, dokonce ani listy u ní se nehnuly. Zdálo se, jako by Juro někoho přehlédnul, ale za ním přeci nikdo nebyl nebo snad ano...
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:18

Juro Jichuuki

Jsem juro .. juro jichuuki .. řekl jsem a pořád jsemměl pocit se otáčet dozadu
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:28

Ruki

Pomalu jsem došel na místo setkání a viděl Jura jak sněkým mluví..Číča na stromě ? co to můze bejt ? Zvedl jsem hlavu a začal si prohlížet větve všech stromů co byli kolem.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:49

???

"Nelámejte si hlavy s tím, kdo jsem, ale s tím, kdo jste vy," ozvalo se v hlavách obou dvou a oba už konečně mohli vidět toho, kdo za tím vším byl a byl to samotný Chikurou Minna.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 21:58

Ruki

Telepat..pche dost perverzní.Kdo jsme my ? no..řekl bych že kořist a vy jste lovec že ?
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:24

Chikurou Minna

"KDO JE U TEBE PERVERZNÍ?!" ozvalo se čistě jen Rukimu v hlavě. "Takovej nevyskákanej zajíc a jak vysoko si vyskakuje," řekl a přitom se podíval na ty dva. "Kdybych byl perverzák, mluvil bych v tvé hlavě hlasem Jura a dělal bych ti nemravné návrhy... He," řekl na svojí obranu.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:29

Ruki

Jen s nechápavým výrazem v tváři jsem hleděl na Senseie.Co to sakra...jak tak čistě a doslova dokáže číst moje myšlenky?!Gomenasai~ ale neberte si to tolik..já mám hlavně spoustu myšlenek nesmíte to tak brát... Nevinně jsem se usmál a udělal jeden krok dozadu.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:44

Juro Jichuuki

Jenom jsem se pousmál .. takže zase někdo přitupělej .. cse .. já to teda chtám .. řekl jsem si a dá lje pozoroval
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:47

Chikurou Minna

"No, ale tohle je seznamovací trénink... Možná i mise... Kde je vlastně třetí člen týmu?" začal se rozhlížet kolem sebe, což bylo tedy něco, protože by ho měl jednoduše najít pomocí jeho myšlenek, ale nezdálo se, že by Toshiro byl někde poblíž, a tak nebyl ani v povědomí Chikura.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeTue Jul 20 2010, 22:55

Ruki

Na rozdělování týmu nebyl...nejspíš zaspal.To jeho čtení myšlenek je dost zajímavý..zajímalo by mě jak to dělá..
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 17:54

Juro Jichuuki

mlčel jsem a nic jsem neříkal na vše jsme jen přikyvoval
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 18:49

Chikurou Minna

"No, nevadí... Dáme mu ještě pár minut, ale když už tu jste... Řekněte mi něco o sobě, odkud jste, kolik vám je a vůbec, co umíte..." řekl a svůj pohled zaměřil na Jura.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 19:18

Juro Jichuuki

Neměl byste už unáš všechno vedět ze složky ?? .. řekl jsem ani ne tak otráveně ale spíš tak že nechchi zrovna mluvit jako vždycky
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 20:30

Ruki

Když chcete něco vědět...měl by jste se představit první.. Řekl jsem klidným hlasem a trošku znuděně.
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeWed Jul 21 2010, 23:39

Chikurou Minna

Složil tři pečeti, všechny byly odlišné od normálních, ale jednu mohli oba poznat a to pečeť, která zakončuje techniky klanu Yamanaka. "Juro Jichuuki, 13 let, dvojče Jina Jichuukiho, zatím bez ducha, jak jinak, navenek tichý a melancholický, uvnitř se však skrývá pravý flegmatik, genjutsu je velkou slabinou... Ach, mám vlézt do hlavy i tobě, nebo to řekneš dobrovolně?" nehodlal se s tím párat, natož zdržovat. Pohled v jeho očích však značil, že si rozkazovat nenechá, od nikoho. "A nebo se s tím nebudeme zabývat... Beztak bude lepší pomalu vyrazit... Jestli vás cestou něco zabije, není to moje chyba. Chováte se dospěle, tak doufám, že vaše schopnosti tomu odpovídají," prohlásil a vytáhl z kapsy papír. "Hm, možná se na vás dva přeci jenom usmála štěstěna."
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 00:18

Ruki

Podle vaší schopnosti vidět někomu do hlavy..už stejně o mě víte vše co potřebujete..nemusíte mě zkoušet a podle pohledu ve vašich očí... chcete naznačit, že nemáte rád když s vámi někdo manipuluje nebo vám rozkazuje..a proto na obranu říkám že to co jsem vám řekl byl jen návrh co by jste měl jako Sensei udělat..nikoli rozkaz. Četl jsem z jeho očí jako z knihy protože povaha mého Senseie šla lehce odhalit. Řekl jsem to i přesto že mi bylo jasné, že není špatný Sensei ale zatím mě nepřesvědčil abych z něj měl respekt. Cestou něco zabije ? nějaká zkouška ? Hm..to jsem rád,alespoň zjistím jak dobrý je ten Jichuuki a jak dobře mi to sním půjde.
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 00:39

Juro Jichuuki

Jako kdybych to neříkal .. řekl jsem si a dál jsem mlčel a pozoroval co chystá dál
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 09:33

Chikurou Minna

"To si opravdu oba myslíte, že je opravdu tak jednoduché vlézt někomu do hlavy," zeptal se se sarkastickým výrazem i tónem a hodil Rukimu zmuchlaný papírek, na kterém bylo napsáno, jak se jmenuje, kolik mu je, jak je na tom s rodinou a také něco málo o schopnostech. "Na tuhle vzdálenost vám leda tak budu číst myšlenky a komunikovat s vámi pomocí myšlenek..." řekl, protože se mu zdálo, že jsou tím spíš zaskočeni a rozčíleni, než aby to v nich probudilo alespoň malý respekt. "Jdeme," řekl a mírně se natočil směrem tam, kam se půjde, ale zatím čekal na ty dva.
Návrat nahoru Goto down
Nero
V.I.P
V.I.P
Nero


Počet příspěvků : 1808
Datum založení účtu : 31. 05. 10
Věk : 29
Bydliště : Česká Lípa

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 10:17

Ruki

Přečetl jsem si papírek...Takže to jen hrál..hm..ae nijak nepopřel ani nevyloučil že něco takového neumí.Možná bych si na něj měl dávat pozor. Šel jsem pomalu k Senseiovi a rozhlížel se kolem. Nebudeme čekat na toho třetího ?
Návrat nahoru Goto down
Ramaru
Admin
Admin
Ramaru


Počet příspěvků : 4301
Datum založení účtu : 28. 02. 10
Věk : 28
Bydliště : Praha/Stružnice

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 10:42

Juro Jichuuki

Nojo .. řekl jsem a otočil se zatím a skočil k němu a byl jsem připraven vyrazit
Návrat nahoru Goto down
Meiki_Ookami
Akatsuki
Akatsuki
Meiki_Ookami


Počet příspěvků : 3464
Datum založení účtu : 28. 02. 10

Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitimeThu Jul 22 2010, 14:00

Chikurou Minna

"Času měl dost... a my máme také své povinnosti, řekněme, že rozkaz najít kočku necháme na později a půjdeme do hor trénovat," řekl a pomalu vyrazil směrem k vysokým horám.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2   Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Láska, nenávist, oběť; Co vše svede čičinka na stromě - Tým 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Láska ? (Mia)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Kage Wars :: Off topic :: Koš :: North Country :: Mise-
Přejdi na: